
Справа № 766/7421/19
н/п 3/766/3067/19
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 квітня 2019 року м. Херсон
Суддя Херсонського міського суду Херсонської області Стамбула Н.В., розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли від Департаменту внутрішньої безпеки Херсонського управління Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН НОМЕР_1 , громадянина України, який народився в с. Дудчани Нововоронцовського району Херсонської області, проживає та зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ст.172-6 ч. 1 КУпАП,
в с т а н о в и в :
Встановлено, що 07.11.2015 лейтенантом поліції Стеценком М.М. було складено Присягу на вірність Українському народу.
Наказом начальника ГУНП в Херсонській області № 66 о/с від 09.03.2017 лейтенанта поліції ОСОБА_1 призначено на посаду інспектора-чергового ізолятора тимчасового тримання № 4 ГУНП в Херсонській області, увільнивши з посади інспектора сектора реагування патрульної поліції № 4 Нововоронцовського ВП Бериславського ВП ГУНП в Херсонській області.
Наказом НПУ від 28.02.2017 № 150 о/с лейтенанту поліції ОСОБА_1 присвоєне чергове спеціальне звання старший лейтенант поліції.
Наказом начальника ГУНП в Херсонській області від 29.11.2017 № 308 о/с старшого лейтенанта поліції ОСОБА_1 звільнено зі служби в поліції з 30.11.2017, згідно із пунктом 7 частини 1 статті 77 Закону України «Про Національну поліції» (за власним бажанням).
Частиною 1 статті 17 Закону України «Про Національну поліцію» визначено, що поліцейським є громадянин України, який склав Присягу поліцейського, проходить службу на відповідних посадах у поліції і якому присвоєно спеціальне звання поліції.
Відповідно до частини 1 статті 59 Закону України «Про Національну поліцію» служба в поліції визначається як державна служба особливого характеру, яка є професійною діяльністю поліцейських з виконання покладених на поліцію повноважень. Згідно з частиною 1 статтею 61 Закону України «Про Національну поліцію» на поліцейських поширюються обмеження, визначені Законом України «Про запобігання корупції».
У положенні пункту 1 Розділу II наказу від 09.11.2016 № 1179 МВС України «Про затвердження Правил етичної поведінки поліцейських» зазначено, що під час виконання службових обов`язків поліцейський повинен неухильно дотримуватись антикорупційного законодавства України, обмежень, пов`язаних зі службою в Національній поліції України, визначених Законами України «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції»" та іншими актами законодавства України.
Згідно з підпунктом «з» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» поліцейські є суб`єктами, на яких поширюється дія вищевказаного Закону.
Відповідно до статті 1 Закону України «Про запобігання корупції» суб`єкти декларування - особи, зазначені у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2, пунктах 4 і 5 частини першої статті 3 цього Закону, інші особи, які зобов`язані подавати декларацію відповідно до цього Закону.
Таким чином, згідно до підпункту «з» пункту 1 частини 1 статті З Закону України «Про запобігання корупції», старший лейтенант поліції ОСОБА_1 є суб`єктом декларування та відповідальності, на якого поширюється дія вказаного Закону.
Згідно з ч. 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, які припиняють діяльність, пов`язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.
Відповідно до підпункту 2 пункту 5 Розділу II Порядку формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (за текстом - Порядок), затвердженого Рішенням НАЗК №3 від 10.06.2016, яке зареєстроване в Міністерстві юстиції України 15.07.2016 за №959/29089, декларація суб`єкта декларування, який припиняє діяльність, пов`язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подається не пізніше дня такого припинення.
Днем припинення діяльності, пов`язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до п. 2 Порядку перевірки факту подання суб`єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій, який затверджений Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції № 19 від 06.09.2016, зареєстрованим Міністерством юстиції України від 15.11.2016 за № 1479/29609, є день видачі трудової книжки суб`єкту декларування: «Припиненням діяльності, пов`язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, є день видачі трудової книжки суб`єкту декларування, із зазначенням підстав такого припинення».
