
печерський районний суд міста києва
Справа № 757/39517/18-п
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
01.02.2019 року суддя Печерського районного суду м. Києва Карабань В.М., при секретарі Самійлик В.В., за участю прокурора Біловара Р.Й., захисника-адвоката Воробея Є.В., особи, відносно якої складено протокол про адміністративне правопорушення ОСОБА_2, розглянувши матеріали, які надійшли з Національного агентства з питань запобігання корупції, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, за ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
ВСТАНОВИВ:
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/74/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 20.02.2017 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 228 397,52 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 03.03.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/76/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 17.03.2017 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 188 149,02 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 28.03.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/81/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 02.06.2017 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 251 924,39 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 13.06.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/83/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 05.07.2017 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 204 440,99 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 16.07.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/91/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 02.11.2017 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 217 732,92 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 13.11.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/90/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 17.10.2017 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 197 267,08 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 28.10.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/89/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 04.10.2017 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 198 850,93 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 15.10.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/88/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 19.09.2017 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 216 149,07 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 30.09.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/87/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 05.09.2017 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 206 304,35 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 16.09.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/86/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 17.08.2017 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 208 695,65 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 28.08.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/85/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 03.08.2017 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 222 499,79 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 14.08.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/99/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 05.03.2018 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 214 020,19 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 16.03.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/98/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 19.02.2018 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 263 229,81 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 02.03.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/97/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 31.01.2018 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 337 861,45 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 11.02.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/93/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 05.12.2017 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 207 546,58 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 16.12.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/80/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 16.05.2017 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 101 739,13 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 27.05.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/107/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 05.07.2018 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 214 045,03 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 16.07.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/104/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 18.05.2018 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 225 714,29 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 29.05.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/103/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 07.05.2018 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 251 659,94 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 18.05.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/102/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 18.04.2018 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 225 590,06 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 29.04.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-101/93/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 05.04.2018 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 250 119,57 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 16.04.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/100/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 19.03.2018 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 227 130,43 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 30.03.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/108/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 19.07.2018 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 216 149,07 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 30.07.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/84/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 18.07.2017 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 197 267,08 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 29.07.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/95/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 03.01.2018 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 157 236,02 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 14.01.2018 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/92/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 16.11.2017 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 207 453,42 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 27.11.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/75/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 06.03.2017 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 186 602,48 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 17.03.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 44-03/77/18 складеного 07.08.2018 головним спеціалістом відділу контролю за своєчасністю подання декларацій Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Підгорною Ю.В., ОСОБА_2 перебуваючи на посаді члена правління ПАТ «Укрзалізниця», тобто особою на яку поширюються вимоги ЗУ «Про запобігання корупції», не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, а саме: 05.04.2017 ОСОБА_3 отримано дохід у вигляді заробітної плати у сумі 226 850,93 грн., що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, відтак останній був зобов'язаний до 00 год. 00 хв. 16.04.2017 подати до Реєстру повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, щодо отримання доходу у вигляді заробітної плати, шляхом заповнення форми повідомлення на офіційному веб-сайті Національного агентства, чого не було виконано. Таким чином, ОСОБА_3 порушив вимогу встановлену ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
Під час розгляду справи захисником-адвокатом Воробеєм Є.В. заявлено клопотання про повернення матеріалів справи до НАЗК для належного оформлення, в обґрунтування вказаного клопотання зазначив, що протколи про адміністративні правопорушення не містять відомостей про час вчинення адміністративного правопорушення.
Особа, відносно якої складено протокол про адміністративне правопорушення - ОСОБА_3 клопотання адвоката підтримав, наполягав на поверненні адміністративного матеріалу до НАЗК.
Прокурор Генеральної прокуратури України Біловар Р.Й. просив визнати ОСОБА_3 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП та призначити стягнення у вигляді штрафу в межах санкції зазначеної статті.
Вислухавши пояснення захисника-адвоката, особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, прокурора, дослідивши матеріали справи, суддя приходить наступного висновку.
Відповідно до вимог ст. ст. 254, 256 Кодексу України про адміністративні правопорушенняпротокол про адміністративне правопорушення, у разі його оформлення, складається у двох екземплярах, один з яких під розписку вручається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності. У протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі. Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності; при наявності свідків і потерпілих протокол може бути підписано також і цими особами. У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого відмовлення від його підписання. При складенні протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснюються його права і обов'язки, передбачені статтею 268 цього Кодексу, про що робиться відмітка у протоколі.
За змістом ст.278 КУпАП, при виявленні недоліків в протоколі про адміністративне правопорушення, складеному всупереч вимогам ст.256 КУпАП, або в інших матеріалах, що перешкоджають або унеможливлюють об'єктивний розгляд справи, особа, що провадить підготовку до розгляду справи, повертає матеріали справи відповідному органу, що порушив провадження в адміністративній справі на дооформлення. Також, ч.2 ст.251 КУпАП визначено, що обов'язок щодо збирання доказів покладається на осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення. Перекладення такого обов'язку на суд не передбачено.
Згідно ж ч. 3 ст. 38 КУпАП адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, а також правопорушення, передбаченого статтею 164-14 цього Кодексу, може бути накладено протягом трьох місяців з дня його виявлення, але не пізніше двох років з дня його вчинення.
Разом з тим встановити з матеріалів справи дату виявлення правопорушень не видається за можливе оскільки в протоколах ця інформація не вказана, а долучені до матеріалів справи інформаційні довідки про встановлення факту неподання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування до Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування складені головним спеціалістом Підгорною Ю.В. не містять ані дати їх складання, ані порядкових номерів.
Зазначені недоліки позбавляють суд можливості здійснити перевірку матеріалу на відповідність ст. 38 КУпАП та винести законне і обґрунтоване рішення.
Враховуючи зазначене, вважаю за необхідне, протокол про адміністративне правопорушення, складеного відносно ОСОБА_3 направити до Національного агентства з питань запобігання корупції, для усунення вищезазначених порушень.
Керуючись ст. 251 КУпАП, суддя, -
П О С Т А Н О В И В:
Справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_3 за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП повернути до Національного агентства з питань запобігання корупції, для належного оформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя В.М.Карабань