Рішення № 79837403, 14.02.2019, Одеський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
14.02.2019
Номер справи
420/5597/18
Номер документу
79837403
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Справа № 420/5597/18

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 лютого 2019 року м. Одеса

Зала судових засідань № 21

Одеський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого судді Аракелян М.М.

За участю секретаря – Гуманенко В.О.

За участю сторін:

Від позивача: ОСОБА_1 – за довіреністю;

Від відповідача: ОСОБА_2 – за ордером;

Розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Головного управління ДФС в Одеській області до ОСОБА_3 кооперативу «Марін-Білдер» про стягнення суми податкового боргу у розмірі 668684,08 грн.,-

ВСТАНОВИВ:

29 жовтня 2018 року до Одеського окружного адміністративного суду надійшла адміністративна позовна заява Чорноморської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Одеській області, в якій позивач просить суд стягнути з усіх відкритих рахунків в банках, обслуговуючих ОСОБА_3 кооператив «Марін-Білдер» (код ЄДРПОУ: 26569370) суму податку по орендній платі з юридичних осіб у розмірі 668684,08 грн. на бюджетний рахунок №33214812015600, банк отримувача Казначейство України, МФО 899998, код 37929461, отримувач коштів УК в Овід.р-ні/отг смт Таїр./18010600.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що ОСОБА_3 кооператив «Марін-Білдер» (далі - ЖБК «Марін-Білдер») зареєстрований у Овідіопольській районній державній адміністрації в Одеській області 25.10.2005 року за № 154310500020000075. Позивач вказує, що згідно даних податкових органів ЖБК «Марін-Білдер» перебуває на обліку як платник податків у Чорноморській об’єднаній державній податковій інспекції ГУ ДФС в Одеській області з 25.08.2004 року. Станом на 15.02.2018 року, відповідно до розрахунку податкового боргу, довідки-розрахунку заборгованості до бюджету та інтегрованої картки платника (1КП), податкова заборгованість ЖБК «Марін-Білдер» по орендній платі з юридичних осіб перед бюджетом становить 668 684 грн. 08 коп.

Як зазначає позивач, заборгованість по орендній платі з юридичних осіб виникла внаслідок несплати сум за поданими відповідачем:

- податковій декларації № НОМЕР_1 від 29.01.2013 року на суму 574 016,69 грн. (основний платіж);

- податковій декларації № НОМЕР_2 від 30.02.2014 року на суму 95 669.49 грн (основний платіж за листопад - грудень 2014р.) - 1002,10 (переплата) = 94 667,39 грн.

У зв'язку з несплатою ЖБК «Марін-Білдер» заборгованості, податковим органом було винесено податкову вимогу форми «Ю» № 11-25 від 05.01.2015 року на суму 46832,62 грн., яку було 06.01.2015 року направлено рекомендованим листом на адресу ЖБК «Марін-Білдер».

Також позивач зазначає, що відповідно до ст. 102 ПК України, строк позовної давності для стягнення податкового боргу становить 1095 календарних днів з дня виникнення податкового боргу.

Відповідно до ч.2 ст.19 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» мораторій на задоволення вимог кредиторів вводиться одночасно з відкриттям провадження (проваджень) у справі про банкрутство, про що зазначається в ухвалі господарського суду. Ухвала є підставою для зупинення виконавчого провадження. Абзацом 5 ч. 3 ст. 19 цього Закону передбачено зупинення перебігу позовної давності на період дії мораторію.

Ухвалою Господарського суду Одеської області від 12.03.2015 року було порушено провадження у справі про банкрутство ОСОБА_3 кооперативу «Марін-Білдер» № 916/827/15-г та введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Постановою Господарського суду Одеської області від 19.03.2015 року було визнано банкрутом ОСОБА_3 кооператив «Марін-Білдер».

Ухвалою Господарського суду Одеської області від 05.05.2015 року визнали Державну податкову інспекцію в Овідіопольському районі Одеської області ГУ ДФС в Одеській області кредитором ОСОБА_3 кооперативу «Марін-Білдер» у сумі 668 684,08 грн.

Ухвалою Господарського суду Одеської області від 09.01.2018 року провадження по справі № 916/827/15-г закрито.

Відповідно до ст.19 ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» дія мораторію припиняється з дня закриття провадження по справі про банкрутство.

Таким чином, у зв'язку з дією мораторію з 12.03.2015 року по 09.01.2018 року, перебіг позовної давності у зазначений період був зупинений.

