Ухвала суду № 78632116, 17.12.2018, Шевченківський районний суд міста Києва

Дата ухвалення
17.12.2018
Номер справи
761/47256/18
Номер документу
78632116
Форма судочинства
Кримінальне
Державний герб України

Справа № 761/47256/18

Провадження № 1-кс/761/32054/2018

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 грудня 2018 року м.Київ

Слідчий суддя Шевченківського районного суду м.Києва Головчак М.М., за участю секретаря Савенко О.І., слідчого Левика П.О. розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах 4 відділу 1 Управління досудового розслідування Головного слідчого управління СБ України ОСОБА_1 про визначення порядку зберігання речових доказів,-

ВСТАНОВИВ:

До Шевченківського районного суду міста Києва надійшло клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах 4 відділу 1 Управління досудового розслідування Головного слідчого управління СБ України ОСОБА_1, про визначення порядку зберігання речових доказів, шляхом визначення порядку виконання ухвали про арешт майна, у кримінальному провадженні № 420161600000000763 від 20.09.2016.

Клопотання обґрунтовано тим, що учасники терористичних організацій «Донецька народна республіка» (далі – «ДНР») та «Луганська народна республіка» (далі – «ЛНР»), діючи умисно, захопили низку провідних українських підприємств державної та приватної форм власності вугільної, металургійної, машинобудівної, електроенергетичної та інших галузей, розташованих на тимчасово окупованій території Донецької області, загальна вартість матеріальних та нематеріальних активів яких складає понад 12 млрд. грн., з метою фінансового та матеріального забезпечення терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР» в особливо великому розмірі, що призвело до тяжких наслідків.

Встановлено, що відповідно до договору від 29.05.2012 № 14/2012 на делегування повноважень щодо здійснення функцій замовника при реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій, укладеного між ДП «Держекоінвест» (віднесено до сфери управління Мінприроди розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 № 63-р) та Державним агентством екологічних інвестицій (на цей час ліквідовано, а його функції передано до Мінприроди), ДП «Держекоінвест» здійснювало реалізацію проекту «Будівництво очисних споруд по очищенню шахтних вод шахти ім. П.Л. Войкова у м. Свердловськ Луганської області» (далі – Проект) за бюджетною програмою КПКВК 6351020 «Державна підтримка заходів, спрямованих на зменшення обсягів викидів (збільшення абсорбції) парникових газів, у тому числі на утеплення приміщень закладів соціального забезпечення, розвиток міжнародного співробітництва з питань зміни клімату».

З метою реалізації вищевказаного проекту, ДП «Держекоінвест» за договором купівлі-продажу від 09.10.2012 № 1025/11, укладеним з Марубені Корпорешн (Японія), було придбано обладнання для заводу з опріснення води потужністю 11300 м3 на добу на основі зворотного осмосу. Загальна сума по договору складає 47 779 477,2 грн.

Поставку обладнання за вказаним договором було здійснено в два етапи: 05.04.2014, із Північної Кореї, Коносамент № ZIMUSEL2123088 від 08.03.2014, у 10 контейнерах №№ JXLU 4021043, JXLU 4028691, ZCSU 2706681, ZCSU 2768723, ZCSU 4008289, ZCSU 4025075, ZCSU 6006686, ZCSU 6008415, ZCSU 6017757, ZCSU 6022033, та 05.05.2014, із Японії, Коносамент № APLU 058377018 від 16.03.2014, у 2 контейнерах №№: TCKU 9572374; APZU 4525974.

Однак, після прибуття обладнання до Одеського морського торгівельного порту, виникли об’єктивні обставини, які зумовили неможливість використання обладнання, придбаного за рахунок бюджетних коштів, за його цільовим призначенням, оскільки розташування об’єкту знаходиться в зоні проведення Антитерористичної операції (далі – АТО, у даний час зона проведення Операції об’єднаних сил), а саме на території, підконтрольній терористичній організації «ЛНР».

Відповідно до листа Мінприроди від 25.06.2018 № 5/4-9/6303-18 обсяг оплачених коштів за договором купівлі-продажу від 09.10.2012 № 1025/11 становить 39 795 576, 00 грн.

При цьому, за наявною в матеріалах провадження інформацією, представники так званого «Министерства природных ресурсов и экологической безопасности Луганской Народной Республики», будучі обізнаними про те, що у даний час на території Одеського морського порту (м. Одеса) перебуває коштовне обладнання, а саме обладнання для заводу з опріснення води, призначене для потреб шахти ім. П.Л. Войкова, розташованої у м. Свердловськ Луганської області, та бажаючи заволодіти останнім з метою матеріального забезпечення терористичної організації «ЛНР», вступили у злочинну змову з невстановленими досудовим розслідуванням службовими особами Одеського морського порту, Південного регіонального управління ДПСУ, Одеської митниці ДФС, ГУ НП України в Одеській області, яким запропонували незаконну винагороду за допомогу у незаконному вивезенні даного обладнання на тимчасово окуповану територію Луганської області, підмінивши його іншим обладнанням, яке не має цінності.

