
Справа № 359/3666/19
Провадження № 3/359/1395/2019
Протокол № 0142/12500/19
Бориспільський міськрайонний суд Київської області
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
26 квітня 2019 м. Бориспіль
Суддя Бориспільського міськрайонного суду Київської області Кабанячий Ю.В., розглянув за участю представника митниці Ясінської О.Я., адміністративний матеріал, який надійшов від Київської митниці ДФС, про порушення митних правил, передбачених ч. 2 ст. 483 МК України, відносно громадянина Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3), ІНФОРМАЦІЯ_1, міcце проживання: АДРЕСА_1, фізична особа підприємець, посвідка на постійне проживання НОМЕР_1, видана 18.05.2016, органом 4801; паспорт громадянина Республіки Ліван НОМЕР_2, виданий 22.06.2018,
в с т а н о в и в :
10.01.2019 у зоні діяльності Київської митниці ДФС (м/п «Аеропорт-Бориспіль») через митний кордон України авіаційним транспортом переміщувався товар «Живі щиглики та папуги» у кількості - 1800 шт.». Відправником товару, згідно з товаросупровідними документами, виступав громадянин ОСОБА_3, АДРЕСА_2 (ОСОБА_3).
10.01.2019 до відділу митного оформлення № 5 м/п «Аеропорт Бориспіль» Київської митниці ДФС, для розміщення вантажу «живі птахи - щиглики та папуги» на склад тимчасового зберігання ДПМА «Бориспіль» та подальшого його митного оформлення, з метою переміщення через митний кордон України до Йорданії м. Амман, звернувся із відповідною заявою та заповненою митною декларацією громадянин Лівану ОСОБА_3.
Переміщення вказаного товару через митний кордон України здійснювалось за митною декларацією від 10.01.2019, засвідченою особистим підписом громадянина ОСОБА_3, на підставі наступних документів: авіаційна накладна №566-1466 5851 від 10.01.2019, Заяви громадянина ОСОБА_3 від 10.01.2019 та довідка на бланку підприємства Всеукраїнської громадської організації «Об'єднання любителів птахів та дрібних хатніх тварин «ЗООСВІТ» (далі ВГО «ЗООСВІТ») від 08.01.2019 №06, відповідно до якої загальна вартість птахів становить - 120 000,00 гривень.
Відповідно до відомостей, заявлених у Довідці №06 від 08.01.2019, громадянин ОСОБА_3 діяв від імені ВГО «ЗООСВІТ».
15.01.2019 Київською митницею ДФС було направлено лист у ВГО «ЗООСВІТ» про надання інформації стосовно законності вивезення за межі митної території України живих птахів громадянином ОСОБА_3.
Відповідно до інформації, наданої листом ВГО «ЗООСВІТ» від 15.01.2019 №001/19 (вх. № 689/47 від 16.01.2019) установлено наступне:
ВГО «ЗООСВІТ» не є організацією, що вирощує, розводить, чи продає будь-яких птахів. Статутом діяльності ВГО «ЗООСВІТ» передбачено виключно реєстрація птахів, які були виведені в неволі членами організації (Заводчиками або розплідниками) за їх заявами.
Громадянин Лівану ОСОБА_3 дійсно являється членом організації ВГО «ЗООСВІТ» і ним зареєстрована заводська назва «ІНФОРМАЦІЯ_2», про що видано свідоцтво НОМЕР_4 від 25.07.2018 на підставі Статуту ВГО «ЗООСВІТ».
Процедура отримання дозволу на вивезення живих птахів за межі митної території України Статутом ВГО «ЗООСВІТ» не передбачена.
З моменту реєстрації у ВГО «ЗООСВІТ» від ОСОБА_3, не поступало жодної інформації щодо виведення ним птахів. Таким чином, підтвердити факт виведення птахів у ОСОБА_3 ВГО «ЗООСВІТ» не може.
Розплідник з назвою «Live Birds» впродовж своєї діяльності жодного разу не звертався до ВГО «ЗООСВІТ» з питанням щодо надання будь-яких дозволів на вивезення птахів чи їхню реєстрацію.
