Рішення № 82493980, 19.06.2019, Кіровоградський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
19.06.2019
Номер справи
340/1082/19
Номер документу
82493980
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 червня 2019 року м. Кропивницький Справа № 340/1082/19

Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Сагуна А.В., розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області про визнання протиправною та скасування відмови, а також зобов`язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулась до суду з позовною заявою, в якій просить:

- визнати протиправною та скасувати відмову викладену у листі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області від 18.04.2019 №Т-2002/0-1701/0/17-19 у наданні ОСОБА_1 дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства, у розмірі земельної частки (паю), зі зміною цільового призначення, за рахунок земельної ділянки, розташованої на території Капітанівської селищної ради Новомиргородського району Кіровоградської області, з кадастровим номером НОМЕР_1 , загальною площею 6,68 га, що перебуває у користуванні голови ФГ “Еліта 2011” ОСОБА_2 на підставі договору оренди землі, укладеного між Новомиргородською районною державною адміністрацією Новомиргородського району Кіровоградської області та ОСОБА_2 , від 09 грудня 2011 року, зареєстрованого від 26.06.2012 за № 352380004001559;

- зобов`язати Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області повторно розглянути заяву (клопотання) ОСОБА_1 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства, у розмірі земельної частки (паю), зі зміною цільового призначення, за рахунок земельної ділянки, розташованої на території Капітанівської селищної ради Новомиргородського району Кіровоградської області, з кадастровим номером НОМЕР_1 , загальною.площею 6,68 га, що перебуває у користуванні голови ФГ “Еліта 2011” ОСОБА_2 на підставі договору оренди землі, укладеного між Новомиргородською районною державною адміністрацією Новомиргородського району Кіровоградської області та ОСОБА_3 НіноюАндріївною, від 09 грудня 2011 року, зареєстрованого від 26.06.2012 за № 352380004001559, і прийняти законне та обґрунтоване рішення, з у рахуванням висновків суду.

Також позивач просить суд зобов`язати Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області подати звіт про виконання судового рішення.

В обґрунтування вимог позивачем зазначено, що 25.03.2019 року вона звернулась до ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області із заявою про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства, у розмірі земельної частки (паю), зі зміною цільового призначення, за рахунок земельної ділянки, розташованої на території Капітанівської селищної ради Новомиргородського району Кіровоградської області, з кадастровим номером НОМЕР_1 , загальною площею 6,68 га, що перебуває у користуванні голови ФГ “Еліта 2011” ОСОБА_2 на підставі договору оренди землі, укладеного між Новомиргородською районною державною адміністрацією Новомиргородського району Кіровоградської області та ОСОБА_2 , від 09 грудня 2011 року, зареєстрованого від 26.06.2012 за № 352380004001559. Однак, листом від 18.04.2019 №Т-2002/0-1701/0/17-19 відповідач відмовив у задоволені цієї заяви. Не погодившись з рішенням відповідача позивач звернулась до суду з даним позовом.

Представник відповідача надав до суду відзив на позовну заяву, в якому просив в задоволенні позову відмовити, обґрунтовуючи це тим, що позивачу відмовлено у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені діючим законодавством (а.с.52-55).

Додатково представник відповідача у відзиві вказує, що дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки не є рішенням, без якого не може бути реалізоване право на отримання земельної ділянки у власність. Відтак, відмова управління у надані дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, навіть якщо вона, на думку позивача, є протиправною, не має наслідком порушення його прав та інтересів як особи, яка має намір отримати земельну ділянку. В обґрунтування своїх доводів представник відповідача посилається на правові висновки Верховного Суду, що висловлені в постановах від 31.01.2018 р. у справі № 814/741/16 та постанові від 14.03.2018 р. у справі № 804/3703/16 (а.с.52-55).

Дослідивши матеріали справи, оцінивши їх за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, суд дійшов наступних висновків.

ОСОБА_1 звернулась до Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області із заявою від 21.03.2019 р., зареєстрованою 25.03.2019 р., про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства, у розмірі земельної частки (паю), зі зміною цільового призначення, за рахунок земельної ділянки, розташованої на території Капітанівської селищної ради Новомиргородського району Кіровоградської області, з кадастровим номером НОМЕР_1 , загальною площею 6,68 га, що перебуває у користуванні голови ФГ “Еліта 2011” ОСОБА_2 на підставі договору оренди землі, укладеного між Новомиргородською районною державною адміністрацією Новомиргородського району Кіровоградської області та ОСОБА_2 , від 09 грудня 2011 року, зареєстрованого від 26.06.2012 за № 352380004001559 (а.с.14).