Так, у жовтні 2016 року, з дозволу Одеської митниці ДФС, контейнери №№: TCKU 9572374; APZU 4525974 передано на відповідальне зберігання ПП «ОСОБА_2 Імпекс» (код ЕДРПОУ 363437751), представниками якого 01.11.2016 вказаний вантаж було вивезено з території Одеського морського торгівельного порту та розміщено на ліцензійних складах, розташованих за адресою: м. Одеса, вул. Хімічна, 1/21, що перебувають в оренді ПП «ОСОБА_2 Імпекс».

Також, на території відповідальності Адміністрації Одеського морсокого порту, на контейнерному майданчику ДП «ГПК Україна», за адресою: м. Одеса, Митна площа, 1, розміщувалися контейнери з вантажем №№ JXLU 4021043, JXLU 4028691, ZCSU 2706681, ZCSU 2768723, ZCSU 4008289, ZCSU 4025075, ZCSU 6006686, ZCSU 6008415, ZCSU 6017757 та ZCSU 6022033, які перебували під митним контролем понад встановлені строки зберігання.

При цьому, посадовцями ДФС, у порушення вимог ст. 204 Митного кодексу України, вказаний вантаж умисно не було доглянуто, переміщено на склад органу ДФС з метою подальшого його привласнення шляхом здійснення підміни на інший, не маючий цінності, вантаж.

У період з 09.12.2016 по 10.12.2016 та 13.12.2016 у ході проведених ГУ НП України в Одеській області під час досудового розслідування обшуків на території контейнерного майданчику ДП «ГПК Україна» (м. Одеса, Митна площа, 1) та орендованих ПП «ОСОБА_2 Імпекс» (м. Одеса, вул. Хімічна, 1/21) складів, виявлено та вилучено обладнання для заводу з опріснення води, яке містилося у 2 контейнерах №№: TCKU 9572374; APZU 4525974, що надійшли до пункту пропуску «Одеській морській торгівельний порт» 05.05.2014, та у 10 контейнерах №№ JXLU 4021043, JXLU 4028691, ZCSU 2706681, ZCSU 2768723, ZCSU 4008289, ZCSU 4025075, ZCSU 6006686, ZCSU 6008415, ZCSU 6017757 та ZCSU 6022033, що надійшли до пункту пропуску «Одеській морській торгівельний порт» 06.04.2014, та призначалось до встановлення на державній шахті ім. П.Л. Войкова у м. Свердловськ, Луганської області, на даний час захопленій терористичною організацією «ЛНР», та не було оформлено у митному відношенні Одеською митницею ДФС.

05.12.2018 ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва на вищевказане майно, яке постановою слідчого визнано речовими доказами, накладено арешт із забороною користування та розпорядження ним.

Вартість технологічного обладнання, на яке 05.12.2018 ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва накладено арешт у даному кримінальному провадженні, значно перевищує 200 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 01січня 2014 року.

Зазначене арештоване майно не містить слідів кримінального правопорушення, відповідає критеріям, визначеним статтею 100 КПК України та статтею 19 Закону, та може без шкоди для кримінального провадження бути передане в управління Національному агенству.

Зазначене арештоване майно потребує спеціальних заходів з управління ним, спрямованих на збереження та збільшення його вартості, сплату витрат на утримання, тощо.

У судовому засіданні старший слідчий Левик П.О., підтримав подане клопотання, просив передати Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (код ЄДРПОУ 41037901), в управління за договором у порядку та на умовах, визначених ст.ст. 1, 9, 19-24 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».

Власники майна в судове засідання не викликалися, оскільки слідчий суддя, враховуючи наявність обставин, зазначених у клопотанні, дійшов висновку, що це є необхідним з метою забезпечення передачі в управління майна.

Слідчий суддя, проаналізувавши викладене у клопотанні та долучених до нього матеріалах, заслухавши доводи учасників даного слухання, оцінивши їх відповідно до вимог статті 94 Кримінального процесуального кодексу України (далі – КПК України), вважає, що клопотання підлягає задоволенню зважаючи на таке.

Головним слідчим управлінням СБ України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42016160000000763, за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 258-5 КК України.

Положеннями статті 131 КПК України передбачено, що заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.