Тобто, строк позовної давності обчислюється з 30.12.2014 року (день виникнення податкового боргу) по 12.03.2015 року (день введення мораторію) та з 09.01.2018 року (день закриття справи про банкрутство) до теперішнього часу (написання позовної заяви 30.08.2018 року), що загалом становить 307 днів.

З огляду на зазначене, позивач звертає увагу на те, що строк позовної давності для стягнення податкового боргу у розмірі 688 684,08 грн. з ЖБК «Марін-Білдер» ще не сплинув та позивач має усі законі підстави для стягнення вищезазначеної суми податкового боргу.

Ухвалою суду від 05.11.2018 року відкрито провадження у справі 420/5597/18. Розгляд справи ухвалено проводити за правилами загального позовного провадження з повідомленням сторін та призначено підготовче засідання на 05.12.2018 рок.

Підготовче засідання, призначене на 05.12.2018 року, відкладено на 14.01.2019 року.

Ухвалою суду від 14.01.2019 року закрито підготовче провадження по справі та призначено справу до судового розгляду по суті на 28.01.2019 року о 10:45 год.

28.01.2019 року (за вх. № 3026/19) від представника Чорноморської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Одеській області надійшло клопотання про заміну неналежного позивача, в особі Чорноморської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Одеській області на належного, а саме на Головне управління ДФС в Одеській області.

У судовому засіданні, призначеному на 28.01.2019 року оголошено перерву до 04.02.2019 року за клопотанням представника відповідача для ознайомлення із матеріалами справи.

01.02.2019 року (за вх. № 3768/19) від відповідача надійшов відзив на позовну заяву, в якому відповідач зазначає, що позовну заяву було подано 29.10.2018 року Чорноморською об'єднаною державною податковою інспекцією ГУ ДФС в Одеській області. Проте, до функцій державних податкових інспекцій, починаючи з 01.01.2017 року вже не належить звернення до суду з позовами. Станом на час подання позову пункт 19-1.1 ст. 19-1 викладено в новій редакції та доповнено ст. 19-3 згідно із Законом № 1797-VІІІ від 21.12.2016 року.

Стаття 19-1 Податкового кодексу України Функції контролюючих органів

19-1.1. Контролюючі органи виконують такі функції, крім особливостей, передбачених для державних податкових інспекцій статтею 19-3 цього Кодексу:

19-1.1.45. звертаються до суду у випадках, передбачених законодавством;

Стаття 19-3 ПК України Функції державних податкових інспекцій

19-3.1. Державні податкові інспекції:

19-3.1.1. здійснюють сервісне обслуговування платників податків;

19-3.1.2. здійснюють реєстрацію та ведення обліку платників податків та платників єдиного внеску, об’єктів оподаткування та об'єктів, пов’язаних з оподаткуванням;

19-3.1.3. формують та ведуть Державний реєстр фізичних осіб - платників податків. Єдиний банк даних про платників податків - юридичних осіб, реєстри, ведення яких покладено законодавством на контролюючі органи;

19-3.1.4. виконують інші функції сервісного обслуговування платників податків, визначені законом.

Так, відповідач зазначає, що після внесених змін до ПК України, податкові інспекції втратили функції звернення до суду у випадках передбачених законодавством, а тому Чорноморська ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області є неналежним позивачем.

Відповідач вказує на те, що податкову вимогу форми «Ю» № 11-25 від 05.01.2015 року на суму 46832.62.98 гри., яку було 06.01.2015 року направлено рекомендованим листом на адресу ЖБК «Марін-Білдер», відповідач не отримував, а наявна в матеріалах справи (арк.21) копія квитанції від 06.01.2015 року, з якої не вбачається хто є відправником та що саме відправлялось, не є належним підтвердженням виконання податковим органом вимог ст.ст. 59.1, 58.3 ПК України.

Так відповідно до п. 58.3. ст. 58 ПК України податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) платнику податків, якщо його передано посадовій особі такого платника податків під розписку або надіслано листом з повідомленням про вручення. У разі коли пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення-рішення або податкові вимоги, або рішення про результати розгляду скарги через відсутність за місцезнаходженням посадових осіб. їх відмову прийняти податкове повідомлення-рішення або податкову вимогу, або рішення про результати розгляду скарги, незнаходження фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків або з інших причин, податкове повідомлення-рішення або податкова вимога, або рішення про результати розгляду скарги вважаються врученими платнику податків у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.

При цьому, як зазначає відповідач, в матеріалах справи взагалі відсутнє відповідне повідомлення про вручення.

