Рішення № 81788977, 15.05.2019, Закарпатський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
15.05.2019
Номер справи
260/434/19
Номер документу
81788977
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Р І Ш Е Н Н Я

і м е н е м У к р а ї н и

15 травня 2019 року м. Ужгород№ 260/434/19 Закарпатський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого – судді Гаврилка С.Є.,

з участю секретаря судового засідання – Кубічек Н.І.

учасники справи:

позивач: ОСОБА_1 ;

за участі представника позивача: адвоката Резуненка Олександра Анатолійовича;

відповідач: Регіональний сервісний центр МВС в Закарпатській області – представник – не з`явився,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Закарпатського окружного адміністративного суду адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Регіонального сервісного центра МВС в Закарпатській області, в особі Територіального сервісного центру № 2141, про зобов`язання проведення державної реєстрації автомобіля, -

ВСТАНОВИВ:

02 квітня 2019 року до Закарпатського окружного адміністративного суду звернувся з позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Регіонального сервісного центра МВС в Закарпатській області, в особі Територіального сервісного центру № 2141 (88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Гагаріна, 7, код ЄДРПОУ 40112406), яким просить суд: "Зобов`язати Територіальний сервісний центр 2141 провести державну реєстрацію автомобіля марки ОКТAVIA, дата виготовлення 01.07.2006 року, ідентифікаційний номер кузова НОМЕР_2 , номер двигуна НОМЕР_3 , об`єм двигуна 1968 за ОСОБА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , проживає: АДРЕСА_2 "

Ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду від 08 квітня 2019 року було прийнято вказану позовну заяву до розгляду та відкрито провадження в даній адміністративній справі.

Ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду від 22 квітня 2019 року було закрите підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті та витребувано від Закарпатської митниці ДФС належним чином засвідчені копії всіх наявних документів, які засвідчують проходження ОСОБА_1 процедури митного оформлення транспортного засобу марки Skoda Оktavia, 2006 року випуску, ідентифікаційний номер кузова НОМЕР_2 .

На виконання ухвали Закарпатського окружного адміністративного суду від 22 квітня 2019 року Закарпатською митницею ДФС були надіслані документи, що витребовувались судом (а.с.а.с. 47-55).

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що позивачем 30 січня 2019 року згідно митної декларації № UA305160/2019/006042 було ввезено автомобіль марки Skoda, модель Оktavia, ідентифікаційний номер кузова НОМЕР_2 , номер двигуна НОМЕР_3 Для розмитнення транспортного засобу було пред`явлено Закарпатській ДФС необхідні документи в тому числі оригінал свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу виданого за кордоном № 0301537091 від 23 жовтня 2018 року. На підставі цих документів митницею було видано позивачу Посвідчення про реєстрацію ТЗ серії НОМЕР_4 від 30 січня 2019 року та інші документи, які позивачу необхідно було пред`явити протягом десяти днів територіальному сервісному центру МВС для реєстрації транспортного засобу. Позивач звернувся до Регіонального сервісного центра МВС в Закарпатській області, в особі Територіального сервісного центру № 2141 про державну реєстрацію вказаного транспортного засобу, однак у зв`язку з втратою оригіналу свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу НОМЕР_5 від 23 жовтня 2018 року, виданого іноземною державою за місцем придбання транспортного засобу, позивачем було надано фотокопію такго свідоцтва та інші документи видані митницею, однак відповідачем було відмовлено у проведенні державної реєстрації транспортного засобу із-за відсутності оригіналу свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу виданого іноземною державою. Таку відмову позивач вважає неправомірною, оскільки не може бути позбавлений права провести державну реєстрацію транспортного засобу у зв`язку із втратою оригіналу документа, а наявні в нього документи є достатніми для реєстрації вказаного транспортного засобу.

Відповідач надав суду відзив на адміністративний позов, згідно якого вважає позовні вимоги необґрунтованими та такими, що не підлягають задоволенню. Зазначив, що позивачем до заяви про реєстрацію транспортного засобу не надано необхідних документів, для державної реєстрації вказаного транспортного засобу, а саме оригіналу свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого іноземною державою. Таким чином відповідачем правомірно відмовлено у державній реєстрації транспортного засобу, а тому підстави для задоволення позову відсутні.

Відповідач у судове засідання не з`явився та не забезпечив явку свого представника, хоча судом вживалися заходи щодо виклику позивача, що передбачені Главою 7 Розділу І КАС України.

У відповідності до статті 205 частини 1, 3 пункту 1 КАС України, неявка у судове засідання будь-якого учасника справи, за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті. Якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі, зокрема, неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки.

