Рішення № 81532678, 06.05.2019, Черкаський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
06.05.2019
Номер справи
580/882/19
Номер документу
81532678
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 травня 2019 року справа № 580/882/19

м. Черкаси

Черкаський окружний адміністративний суд в складі головуючого - судді Паламаря П.Г., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження, без виклику сторін адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

14.03.2019 ОСОБА_1 (АДРЕСА_1) звернулася до суду з позовною заявою до Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області(18002, м. Черкаси, вул. Смілянська, 23), в якій просить:

-зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області зарахувати до стажу роботи ОСОБА_1 на посадах прокурорів, що дає право на пенсію за вислугу років відповідно до ст. 86 Закону України "Про прокуратуру" від 14.10.2014 № 1697-УІІ, періоди роботи на посадах: з 08.07.1997 по 09.03.1998 - старшого слідчого - стажиста прокуратури міста Черкаси; з 10.03.1998 по 14.11.1999 - старшого слідчого прокуратури міста Черкаси; з 15.11.1999 по 30.07.2001 - старшого слідчого прокуратури Придніпровського району міста Черкаси; з 31.07.2001 по 16.02.2004 - старшого помічника прокурора області з питань нагляду за додержанням законів на підприємствах оборонної промисловості; з 17.02.2004 по 31.03.2004 - старшого помічника прокурора області з питань нагляду за додержанням законів на підприємствах оборонної промисловості управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави; з 01.04.2004 по 04.06.2012 - старшого помічника прокурора області з питань нагляду за додержанням законів на підприємствах оборонної промисловості; з 05.06.2012 по 26.06.2012 - старшого прокурора прокуратури області з питань нагляду за додержанням законів на підприємствах оборонної промисловості; з 27.06.2012 по 01.07.2012 - прокурора відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури області; з 02.07.2012 по 26.07.2012 - прокурора відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, прокуратури області; з 27.07.2012 по 15.08.2012 - старшого прокурора відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, прокуратури області; з 16.08.2012 по 12.08.2015 - начальника відділу інформатизації прокуратури області; з 13.08.2015 по 12.04.2016 - прокурора відділу ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, інформаційно-аналітичної роботи та інформатизації прокуратури області; з 13.04.2016 і по теперішній час - начальника відділу інформаційних технологій прокуратури області;

-визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області щодо призупинення виплати ОСОБА_1 з 01.10.2018 пенсії за вислугу років відповідно до ст. 86 Закону України "Про прокуратуру";

-зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області скасувати розпорядження від 10.10.2018 про призупинення виплати пенсії ОСОБА_1 з 01.10.2018, відновити виплату ОСОБА_1 пенсії за вислугу років відповідно до ст. 86 Закону України "Про прокуратуру" з 01.10.2018 та виплатити ОСОБА_1 пенсію за вислугу років відповідно до ст. 86 Закону України "Про прокуратуру" з 01.10.2018.

В обґрунтування позовних вимог позивач вказував, що вона отримувала із 09.08.2018 пенсію по вислузі років відповідно до ст. 86 Закону України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 №1697-VII, однак відповідач протиправно з 01.10.2018 припинив виплату пенсії по вказаному закону через відсутність в позивача необхідного стажу роботи на прокурорських посадах. Вважає такі дії протиправними та такими, що суперечать нормам чинного законодавства і грубо порушує її конституційне право на соціальне забезпечення.

Відповідач позов не визнав, надав до суду письмовий відзив на позов, у якому зазначив, що період роботи позивача на посадах: старшого слідчого - стажиста прокуратури, старшого слідчого прокуратури, старшого помічника прокурора, старшого прокурора, прокурора, начальника відділу прокуратури, враховуючи положення Закону №1697-VІІ, не зараховується до стажу роботи на посадах прокурорів. З огляду на вказані обставини, у відповідача відсутні підстави для зарахування періоду роботи позивача на вказаних посадах до стажу роботи на посадах прокурора, а отже немає і правових підстав для призначення пенсії по вислузі років відповідно до вимог ст. 86 Закону №1697-VІІ.