Щодо необґрунтованості розрахунку суми податкового боргу, відповідач вказує на те, що позивач обґрунтовує суму податкового боргу посиланням на:

- ухвалу Господарського суду Одеської області від 05.05.2015 року по справі №916/827/15-г у справі про банкрутство ЖБК «Марін-Білдер», якою позивача визнано кредитором;

- довідку-розрахунок по орендній платі з юридичних осіб перед бюджетом станом на 15.02.2018 року, зроблену на підставі податкових декларацій №9002909810 від 29.01.2013 року та № НОМЕР_2 від 30.02.2014 року.

Так, щодо визнання позивача кредитором по іншій справі в рамках провадження про банкрутство, то відповідач зазначає, що вказана справа була закрита у зв'язку із безпідставністю порушення ухвалою Господарського суду Одеської області від 09.01.2018 року, а тому преюдиційного значення для доведення своїх позовних вимог в рамках адміністративного провадження не має та повинно доводитися позивачем на загальних підставах.

Щодо довідки-розрахунку, то вказаний документ, на думку відповідача, зроблений самим позивачем на підставі декларацій 2013-2014 років, які не відповідають фактичним обставинам та є недостовірними, враховуючи наступне.

Так, 10.01.2006 року було укладено договір оренди землі між ОСОБА_4 селищною радою Овідіопольського району Одеської області та ЖБК «Марін-Білдер», щодо права оренди земельної ділянки загальною площею 11.7447га категорії земель житлової та громадської забудови, що знаходиться на території ОСОБА_4 селищної ради в межах населеного пункту ж/м «Совіньойон», с. Мізікевича. Овідіопольского району Одеської області, який зареєстровано у Книзі реєстрації договорі в оренди землі по ОСОБА_4 селищній раді за № 040652900003 від 20.01.2006 року;

29.12.2008 року було укладено договір оренди землі між ОСОБА_4 селищною радою Овідіопольського району Одеської області та ЖБК «Марін-Білдер», щодо права оренди земельної ділянки загальною площею 10.9805га, розташованої на території ОСОБА_4 селищної ради в с. Мізікевича. ж/м «Совіньойон», Овідіопольського району, Одеської області, яка за її цільовим призначенням належить до категорії земель житлової та громадської забудови який зареєстровано Овідіопольським районним відділом Одеської регіональної філії ДП ЦДЗК при Держкомземі України у розділі IV Книги записів державної реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі ОСОБА_4 селищної ради Овідіопольського району Одеської області за № 040952900002 від 05.03.2009 року.

Таким чином, сума податкового боргу , як плата за землю до державного бюджету з ЖБК «Марін-Білдер» була розрахована виходячи з площі орендованої земельної ділянки та є помилковою.

Оскільки, як вбачається з даних публічної кадастрової карти України, з території земельної ділянки були виділені гектари передані у приватну власність окремі земельні ділянки, ще до або вже на час подання декларацій 2013-2014 року.

Так, одна з розташованих земельних ділянок передана у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,074 га. (кадастровий номер: 5123755800:02:008:1 149; адреса: Одеська область. Овідіопольський район, с. Мізікевича. вул. Леонідівська. ж/м «Совіньойон», земельна ділянка 28; дата державної реєстрації 26.04.2013 року; реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 91913451237; орган, що здійснив державну реєстрацію

Держземагенства в Овідіопольському районі; форма власності - приватна; власник - ОСОБА_5).

Згідно із земельним законодавством діючим у відповідні періоди з 2004 року по сьогоднішній день, проведення реєстраційних дій щодо земельних ділянок супроводжується прийняттям рішень та внесенням відомостей кадастровими реєстраторами та/або іншими посадовими особами органів, у віданні яких знаходяться земельні відносини, до Державного реєстру земель, відповідних книг записів про державні акти, договори оренди, обмеження та обтяження щодо земельних ділянок. Поземельної книги. Державного земельного кадастру та інших документів, які створюються при обліку земельних ділянок.

При цьому, дані щодо земельних ділянок, які були зареєстровані до створення органів Держгеокадастру мали бути передані до таких органів у порядку правонаступництва передбаченого низкою законодавчих актів, зокрема, постановою КМУ від 10.09.2014 № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади».

Тобто, всі документи, пов'язані з обліком земельних ділянок на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці мають знаходитись в органі, який реалізує державну політику у сфері земельних відносин на відповідній території.

Відповідач зазначає, що територія Овідіопольського району Одеської області – відноситься до Міськрайонного управління в Овідіопольському районі та м. Чорноморську. Отже, у відповідного органу Держгеокадастру має бути можливість надати необхідну інформацію, щодо передання у приватну власність земельних ділянок в межах території орендованої ділянки із зазначенням їх власників, дати реєстрації та площі ділянки, що дозолить вирахувати дійсну площу, а отже і суму яка підлягає стягненню в бюджет. Адже податок не може бути стягнуто двічі, і з власника приватної земельної ділянки і з ЖБК «Марін-Білдер» як орендаря ділянки на якій остання розташована.