Надана ВГО «ЗООСВІТ» для вивчення Довідка №06 від 08.01.2019, що надана громадянином ОСОБА_3 для переміщення через митний кордон України живих птахів, ніколи не видавалась організацією вказаній особі. Бланк, який був використаний на довідці, не є бланком ВГО «ЗООСВІТ».
ВГО «ЗООСВІТ» громадянину ОСОБА_3 не надавало жодних повноважень щодо здійснення будь-якої діяльності в інтересах ВГО «ЗООСВІТ».
З метою отримання пояснень від громадянина Лівану ОСОБА_3, йому було надіслано повідомлення про необхідність прибути до Київської митниці ДФС але у визначений термін він не прибув.
Будь-яких додаткових документів на закупівлю живих декоративних птахів вищевказаний громадянин в митницю не надавав.
Таким чином, вказана інформація, свідчить про те, що переміщення вантажу «Птахи живі щиглики та папуги - 1800 шт.» через митний кордон України за авіаційна накладна №566-1466 5851 від 10.01.2019, заяви громадянина ОСОБА_3 від 10.01.2019 та довідка на бланку підприємства Всеукраїнської громадської організації «Об'єднання любителів птахів та дрібних хатніх тварин «ЗООСВІТ» від 08.01.2019 №06 здійснено шляхом подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів підроблених документів, а саме довідка на бланку підприємства Всеукраїнської громадської організації «Об'єднання любителів птахів та дрібних хатніх тварин «ЗООСВІТ» від 08.01.2019 №06.
Згідно з ч.2 ст. 459 та п.7, п.43 ст.4 МК України суб'єктами відповідальності за порушення митних правил можуть бути громадяни, які на момент вчинення такого правопорушення досягли 16-річного віку, а при вчиненні порушень митних правил підприємства - керівники та інші працівники підприємств, які в силу постійно або тимчасово виконуваних ними трудових (службових) обов'язків відповідають за виконання вимог, встановлених Митним кодексом України, законами та іншими нормативно-правовими актами України, а також міжнародними договорами України, укладеними у встановленому законом порядку.
У відповідності до п.6 Постанови Пленуму ВР України від 03.06.2005року №8 Про судову практику у справах про контрабанду та порушення митних правил судам необхідно враховувати, що підставою для переміщення товарів через митний кордон є визначені нормативними актами документи, без яких неможливо одержати дозвіл митного органу на пропуск товарів через митний кордон. Це, зокрема, можуть бути митна декларація, контракт, коносамент, ліцензія, квота, товаросупровідні документи, дозвіл відповідних органів.
Враховуючи викладене, громадянин Лівану ОСОБА_3, вчинив дії спрямовані на переміщення товару «птахи живі - щиглики та папуги» у кількості 1800 шт., через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів підроблених документів, а саме довідки на бланку підприємства Всеукраїнської громадської організації «Об'єднання любителів птахів та дрібних хатніх тварин «ЗООСВІТ» від 08.01.2019 №06.
Відповідно до інформації наявної в Єдиному державному реєстрі судових рішень, яка міститься у відкритому доступі мережі Інтернет, громадянин Лівану ОСОБА_3 у 2019 році притягувався до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Відповідно до службової записки Управління фінансування, бухгалтерського обліку та звітності від 27.02.2019 № 228/10-70-05-23, вищевказаним громадянином було перераховано до Держбюджету накладений на нього штраф.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 2 ст. 483 МК України.
У зв'язку з чим, працівниками митниці 19.03.2019, складено протокол про порушення митних правил №0142/12500/19.