Частиною другою статті 100 КПК України визначено, що речовий доказ або документ, наданий добровільно або на підставі судового рішення, зберігається у сторони кримінального провадження, якій він наданий. Сторона кримінального провадження, якій наданий речовий доказ або документ, зобов’язана зберігати їх у стані, придатному для використання у кримінальному провадженні. Речові докази, які отримані або вилучені слідчим, прокурором, оглядаються, фотографуються та докладно описуються в протоколі огляду. Зберігання речових доказів стороною обвинувачення здійснюється в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Положеннями частини четвертої статті 100 КПК України передбачено, що у разі втрати чи знищення стороною кримінального провадження наданого їй речового доказу вона зобов’язана повернути володільцю таку саму річ або відшкодувати її вартість. У разі втрати чи знищення стороною кримінального провадження наданого їй документа вона зобов’язана відшкодувати володільцю витрати, пов’язані з втратою чи знищенням документа та виготовленням його дубліката.

Згідно з абзацом сьомим частини шостої статті 100 КПК України речові докази вартістю понад 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, якщо це можливо без шкоди для кримінального провадження, передаються за письмовою згодою власника, а в разі її відсутності - за рішенням слідчого судді, суду Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, для здійснення заходів з управління ними з метою забезпечення їх збереження або збереження їхньої економічної вартості, а речові докази, зазначені в абзаці першому цієї частини, такої самої вартості - для їх реалізації з урахуванням особливостей, визначених законом.

В частині сьомій статті 100 КПК України говориться, що у випадках, передбачених пунктами 2, 4 та абзацом сьомим частини шостої цієї статті, слідчий за погодженням із прокурором або прокурор звертається з відповідним клопотанням до слідчого судді місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого здійснюється досудове розслідування, або до суду під час судового провадження, яке розглядається згідно із статтями 171-173 цього Кодексу. Прокурор у випадку, передбаченому абзацом сьомим частини шостої цієї статті, не пізніше наступного робочого дня з моменту постановлення ухвали слідчого судді, суду надсилає копію цієї ухвали Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, із зверненням щодо прийняття активів, а також вживає невідкладних заходів щодо передачі цих активів Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (далі – Національне агентство) є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, та/або з управління активами, на які накладено арешт або які конфісковано у кримінальному провадженні (частина перша статті 2 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».

Так, зокрема, «Великою вісімкою» (G8) в межах підгрупи з кримінально-правових питань 27 квітня 2005 року схвалено Кращі практики щодо адміністрування арештованих активів (G8 Best Practices for the Administration of Seized Assets). Як зазначається у відповідних рекомендаціях, вони спрямовані, зокрема, на допомогу державам у збереженні вартості арештованих активів. При цьому, однією з ключових рекомендацій є те, що в судовому провадженні, відповідно до національного законодавства, має бути дозволено продаж активів до винесення остаточного рішення суду по справі та застосування заходів конфіскації або стягнення активів в дохід держави стосовно тих активів, які швидко псуються або швидко знижуються у вартості, наприклад, судна, літаки, автомобілі, тварини, ферми з вирощуванням сільськогосподарських культур тощо. Держава має забезпечити розгляд питання про надання дозволу на продаж до винесення остаточного рішення суду по справі активів, які є надто обтяжливими для управління. В свою чергу, отримані від реалізації доходи повинні бути збережені відповідно до національного законодавства до винесення остаточного рішення суду та застосування заходів конфіскації або стягнення активів в дохід держави.

Основною метою заснування та діяльності Національного агентства є сприяння процесуальній діяльності слідчого, детектива, прокурора, слідчого судді, суду, спрямованій, зокрема, на забезпечення збереження речових доказів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, а також збільшення їх вартості, особливо тих, які підлягають конфіскації, спеціальній конфіскації (стягненню в дохід держави в кримінальному провадженні).

Повноваження Національного агентства з управління арештованим (до конфіскації) майном визначені статтями 1, 9, 10, 19-24 Закону та статтею 100 Кримінального процесуального кодексу України (далі – КПК України).

Так, в управління Національному агентству можуть передаватись лише активи, які відповідають наступним умовам:

-вони визнані речовим доказом;

-на них накладено арешт у кримінальному провадженні;

-арешт має передбачати заборону розпорядження (обов’язково), або користування майном (бажано);

-їх сукупна вартість становить понад 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

-це не завдає шкоди кримінальному провадженню.

Управління активами за Законом є відповідальною діяльністю, що має на меті зберегти економічну вартість активу протягом кримінального провадження, а також примножити її (за можливості).

Закон та КПК України не містять обмежень щодо типів, видів активів, які можуть передаватись в управління Національному агентству, так само як і обмежень щодо видів злочинів, у кримінальних провадженнях з розслідування яких були арештовані відповідні активи.

Приймаючи активи в управління, Національне агентство самостійно не управляє ними (інакше як у спосіб їх реалізації шляхом передання відповідному реалізатору), натомість, обирає професійного управителя конкретним типом активу і передає йому актив в управління, контролює діяльність з управління, або ж передає актив на реалізацію, якщо він підлягає реалізації згідно з Законом та прийнятим на його виконання підзаконним актом.