Згідно із ст. 47 КЗпП власник або уповноважений ним орган зобов`язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу.
Наказом начальника ГУНП в Херсонській області від 29.11.2017 № 308 о/с старшого лейтенанта поліції ОСОБА_1 звільнено зі служби-в поліції з 30.11.2017, згідно із пунктом 7 частини 1 статті 77 Закону України «Про Національну поліції» (за власним бажанням).
Відповідно до інформації УФЗБО ГУНП в Херсонській області від 22.12.2018 № 1424/10/01-2018 із ОСОБА_1 проведено повний розрахунок по заробітній платі 29.11.2017.
ОСОБА_1 30.11.2017 особисто отримано трудову книжку, тимчасову посвідку, витяг з наказу про звільнення, довідку до військкомату та корінець-попередження щодо додержання вимог антикорупційного законодавства в частині додержання вимог фінансового контролю, що підтверджується відповідною розпискою.
Таким чином, 30.11.2017 є днем припинення ОСОБА_1 . діяльності, пов`язаної з виконанням функцій держави.
У зв`язку з чим, на виконання вимог ч. 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» ОСОБА_1 зобов`язаний був до 00.00 годин 01 грудня 2017 року подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, як особи, яка припиняє виконання функцій місцевого самоврядування (перед звільненням).
Згідно з листом НАЗК від 02.03.2017 № 93-05/4886/17, дата публікації документів, вказана у публічній частині інформаційно-телекомунікаційної системи «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» співпадає з фактичною датою подання суб`єктами декларування документів до Реєстру.
Разом з тим, відповідно до відомостей Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування ОСОБА_1 подав до Реєстру декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, як особи, яка припиняє виконання функцій місцевого самоврядування (перед звільненням) 25.12.2018 о 10:37 год., тобто несвоєчасно (https://public.nazk.gov.ua/declaration/92953e0fT3347-4313-af69-49388339cc38).
У своєму поясненні ОСОБА_1 підтвердив факт несвоєчасної подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за період не охоплений раніше поданими деклараціями, як особа, яка припиняє виконання функцій держави (перед звільненням), мотивуючи це втратою ключа доступу до єдиного Реєстру, а такожтим, що він вважав, що декларація про доходи подається раз на рік, куди вписується період за який подається декларація. Також ОСОБА_1 зазначив, що декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за період не охоплений раніше поданими деклараціями, як особа, яка припиняє виконання функцій держави (перед звільненням) він подав у с. Гаврилівка Нововоронцовського району.
Разом з цим, обставини щодо поважності причин несвоєчасної подачі ОСОБА_1. декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за період не охоплений раніше поданими деклараціями, як особи, яка припиняє виконання функцій держави або місцевого самоврядування (перед звільненням) спростовуються наступними доводами.
Відповідно до розписки від 30.11.2017 ОСОБА_1 під особистий підпис попереджено про необхідність подання декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за період не охоплений раніше поданими деклараціями, як особи, яка припиняє виконання функцій держави або місцевого самоврядування (перед звільненням), а також про відповідальність за порушення вимог ст.45 Закону України «Про запобігання корупції» встановленою ст. 172-6 КУпАП.
Про обізнаність ОСОБА_1 з вимогами антикорупційного законодавства також свідчить те, що він під особистий підпис ознайомлений із вимогами Закону України «Про запобігання корупції» щодо заходів фінансового контролю та був обізнаний з обов`язком подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, як особи, яка припиняє виконання функцій держави (перед звільненням), що підтверджується підписами ОСОБА_1 у наступних документах: відомості особового складу ІТТ № 4 про проведення додаткових занять з вивчення вимог Закону України «Про запобігання корупції», вимог дисциплінарного статуту ОВС та інших нормативних документів, які регламентують питання дотримання дисципліни і законності поліцейськими від 17.04.2017; відомості особового складу ІТТ № 4 про проведення додаткового заняття з вивчення вимог Закону України «Про запобігання корупції» та інших актів антикорупційного законодавства від 15.05.2017.
