Рішення № 83398940, 30.07.2019, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
30.07.2019
Номер справи
160/5955/19
Номер документу
83398940
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 липня 2019 року Справа № 160/5955/19 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Голобутовського Р.З.

за участі секретаря судового засідання Грунської Ю.О.

за участі:

представника позивача: не з`явився,

представника відповідача: Потапова О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпро в порядку загального позовного провадження адміністративну справу за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Трейд Коммодіті» до Офісу великих платників податків ДФС про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -

ВСТАНОВИВ:

26.06.2019 року Товариство з обмеженою відповідальністю «Трейд Коммодіті» (далі - позивач) звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із позовною заявою до Офісу великих платників податків ДФС (далі - відповідач), в якій просить:

- визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Офісу великих платників ДФС від 07.05.2019 року № 0004284614.

В обґрунтування позовної заяви позивачем зазначено, що за результатами камеральної перевірки від 02.04.2019 року відповідачем винесено податкове повідомлення-рішення від 07.05.2019 року № 0004284614 про нарахуванням штрафу у розмірі 88 957 215,95 грн. за порушення вимог пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України щодо відсутності реєстрації податкових накладних ТОВ «Трейд Коммодіті» (код ЄДРПОУ 30536344) в Єдиному реєстрі податкових накладних за серпень 2018 року на суму ПДВ 177 914 031,89 грн. Позивач вважає незаконним повторне притягнення ТОВ «Трейд Коммодіті» до відповідальності за те саме порушення, за яке контролюючим органом вже застосовано санкції до платника податків, про що свідчить податкове повідомлення-рішення від 12.02.2019 року №0000654614. Тому просить скасувати оспорюване податкове повідомлення-рішення, як протиправне.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 27.06.2019 року відкрито провадження у адміністративній справі та справу №160/5955/19 призначено до розгляду в порядку загального позовного провадження на 16.07.2019 року.

12.07.2019 року від відповідача до суду надійшов письмовий відзив на позовну заяву, в обґрунтування якого зазначено, що хибними є доводи про безпідставність застосування штрафних санкції до ТОВ «Трейд Коммодіті» у розмірі 88 957 215, 95 грн. за відсутність реєстрації податкових накладних за період серпень 2018 року у зв`язку з тим, що таке порушення вже було встановлено висновками Акту перевірки від 22.12.2018 р. №111/28-10-46-14-30536344 і застосування в такому разі повторно штрафних санкцій вважається подвійним притягнення ТОВ «Трейд Коммодіті» до відповідальності. За актом документальної позапланової перевірки від 22.12.2018 №111/28-10-46-14-30536344 було виявлено недостовірність даних, що містяться в фінансовій звітності підприємства та даними податкових декларацій з податку на додану вартість за липень - вересень 2018р. Так, за даними Балансу на 30.09.2018 р. товарні залишки станом на початок звітного періоду (станом на 01.07.2018 р.) складали 895 703 тис.грн., а станом на 30.09.2018 - 6 133 тис.грн. При цьому, за даними Єдиного реєстру виданих податкових накладних ТОВ «Трейд Коммодіті» протягом липня - листопада 2018р. не зареєстровано податкові накладні на реалізацію залишків. За результатами дослідження наданих на запит документів було встановлено, що ТОВ «Трейд Коммодіті» у серпні 2018 року мало взаємовідносини з підприємством ТОВ «Оптімус Конекшн» (код за ЄДРПОУ 40930702) з поставки товару. ТОВ «Трейд Коммодіті» на виконання умов договору поставки № 2102/18 від 21.02.2018 р. відвантажено товар та виписано видаткові накладні на загальну суму 164 041 392,4 грн., у т.ч. ПДВ 27 340 231,4 грн. При цьому, за даними Єдиного реєстру податкових накладних ТОВ «Трейд Коммодіті» не зареєстровано жодної податкової накладної за серпень 2018 року, складених на адресу ТОВ «Оптімус Конекшн», протягом граничного строку, що є порушенням, зокрема, п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України. Тому, було прийнято податкове повідомлення-рішення від 12.02.2019 р. №0000654614. Оспорюване у даній справі податкове повідомлення-рішення прийнято за результатами камеральної перевірки, результатами якої встановлено відсутність реєстрації накладних за серпень 2018 року в Єдиному реєстрів податкових накладних після спливу 10 календарних днів, наступних за днем отримання платником податку податкового повідомлення-рішення від 12.02.2019 р. №0000654614, відповідальність за яке податковим законом передбачена у розмірі 50% від суми податкових зобов`язань з ПДВ. Зважаючи на викладене, податкове повідомлення-рішення від 07.05.2019 року № 0004284614 прийняте відповідачем на підставі, у межах та у спосіб, що передбачений чинним законодавством, підстави для задоволення позову відсутні.

