Постанова № 81323913, 15.04.2019, Київський районний суд м. Харкова

Дата ухвалення
15.04.2019
Номер справи
640/5960/19
Номер документу
81323913
Форма судочинства
Про адмінправопорушення
Державний герб України

Справа№ 640/5960/19

н/п 3/640/1306/19

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"15" квітня 2019 р.

Київський районний суд м. Харкова в складі:

головуючого судді - Шаренко С.Л.

за участю секретаря - Школі В.В.,

прокурора - Гладуна Д.В.,

особи, яка притягається

до адміністративної відповідальності – ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань в приміщенні Київського районного суду м. Харкова справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла з Департаменту захисту економіки в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП: НОМЕР_1, депутата Харківської обласної ради, зареєстрованого та проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2,

за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 172-6 КУпАП,-

встановив :

ОСОБА_1 04.05.2017 набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 88 200 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 14 травня 2017 року.

13 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 91 000 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 23 травня 2017 року.

05 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 183 550 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 15 травня 2017 року.

04 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 86 200 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 14 травня 2017 року.

04 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 88 040 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 14 травня 2017 року.

04 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 89 920 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 14 травня 2017 року.

04 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 86 290 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 14 травня 2017 року.

22 квітня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 81 220 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 02 травня 2017 року.

22 квітня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 87 340 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 02 травня 2017 року.

22 квітня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 89 700 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 02 травня 2017 року.

01 вересня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 90 681 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 11 вересня 2017 року.

04 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 95 080 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 14 травня 2017 року.

13 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 108 253 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 23 травня 2017 року.

14 квітня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 88 040 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 24 квітня 2017 року.

17 серпня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 113 918 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 27 серпня 2017 року.

09 серпня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 106 444 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 19 серпня 2017 року.

25 липня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 84 048 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 04 серпня 2017 року.

16 червня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 126 720 грн 75 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 26 червня 2017 року.

13 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 81 473 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 23 травня 2017 року.

13 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 91 000 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 23 травня 2017 року.

13 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 109 226 грн 35 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 23 травня 2017 року.

13 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 113 918 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 23 травня 2017 року.

04 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 82 910 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 14 травня 2017 року.

13 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 91 000 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 23 травня 2017 року.

14 квітня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 90 000 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 24 квітня 2017 року.

14 квітня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 88 000 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 24 квітня 2017 року.

14 квітня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 90 000 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 24 квітня 2017 року.

14 квітня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 86 250 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 24 квітня 2017 року.

22 квітня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 82 500 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 02 травня 2017 року.

27 січня 2018 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 96 875 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2018- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 762 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 06 лютого 2018 року.

19 лютого 2018 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 136 400 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2018- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 762 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 01 березня 2018 року.

19 лютого 2018 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 102 319 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2018- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 762 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 01 березня 2018 року.

27 січня 2018 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 109 909 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2018 - прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 762 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 06 лютого 2018 року.

27 січня 2018 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 102 340 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2018 - прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 762 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 06 лютого 2018 року.

21 грудня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 103 674 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017 - прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 31 грудня 2017 року.

15 грудня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 86 779 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017 - прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 25 грудня 2017 року.

29 червня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 104 787 грн 05 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017 - прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 09 липня 2017 року.

02 грудня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 112 372 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 12 грудня 2017 року.

29 вересня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 110 783 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 09 жовтня 2017 року.

20 вересня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 89 713 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 30 вересня 2017 року.

20 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 91 040 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 30 травня 2017 року.

20 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 106 109 грн 57 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 30 травня 2017 року.

26 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 91 361 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 05 червня 2017 року.

14 вересня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 82 915 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 24 вересня 2017 року.

06 вересня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 113 887 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 16 вересня 2017 року.

26 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 86 726 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 05 червня 2017 року.

20 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 80 390 грн 00 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 30 травня 2017 року.

20 травня 2017 року набув права власності на земельну ділянку, вартість якої на момент набуття права власності становила 95 693 грн 18 коп., що перевищує поріг у 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (станом на 01.01.2017- прожитковий мінімум для працездатних осіб складав 1 600 гривень), в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до НАЗК у десятиденний строк, а саме не пізніше 30 травня 2017 року.

Постановою Київського районного суду м. Харкова від 25.03.2019 року справи про адміністративні правопорушення відносно ОСОБА_1 за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, на підставі ч. 2 ст. 36 КУпАП об’єднанні в одне провадження

ОСОБА_1 в судовому засіданні, провину у вчиненні вищезазначених адміністративних правопорушень повністю визнав, просив призначити мінімальний штраф, посилався на свою правову необізнаність.