Так, на загальнодоступному офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції розміщено Роз`яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затвердженні Рішенням НАЗК від 11.08.2016 № 3, якими передбачено строки, порядок та алгоритм подачі декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, як і будь-якої іншої звітності, передбачає вчинення суб`єктами декларування певних підготовчих дій: зокрема перевірку строку дії ЕЦП, правильність зазначення прізвища, ім`я та по батькові при його отриманні, наявність доступу до поштових скриньок, збір інформації, що необхідна для заповнення декларації тощо.
Згідно з даними АЦСК AT КБ «ПриватБанк» ОСОБА_1 своєчасно 28.08.2018 отримав електронний цифровий підпис з терміном дії до 28.08.2019.
Згідно з листом начальника ІТТ № 4 ГУНП в Херсонській області від 14.01.2019 № 5/22.4/01-19 встановлено, що старший лейтенант поліції ОСОБА_1 мав доступ до мережі Інтернет через персональний комп`ютер, який знаходиться на балансі у підрозділі. З 02.10.2017 по 03.11.2017 ОСОБА_1 перебував у черговій відпустці.
Відповідно до листа Державного підприємства «Українські спеціальні системи» від 18.01.2018 № 07-83 портал Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування упродовж листопада-грудня 2017 року працював у штатному режимі (без збоїв).
Також про вміння ОСОБА_1 працювати у Єдиному державному реєстрі осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, наявність технічної та фізичної можливості свідчить той факт, що ним 29.10.2016, 16.02.2017 успішно подано щорічні декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 рік.
Згідно з листом Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції від 26.02.2019 № 44-05/14764/19 щодо послідовності дій користувача «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», які вчинив ОСОБА_1 , останній в період часу з 16.02.2017 по 04.09.2018 будь-яких дій в Реєстрі, направлених на подання декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за період не охоплений раніше поданими деклараціями, як особи, яка припиняє виконання функцій держави або місцевого самоврядування (перед звільненням) не вчиняв.
Указане свідчить про відсутність поважних причин у ОСОБА_1 для несвоєчасної подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за період не охоплений раніше поданими деклараціями, як особи, яка припиняє виконання функцій держави або місцевого самоврядування (перед звільненням), а також про наявність технічної та фізичної можливості для своєчасного подання указаної декларації.
Одним із основоположних принципів діяльності із запобігання і протидії корупції є невідворотність відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, оскільки ці правопорушення несуть негативні наслідки, які можуть виявитися у підриві авторитету державних органів та органів місцевого самоврядування та зашкодити суспільним інтересам, отже таке правопорушення не може бути визнане як малозначне.
Відповідно до статті 9 КУпАП, адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна)дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Відповідно до статті 10 КУпАП адміністративне правопорушення визнається вчиненим умисно, коли особа, яка його вчинила, усвідомлювала протиправний характер своєї дії чи бездіяльності, передбачала її шкідливі наслідки і бажала їх або свідомо допускала настання цих наслідків.
Склад вказаного правопорушення є формальним, тобто таким, який не передбачає наслідків як обов`язкового елементу об`єктивної сторони, в той час як обов`язковим елементом об`єктивної сторони формального складу завжди є діяння.
Об`єктивна сторона частини 1 статті 172-6 КУпАП встановлює адміністративну відповідальність за порушення вимог щодо вимог фінансового контролю: несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Крім того, суб`єктивна сторона частини 1 статті 172-6 КУпАП передбачена тим, що ОСОБА_1 був обізнаний про вимоги фінансового контролю, зокрема необхідні терміни подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, як особи, яка припиняє виконання функцій держави (перед звільненням) та ознайомлений з вимогами фінансового контролю, Згідно Закону України «Про запобігання корупції». Знав, що припинивши діяльність, пов`кзаної з виконання функцій держави, він зобов`язаний у день припинення такої діяльності (30.11.2017) подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, як особи, уповноваженої на виконання функцій держави (перед звільненням), тобто був попереджений про обмеження та наслідки невиконання вимог фінансового контролю, але свідомо припускав їх настання.