У судове засідання особа, яка притягується до адміністративної відповідальності - громадянин Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3) не з'явився. Повідомлення про дату, час та місце розгляд адміністративної справи за порушення митних правил, передбачених ч. 2 ст. 483 МК України було розміщено у передбаченому законом порядку на веб-сайті: https://court.gov.ua/sud1005 Бориспільського міськрайонного суду Київської області. Причини неявки правопорушника суду не відомі. Заперечень по справі та клопотань про відкладення розгляду справи до суду не надходило. Явку представника до суду не забезпечено. У зв'язку з чим, відповідно до вимог Митного кодексу України, суддя прийшов до висновку про можливість розгляду справи у відсутності особи, яка притягується до відповідальності за порушення митних правил.
Представник митниці Ясінська О.Я. у судовому засіданні протокол підтримала, та зазначила, що громадянин Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3) скоїв порушення митних правил, яке передбачене ч. 2 ст. 483 МК України. З огляду на вказане вона просила визнати винним ОСОБА_3 (ОСОБА_3) у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 483 МК України та застосувати до правопорушника адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 200 % вартості товарів з конфіскацією такого товару.
Суд, заслухавши пояснення представника митниці, дослідивши матеріали справи, повно і всебічно з'ясувавши всі фактичні обставини справи, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи, приходить до висновку, що в діях громадянина Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3), вбачаються ознаки правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 483 Митного кодексу України, виходячи з наступного.
Відповідно до ст. 245 КУпАП та ст. 486 МК України, завданням провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
Згідно ст. 280 КУпАП, орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Відповідно до вимог ст.489 МК України зазначені обставини підлягають з'ясуванню і при розгляді справи про порушення митних правил.
Так, за диспозицією ч. 2 ст. 483 МК України передбачено, що дії, передбачені частиною першою цієї статті переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів, або шляхом надання одним товарам вигляду інших, або з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх ваги (з урахуванням допустимих втрат за належних умов зберігання і транспортування) або кількості, країни походження, відправника та/або одержувача, кількості вантажних місць, їх маркування та номерів, неправдиві відомості, необхідні для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД та його митної вартості, вчинені особою, яка протягом року притягалася до відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого цією статтею або статтею 482 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 1 ст. 53 Закону України «Про тваринний світ» ввезення в Україну і вивезення за її межі об'єктів тваринного світу, крім генетично модифікованих, здійснюються за правилами, встановленими законодавством України, у тому числі міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.
У відповідності до Закону України від 29.10.1996 Україна приєдналась до Конвенції 1979 року про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі.
Згідно до ст. 6 Конвенції кожна Договірна Сторона вживає відповідних і необхідних законодавчих та адміністративних заходів для забезпечення особливої охорони видів фауни, зазначених у додатку ІІ. Стосовно цих видів, зокрема, відповідно до п. а) всі форми навмисного вилову, утримання та навмисного знищення, та відповідно до п. е) володіння цими тваринами або внутрішня торгівля ними, живими чи мертвими, включаючи чучела тварин і будь-яку частину чи похідні від них, які можна легко розпізнати, якщо це сприяє ефективному виконанню положень цієї статті.
Як вбачається з матеріалів даної справи, 10.01.2019 у зоні діяльності Київської митниці ДФС
(м/п «Аеропорт-Бориспіль») через митний кордон України авіаційним транспортом переміщувався товар «Живі щиглики та папуги» у кількості - 1800 шт.». Відправником товару, згідно з товаросупровідними документами, виступав громадянин ОСОБА_3, АДРЕСА_2 (ОСОБА_3).
10.01.2019 до відділу митного оформлення № 5 м/п «Аеропорт Бориспіль» Київської митниці ДФС, для розміщення вантажу «живі птахи - щиглики та папуги» на склад тимчасового зберігання ДПМА «Бориспіль» та подальшого його митного оформлення, з метою переміщення через митний кордон України до Йорданії м. Амман, звернувся із відповідною заявою та заповненою митною декларацією громадянин Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3).
Переміщення вказаного товару через митний кордон України здійснювалось за митною декларацією від 10.01.2019, засвідченою особистим підписом громадянина ОСОБА_3 (ОСОБА_3), на підставі наступних документів: авіаційна накладна №566-1466 5851 від 10.01.2019; заяви громадянина ОСОБА_3 (ОСОБА_3) від 10.01.2019 та довідка на бланку підприємства Всеукраїнської громадської організації «Об'єднання любителів птахів та дрібних хатніх тварин «ЗООСВІТ» від 08.01.2019 №06, відповідно до якої загальна вартість птахів становить - 120 000 гривень 00 копійок.