Розглянувши подані документи і матеріали, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності, суд зазначає таке.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 з 08.07.1998 по теперішній час працює в органах прокуратури, зокрема на посадах: з 08.07.1997 по 09.03.1998 - старшого слідчого - стажиста прокуратури міста Черкаси; з 10.03.1998 по 14.11.1999 - старшого слідчого прокуратури міста Черкаси; з 15.11.1999 по 30.07.2001 - старшого слідчого прокуратури Придніпровського району міста Черкаси; з 31.07.2001 по 16.02.2004 - старшого помічника прокурора області з питань нагляду за додержанням законів на підприємствах оборонної промисловості; з 17.02.2004 по 31.03.2004 - старшого помічника прокурора області з питань нагляду за додержанням законів на підприємствах оборонної промисловості управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави; з 01.04.2004 по 04.06.2012 - старшого помічника прокурора області з питань нагляду за додержанням законів на підприємствах оборонної промисловості; з 05.06.2012 по 26.06.2012 - старшого прокурора прокуратури області з питань нагляду за додержанням законів на підприємствах оборонної промисловості; з 27.06.2012 по 01.07.2012 - прокурора відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури області; з 02.07.2012 по 25.07.2012 - прокурора відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, прокуратури області; з 26.07.2012 по 15.08.2012 - старшого прокурора відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, прокуратури області; з 16.08.2012 по 12.08.2015 - начальника відділу інформатизації прокуратури області; з 13.08.2015 по 12.04.2016 - прокурора відділу ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, інформаційно-аналітичної роботи та інформатизації прокуратури області; з 13.04.2016 і по теперішній час - начальника відділу інформаційних технологій прокуратури області.

Починаючи з 06.09.2018 (пенсійне посвідчення серії ААК № 104241) позивачу була призначена пенсія за вислугою років, відповідно до ст. 86 Закону України «Про прокуратуру», однак з 01.10.2018 (розпорядження ГУ ПФУ в Черкаській області від 10.10.2018 ) позивачу припинено виплату пенсії через відсутність стажу роботи прокурором в органах прокуратури, необхідних для призначення вищевказаної пенсії.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд враховує, що пенсійне забезпечення прокурорів та працівників прокуратури визначено в Законі України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 №1697-VII, який набрав чинності 15.07.2015 (далі - Закон №1697-VII).

Відповідно до ст. 15 Закону №1697-VII прокурором органу прокуратури є: 1) Генеральний прокурор; 2) перший заступник Генерального прокурора; 3) заступник Генерального прокурора; 4) заступник Генерального прокурора - Головний військовий прокурор; 4-1) заступник Генерального прокурора - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури; 5) керівник підрозділу Генеральної прокуратури України (у тому числі перший заступник та заступник Головного військового прокурора, керівник підрозділу Головної військової прокуратури на правах структурного підрозділу Генеральної прокуратури України); 6) заступник керівника підрозділу Генеральної прокуратури України (у тому числі Головної військової прокуратури та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на правах самостійних структурних підрозділів Генеральної прокуратури України); 7) прокурор Генеральної прокуратури України (у тому числі Головної військової прокуратури та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на правах самостійних структурних підрозділів Генеральної прокуратури України); 8) керівник регіональної прокуратури (у тому числі військової прокуратури на правах регіональної); 9) перший заступник керівника регіональної прокуратури (у тому числі військової прокуратури на правах регіональної); 10) заступник керівника регіональної прокуратури (у тому числі військової прокуратури на правах регіональної); 11) керівник підрозділу регіональної прокуратури (у тому числі військової прокуратури на правах регіональної); 12) заступник керівника підрозділу регіональної прокуратури (у тому числі військової прокуратури на правах регіональної); 13) прокурор регіональної прокуратури (у тому числі військової прокуратури на правах регіональної); 14) керівник місцевої прокуратури (у тому числі військової прокуратури на правах місцевої); 15) перший заступник керівника місцевої прокуратури (у тому числі військової прокуратури на правах місцевої); 16) заступник керівника місцевої прокуратури (у тому числі військової прокуратури на правах місцевої); 17) керівник підрозділу місцевої прокуратури.

Згідно ч. 1 ст. 86 Закону №1697-VII, прокурори мають право на пенсійне забезпечення за вислугу років незалежно від віку за наявності на день звернення вислуги років не менше: з 01.10.2017 р. по 30.09.2018 р. - 23 роки 6 місяців, у тому числі стажу роботи на посадах прокурорів не менше 13 років 6 місяців.