Відсутність суспільної шкоди від адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, так само як і відсутність шкідливих наслідків від нього не є тими необхідними та достатніми підставами для застосування вимог статті 22 КУпАП.
Таким чином, ОСОБА_1 , обіймаючи станом на 30.11.2017 посаду інспектора-чергового ІТТ № 4 ГУНП в Херсонській області, будучи суб`єктом декларування та відповідальності згідно зі статтею 1, підпунктом «з» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», у порушення вимог ч. 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» несвоєчасно (25.12.2018 о 10.37 год.) та без поважних причин, маючи фізичні-та технічні можливості, подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за період не охоплений раніше поданими деклараціями, як особа, яка припиняє виконання функцій держави (перед звільненням) ((https://public.nazk.gov.ua/declaration/92953e0fT3347-4313-af69-49388339cc38).
Отже, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена частиною 1 статті 172-6 КУпАП, а саме: несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Відповідно до підпункту 3 пункту 2 Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції № 3 від 10.06.2016 «Порядок формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», що зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15.07.2016 за № 959/29089, декларація суб`єкта декларування, визначеного в абзаці другому частини другої статті 45 Закону, який припинив діяльність, пов`язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подається до 00 годин 00 хвилин 01 квітня року, наступного за звітним роком, у якому було припинено таку діяльність. Така декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому подається декларація, та містить інформацію станом на 31 грудня звітного року.
Згідно з листом НАЗК від 02.03.2017 № 93-05/4886/17, дата публікації документів, вказана у публічній частині інформаційно-телекомунаквційної системи «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» співпадає з фактичною датою подання суб`єктами декларування документів до Реєстру.
Відповідно до ст. 47 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП) власник або уповноважений ним орган зобов`язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу.
Статтею 116 КЗпП визначено, що про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.
30.11.2017 ОСОБА_1. особисто отримано трудову книжку, витяг з наказу про звільнення, довідку до РВК, тимчасову посвідку та корінець-попередження, що підтверджується відповідною розпискою.
Відповідно до інформації УФЗБО ГУНП в Херсонській області від 22.12.2018 № 1424/10/01-2018 із ОСОБА_1 проведено повний розрахунок по заробітній платі 27.11.2017 року.
Таким чином, 30.11.2017 є днем припинення ОСОБА_1 . діяльності, пов`язаної з виконанням функцій держави.
Відповідно до листа Державного підприємства «Українські спеціальні системи» від 05.05.2018 № 07-553, встановлено дати та часи неналежного функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Реєстр) за період з 01.01.2018 по 01.04.2018, а саме: 02.01.2018 близько 09:00 годин виявлено помилки при спробі авторизації в Реєстрі. Належне безперебійне функціонування реєстру забезпечено з 09:50 годин 02.01.2018. Також близько 12:00 годин 15.03.2018 Реєстр не функціонував, о 12:40 годин 15.03.2018 роботу Реєстру відновлено.
Разом з тим, відповідно до відомостей Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування ОСОБА_1 подав до Реєстру декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (після звільнення) 04.09.2018 о 17:20 год., тобто несвоєчасно.
У своєму поясненні ОСОБА_1 підтвердив факт несвоєчасної подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за період не охоплений раніше поданими деклараціями, як особа, яка припиняє виконання функцій держави (перед звільненням), мотивуючи це втратою ключа доступу до єдиного Реєстру, а також тим, що він був зайнятий та не зміг своєчасно подати декларацію у день звільнення, поскільки виїхав до іншого міста.