Відповідно до відомостей, заявлених у Довідці №06 від 08.01.2019, громадянин Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3) діяв від імені ВГО «ЗООСВІТ».
15.01.2019 Київською митницею ДФС було направлено лист у ВГО «ЗООСВІТ» про надання інформації стосовно законності вивезення за межі митної території України живих птахів громадянином Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3).
Виходячи з викладеного та інформації, наданої листом ВГО «ЗООСВІТ» від 15.01.2019 №001/19 (вх. № 689/47 від 16.01.2019) встановлено, що ВГО «ЗООСВІТ» не є організацією, що вирощує, розводить, чи продає будь-яких птахів. Статутом діяльності ВГО «ЗООСВІТ» передбачено виключно реєстрація птахів, які були виведені в неволі членами організації (Заводчиками або розплідниками) за їх заявами. Громадянин Лівану ОСОБА_3 дійсно являється членом організації ВГО «ЗООСВІТ» і ним зареєстрована заводська назва «ІНФОРМАЦІЯ_2», про що видано свідоцтво НОМЕР_4 від 25.07.2018 на підставі Статуту ВГО «ЗООСВІТ». Процедура отримання дозволу на вивезення живих птахів за межі митної території України Статутом ВГО «ЗООСВІТ» не передбачена. З моменту реєстрації у ВГО «ЗООСВІТ» від ОСОБА_3, не поступало жодної інформації щодо виведення ним птахів. Таким чином, підтвердити факт виведення птахів у ОСОБА_3 ВГО «ЗООСВІТ» не може. Розплідник з назвою «Live Birds» впродовж своєї діяльності жодного разу не звертався до ВГО «ЗООСВІТ» з питанням щодо надання будь-яких дозволів на вивезення птахів чи їхню реєстрацію. Надана ВГО «ЗООСВІТ» для вивчення Довідка № 06 від 08.01.2019, що надана громадянином ОСОБА_3 для переміщення через митний кордон України живих птахів, ніколи не видавалась організацією вказаній особі. Бланк, який був використаний на довідці, не є бланком ВГО «ЗООСВІТ». ВГО «ЗООСВІТ» громадянину ОСОБА_3 не надавало жодних повноважень щодо здійснення будь-якої діяльності в інтересах ВГО «ЗООСВІТ».
Разом з цим, громадянин Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3), будь-яких додаткових документів на закупівлю живих декоративних птахів вищевказаний громадянин в митницю не надавав.
Таким чином, вказана інформація, свідчить про те, що переміщення вантажу «Птахи живі щиглики та папуги - 1800 шт.» через митний кордон України за авіаційною накладною №566-1466 5851 від 10.01.2019; заяви громадянина Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3) від 10.01.2019 та довідки на бланку підприємства Всеукраїнської громадської організації «Об'єднання любителів птахів та дрібних хатніх тварин «ЗООСВІТ» від 08.01.2019 №06 здійснено шляхом подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів підроблених документів, а саме довідка на бланку підприємства Всеукраїнської громадської організації «Об'єднання любителів птахів та дрібних хатніх тварин «ЗООСВІТ» від 08.01.2019 №06.
Згідно з ч.2 ст. 459 та п.7, п.43 ст.4 МК України суб'єктами відповідальності за порушення митних правил можуть бути громадяни, які на момент вчинення такого правопорушення досягли 16-річного віку, а при вчиненні порушень митних правил підприємства - керівники та інші працівники підприємств, які в силу постійно або тимчасово виконуваних ними трудових (службових) обов'язків відповідають за виконання вимог, встановлених Митним кодексом України, законами та іншими нормативно-правовими актами України, а також міжнародними договорами України, укладеними у встановленому законом порядку.