До заяви було додано: копію паспорту та ідентифікаційного коду; копію графічних матеріалів на яких зображено бажане місце розташування земельної ділянки; копію нотаріального погодження землекористувача; копію довідки про розмір середньої частки (паю) по Капітанівській сільській раді; копію довідки про відсутність на земельній ділянці нерухомого майна; копію Статуту фермерського господарства “Еліта 2011”; копію Протоколів №2 і № 3 зборів членів Фермерського господарства “Еліта 2011”; Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме; копію опису документів, що подаються для проведення реєстраційної дії; та копію договору оренди землі від 9 грудня 2011 року між Новомиргородською районною державною адміністрацією Новомиргородського району Кіровоградської області та ОСОБА_2 , зареєстрованого від 26.06.2012 за №352380004001559 у відділі Держкомзему у Новомиргородському районі (а.с.15-40).

Листом від 18.04.2019 року №Т-2002/0-1701/0/17-19 відповідач повідомив позивачеві про відсутність правових підстав у наданні дозволу у зв`язку з ненаданням погодження землекористувача (а.с.61).

Позивач, не погоджуючись з такою відмовою відповідача, викладеною в листі від 18.04.2019 року №Т-2002/0-1701/0/17-19, вважаючи її протиправною, звернулась із даним позовом до суду.

Надаючи оцінку спірним правовідносинам суд зазначає наступне.

Згідно з ч.2 ст.14 Конституції України право власності на землю гарантується.

Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.

Згідно з ч.4 ст.122 Земельного кодексу України центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин та його територіальні органи передають земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, крім випадків, визначених частиною восьмою цієї статті, у власність або у користування для всіх потреб.

Проаналізувавши норми Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 року №15 та Положення про Головне управління Держгеокадастру в області, затверджене Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України №333 від 29.09.2016 року, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.10.2016 року за №1391/29521, суд дійшов висновку про наявність у відповідача повноважень щодо надання громадянам дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до пункту “а” частини третьої статті 22 Земельного кодексу України землі сільськогосподарського призначення передаються у власність та надаються у користування громадянам - для ведення особистого селянського господарства, садівництва, городництва, сінокосіння та випасання худоби, ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства.

Згідно ч.1 ст.116 Земельного кодексу України громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом, або за результатами аукціону.

Відповідно до ч.2 ст.116 Земельного кодексу України набуття права на землю громадянами та юридичними особами здійснюється шляхом передачі земельних ділянок у власність або надання їх у користування.

Частиною 6 статті 118 Земельного кодексу України, громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб) та документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі (у разі надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства). У разі якщо земельна ділянка державної власності розташована за межами населених пунктів і не входить до складу певного району, заява подається до Ради міністрів Автономної Республіки Крим. Верховній Раді Автономної Республіки Крим, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, органам виконавчої влади або органам місцевого самоврядування, які передають земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, забороняється вимагати додаткові матеріали та документи, не передбачені цією статтею.

Відповідно до ч.7 ст.118 Земельного кодексу України відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу розглядає клопотання у місячний строк і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надає мотивовану відмову у його наданні. Підставою відмови у наданні такого дозволу може бути лише невідповідність місця розташування об`єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.

Таким чином, частиною сьомою статті 118 Земельного кодексу України визначено перелік підстав для відмови у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, який є вичерпним та розширеному тлумаченню не підлягає.

Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах, зокрема для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району (пункт а частини 1 статті 121 Земельного кодексу України).

Судом встановлено, що земельна ділянка з кадастровим номером НОМЕР_2 9008, що розташована на території Капітанівської селищної ради Новомиргородського району Кіровоградської області перебуває в користуванні голови ФГ “Еліта 2011” ОСОБА_2 на підставі договору оренди землі, укладеного між Новомиргородською районною державною адміністрацією Новомиргородського району Кіровоградської області та ОСОБА_2 , від 09 грудня 2011 року, зареєстрованого від 26.06.2012 за №352380004001559 (а.с.30-35, 36, 37-38).

23.05.2018 року відбулися збори членів фермерського господарства «Еліта 2011» у с. Кам`януватка, під час яких було розглянуто питання прийняття в члени ФГ «Еліта 2011», в т.ч. Тильної ОСОБА_4 , та зокрема було прийнято рішення про прийняття ОСОБА_1 в члени ФГ «Еліта 2011», що підтверджується Протоколом № 2 зборів членів фермерського господарства «Еліта 2011» (а.с.28-29).

