Постанова № 82328588, 03.06.2019, Печерський районний суд міста Києва

Дата ухвалення
03.06.2019
Номер справи
757/39517/18-п
Номер документу
82328588
Форма судочинства
Про адмінправопорушення
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/39517/18-п

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

03 червня 2019 року суддя Печерського районного суду м. Києва Смик С.І, при секретарі Табалі Я.В., за участю прокурора Сотченка М.М., захисника - адвоката Воробея Є.В., особи, яка притягається до адміністративної відповідальності - ОСОБА_1 , розглянувши матеріали, що надійшли з Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції, про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, працюючого членом правління ПАТ «Укрзалізниця», зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 та проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 , за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП,

встановив:

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/74/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 20.02.2017 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 228 397,52 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 03.03.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/76/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 17.03.2017 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 188 149,02 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 28.03.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/81/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 02.06.2017 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 251 924,39 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 13.06.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/83/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 05.07.2017 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 204 440,99 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 16.07.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/91/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 02.11.2017 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 217 732,92 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 13.11.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/90/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 17.10.2017 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 197 267,08 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 28.10.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/89/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 04.10.2017 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 198 850,93 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 15.10.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/88/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 19.09.2017 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 216 149,07 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 30.09.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/87/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 05.09.2017 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 206 304,35 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 16.09.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/86/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 17.08.2017 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 208 695,65 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 28.08.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/85/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 03.08.2017 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 222 499,79 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 14.08.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/99/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 05.03.2018 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 214 020,19 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 16.03.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/98/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 19.02.2018 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 263 229,81 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 02.03.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/97/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 31.01.2018 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 337 861,45 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 11.02.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/93/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 05.12.2017 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 207 546,58 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 16.12.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/80/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 16.05.2017 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 101 739,13 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 27.05.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/107/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 05.07.2018 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 214 045,03 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 16.07.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/104/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 18.05.2018 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 225 714,29 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 29.05.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/103/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 07.05.2018 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 251 659,94 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 18.05.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/102/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 18.04.2018 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 225 590,06 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 29.04.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-101/93/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 05.04.2018 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 250 119,57 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 16.04.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/100/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 19.03.2018 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 227 130,43 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 30.03.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/108/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 19.07.2018 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 216 149,07 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 30.07.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/84/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 18.07.2017 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 197 267,08 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 29.07.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/95/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 03.01.2018 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 157 236,02 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 14.01.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/92/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 16.11.2017 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 207 453,42 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 27.11.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/75/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 06.03.2017 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 186 602,48 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 17.03.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/77/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб`єкта декларування, а саме: 05.04.2017 ОСОБА_1 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 226 850,93 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов`язаний до 00 год. 00 хв. 16.04.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_1 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Під час розгляду справи ОСОБА_1 категорично заперечив вчинення ним адміністративного правопорушення відповідно до надісланих НАЗК протоколів.

Захисником-адвокатом Воробеєм Є.В. заявлено клопотання про закриття провадження у справі у зв`язку з відсутністю події адміністративного правопорушення, оскільки згідно Науково-правової експертизи Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака від 02.06.2017 року № 01-9/1-161 та висновку науково-правової експертизи Ради науково-правових експертиз при Інституті держави та права ім.. В.М. Корецького НАН України від 12.03.2018 року №126/55-е на членів правління АТ «Українська залізниця» не розповсюджуються положення Закону України «Про запобігання корупції».

Прокурор Сотченко М.М. заперечував проти закриття провадження по справі у зв`язку з відсутністю події адміністративного правопорушення.

Вислухавши пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, клопотання захисника-адвоката, думку прокурора, дослідивши матеріали справи, суддя приходить наступного висновку.

Відповідно до ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

Відповідно до ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім`я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності; місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи, протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягується до відповідальності.

Статтею 251 КУпАП передбачено, що доказами в справі про адміністративні правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні, та інші обставини, що мають значення.

Згідно зі ст. 129 Конституції України розгляд і вирішення справ в судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і доведенні перед судом їх переконливості.

Частина 2 статті 172-6 КУпАП передбачає адміністративну відповідальність за неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

Разом з тим, згідно Науково-правової експертизи Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака від 02.06.2017 року № 01-9/1-161 ПАТ «Українська залізниця» є юридичною особою приватного права, а посадові особи ПАТ «Українська залізниця» є особами, які обіймають посади у юридичній особі приватного права, а тому відповідно до абз. 15 ч. 1 ст. 1 та ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» не відносяться до суб`єктів декларування та не зобов`язані подавати декларацію згідно вимог ч. 1 ст. 45 цього Закону.

Згідно висновку науково-правової експертизи Ради науково-правових експертиз при Інституті держави та права ім. В.М. Корецького НАН України від 12.03.2018 року №126/55-е оскільки ПАТ «Українська залізниця» не є юридичною особою публічного права, у її посадових осіб не виникає обов`язку щодо подання декларації особи, уповноваженої на виконання вимог норм ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції».

Статтею 62 Конституції України встановлено презумпцію невинуватості. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.

Згідно з ч. 2 ст. 6 Європейської Конвенції про захист прав і основоположних свобод людини від 04.11.1950 року, кожен обвинувачений у вчиненні правопорушення, вважається невинуватим доти, доки його вину не буде доведено в законному порядку.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст.247 КУпАП встановлено, що провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за таких обставин: відсутність події і складу адміністративного правопорушення.

Викладені обставини свідчать про відсутність події адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, що виключає можливість притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вказаною правовою нормою, а тому провадження у справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю.

На підставі викладеного, керуючись ст. 247, 283, 284, 287 КУпАП України, суддя,

П О С Т А Н О В И В :

Провадження в справі про притягнення ОСОБА_1 , до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП закрити за відсутності події адміністративного правопорушення.

Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду у встановленому законом порядку, протягом 10-ти днів з дня винесення постанови.

Суддя С.І. Смик