У відповідності до ч. 6 ст. 86 Закону №1697-VII до вислуги років, що дає право на пенсію згідно з цією статтею, зараховується час роботи на прокурорських посадах, зазначених у ст. 15 цього Закону, стажистами, на посадах помічників і старших помічників прокурорів; слідчими, суддями; на посадах начальницького складу органів внутрішніх справ, податкової міліції, кримінально-виконавчої служби, офіцерського складу Збройних Сил України, Служби безпеки України, інших утворених відповідно до законодавства України військових формувань, на посадах державних службовців, які обіймають особи з вищою юридичною освітою; у науково-навчальних закладах Генеральної прокуратури України працівникам, яким до набрання чинності цим законом було присвоєно класні чини (працівникам військової прокуратури - відповідні військові звання), у тому числі час наукової та викладацької роботи в інших науково-навчальних закладах, якщо вони мали науковий ступінь чи вчене звання; на адміністративних та викладацьких посадах, посадах наукових працівників у Національній академії прокуратури України; на виборних посадах у державних органах, на посадах в інших організаціях, якщо працівники, яким до набрання чинності цим Законом було присвоєно класні чини (працівникам військової прокуратури - відповідні військові звання), були направлені туди, а потім повернулися в органи прокуратури; військова служба, половина строку навчання у вищих юридичних навчальних закладах денної форми навчання або на юридичних факультетах вищих навчальних закладів денної форми навчання; відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, якщо така відпустка надавалася.

Частиною 8 ст. 86 Закону №1697-VII право на пенсію за вислугу років мають особи, які безпосередньо перед зверненням за призначенням такої пенсії працюють в органах прокуратури чи в науково-навчальних закладах Генеральної прокуратури України, а також особи, звільнені з прокурорських посад органів прокуратури за станом здоров'я, у зв'язку з ліквідацією чи реорганізацією органу прокуратури, в якому особа обіймає посаду, або у зв'язку із скороченням кількості прокурорів, у зв'язку з обранням їх на виборні посади в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування. Ветеранам війни, які мають необхідний стаж роботи для призначення пенсії за вислугу років, така пенсія призначається незалежно від того, чи працювали вони в органах прокуратури перед зверненням за призначенням пенсії.

Відповідно до п. 5 Перехідних положень Закону №1697-VII положення цього Закону, в тому числі статті 86, що регулює пенсійне забезпечення працівників органів прокуратури, поширюється на слідчих органів прокуратури до початку діяльності державного бюро розслідувань.

З аналізу вищенаведених норм, суд приходить до висновку, що прокурори мають право на пенсійне забезпечення по вислузі років незалежно від віку за наявності на день звернення, стажу роботи в органах прокуратури не менше 13 років 6 місяців.

Відповідно до вимог п. 5 ч. 1 ст. 16 Закону №1697-VII гарантії незалежності прокурора забезпечується належним матеріальним, соціальним та пенсійним забезпеченням прокурора.

У відповідності до ст. ст. 22, 46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом. Це право гарантується загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними. Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.

Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Конституційний Суд України неодноразово розглядав питання, пов`язані з реалізацією права на соціальний захист, і формував правову позицію, згідно з якою Конституція України відокремлює певні категорії громадян України, що потребують додаткових гарантій соціального захисту з боку держави. До них, зокрема належать громадяни, які відповідно до ст. 17 Конституції України перебувають на службі у правоохоронних органах держави, забезпечуючи суверенітет і територіальну цілісність України, її економічну та інформаційну безпеку, в т.ч. в прокуратурі (рішення Конституційного суду України від 06.07.1999 №8-рп/99 у справі щодо права на пільги та від 20.03.2002 №5-рп/2002 у справі щодо пільг, компенсації і гарантій).

У зазначених рішеннях Конституційного Суду України вказував, що необхідність додаткових гарантій соціальної захищеності цієї категорії громадян під час проходження служби, як під час проходження служби, так і після її закінчення зумовлена насамперед тим, що служба (зокрема) в правоохоронних органах держави пов'язана з ризиком для життя і здоров`я, підвищеними вимогами до дисципліни, професійної придатності, фахових, фізичних, вольових та інших якостей. Це повинно компенсуватися наявністю підвищених гарантій соціальної захищеності, тобто комплексу організаційно-правових економічних заходів, спрямованих на забезпечення добробуту саме цієї категорії громадян як під час проходження служби, так і після її закінчення.