Отже, відповідно до інформації наявної в Єдиному державному реєстрі судових рішень, яка міститься у відкритому доступі мережі Інтернет, громадянин Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3) у 2019 році притягувався до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Відповідно до службової записки Управління фінансування, бухгалтерського обліку та звітності від 27.02.2019 №228/10-70-05-23, вищевказаним громадянином було перераховано до Держбюджету накладений на нього штраф.
За наведених обставин, оцінюючи зібрані в адміністративній справі докази, суддя приходить до переконання, що своїми діями громадянин Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3), який у 2019 році притягувався до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, вчинив повторно протягом року адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 483 МК України, тобто повторні дії, спрямовані на переміщення вантажу «Птахи живі щиглики та папуги - 1800 шт.» через митний кордон України за авіаційною накладною №566-1466 5851 від 10.01.2019, заявою громадянина Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3) від 10.01.2019 та довідкою на бланку підприємства Всеукраїнської громадської організації «Об'єднання любителів птахів та дрібних хатніх тварин «ЗООСВІТ» від 08.01.2019 №06, здійснено шляхом подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів підроблених документів, а саме довідка на бланку підприємства Всеукраїнської громадської організації «Об'єднання любителів птахів та дрібних хатніх тварин «ЗООСВІТ» від 08.01.2019 №06.
Вирішуючи питання про можливість накладення на громадянина Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3) адміністративного стягнення за вчинене порушення митних правил, передбачене ч. 2 ст. 483 МК України, суддя виходить з вимог ч. 2 ст. 467 МК України.
З огляду на вказане у суду достатньо підстав для накладення на громадянина Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3) адміністративного стягнення за вчинене порушення митних правил, передбачене ч. 2 ст. 483 МК України.
На підставі статті ст. 33 КУпАП при накладенні стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника, ступінь вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Обтяжуючих та пом'якшуючих відповідальність особи обставин судом не встановлено.
Відповідно до статті 23 КУпАП адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила правопорушення, в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами.
Так, вина громадянина Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3) у вчинені повторних дій переміщення вантажу «Птахи живі щиглики та папуги - 1800 шт.» через митний кордон України за авіаційною накладною №566-1466 5851 від 10.01.2019, заявою громадянина Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3) від 10.01.2019 та довідкою на бланку підприємства Всеукраїнської громадської організації «Об'єднання любителів птахів та дрібних хатніх тварин «ЗООСВІТ» від 08.01.2019 №06 здійснено шляхом подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів підроблених документів, а саме Довідка на бланку підприємства Всеукраїнської громадської організації «Об'єднання любителів птахів та дрібних хатніх тварин «ЗООСВІТ» від 08.01.2019 №06, повністю підтверджується матеріалами адміністративної справи, а саме: протоколом про порушення митних правил №0142/12500/19 від 19.03.2019, один примірник направлено правопорушнику, для відома (а.с.2-6, 27-28); доповідною запискою головного державного інспектора другого відділу ОР УПМП та МВ Бистрого М. (а.с.7-9); письмовими поясненнями ОСОБА_3 (ОСОБА_3) від 15.01.2019 (а.с.10-11); митною декларацією для письмового декларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами для особистих, сімейних та інших потреб, не пов'язаних з провадженням підприємницької діяльності (а.с.12-16); довідкою №06 від 08.01.2019 (а.с.17); сертифікатом Міжнародної ветеринар ниці НОМЕР_3 (а.с.18-20); запитом Київської митниці ДФС та відповіддю на нього Всеукраїнської громадської організації «Об'єднання любителів птахів та дрібних хатніх тварин «ЗООСВІТ» (а.с.21-23); копією паспорту правопорушника (а.с.24-25); постановою про призначення товарознавчої експертизи від 31.01.2019 та довідкою на бланку підприємства Всеукраїнської громадської організації «Об'єднання любителів птахів та дрібних хатніх тварин «ЗООСВІТ» від 08.01.2019 №06, відповідно до якої загальна вартість птахів становить - 120 000,00 грн. (а.с.31-36), та встановлена судом, постановою Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 22.02.2019, щодо притягнення громадянина Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3) у вчиненні порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483 МК України.