Прокурор в судовому засіданні підтримав обставини, викладені у протоколах, просив визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 172-6 КпАП України та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави.

Суд, вислухавши пояснення учасників процесу, дослідивши матеріали справи, прийшов до висновку про наявність в діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КпАП України, тобто неповідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

Так, рішенням Національного агенствта з питань запобігання корупції від червня 2016 року № 3 затверджено Форму повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 15 липня 2016 року за № 961/29091, відповідно до якої, під суттєвою зміною у майновому стані суб'єкта декларування розуміється отримання ним одноразового доходу або придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року, у якому подається повідомлення. Якщо вартість майна перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року, але була сплачена частинами, то повідомлення про суттєві зміни в майновому стані подається після переходу права власності на таке майно. Дохід, який був нарахований, але несплачений (не отриманий), не повідомляється. Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування подається ним особисто шляхом заповнення відповідної електронної форми на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції через власний персональний електронний кабінет суб’єкта декларування у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Інформація, включена в повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування, повинна бути також відображена в декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яку такий суб’єкт декларування подає відповідно до Закону України « Про запобігання корупції».

Приміткою до ст. 172-6 КпАП України визначено, що суб'єктом правопорушень у цій статті є особи, які відповідно до частин першої та другої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» зобов’язані подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Згідно з статтею 68 Конституції України кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.

Статтею 1 Закону України «Про запобігання корупції» (далі за текстом - Закон) визначено, що правопорушення, пов’язане з корупцією - це діяння, що не містить ознак корупції, але порушує встановлені цим Законом вимоги, заборони та обмеження, вчинене особою, зазначеною у частині першій статті 3 цього Закону, за яке законом встановлено кримінальну, адміністративну, дисциплінарну та/або цивільно-правову відповідальність.

Відповідно до частини 1 статті 65 Закону за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.

ОСОБА_1 є депутатом Харківської обласної ради 7-го скликання, відповідно до підпункту «б» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону на депутата Харківської обласної ради поширюється дія цього Закону.

Згідно з пунктом 14 статті 1 Закону суб’єкти декларування - особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а" і "в" пункту 2, пунктах 4 і 5 частини першої статті 3 цього Закону, інші особи, які зобов’язані подавати декларацію відповідно до цього Закону.

Відповідно до ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

ОСОБА_1, отримавши у власність 48 земельних ділянок на підставі договорів міни земельних ділянок, оціночна вартість кожної земельної ділянки перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, не повідомив НАЗК про суттєві зміни свого майнового стану.

Обставиною, що пом’якшує відповідальність ОСОБА_1, суд визнає щире розкаяння.

Обставин, що обтяжують відповідальність ОСОБА_1 за адміністративне правопорушення, під час розгляду даного матеріалу судом не встановлено.

Враховуючи обставини вчиненого правопорушення, дані про особу правопорушника, ступінь його вини, щире каяття, суд приходить до висновку про наявність правових підстав до визнання ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. 2 ст. 172-6 КпАП України та накладає на нього стягнення в межах санкції зазначеної статті у вигляді штрафу на користь держави.

У відповідності до ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», ст. 40-1 КУпАП, суд стягує з правопорушника в дохід держави судовий збір.

Керуючись ч. 2 ст.172-6, ст.ст. 33, 283, 284, 40-1 КУпАП, Закон України «Про запобігання корупції» суд, –

постановив:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП та накласти стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1 700 грн (одна тисяча сімсот гривень) 00 коп. в дохід держави (код бюджетної класифікації: 21081100, одержувач: УК Київськ/мХар Київський/21081100, розрахунковий рахунок: № 31115106020004, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), код ЄДРПОУ одержувача: 37999675, код банку МФО банку: 899998, призначення платежу: сплата штрафу).

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, в дохід держави судовий збір в розмірі 384 (триста вісімдесят чотири) грн 20 коп. на рахунок - (отримувач коштів: ГУК у м. Києві/м.Київ/22030106, код отримувача: 37993783, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), МФО: 899998, рахунок отримувача: 31211256026001, код класифікації доходів бюджету: 22030106, у призначенні платежу платником повинно бути вказано: слова "судовий збір по справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1О.", Київський районний суд м. Харкова код ЄДРПОУ суду: 02893746).

Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного суду через Київський районний суд м. Харкова протягом десяти днів з дня її винесення.

Постанова набирає чинність після закінчення 10-ти денного строку на її оскарження, та може бути пред’явлена до виконання протягом трьох місяців.

Суддя - Шаренко С.О.