Виходячи із висловленого у рішеннях Конституційного Суду України розуміння сутності соціальних гарантій працівників правоохоронних органів, зокрема працівників прокуратури, зміст та обсяг досягнутих ними соціальних гарантій не може бути звужено шляхом внесення змін до законодавства. Необхідність додаткових гарантій соціальної захищеності цієї категорії громадян як під час проходження служби, так і після її закінчення зумовлена насамперед тим, що служба у Збройних Силах України, інших військових формуваннях та правоохоронних органах держави пов'язана з ризиком для життя і здоров'я, підвищеними вимогами до дисципліни, професійної придатності, фахових, фізичних, вольових та інших якостей. Порядок проходження служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях врегульовано спеціальними нормативно-правовими актами, які покладають на громадян, які перебувають на такій службі, додаткові обов'язки і відповідальність. Зупинення пільг, компенсацій і гарантій для військовослужбовців та працівників правоохоронних органів без відповідної матеріальної компенсації є порушенням гарантованого державою права на їх соціальний захист та членів їхніх сімей. Виходячи з висловленого у рішеннях Конституційного Суду України розуміння сутності соціальних гарантій військовослужбовців та прирівняних до них осіб, зміст та обсяг досягнутих ними соціальних гарантій не може бути звужено шляхом внесення змін до законодавства, а правовідносини з їх пенсійного забезпечення виникають не в момент звернення за призначенням пенсії, а в момент виникнення права на її призначення.

Частиною 1 ст. 58 Конституції України встановлено, що Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.

Рішеннями Конституційного Суду України №1-рп від 13.05.1997, №1-рп/99 від 09.02.1999 та №3-рп/2001 від 05.04.2001 встановлено, що нормативно-правові акти поширюють свою дію тільки на ті відносини, які виникли після набуття законами чи іншими нормативно-правовими актами чинності. Дію нормативно-правового акта в часі треба розуміти так, що до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце. Дія закону та іншого нормативно-правового акта не може поширюватися на правовідносини, які виникли і закінчилися до набрання чинності цим законом або іншим нормативно-правовим актом.

Згідно ч. 6 ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991 №1789-XII до вислуги років, що дає право на пенсію згідно з цією статтею, зараховується час роботи на прокурорських посадах, перелічених у статті 56 цього Закону, в тому числі у військовій прокуратурі, стажистами в органах прокуратури, слідчими, суддями, на посадах начальницького складу органів внутрішніх справ, офіцерських посадах Служби безпеки України, посадах державних службовців, які займають особи з вищою юридичною освітою, в науково-навчальних закладах Генеральної прокуратури України працівникам, яким присвоєно класні чини, на виборних посадах у державних органах, на посадах в інших організаціях, якщо працівники, що мають класні чини, були направлені туди, а потім повернулися в прокуратуру, строкова військова служба, половина строку навчання у вищих юридичних навчальних закладах, частково оплачувана відпустка жінкам по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років.

Судом із матеріалів справи встановлено, що 01.10.2018 позивачу припинено виплату пенсії відповідно до ст. 86 Закону України «Про прокуратуру» через відсутність у неї 13 років 6 місяців стажу роботи прокурором в органах прокуратури, необхідних для призначення вищевказаної пенсії.

Дослідженням копії трудових книжок позивача, судом встановлено, що загальний стаж роботи позивача в прокураторі становить більше 20 років, зокрема, на посадах: з 08.07.1997 по 09.03.1998 - старшого слідчого - стажиста прокуратури міста Черкаси; з 10.03.1998 по 14.11.1999 - старшого слідчого прокуратури міста Черкаси; з 15.11.1999 по 30.07.2001 - старшого слідчого прокуратури Придніпровського району міста Черкаси; з 31.07.2001 по 16.02.2004 - старшого помічника прокурора області з питань нагляду за додержанням законів на підприємствах оборонної промисловості; з 17.02.2004 по 31.03.2004 - старшого помічника прокурора області з питань нагляду за додержанням законів на підприємствах оборонної промисловості управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави; з 01.04.2004 по 04.06.2012 - старшого помічника прокурора області з питань нагляду за додержанням законів на підприємствах оборонної промисловості; з 05.06.2012 по 26.06.2012 - старшого прокурора прокуратури області з питань нагляду за додержанням законів на підприємствах оборонної промисловості; з 27.06.2012 по 01.07.2012 - прокурора відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури області; з 02.07.2012 по 25.07.2012 - прокурора відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, прокуратури області; з 26.07.2012 по 15.08.2012 - старшого прокурора відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, прокуратури області; з 16.08.2012 по 12.08.2015 - начальника відділу інформатизації прокуратури області; з 13.08.2015 по 12.04.2016 - прокурора відділу ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, інформаційно-аналітичної роботи та інформатизації прокуратури області; з 13.04.2016 і по теперішній час - начальника відділу інформаційних технологій прокуратури області.