У підготовче судове засідання, призначене на 16.07.2019 року, представник позивача не з`явився з урахуванням належного повідомлення про дату, час та місце судового засідання. Про причини неприбуття представник позивача суд не повідомив. Будь-яких клопотань або пояснень суду надано не було. Таким чином, представник позивача не з`явився до судового засідання без поважних причин.

У зв`язку з наведеним в судове засідання з 16.07.2019 року ухвалено відкласти до 23.07.2019 року.

23.07.2019 року в відкритому судовому засіданні представником позивача заявлено клопотання про відкладення розгляду справи у зв`язку з необхідністю підготувати письмові заперечення на відзив.

Проте, 30.07.2019 року представник позивача в судове засідання не з`явився. Про причини неприбуття в судове засідання представник позивача суд не повідомив. Таким чином, представник позивача не з`явився до судового засідання без поважних причин. Лише 30.07.2019 року через канцелярію суду представником позивача подано заяву про зупинення провадження у справі до набрання законної сили судовим рішенням у справі №160/2746/19.

Представник відповідача у судовому засіданні проти задоволення заяви позивача про зупинення провадження у справі заперечував, посилаюсь на безпідставність такого зупинення та умисним затягування позивачем розгляду справи.

Розглянувши подану заяву, доводи представника позивача в обґрунтування заявленого клопотання про зупинення, заслухавши доводи представника відповідача, судом ухвалено відмовити у задоволенні клопотання про зупинення провадження у справі.

Представник відповідача, посилаючись на ст. 205 Кодексу адміністративного судочинства України, наполягав на продовженні розгляду справи за відсутності представника позивача, належним чином повідомленого про судове засідання, зазначаючи, що його неявка не перешкоджає розгляду справи по суті.

Згідно з ч. 5 ст. 205 Кодексу адміністративного судочинства України у разі неявки позивача в судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду, якщо неявка перешкоджає розгляду справи. Якщо відповідач наполягає на розгляді справи по суті, справа розглядається на підставі наявних у ній доказів.

З урахуванням викладеного та враховуючи наявність відзиву на позовну заяву, суд вважає за можливе подальший розгляд справи здійснювати за відсутності представника позивача за наявними у справі доказами.

Заслухавши пояснення представника відповідача, дослідивши подані документи і матеріали справи, з`ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступне.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Трейд Коммодіті» зареєстровано 27.09.1999 р., включено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань за ідентифікаційним кодом 30536344.

02.04.2019 року Дніпропетровським управлінням Офісу великих платників податків ДФС проведено камеральну перевірку ТОВ «Трейд Коммодіті» з питань дотримання вимог податкового законодавства України в частині відсутності реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, період виписки яких припадає на серпень 2018 року.

За результатами перевірки складено Акт №172/28-10-46-14-30536344 від 02.04.2019 року.

За висновком Акта №172/28-10-46-14-30536344 від 02.04.2019 року перевіркою встановлено порушення вимог пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України в частині відсутності реєстрації податкових накладних ТОВ «Трейд Коммодіті» (код ЄДРПОУ 30536344) в Єдиному реєстрі податкових накладних за серпень 2018 року на загальну суму податку на додану вартість 177 914 031,89 грн. Після спливу 10 календарних днів, наступних за днем отримання платником податку податкового повідомлення-рішення від 12.02.2019 р. №0000654614 за результатами акту перевірки від 22.12.2018 року №111/28-10-46-14-30536344 встановлено відсутність реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних переліку податкових накладних, що передбачає фінансову відповідальність у вигляді накладення штрафу у розмірах, встановлених абзацом 2 пункту 1201.2 статті 1201 Податкового кодексу України.

На підставі Акта №172/28-10-4614-30536344 від 02.04.2019 року відповідачем прийнято податкове повідомлення-рішення форми «Н» №0004284614 від 07.05.2019 року, яким до ТОВ «Трейд Коммодіті» застосовано штраф у розмірі 50% у сумі 88 957 015,95грн.

Виявлене порушення обґрунтоване в Акті №172/28-10-46-14-30536344 від 02.04.2019 року наступним.

«…Згідно з наказом Офісу великих платників податків ДФС від 12.12.2018 року № 2317 Дніпропетровським управлінням Офісу великих платників податків ДФС проведено документальну позапланову невиїзну перевірку ТОВ «Трейд Коммодіті» (код за ЄДРПОУ 30536344) з питань дотримання вимог податкового законодавства України стосовно повноти та своєчасності нарахування податку на додану вартість за серпень 2018 року, за результатами якої складено Акт від 22.12.2018 №111/28-10-46-14-30536344.

У ході перевірки встановлено порушення пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України ТОВ «Трейд Коммодіті» в частині відсутності реєстрації податкових накладних за серпень 2018 року на загальну суму податку на додану вартість 177 914 031,89грн.

