
Справа № 234/5776/19
Провадження № 3/234/1491/19
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 квітня 2019 року м. Краматорськ
Суддя Краматорського міського суду Донецької області Данелюк О.М. розглянувши матеріал, що надійшов з Головного Управління ДФС у Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), працюючого керівником ГО «ДІРП», зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ст.163-4 ч.1 Кодексу України про Адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
03.04.2019 року до Краматорського міського суду надійшов протокол №24 від 27.03.2019 року складений головним державним ревізором-інспектором відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області Щербак О.О. про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст.163-4 ч.1 КУпАП, вчинив порушення, а саме: несвоєчасно наданий податковий розрахунок за формою №1-ДФ за VI квартал 2018р. (терміном надання не пізніше 11/02/2018р., фактично наданий розрахунок 12/02.2019р.), чим порушено п.пр.49.18.2 п.49.18 ст.49, п.51.1 ст.51, пп. «б» п.176.2 ст.176, Податкового кодексу України, п.2.1 р.ІІ Порядку №4 від 13.01.2015р. та ч.1 ст.163-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що встановлено актом від 27.03.2019 року №120/05-99-44-10-41833770.
В судове засідання правопорушник не з`явився, хоча про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.
Відповідно до ст.7 Кодексу України про адміністративні правопорушення ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв`язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом.
Відповідно до ст.251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основу яких у визначеному законом порядку орган встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
У частині 1 статті 278 КУпАП вказано, що орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує такі питання: 1) чи належить до його компетенції. розгляд даної справи; 2) чи правильно складено протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення; 3) чи сповіщено осіб, які беруть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду; 4) чи витребувано необхідні додаткові матеріали; 5) чи підлягають задоволенню клопотання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілого, їх законних представників і адвоката.
У судовому засіданні встановлено, що за результатами камеральної перевірки, ГУ ДФС у Донецькій області було складено акт від 27.03.2019 року, встановлено, що керівником ОСОБА_1 вчинив порушення, а саме: несвоєчасно наданий податковий розрахунок за формою №1-ДФ за VI квартал 2018р. (терміном надання не пізніше 11/02/2018р., фактично наданий розрахунок 12/02.2019р.), чим порушено п.пр.49.18.2 п.49.18 ст.49, п.51.1 ст.51, пп. «б» п.176.2 ст.176, Податкового кодексу України, п.2.1 р.ІІ Порядку №4 від 13.01.2015р. та ч.1 ст.163-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що встановлено актом від 27.03.2019 року №120/05-99-44-10-41833770.
Відповідно до протоколу №24 від 27.03.2019 року про адміністративне правопорушення вбачається, що ОСОБА_1 роз`яснені його права, передбачені ст.268 КУпАП. Акт по теперішній час не оскаржений.
Враховуючи наведене, суд вважає, що у справі є достатньо доказів про винність ОСОБА_1 , в порушення ст.163-4 ч.1 КУпАП.
У відповідності до ст.33 КУпАП при накладенні адміністративного стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом`якшують або обтяжують відповідальність.
Відповідно до ст.40-1 КУпАП, судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення. Розмір і порядок сплати судового збору встановлюється законом.
В зв`язку із чим, з ОСОБА_1 необхідно стягнути судовий збір у доход держави в сумі 384,20грн.
На підставі викладеного і керуючись ст.ст.33, 40-1, 163-4 ч.1 КУпАП, - суд
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винним ОСОБА_1 у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ст.163-4 ч.1 КУпАП та піддати його адміністративному штрафу в доход держави в сумі 51 (п`ятдесяти однієї) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в сумі 384грн. 20коп. у доход держави (отримувач коштів: ГУК у м. Києві/м.Київ/22030106; код за ЄДРПОУ: 37993783; банк отримувача: Казначейство України (ЕАП); код банку отримувача (МФО): 899998; рахунок отримувача: 31211256026001; код класифікації доходів бюджету: 22030106).
Постанова може бути оскаржена в судову палату по кримінальним справам Апеляційного суду Донецької області, шляхом подачі апеляційної скарги до Краматорського міського суду протягом десяти днів, з дня її проголошення.
Суддя: О.М. Данелюк