Таким чином, стаж роботи позивача повинен зараховуватись позивачу до вислуги років на посадах прокурорів і дає йому право на пенсію за вислугою років відповідно до ст. 86 Закону України «Про прокуратуру».

Враховуючи встановлені у справі обставини та наведені норми, суд вважає за необхідне зобов'язати відповідача з 01.10.2018 відновити позивачу пенсію відповідно до ст. 86 Закону України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 №1697-VII та виплатити належною до сплати сумою пенсії.

Відповідно до ч. 1 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Згідно з ч. 2 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень, обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

За таких обставин, Черкаський окружний адміністративний суд, за правилами, встановленими ст. 90 Кодексу адміністративного судочинства України, перевіривши наявні у справі докази, вважає заявлені позовні вимоги обґрунтованими та такими, що підлягають до повного задоволення.

Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа. При частковому задоволенні позову судові витрати покладаються на обидві сторони пропорційно до розміру задоволених позовних вимог.

Керуючись ст. ст. 2, 90, 139-143, 242-246, 250, 255 КАС України, суд,

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов задовольнити повністю.

Визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області щодо призупинення виплати ОСОБА_1 з 01.10.2018 пенсії за вислугу років відповідно до ст. 86 Закону України "Про прокуратуру".

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області зарахувати до стажу роботи ОСОБА_1 на посадах прокурорів, що дає право на пенсію за вислугу років відповідно до ст. 86 Закону України "Про прокуратуру" від 14.10.2014 № 1697-УІІ, періоди роботи на посадах: з 08.07.1997 по 09.03.1998 - старшого слідчого - стажиста прокуратури міста Черкаси; з 10.03.1998 по 14.11.1999 - старшого слідчого прокуратури міста Черкаси; з 15.11.1999 по 30.07.2001 - старшого слідчого прокуратури Придніпровського району міста Черкаси; з 31.07.2001 по 16.02.2004 - старшого помічника прокурора області з питань нагляду за додержанням законів на підприємствах оборонної промисловості; з 17.02.2004 по 31.03.2004 - старшого помічника прокурора області з питань нагляду за додержанням законів на підприємствах оборонної промисловості управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави; з 01.04.2004 по 04.06.2012 - старшого помічника прокурора області з питань нагляду за додержанням законів на підприємствах оборонної промисловості; з 05.06.2012 по 26.06.2012 - старшого прокурора прокуратури області з питань нагляду за додержанням законів на підприємствах оборонної промисловості; з 27.06.2012 по 01.07.2012 - прокурора відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури області; з 02.07.2012 по 25.07.2012 - прокурора відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, прокуратури області; з 26.07.2012 по 15.08.2012 - старшого прокурора відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, прокуратури області; з 16.08.2012 по 12.08.2015 - начальника відділу інформатизації прокуратури області; з 13.08.2015 по 12.04.2016 - прокурора відділу ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, інформаційно-аналітичної роботи та інформатизації прокуратури області; з 13.04.2016 і по теперішній час - начальника відділу інформаційних технологій прокуратури області.

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області скасувати розпорядження від 10.10.2018 про призупинення виплати пенсії ОСОБА_1 з 01.10.2018.

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області відновити виплату ОСОБА_1 пенсію за вислугу років відповідно до ст. 86 Закону України "Про прокуратуру" з 01.10.2018 та виплатити пенсію за вислугу років відповідно до ст. 86 Закону України "Про прокуратуру" з 01.10.2018.

Стягнути з бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного Фонду України в Черкаській області (код ЄДРПОУ 21366538) на користь ОСОБА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1) судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 768(сімсот шістдесят вісім) грн. 40 коп.

Копію рішення направити особам, які беруть участь у справі.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, яка може бути подана до Шостого апеляційного адміністративного суду через Черкаський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Суддя П.Г. Паламар