За результатами перевірки прийнято податкове повідомлення-рішення від 12.02.2019 р. №0000654614, яке направлено ТОВ «Трейд Коммодіті» поштою 13.02.2019 року.

Згідно з поштовим повідомлення з відміткою про вручення ТОВ «Трейд Коммодіті» податкове повідомлення-рішення від 12.02.2019 року №0000654614 отримано 22.02.2019 року.

Відповідно до пункту 120-1.2 статті 120-1 Податкового кодексу України відсутність реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної, зазначених в абзаці першому цього пункту, після спливу 10 календарних днів, наступних за днем отримання платником податку податкового повідомлення-рішення, - тягне за собою накладення на платника податку штрафу в розмірі 50 відсотків суми податкових зобов`язань з податку на додану вартість, зазначеної в такій податковій накладній та/або розрахунку коригування до податкової накладної або від суми податку на додану вартість, нарахованого за операцією з постачання товарів/послуг, якщо податкову накладну на таку операцію не складено.

За даними Єдиного реєстру податкових накладних станом на дату проведення перевірки не складено та не зареєстровано жодної податкової накладної за серпень 2018 року, складених на адресу ТОВ «Оптімус Конекшн», що зазначені у акті перевірки від 22.12.2018 року №111/28-10-46-14-30536344 на загальну суму податку на додану вартість 177 914 031,89грн.».

Не погодившись з податковим повідомленням-рішенням від 07.05.2019 року № 0004284614, позивач звернувся до суду з даним позовом.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з наступного.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов`язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов`язки їх посадових осіб під час адміністрування податків, а також відповідальність за порушення податкового законодавства, регулює Податковий кодекс України (далі - ПК України).

Контролюючі органи згідно п.75.1 ст.75 ПК України мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки. Камеральні та документальні перевірки проводяться контролюючими органами в межах їх повноважень виключно у випадках та у порядку, встановлених цим Кодексом, а фактичні перевірки - цим Кодексом та іншими законами України, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи.

Камеральною відповідно до п.75.1.1. п. 75.1 ст. 75 ПК України вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків та даних системи електронного адміністрування податку на додану вартість (даних центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, даних Єдиного реєстру податкових накладних та даних митних декларацій), а також даних Єдиного реєстру акцизних накладних та даних системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового.

Законом України № 1797-VIII від 21.12.2016 підпункт 75.1.1 пункту 75.1 статті 75 доповнено абзацом другим, відповідно до якого предметом камеральної перевірки також може бути своєчасність подання податкових декларацій (розрахунків) та/або своєчасність реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних, акцизних накладних та/або розрахунків коригування до акцизних накладних у Єдиному реєстрі акцизних накладних, виправлення помилок у податкових накладних та/або своєчасність сплати узгодженої суми податкового (грошового) зобов`язання виключно на підставі даних, що зберігаються (опрацьовуються) у відповідних інформаційних базах.

Єдиний реєстр податкових накладних - реєстр відомостей щодо податкових накладних та розрахунків коригування, який ведеться центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, в електронному вигляді згідно з наданими платниками податку на додану вартість електронними документами (пункт 14.1.60 ст.14 ПК України).

Згідно з п. 201.1. ст. 201 ПК України на дату виникнення податкових зобов`язань платник податку зобов`язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, кваліфікованого електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

Відповідно до п.201.10 ст.201 ПК України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов`язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.

Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:

для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені;

для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені;

У разі порушення таких строків застосовуються штрафні санкції згідно з цим Кодексом.

Так, згідно із п. 120-1.1. ст. 120-1 ПК України за порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов`язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі:

10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації до 15 календарних днів;

20 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 16 до 30 календарних днів;

30 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 31 до 60 календарних днів;

40 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 61 до 365 календарних днів;

50 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації на 366 і більше календарних днів.

У разі реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до податкової накладної до початку проведення перевірки, предметом якої є дотримання вимог цього Кодексу щодо своєчасності реєстрації таких документів в Єдиному реєстрі податкових накладних, штрафні санкції, передбачені пунктом 120-1.2 цієї статті, не застосовуються.

Абзацом 1 пункту 120-1.2 статті 120-1 ПК України визначено, що відсутність реєстрації протягом граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою), що зазначена у податковому повідомленні - рішенні, складеному за результатами перевірки контролюючого органу, - тягне за собою накладення на платника податку штрафу в розмірі 50 відсотків суми податкових зобов`язань з податку на додану вартість, зазначеної у такій податковій накладній та/або розрахунку коригування до податкової накладної або від суми податку на додану вартість, нарахованого за операцією з постачання товарів/послуг, якщо податкову накладну на таку операцію не складено.