А відтак, оскільки відповідач належним чином повідомлений про дату, час та місце проведення судового засідання, неявка відповідача не перешкоджає розгляду даної справи по суті.

Позивач та представник позивача в судовому засіданні, позовні вимоги підтримали, просили задовольнити в повному обсязі з підстав наведених в позові.

Розглянувши подані сторонами докази, (заслухавши сторони та їх представників) всебічно і повно оцінивши всі фактичні обставини (факти), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні, суд встановив наступне.

30 січня 2019 року позивачем на митну територію України було ввезено та проведено процедуру митного оформлення транспортного засобу – легковий автомобіль марки Skoda, модель Оktavia, ідентифікаційний номер кузова НОМЕР_2 , із сплатою усіх обов`язкових податків і зборів, визначених законодавством України, за митною декларацією від 30 січня 2019 року № UA305160/2019/006042. На вищезазначений транспортний засіб 30 січня 2010 року оформлено Посвідчення про реєстрацію ТЗ серії НОМЕР_4 (а.с.а.с. 13, 15-17).

Судом встановлено, що 27 лютого 2019 року позивач звернувся до Регіонального сервісного центра МВС в Закарпатській області, в особі Територіального сервісного центру № 2141 із заявою про державну реєстрацію транспортного засобу марки Skoda, модель Оktavia, ідентифікаційний номер кузова НОМЕР_2 , що був придбаний за кордоном, повідомивши про втрату оригіналу свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу іноземної держави (а.с. 10).

Відповідно до листа Регіонального сервісного центра МВС в Закарпатській області, в особі Територіального сервісного центру № 2141 від 22 березня 2019 року № 31/7/1Б-3 позивачу було відмовлено в реєстрації транспортного засобу у зв`язку з відсутності оригіналів відповідних реєстраційних документів (а.с.а.с 11,12).

Закон України "Про дорожній рух" від 30 червня 1993 року № 3353-ХІІ (далі по тексту – Закон України № 3353-ХІІ) регулює суспільні відносини у сфері дорожнього руху та його безпеки, визначає права, обов`язки і відповідальність суб`єктів - учасників дорожнього руху, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, об`єднань, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та господарювання (далі - міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та об`єднань).

Відповідно до статті 34 частини 1 Закону України № 3353-ХІІ, державна реєстрація транспортного засобу полягає у здійсненні комплексу заходів, пов`язаних із перевіркою документів, які є підставою для здійснення реєстрації, звіркою і, за необхідності, дослідженням ідентифікаційних номерів складових частин та оглядом транспортного засобу, оформленням і видачею реєстраційних документів та номерних знаків.

Відповідно до статті 34 частини 2 Закону України № 3353-ХІІ, державний облік зареєстрованих транспортних засобів включає в себе процес реєстрації, накопичення, узагальнення, зберігання та передачі інформації про зареєстровані транспортні засоби та їх власників.

Згідно із статтею 34 частиною 3 Закону України № 3353-ХІІ державній реєстрації та обліку підлягають призначені для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування транспортні засоби усіх типів: автомобілі, автобуси, мотоцикли всіх типів, марок і моделей, самохідні машини, причепи та напівпричепи до них, мотоколяски, інші прирівняні до них транспортні засоби та мопеди, що використовуються на автомобільних дорогах державного значення.

Відповідно до статті 34 частини 4 Закону України № 3353-ХІІ державна реєстрація та облік автомобілів, автобусів, мотоциклів та мопедів усіх типів, марок і моделей, самохідних машин, причепів та напівпричепів до них, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів здійснюються територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України.

Відповідно до статті 34 частини 9 Закону України № 3353-ХІІ власники транспортних засобів та особи, які використовують їх на законних підставах, зобов`язані зареєструвати (перереєструвати) належні їм транспортні засоби протягом десяти діб після придбання, митного оформлення, одержання транспортних засобів або виникнення обставин, що потребують внесення змін до реєстраційних документів.

Згідно із статтею 34 частиною 10 Закону України № 3353-ХІІ на транспортні засоби оформляються та видаються реєстраційні документи, зразки яких затверджуються Кабінетом Міністрів України, та закріплюються номерні знаки, які відповідають вимогам стандартів. Закупівля за державні кошти бланків реєстраційних документів та номерних знаків для транспортних засобів здійснюється відповідно до вимог законодавства тими органами, на які покладений обов`язок щодо їх реєстрації.

Єдина на території України процедура державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів (далі - транспортні засоби), оформлення та видачі реєстраційних документів і номерних знаків визначена Порядком державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, який затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.1998 року за № 1388 (далі – Порядок № 1388).