На підставі зазначених доказів слід дійти висновку про доведеність вини громадянина Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3) у вчиненні порушення митних правил, передбаченого ч. 2 ст. 483 МК України.
Враховуючи характер скоєного, вчинення правопорушення повторно протягом року, матеріали справи, встановлені судом обставини, думку представника митниці, зазначені норми закону, суддя дійшов висновку, що на правопорушника має бути накладено стягнення у виді штрафу, в розмірі 200 відсотків вартості товару - безпосередніх предметів порушення митних правил, з конфіскації безпосередніх предметів порушення митних правил.
Згідно ч. 2 ст. 541 МК України, у разі неможливості конфіскації товарів, зазначених у пункті 3 статті 461 цього Кодексу, з осіб, які вчинили порушення митних правил, державним виконавцем за рішенням суду в установленому законом порядку може стягуватися вартість цих товарів.
Саме таке стягнення суддя вважає достатнім для виправлення та належної поведінки громадянина Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3) в подальшому.
Відповідно до ст. 4 Закону України «Про судовий збір» слід стягнути з громадянина Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3) на якого накладено адміністративне стягнення, судовий збір в розмірі 384 грн. 20 коп.
Керуючись: ст. ст. 3, 10, ч. 2 ст.483, 459, 489, 541 МК України (в редакції 2012 р.), ст. 8, 23, 33, 280, КУпАП, ст.4 Закону України «Про судовий збір», суддя, -
п о с т а н о в и в :
Визнати винним громадянина Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3), ІНФОРМАЦІЯ_1, посвідка на постійне проживання НОМЕР_1, видана 18.05.2016, органом 4801; паспорт громадянина Республіки Ліван НОМЕР_2, виданий 22.06.2018, у скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 483 МК України та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 200 % вартості вилучених товарів, а саме 240 000 гривень 00 копійок.
Сума штрафу підлягає сплаті на користь держави України (одержувач: Борисп.УК/Бориспіль, ЄДРПОУ: 38007070, код банку (МФО): 899998, банк одержувача: Казначейство України (ЕАП), р/р: 31119106510004, КБК: 21081100), з конфіскацією товару безпосередніх предметів порушення митних правил у вигляді «Птахи живі щиглики та папуги - 1800 шт.», в дохід Держави, а у разі відсутності такого товару стягнути з громадянина Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3), ІНФОРМАЦІЯ_1, штраф у подвійному розмірі 200 % вартості товару в сумі 360 000 гривень 00 копійок, без конфіскації товару, з перерахуванням суми штрафу (одержувач: Борисп.УК/Бориспіль, ЄДРПОУ: 38007070, код банку (МФО): 899998, банк одержувача: Казначейство України (ЕАП), р/р: 31119106510004, КБК: 21081100), в дохід Держави.
Стягнути з громадянина Лівану ОСОБА_3 (ОСОБА_3), ІНФОРМАЦІЯ_1, посвідка на постійне проживання НОМЕР_1, видана 18.05.2016, органом 4801; паспорт громадянина Республіки Ліван НОМЕР_2, виданий 22.06.2018, на користь Державного бюджету України (отримувач коштів: Бориспільське управління Державної казначейської служби України, код отримувача (код ЄДРПОУ): 38007070, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), код банку отримувача (МФО): 899998, рахунок отримувача: 31218206010004, код класифікації доходів бюджету: 22030101) судовий збір в розмірі 384 (триста вісімдесят чотири) грн. 20 коп.
Постанова суду (судді) у справі про порушення митних правил може бути оскаржена особою, стосовно якої вона винесена, представником такої особи або органом доходів і зборів, який здійснював провадження у цій справі протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга подається до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Постанова суду у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку оскарження цієї постанови і може бути пред'явлена до виконання протягом трьох місяців з дня набрання нею законної сили.
Суддя: Ю.В. Кабанячий
Постанова суду набрала законної сили ____.