Як вбачається з матеріалів, зокрема протоколу зборів голови та членів фермерського господарства «Еліта 2011» №3 справи на зборах голови та членів ФГ «Еліта 2011», що проводилися 12.06.2018 року ОСОБА_1 , як член фермерського господарства, виявила бажання приватизувати шляхом передачі безоплатно у приватну власність земельну ділянку у розмірі земельної частки (паю) членами фермерського господарства «Еліта 2011», за рахунок земельної ділянки, розташованої на території Капітанівської селищної ради Новомиргородського району Кіровоградської області, з кадастровим номером НОМЕР_1 , загальною площею 6,68 га, що перебуває у користуванні голови ФГ «Еліта 2011» ОСОБА_2 на підставі договору оренди землі, укладеного між Новомиргородською районною державною адміністрацією Новомиргородського району Кіровоградської області та ОСОБА_2 , від 09 грудня 2011 року (а.с.18).

Збори голови та членів ФГ «Еліта 2011» були повноважними та правомочними, і зокрема, на цих зборах було вирішено погодити приватизацію шляхом безоплатної передачі у приватну власність земельних ділянок у розмірі земельної частки (паю), членам ФГ «Еліта 2011», зокрема ОСОБА_1 , за рахунок земельної ділянки, розташованої на території Капітанівської сільської ради Новомиргородського району Кіровоградської області, з кадастровим номером НОМЕР_1 , загальною площею 6,68 га, що перебуває у користуванні голови ФГ «Еліта 2011» ОСОБА_2 на підставі договору оренди землі, укладеного між Новомиргородською районною державною адміністрацією Новомиргородського району Кіровоградської області та ОСОБА_2 , від 09 грудня 2011 року (а.с. 18).

Слід наголосити, що відповідно до відповіді на запит Відділу у Новомиргородському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області від 21.03.2019 №15/148-19, земельна ділянка за кадастровим номером НОМЕР_2 :9008 відноситься до державної власності. Також повідомлялося, що на території Капітанівської селищної ради Новомиргородського району Кіровоградської області, генеральні плани населених пунктів та інша містобудівна документація, схеми землеустрою" щодо впорядкування територій населених пунктів у встановленому законодавством, порядку не розроблялися (а.с.44). Також, згідно інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності а нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо об`єкта нерухомого майна №164447975 від 22.04.2019, форма власності земельної ділянки є державною (а.с.37).

Відповідно, як зазначалось вище, позивачем 25.03.2019 року було направлено заяву до відповідача з проханням надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства, у розмірі земельної частки (паю), зі зміною цільового призначення, за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером НОМЕР_1 , розташованої на території Кіровоградської області Новомиргородського району Капітанівської селищної ради, яка перебуває в користуванні ОСОБА_2 , згідно договору оренди землі, зареєстрованого від 26.06.2012 за №352380004001559 у відділі Держкомзему у Новомиргородському районі.

Отримавши заяву позивача про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, відповідач, згідно з статтею 118 ЗК України, повинен був у місячний строк дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (видати відповідний наказ) або надати позивачу мотивовану відмову у наданні дозволу.

Натомість, відповідач листом 18.04.2019 року №Т-2002/0-1701/0/17-19 відмовив позивачу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки посилаючись на ненадання позивачем погодження землекористувача.

З поданого пакету документів та заяви позивача вбачається, що останнім подано повний пакет документів, в тому числі подано й копію нотаріального погодження землекористувача голови ФГ “Еліта 2011” ОСОБА_2 (а.с.19).

Відповідно до ч.ч.1, 2 ст.77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Документальних доказів в обґрунтування правомірності прийняття рішення про відмову в надані ОСОБА_1 . відповідного дозволу на розробку проекту землеустрою, відповідачем до суду не надано.

За таких обставин відмова Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області у наданні ОСОБА_1 дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства, у розмірі земельної частки (паю), зі зміною цільового призначення, за рахунок земельної ділянки, розташованої на території Капітанівської селищної ради Новомиргородського району Кіровоградської області, з кадастровим номером НОМЕР_1 , загальною площею 6,68 га, є протиправною та підлягає скасуванню, тому позовні вимоги в цій частині підлягають задоволенню.

Також задоволенню підлягає й похідна позовна вимога про зобов`язання відповідача повторно розглянути заяву (клопотання) позивача про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства, у розмірі земельної частки (паю), зі зміною цільового призначення, за рахунок земельної ділянки, розташованої на території Капітанівської селищної ради Новомиргородського району Кіровоградської області, з кадастровим номером НОМЕР_1 , загальною.площею 6,68 га, що перебуває у користуванні голови ФГ “Еліта 2011” ОСОБА_2 на підставі договору оренди землі, укладеного між Новомиргородською районною державною адміністрацією Новомиргородського району Кіровоградської області та ОСОБА_2 , від 09 грудня 2011 року, зареєстрованого від 26.06.2012 за № 352380004001559, задоволення якої залежить від задоволення основної (першої) позовної вимоги.