Опитаний ОСОБА_1 пояснив, що він мешкає у АДРЕСА_2 в «АТБ-маркеті». По місцю проживання у нього підключений Інтернет від провайдера «Київстар». З комп`ютера по місцю його мешкання, його рідний брат ОСОБА_1 , який раніше працював у поліції, подавав двічі електронні декларації у вересні 2018 року та потім у грудні 2018 року.
Таким чином, ОСОБА_1 , будучи особою, яка припинила діяльність, пов`язану з виконанням функцій держави та суб`єктом декларування і відповідальності згідно зі статтею 1, підпунктом «з» пункту 1 частини 1 статті З Закону України «Про запобігання корупції», у порушення вимог частини 2 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» несвоєчасно (04.09.2018) та без поважних причин, маючи фізичні та технічні можливості, подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, як особа, яка припинила діяльність, пов`язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік (після звільнення).
Отже, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена частиною 1 статті 172-6 КУпАП, а саме: - несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
В судове засідання правопорушник з`явився, свою провину визнав.
Прокурор в судовому засіданні підтримав складені протоколи та просив ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративних правопорушень передбачених ч. 1 ст 172-6 КУпАП.
Вина порушника підтверджується: протоколом про адміністративне правопорушення № 07/2019 від 09.04.2019 року, протоколом про адміністративне правопорушення № 08/2019 від 09.04.2019 року, витягом з Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; витягом з наказу начальника ГУНП в Херсонській області від 09.03.2017 № 66 о/с «Про особовий склад»; витягом з наказу начальника ГУНП в Херсонській області від 29.11.2017 № 308 о/с «Про особовий склад»; копією присяги ОСОБА_1 ; поясненнями ОСОБА_1 ; копією розписки про отримання оригіналів документів та доведення до відома обов`язку подання декларації; копіями відомостей ознайомлення з вимогами антикорупційного законодавства; копією листа НАЗК від 02.03.2017 № 93-05/4886/17; копією листа ДП «Українські спеціальні системи» від 27.04.2018 року № 07-530 щодо періодів неналежного функціонування Реєстру з початку 2018 року4 листом УФЗБО ГУНП в Херсонської області від 22.12.2018 року № 1424/10/01-2018; іншими матеріалами, отриманими під час проведення перевірки.
Таким чином, вина правопорушника у вчиненні правопорушень, передбачених ст. 172-6 ч. 1 КУпАП, доказана повністю. Обставин, що обтяжують чи пом`якшують відповідальність, судом не встановлено. Обираючи правопорушнику вид стягнення, враховується характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан.
Відповідно до положень ч.2 ст. 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
На підставі викладеного суд вважає, що стягнення повинно бути обрано у вигляді штрафу.
Крім того, в силу ст.40-1 КУпАП, стягненню з особи, на яку накладено стягнення, підлягає судовий збір.
Керуючись ст.33-35, 40-1, 172-20, 283, 284 КУпАП, суд -
п о с т а н о в и в :
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення за ст. 172-6 ч. 1 КУпАП у вигляді штрафу у сумі 850,00 грн. (Штраф перерахувати на Р/р 31116106021002 Одержувач - ГУК у м Херсон /м Херсон /21081100 Код отримувач( ЄДРПОУ) - 37959779 Назва банку - Казначейство України (ЕАП) Код банку (МФО) - 899998. Призначення платежу: штрафи у сфері громадської безпеки).
Стягнути зі ОСОБА_1 судовий збір на користь держави у сумі 384,20 грн. (УК у м Херсоні /м Херсон/22030101, код за ЄДРПОУ 37959779 , банк отримувача Казначейство України (ЕАП), МФО 899998, р/р 31210206021002).
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга подається до Херсонського апеляційного суду через Херсонський міський суд Херсонської області
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги та з цього часу її може бути звернено до виконання протягом трьох місяців.
Постанова набирає чинності ______року.
Суддя: Н.В.Стамбула