Відповідно до пункту 7 Порядку № 1388 власники транспортних засобів та особи, що експлуатують такі засоби на законних підставах, або їх представники (далі - власники) зобов`язані зареєструвати (перереєструвати) транспортні засоби протягом десяти діб після придбання (одержання) або митного оформлення, або тимчасового ввезення на територію України, або виникнення обставин, що є підставою для внесення змін до реєстраційних документів. Строк державної реєстрації продовжується у разі подання документів, які підтверджують відсутність можливості своєчасного її проведення власниками транспортних засобів (хвороба, відрядження або інші поважні причини).

Відповідно до пункту 8 Порядку № 1388 державна реєстрація (перереєстрація) транспортних засобів проводиться на підставі заяв власників, поданих особисто або уповноваженим представником, і документів, що посвідчують їх особу, підтверджують повноваження представника (для фізичних осіб - нотаріально посвідчена довіреність), а також правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення (далі - правомірність придбання) транспортних засобів, відповідність конструкції транспортних засобів установленим вимогам безпеки дорожнього руху, а також вимогам, які є підставою для внесення змін до реєстраційних документів.

Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені в установленому порядку, зокрема, митна декларація на бланку єдиного адміністративного документа на паперовому носії або електронна митна декларація, або видане органом доходів і зборів посвідчення про реєстрацію в уповноважених органах МВС транспортних засобів чи їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери.

У разі митного оформлення транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, які ввозяться на митну територію України, за електронною митною декларацією така декларація, засвідчена електронним цифровим підписом відповідальної посадової особи органу доходів і зборів, передається за допомогою засобів інформаційно-телекомунікаційних систем органам МВС.

Наказом Державної митної служби № 1118 від 17 листопада 2005 року затверджені Правила митного контролю та митного оформлення транспортних засобів, що переміщуються громадянами через митний кордон України (далі по тексту – Правила № 1118), які поширюються на транспортні засоби (далі - ТЗ), що переміщуються через митний кордон України громадянами, які не є суб`єктами зовнішньоекономічної діяльності, для вільного обігу (у тому числі з метою розкомплектування на запасні частини) на митну територію України (за її межі) або з метою транзиту, а також тимчасово вивозяться за межі митної території України.

Відповідно до пункту 7 абзаців 1, 2 Правил № 1118, власник ТЗ або вповноважена особа, який переміщує ТЗ через митний кордон України, пред`являє його митному органу для проведення митного огляду й подає оригінали та ксерокопії таких документів: що підтверджують право власності на ТЗ або користування ним (у тому числі з правом розпорядження); реєстраційних (технічних) документів на транспортний засіб (якщо він перебував на обліку в реєстраційному органі іноземної держави чи України) з відмітками про зняття транспортного засобу з обліку, якщо такі документи видаються реєстраційним органом.

Відповідно до пункту 9 абзаців 1, 2, 4 Правил № 1118 не підлягає пропуску через митний кордон України ТЗ номер кузова (або ідентифікаційний номер), шасі (рами) чи двигуна якого знищено, підроблено або який не відповідає запису в реєстраційних документах; що ввозиться в Україну громадянином для вільного обігу, не знятий з обліку в реєстраційних органах країни придбання або іншої країни; увезення якого в Україну заборонено згідно із законодавством або на який відсутні документи, що підтверджують право власності на ТЗ або користування ним (у тому числі з правом розпорядження).

Разом з тим, у відповідності до положень Розділу ІІІ пункту 1 підпункту 1.1. Правил № 1118 при ввезенні ТЗ на митну територію України його власник або вповноважена особа представляє уповноваженій посадовій особі митного органу, у зоні діяльності якого розташований пункт пропуску через державний кордон України, ТЗ для здійснення митного огляду й подає оригінали та ксерокопії таких документів, зокрема, що підтверджують право власності на ТЗ або користування ним (у тому числі з правом розпорядження); реєстраційних (технічних) документів на транспортний засіб (якщо він перебував на обліку в реєстраційному органі іноземної держави чи України) з відмітками про зняття транспортного засобу з обліку, якщо такі документи видаються реєстраційним органом.

Таким чином, з аналізу вищенаведених положень, судом резюмується, що за відсутності оригіналів реєстраційних (технічних) документів на транспортний засіб, що перебував на обліку в реєстраційному органі іноземної держави чи України, з відмітками про зняття транспортного засобу з обліку, такий транспортний засіб не підлягає пропуску через митний кордон України.