При цьому суд зазначає, що при прийнятті в подальшому відповідачем рішення, останній не вправі відмовляти позивачу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою з тих самих підстав, які визнані судом протиправними.

Щодо доводів відповідача, зазначених у відзиві на позовну заяву та посилання на правові висновки Верховного Суду, що висловлені в постановах від 31.01.2018 р. у справі № 814/741/16 та постанові від 14.03.2018 р. у справі № 804/3703/16, суд зазначає, що у справах, які розглядались Верховним судом встановлено, що позивачу не було у місячний строк надано дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або мотивованої відмови у його наданні. Верховний суд вказав, що суди попередніх інстанцій встановили ту обставину, що відповідач надавав відмову позивачу поза місячним строком, а тому позивач мав право замовити проект землеустрою без отримання такого дозволу за принципом так званої “мовчазної згоди”. Таким чином, за вказаних та встановлених судами попередніх інстанцій обставин у позивача відсутні перешкоди у замовленні проекту землеустрою.

Натомість у даній справі, яка розглядається, Головним управлінням у місячний строк надано позивачеві відповідь про відмову у наданні йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Таким чином, вказані обставини позбавляють права позивача замовити проект землеустрою за принципом “мовчазної згоди”, тобто без отримання відповідного дозволу, а доводи відповідача про не порушення прав та інтересів позивача як особи, яка має намір отримати земельну ділянку є необґрунтованими.

Стосовно зобов`язання відповідача подати звіт про виконання судового рішення, суд зазначає наступне.

Частиною 1 ст.382 КАС України передбачено, що суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов`язати суб`єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.

Зі змісту наведеної правової норми випливає, що зобов`язання суб`єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення є правом суду, яке має застосовуватися у виключних випадках.

Поряд з цим суд враховує, що позивачем не наведено причин та не надано доказів, які б свідчили про те, що відповідач може ухилятися від виконання рішення суду.

Приймаючи до уваги обставини даної справи, підстави зобов`язувати суб`єкта владних повноважень подавати звіт про виконання судового рішення відсутні.

Водночас при зверненні до суду з даним адміністративним позовом позивачем сплачено судовий збір у розмірі 768,40 грн.

Відповідно до ст. 139 КАС України, судовий збір у вказаному вище розмірі підлягає стягненню на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань відповідача.

Керуючись ст.ст.139, 143, 241-246, 255, 263 КАС України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Адміністративний позов позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_3 ) до Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області (вул. Академіка Корольова, 26, м. Кропивницький, 25030, код ЄДРПОУ 39767636) про визнання протиправною та скасування відмови, а також зобов`язання вчинити певні дії – задовольнити.

Визнати протиправною та скасувати відмову, викладену у листі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області від 18 квітня 2019 року за № Т-2002/0-1701/0/17-19, у наданні ОСОБА_1 дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства, у розмірі земельної частки (паю), зі зміною цільового призначення, за рахунок земельної ділянки, розташованої на території Капітанівської селищної ради Новомиргородського району Кіровоградської області, з кадастровим номером НОМЕР_1 , загальною площею 6,68 га, що перебуває у користуванні голови ФГ “Еліта 2011” ОСОБА_2 на підставі договору оренди землі, укладеного між Новомиргородською районною державною адміністрацією Новомиргородського району Кіровоградської області та ОСОБА_2 , від 09 грудня 2011 року, зареєстрованого від 26.06.2012 за № 352380004001559.

Зобов`язати Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області повторно розглянути заяву (клопотання) ОСОБА_5 Миколаївнм від 21 березня 2019 року, зареєстрованої 25 березня 2019 року, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства, у розмірі земельної частки (паю), зі зміною цільового призначення, за рахунок земельної ділянки, розташованої на території Капітанівської селищної ради Новомиргородського району Кіровоградської області, з кадастровим номером НОМЕР_1 , загальною площею 6,68 га, що перебуває у користуванні голови ФГ “Еліта 2011” ОСОБА_2 на підставі договору оренди землі, укладеного між Новомиргородською районною державною адміністрацією Новомиргородськогорайону Кіровоградської області та ОСОБА_2 , від 09 грудня 2011 року, зареєстрованого від 26.06.2012 за № 352380004001559.

Стягнути на користь ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_3 ) за рахунок державних асигнувань Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області (код ЄДРПОУ 39767636) судовий збір у розмірі 768,40 грн. (сімсот шістдесят вісім грн. 40 коп.).

Рішення набирає законної сили у порядку та строки, встановлені статтею 255 Кодексу адміністративного судочинства України, та може бути оскаржене у порядку та строки, встановлені статтями 293, 295-296 та пунктом 15.5 Перехідних положень цього Кодексу.

Суддя Кіровоградського

окружного адміністративного суду А.В. Сагун