Разом з цим, абзацом 2 п.120-1.2 ст. 120-1 ПК України встановлено, що відсутність реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної, зазначених в абзаці першому цього пункту, після спливу 10 календарних днів, наступних за днем отримання платником податку податкового повідомлення-рішення, - тягне за собою накладення на платника податку штрафу в розмірі 50 відсотків суми податкових зобов`язань з податку на додану вартість, зазначеної в такій податковій накладній та/або розрахунку коригування до податкової накладної або від суми податку на додану вартість, нарахованого за операцією з постачання товарів/послуг, якщо податкову накладну на таку операцію не складено.

Отже, законодавцем чітко визначено, що у разі порушення строків реєстрації податкових накладних до платників застосовуються штрафні санкції.

При цьому, у разі відсутності реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної після спливу 10 календарних днів, наступних за днем отримання платником податку податкового повідомлення-рішення, - на платника податку накладається штрафу в розмірі 50 відсотків суми податкових зобов`язань з ПДВ, зазначеної в такій податковій накладній, якщо її не складено.

У ході судового розгляду встановлено та матеріалами справи підтверджено, що оспорюване у дані справі податкове повідомлення-рішення від 07.05.2019 року № 0004284614 прийнято за результатами камеральної перевірки, проведеної 02.04.2019 року, з питань відсутності реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, що цілком узгоджується з положенням абз. 2 пп. 75.1.1 п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України.

Даною перевіркою встановлено відсутність складання та реєстрації податкових накладних за серпень 2018 року після спливу 10 календарних днів, наступних за днем отримання платником податку податкового повідомлення-рішення від 12.02.2019 р. №0000654614, а не відсутність реєстрації податкових накладних протягом граничних строків, про що помилково зазначає позивач.

Доказів складання та реєстрації податкових накладних серпня 2018 року позивачем не надано.

З урахуванням викладеного, доводи позивача щодо повторного притягнення ТОВ «Трейд Коммодіті» до відповідальності за порушення, яке було встановлено Актом від 22.12.2018 року №111/28-10-46-14-30536344 та за яке контролюючим органом вже застосовано санкції, є безпідставними.

Актом від 22.12.2018 року №111/28-10-46-14-30536344 встановлено відсутність реєстрації податкових накладних серпня 2018 року протягом граничних строків, відповідальність за яке передбачена абз.1 п.120-1.2 ст. 1201 ПК України.

Водночас, Актом №172/28-10-46-14-30536344 від 02.04.2019 року встановлено відсутність складання та реєстрації податкових накладних за серпень 2018 року після спливу 10 календарних днів, наступних за днем отримання платником податку податкового повідомлення-рішення від 12.02.2019 року №0000654614, відповідальність за яке передбачена абз.2 п.120-1.2 ст. 1201 ПК України.

Відтак, позивач помилково ототожнює різні види порушення, за які Податковим кодексом України передбачена окрема відповідальність.

Суд вважає доцільним зауважити, що абзацом 3 пункту 120-1.2 ст. 120-1 ПК України передбачено, що у разі реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної, зазначених в абзаці першому цього пункту, протягом 10 календарних днів, наступних за днем отримання платником податку податкового повідомлення-рішення, штрафні санкції, передбачені абзацом другим цього пункту, не застосовуються.

Відтак, усунення порушень, які стали підставою для застосування штрафу у відповідності до абз.1 п. 120-1.2 ст. 120-1 ПК України, виключає застосування санкцій, передбачених абз. 2 п. 120-1.2 ст. 120-1 ПК України.

Відповідно до ч. 1 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України, завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.

Приписами ч. 1 ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Згідно з ч. 1 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

За таких обставин, суд вважає, що податкове повідомлення-рішення Офісу великих платників ДФС від 07.05.2019 року № 0004284614 прийняте відповідачем на підставі, у межах та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України, та обґрунтовано, тобто з урахуванням всіх обставин, що мають значення для прийняття рішення, тобто відповідає критеріям, визначених ч. 2 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України.

Враховуючи викладене, позовні вимоги ТОВ «Трейд Коммодіті» є необґрунтованими та задоволенню не підлягають.

Згідно до ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України в разі відмови в задоволенні позову судові витрати не присуджуються на користь сторони за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень.

Керуючись ст. ст. 2, 73, 77, 90, 241-246, 250 , Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

У задоволенні позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Трейд Коммодіті» (просп. Аношкіна, 80/1, кв. 24, 41, 42, м. Кам`янське, 51934, код ЄДРПОУ 30536344) до Офісу великих платників податків ДФС (вул. Дегтярівська, 11г, м. Київ, 04119, код ЄДРПОУ 39440996) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - відмовити.

Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи рішення суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.

Повний текст рішення суду складений 02 серпня 2019 року.

Суддя Р.З. Голобутовський