Судом встановлено, що митною декларацією від 30 січня 2019 року № UA305160/2019/006042 підтверджено правомірність придбання позивачем, ввезення та проведення процедури митного оформлення транспортного засобу – легковий автомобіль марки Skoda, модель Оktavia, ідентифікаційний номер кузова НОМЕР_2 , номер двигуна НОМЕР_3 , що свідчить про наявність у позивача на час здійснення митного оформлення оригіналів реєстраційних (технічних) документів на вказаний транспортний засіб, зокрема свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу іноземної держави.

Разом з тим, в матеріалах справи, крім інших реєстраційних документів, міститься копія свідоцтва реєстрації транспортного засобу НОМЕР_5 від 23 жовтня 2018 року легкового автомобіля марки Skoda, модель Оktavia, ідентифікаційний номер кузова НОМЕР_2 , номер двигуна НОМЕР_3 , яку за ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду від 22 квітня 2019 року було надано Закарпатською митницею ДФС (а.с.а.с. 50, 51).

Одночасно, пунктом 4 митної декларації від 30 січня 2019 року № UA305160/2019/006042, підтверджено подання позивачем при здійсненні митного оформлення, зокрема вказаного свідоцтва реєстрації транспортного засобу НОМЕР_5 від 23 жовтня 2018 року (а.с. 16).

Крім того, пунктом 8.3.4 акту про проведення огляду (переогляду) товарів, транспортних засобі, ручної поклажі та багажу від 29 січня 2019 року, підтверджено, що під час митного огляду легкового автомобіля марки Skoda, модель Оktavia, ідентифікаційний номер кузова НОМЕР_2 , позивачем було надано свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу НОМЕР_5 від 23 жовтня 2018 року та договір купівлі-продажу № 20190014 від 26 січня 2019 року (а.с.а.с. 54,55).

Разом з тим, Закарпатською митницею ДФС підтверджено митне оформлення транспортного засобу марки Skoda, модель Оktavia, ідентифікаційний номер кузова НОМЕР_2 за митною декларацією 30 січня 2019 року № UA305160/2019/006042 та оформлення на вказаний транспортний засіб Посвідчення про реєстрацію ТЗ серії НОМЕР_4 (а.с.а.с. 13, 48, 54).

Допитаний в судовому засіданні в якості свідка ОСОБА_2 , вказав, що працює в автосервісі за адресою АДРЕСА_3 в Приватного підприємця ОСОБА_3 .Я.. В січня 2019 року ОСОБА_1 звернувся до вказаного автосервісу для проходження технічного обслуговування автомобіля марки Skoda, модель Оktavia на іноземних номерах, у зв`язку з чим для занесення даних до бази даних автосервісу, ОСОБА_1 , було надано свідку оригінал свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу іноземної держави. Свідок пояснив, що ним було занесено з даного свідоцтва до бази даних автосервісу в якому останній працював, номер кузову та інші дані, які необхідні для такої реєстрації, що в подальшому здійснювати технічне обслуговування вказаного автомобіля.

Таким чином, за наслідками розгляду даної справи, судом встановлено, наявність у позивача оригіналу свідоцтва реєстрації транспортного засобу № НОМЕР_5 від 23 жовтня 2018 року, що підтверджено матеріалами справи та показами свідка допитаного в судовому засіданні.

Відповідач, відмовляючи у державній реєстрації за позивачем транспортного засобу автомобіля марки Skoda, модель Оktavia посилається на відсутність оригіналу реєстраційного документу транспортного засобу іноземної держави.

Судом встановлено, що у зв`язку із втратою позивачем оригіналу свідоцтва реєстрації транспортного засобу № 0301537091 від 23 жовтня 2018 року позивач був позбавлений можливості надати оригінали такого документу, а тому при звернення до відповідача ОСОБА_1 було подано копію вказаного свідоцтва.

Відповідно до пункту 28 Порядку № 1388 ввезені в Україну транспортні засоби підлягають державній реєстрації на підставі заяв власників і митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа на паперовому носії або електронних митних декларацій або виданих органами доходів і зборів посвідчень про їх реєстрацію в сервісних центрах МВС.

Пунктом 29 Порядку № 1388 встановлено, що у разі коли транспортні засоби перебували в експлуатації за межами України і були зареєстровані у відповідних органах іншої держави, обов`язковим є подання до сервісних центрів МВС реєстраційних або прирівняних до них документів такої держави.

Аналізуючи положення вказаної норми, суд може зробити висновок, що для проведення державної реєстрації транспортного засобу, який перебував за межами України і був зареєстрований у відповідних органах іншої держави, обов`язковим є подання до сервісних центрів МВС реєстраційних або прирівняних до них документів такої держави.