Таким чином, відповідачу вже не належить більша частина об'єкту оподаткування (тобто площі земельної ділянки), оскільки вона передана у приватну власність, а отже нові власники і є належними платниками відповідного податку. Також, позивачем не доведено, що саме з відповідача має бути стягнута сума за всю площу земельних ділянок, включаючи ті, що перебувають в приватній власності з 2013 року.

Відповідач звертає увагу суду на те, що договір який став підставою для існування податкових правовідносин було укладено відповідачем не безпосередньо з позивачем, а з ОСОБА_4 селищною радою Овідіопольського району Одеської області. Проте, ОСОБА_4 селищна рада Овідіопольського району Одеської області не залучена до розгляду справи, що порушує її права. Окрім того, залучення саме цього органу місцевого самоврядування дозволило б всебічно та ґрунтовно розглянути справу, оскільки саме на підставі її рішень та виданих свідоцтв були зареєстровані в подальшому права приватної власності на земельні ділянки в межах земельної ділянки переданої за договором відповідачу.

Враховуючи вищевикладене відповідач просить суд:

- витребувати у Міськрайонного управління в Овідіопольському районі та м. Чорноморську Головного управління держгеокадастру в Одеській області інформацію про земельні ділянки, в межах земельних ділянок (переданих ЖБК «Марін-Білдер» за договорами оренди земельної ділянки від 10.01.2006 року та 29.12.2008 року), які були набуті у приватну власність із зазначенням дати реєстрації та площі ділянки;

- залучити до справи у якості третьої особи на стороні позивача ОСОБА_4 селищну раду Овідіопольського району Одеської області (ЄДРПОУ 05582159. 65496. Одеська область. Овідіопольський район, смт. Таїрове. вул. 40-річчя Перемоги. 25);

- та відмовити в задоволенні позовних вимог.

У судовому засіданні 04.02.2019 року відмовлено представнику відповідача у задоволенні клопотання щодо витребування у Міськрайонного управління в Овідіопольському районі та м. Чорноморську Головного управління Держгеокадастру в Одеській області інформацію про земельні ділянки, в межах земельних ділянок (переданих ЖБК «Марін-Білдер» за договорами оренди земельної ділянки від 10.01.2006 року та 29.12.2008 року), які були набуті у приватну власність із зазначенням дати реєстрації та площі ділянки, а також відмовлено у задоволенні клопотання щодо залучення до справи в якості третьої особи на стороні позивача ОСОБА_4 селищну раду Овідіопольського району Одеської області, оскільки вказані клопотання не мають жодного відношення до предмету розгляду даної справи та представником відповідача не обґрунтовано необхідність витребування вищезазначених документів та необхідність залучення до справи в якості третьої особи - ОСОБА_4 селищну раду Овідіопольського району Одеської області.

У судовому засіданні, відповідно до приписів ст. 52 КАС України та на підставі наказу ДФС України № 875 від 19.10.2016 «Про функціональні повноваження структурних підрозділів територіальних органів ДФС» в редакції наказу №591 від 14.09.2018р. було замінено Чорноморську об’єднану Державну податкову інспекцію Головного управління ДФС в Одеській області на процесуального правонаступника Головне управління ДФС в Одеській області, про що постановлено ухвалу, занесену до протоколу судового засідання.

У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав у повному обсязі, представник відповідача проти задоволення позову заперечував.

Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши наявні в справі письмові докази, оцінивши їх за власним внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному їх дослідженні, суд встановив наступні обставини та дійшов таких висновків.

Судом встановлено, що ЖБК «Марін-Білдер» перебуває на обліку як платник податків у Чорноморській об'єднаній ДПІ ГУ ДФС в Одеській області з 28.08.2004 року та зареєстрований за № 1694.

Як встановлено судом та підтверджується матеріалами справи, відповідачем за період 2013-2014 роки була подана звітність з плати за земельні ділянки державної або комунальної власності, а саме: податкова декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) № НОМЕР_1 від 29.01.2013 року – 574016,69 грн. (а.с.15-17); податкова декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) № НОМЕР_2 від 20.02.2014 року – 95 669,49 грн. (основний платіж за листопад - грудень 2014 року), з яких - 1002,10 грн. (переплата), в результаті чого сума становить - 94 667,39 грн. (а.с.18-20).

