
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
17 травня 2019 року м. Київ № 640/8373/19
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Аверкова В.В., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Лінік Корпорейшн"
до 1) Державної фіскальної служби України
2) Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві;
про визнання протиправним та скасування рішень, визнання протиправною
бездіяльність, зобов`язання вчинити дії
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лінік Корпорейшн" звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Державної фіскальної служби України, Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві в якому просить:
- визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві від 27 березня 2019 року №1122207/42170894 про відмову у реєстрації податкової накладної від 01 листопада 2019 року №3 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві від 27 березня 2019 року №1122201/42170894 про відмову у реєстрації податкової накладної від 14 листопада 2019 року №23 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві від 27 березня 2019 року №1122159/42170894 про відмову у реєстрації податкової накладної від 27 листопада 2019 року №74 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві від 27 березня 2019 року №1122164/42170894 про відмову у реєстрації податкової накладної від 29 листопада 2019 року №83 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві від 27 березня 2019 року №1122171/42170894 про відмову у реєстрації податкової накладної від 29 листопада 2019 року №84 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві від 27 березня 2019 року №1122182/42170894 про відмову у реєстрації податкової накладної від 06 грудня 2019 року №12 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві від 27 березня 2019 року №1122195/42170894 про відмову у реєстрації податкової накладної від 13 грудня 2019 року №15 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві від 27 березня 2019 року №1122169/42170894 про відмову у реєстрації податкової накладної від 21 грудня 2019 року №22 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві від 27 березня 2019 року №1122207/42170894 про відмову у реєстрації податкової накладної від 01 листопада 2019 року №3 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- визнати протиправною бездіяльність органів Державної фіскальної служби України щодо зупинення реєстрації податкових накладних від 01 листопада 2018 року №3;
- визнати протиправною бездіяльність органів Державної фіскальної служби України щодо зупинення реєстрації податкових накладних від 14 листопада 2018 року №23;
- визнати протиправною бездіяльність органів Державної фіскальної служби України щодо зупинення реєстрації податкових накладних від 27 листопада 2018 року №74;
- визнати протиправною бездіяльність органів Державної фіскальної служби України щодо зупинення реєстрації податкових накладних від 29 листопада 2018 року №83;
- визнати протиправною бездіяльність органів Державної фіскальної служби України щодо зупинення реєстрації податкових накладних від 29 листопада 2018 року №84;
- визнати протиправною бездіяльність органів Державної фіскальної служби України щодо зупинення реєстрації податкових накладних від 29 листопада 2018 року №87;
- визнати протиправною бездіяльність органів Державної фіскальної служби України щодо зупинення реєстрації податкових накладних від 06 грудня 2018 року №12;
- визнати протиправною бездіяльність органів Державної фіскальної служби України щодо зупинення реєстрації податкових накладних від 13 грудня 2018 року №15;
- визнати протиправною бездіяльність органів Державної фіскальної служби України щодо зупинення реєстрації податкових накладних від 21 грудня 2018 року №22;
- зобов`язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну від 01 листопада 2018 року №3 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- зобов`язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну від 14 листопада 2018 року №23 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- зобов`язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну від 27 листопада 2018 року №74 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- зобов`язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну від 29 листопада 2018 року №83 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- зобов`язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну від 29 листопада 2018 року №84 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- зобов`язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну від 29 листопада 2018 року №87 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- зобов`язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну від 06 грудня 2018 року №12 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- зобов`язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну від 13 грудня 2018 року №15 в Єдиному реєстрі податкових накладних;
- зобов`язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну від 21 грудня 2018 року №22 в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Згідно з пунктом 3 частини першої статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя після одержання позовної заяви з`ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу.
Відповідно до частини третьої статті 161 Кодексу адміністративного судочинства України, до позовної заяви додається документ про сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Відповідно до частини першої статті 4 Закону України "Про судовий збір", судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Згідно з пунктом 3 частини другої статті 4 Закону України "Про судовий збір" ставка судового збору за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру, який подано: суб`єктом владних повноважень, юридичною особою або фізичною особою - підприємцем складає 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Частиною третьою статті 6 Закону України "Про судовий збір" встановлено, що у разі коли в позовній заяві об`єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Статтею 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" встановлено, що в 2019 році прожитковий мінімум для працездатних осіб: з 1 січня 2019 року становить 1921 гривень.
Таким чином, за подання до адміністративного суду позову, який містить кілька вимог немайнового характеру, судовий збір належить сплатити за кожну вимогу в розмірі 1 921,00 грн.
Позивачем у позовній заяві заявлено 27 (двадцять сім) вимог немайнового характеру.
Таким чином, у даному випадку судовий збір дорівнює 51 867,00 грн (1 921,00 грн х 27).
Позивачем не надано доказів сплати судового збору за подання адміністративного позову.
Відповідно до частини першої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Вказані недоліки позивач може усунути шляхом надання документу про сплату судового збору в розмірі 51 867,00 грн.
Керуючись статтями 160, 161, 169, 171 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
У Х В А Л И В:
1. Залишити позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Лінік Корпорейшн" без руху.
2. Встановити позивачу 10-денний строк з дня отримання даної ухвали на усунення недоліків позовної заяви.
3. Попередити позивача про те, що у разі, якщо недоліки не буде усунуто у встановлений судом строк, позовну заяву буде повернуто відповідно до пункту першого частини четвертої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала оскарженню не підлягає
Суддя В.В. Аверкова