В матеріалах справи міститься копія та в судовому засіданні було досліджено оригінал Свідоцтва іноземної держави частина ІІ від 08 листопада 2018 року № 0301866827 про реєстрацію транспортного засобу марки Skoda, модель Оktavia, ідентифікаційний номер кузова НОМЕР_2 (а.с.а.с. 52, 68).

Таким чином, в розумінні пункту 29 Порядку № 1388, вказаний документ, є реєстраційним документом (прирівняним до реєстраційних документів) іноземної держави, що в свою чергу є підставою для вчинення відповідачем державної реєстрації автомобіля марки Skoda, модель Оktavia, ідентифікаційний номер кузова НОМЕР_2 за позивачем.

Відповідно до пункту 3 Порядку № 1388 державна реєстрація транспортних засобів проводиться територіальними органами з надання сервісних послуг МВС (далі - сервісні центри МВС) з метою здійснення контролю за відповідністю конструкції та технічного стану транспортних засобів установленим вимогам стандартів, правил і нормативів, дотриманням законодавства, що визначає порядок сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), використанням транспортних засобів в умовах воєнного і надзвичайного стану, а також для ведення їх обліку та запобіганню вчиненню щодо них протиправних дій.

Отже, саме до повноважень відповідача віднесено прийняття рішення про реєстрацію транспортних засобів, за наслідком розгляду поданої у встановленому порядку заяви.

Відповідно до статті 77 частин 1, 2 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Згідно із статтею 2 КАС України, завданням адміністративного судочинства є Завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.

При прийнятті рішення суд також враховує, що згідно із статті 6 частини 1 КАС України суд при вирішенні справи керується принципом верховенства права, відповідно до якого, зокрема, людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави.

Відповідно до статті 245 частини 4 КАС України суд може зобов`язати відповідача - суб`єкта владних повноважень прийняти рішення на користь позивача, якщо для його прийняття виконано всі умови, визначені законом, і прийняття такого рішення не передбачає права суб`єкта владних повноважень діяти на власний розсуд.

Таким чином, суд вважає, що належним способом захисту порушеного права позивача є необхідність зобов`язання Регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області, в особі Територіального сервісного центру № 2141 провести державну реєстрацію автомобіля марки Skoda, модель Оktavia, ідентифікаційний номер кузова НОМЕР_2 , номер двигуна НОМЕР_3 , що ввезений згідно митної декларації № UA305160/2019/006042 від 30 січня 2019 року за ОСОБА_1 .

Перевіривши юридичну та фактичну обґрунтованість доводів сторін, оцінивши докази суб`єкта владних повноважень на підтвердження правомірності своїх дій та докази, надані позивачем, суд доходить висновку, що встановлені у справі обставини підтверджують позицію позивача, покладену в основу позовних вимог, а відтак, адміністративний позов необхідно задовольнити в повному обсязі.

Вирішуючи питання про розподіл судових витрат, суд вказує, що відповідно до статті 139 частини 1 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

15 травня 2019 року на адресу Закарпатського окружного адміністративного суду надійшла заява представника позивача, відповідно до якої останній просив не стягувати з відповідача судові витрати понесені позивачем у зв`язку з розгляд даної справи (а.с. 56).

Таким, чином, з врахуванням вказаної заяви представника позивача, питання щодо розподілу судових витрат за наслідком розгляду даної справи не вирішувалось.

Керуючись статтями 242-246 КАС України, суд, –

УХВАЛИВ:

Позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Регіонального сервісного центра МВС в Закарпатській області, в особі Територіального сервісного центру № 2141 (88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Гагаріна, 7, код ЄДРПОУ 40112406) про зобов`язання проведення державної реєстрації автомобіля – задовольнити.

Зобов`язати Регіональний сервісний центр МВС в Закарпатській області, в особі Територіального сервісного центру № 2141, (88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Гагаріна, 7, код ЄДРПОУ 40112406) провести державну реєстрацію автомобіля марки Skoda, модель Оktavia, ідентифікаційний номер кузова НОМЕР_2 , номер двигуна НОМЕР_3 , що ввезений згідно митної декларації № UA305160/2019/006042 від 30 січня 2019 року за ОСОБА_1 .

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції (з урахуванням особливостей, що встановлені Розділом VII КАС України (пункт 15.5)).

Відповідно до статті 243 частини 3 КАС України 15 травня 2019 року було проголошено вступну та резолютивну частини рішення. Рішення у повному обсязі було складено 17 травня 2019 року.

СуддяС.Є. Гаврилко