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до статті 67 Конституції України кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Згідно п.15.1.ст.15 Податкового кодексу України визначено, що платниками податків визнаються фізичні особи (резиденти і нерезиденти України), юридичні особи (резиденти і нерезиденти України) та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують (передають) об'єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об'єктом оподаткування згідно з цим Кодексом або податковими законами, і на яких покладено обов'язок із сплати податків та зборів згідно з цим Кодексом.

П. п. 16.1.4. п. 16.1 ст.16 ПК України передбачає, що платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

Відповідно до п. 54.1 ст. 54 ПК України, крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.

На час розгляду справи за відповідачем рахується податкова заборгованість перед бюджетом на загальну суму 668 684 грн. 08 коп., що підтверджується розрахунком податкового боргу станом на 15.02.2018 року (а.с.8), довідкою-розрахунком заборгованості до бюджету (а.с.9) та інтегрованої картки платника податку (а.с.10-14).

Згідно із п. п. 14.1.175. п. 14.1 ст. 14 ПК України, податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

Відповідно до п. 59.1 ст. 59 ПК України у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення - рішення.

Згідно з п. 59.4 зазначеної статті ПК України, податкова вимога надсилається (вручається) також платникам податків, які самостійно подали податкові декларації, але не погасили суми податкових зобов'язань у встановлені цим Кодексом строки, без попереднього надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

З матеріалів справи вбачається, що позивачем були вжиті заходи для сплати заборгованості у встановленому законом порядку, а саме: винесена податкова вимога форми «Ю» від 05.01.2015 року за № 11-25, яка була направлена відповідачу 06.01.2015 року, що підтверджується наявними в матеріалах справи письмовими доказами (а.с. 21).

Вказана заборгованість на час розгляду справи відповідачем не сплачена, що не заперечується відповідачем.

Відповідно до п.п.20.1.34 п.20.1 ст.20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, що обслуговують такого платника податків, на суму податкового боргу або його частини.

Пунктами 95.2-95.3 ст. 95 ПК України стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги.

Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.

Відповідно до ч. 1. ст. 72 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Згідно з ч.ч.1.2 ст. 76 КАС України встановлено, що достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування. Питання про достатність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання.

Частиною 1 ст. 77 КАС України визначено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених ст.. 78 цього Кодексу.

Відповідач, заперечуючи проти задоволення позову наводить аргументи, вивчення яких виходить за межі предмету доказування у справі та не стосується предмету спору, оскільки:

- спірна сума заборгованості є узгодженою згідно п.51.4 ст.51 ГПК України;

- відповідач самостійно визначив розмір податку у поданих деклараціях;

- фактичний склад, площа, тощо, земельної ділянки, якою користується ЖБК, може бути предметом іншого судового спору, та не повинні досліджуватись адміністративним судом у справі про стягнення податкового боргу.

Посилання на недостовірність даних у податкових деклараціях за 2013-2014р.р. у сукупності із іншими аргументами відповідача не можуть бути підставою для відмови у стягненні податкової заборгованості, яка набула статусу податкового боргу.

Щодо неотримання податкової вимоги, ці твердження є бездоказовими, а контролюючим органом виконано свій обов’язок із надіслання податкової вимоги платнику податків.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, що позовні вимоги Головного управління ДФС в Одеській області є обґрунтованими, підтверджуються наявними у справі доказами, у зв’язку з чим підлягають задоволенню в повному обсязі.

Керуючись ст.ст. 241-246, 250, 255, 295, 297 КАС України, суд,-

В И Р І Ш И В:

Адміністративний позов Головного управління ДФС в Одеській області до ОСОБА_3 кооперативу «Марін-Білдер» про стягнення суми податкового боргу у розмірі 668 684,08 грн. - задовольнити.

Стягнути з усіх відкритих рахунків в банках, обслуговуючих ОСОБА_3 кооператив «Марін-Білдер» (код ЄДРПОУ: 26569370) суму податку по орендній платі з юридичних осіб у розмірі 668684(шістсот шістдесят вісім тисяч шістсот вісімдесят чотири)грн. 08коп. на бюджетний рахунок №33214812015600, банк отримувача Казначейство України, МФО 899998, код 37929461, отримувач коштів УК в Овід.р-ні/отг смт Таїр./18010600.

Рішення суду може бути оскаржене в порядку та в строки, встановлені ст.293, 295 КАС України.

Рішення суду набирає законної сили в порядку та в строки, встановлені ст.255 КАС України.

Повне рішення складено та підписано суддею 14.02.2019 року.

Суддя М.М. Аракелян

.