У статті 19 Закону визначено дві альтернативні підстави передання активів в управління Національному агентству:

-ухвала слідчого судді, суду про передання активів в управління Національному агентству;

-згода власника активів на їх передання в управління Національному агентству.

За змістом статей 19-24 Закону Національне агентство самостійно не здійснює управління активами (інакше як у спосіб їх реалізації). У разі передання Національним агентством активу в управління професійному управителеві за договором, послуги з такого управління можуть бути оплачені виключно з доходів від управління (частини друга та третя статті 21 Закону).

Таким чином, за загальним правилом, управління за Законом у спосіб передання активу в управління за договором управителеві є можливим, якщо таке управління здатне приносити дохід.

За таких обставин, Закон не передбачає можливості управління майном, як Національним агентством самостійно, так і обраним ним управителем за договором, у спосіб суто його зберігання (оскільки зберігання призводить лише до витрат без одержання доходів). При цьому, Національне агентство може організувати деякі заходи зі зберігання арештованого майна, але лише для цілей подальшого передання такого майна в управління професійному управителеві і лише на строк, необхідний для організації такого передання в управління, а також, таке тимчасове (короткотермінове) зберігання не може передбачати витрачання коштів Державного бюджету України.

Згідно з Законом головна мета діяльності Національного агентства за напрямком управління майном – забезпечувати (генерувати) надходження до Державного бюджету України, а не видатки з нього.

Саме тому, Національне агентство не має повноважень та прав витрачати кошти Державного бюджету України і самостійно організовувати охорону, відповідальне зберігання, обслуговування, підтримання у належному стані, оперативно управляти та вчиняти інші дії стосовно активів окрім їх передачі для реалізації або в управління за договором. Натомість, відповідні заходи можуть організовуватися управителем відібраним у порядку, встановленому Законом, і оплачуватися виключно з доходів від управління, які отримуються управителем в процесі комерційного використання активу.

Згідно з приписами частини першої статті 9 Закону Національне агентство здійснює заходи з проведення оцінки активів (пункти 3, 4). У зв’язку з чим, обов’язково отримавши в управління майно Національне агентство першочергово проводить його оцінку (встановлює ринкову вартість).

Частиною четвертою статті 21 Закону передбачено, що майно, в тому числі у вигляді предметів чи великих партій товарів, зберігання якого через громіздкість або з інших причин неможливе без зайвих труднощів, або витрати із забезпечення спеціальних умов зберігання якого чи управління яким співмірні з його вартістю, або яке швидко втрачає свою вартість, а також майно у вигляді товарів або продукції, що піддаються швидкому псуванню, підлягає реалізації за цінами щонайменш не нижче ринкових. Примірний перелік такого майна затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 685 (далі – Примірний перелік).

Оцінивши індивідуальні ознаки та властивості майна, суд приходить до висновку, що передача для управління Національному агентству на умовах ефективності, а також збереження та збільшення їх економічної вартості є об’єктивною необхідністю з метою виключення прямого або опосередкованого впливу та посягання підозрюваних на арештоване майно, запобігання можливості знищення, відчуження майна, виключення ймовірності користування майном, що дозволить підозрюваному продовжувати отримувати незаконні доходи (переваги) від набутого шляхом вчинення кримінальних правопорушень матеріальних благ та продовжувати злочинну діяльність.

Виходячи з системного аналізу приписів статті 2 КПК України, статей 170 – 173 КПК України, основною метою накладення арешту на майно у кримінальному провадженні є забезпечення невідворотності настання негативних наслідків для особи за вчинення кримінальних правопорушень, насамперед корупційних, через позбавлення особи економічних переваг, одержаних внаслідок її протиправної поведінки, а також унеможливлення одержання такою особою будь-яких переваг внаслідок вчинення кримінального правопорушення, зокрема, доходів від нього.

Незастосування заходів щодо передачі в управління Національному агентству майна та в результаті цього невжиття заходів щодо збереження арештованого майна утруднить або зробить неможливим (втрата, погіршення фізичного стану майна, зменшення його економічної вартості) застосування негативних наслідків до підозрюваних у разі винесення обвинувального висновку стосовно останнього, а у разі винесення виправдувального вироку може стати порушенням прав підозрюваного у вигляді втрати вартості майна за час його перебування під арештом, що в обох випадках унеможливить досягнення завдань кримінального провадження.

Окрім цього, враховуючи положення статті 24 Закону, надходження в результаті вжиття заходів щодо управління арештованим майном, сприятимуть наповненню державного бюджету, відтак застосування відповідних заходів обумовлено захистом економічних інтересів Держави.

Разом з тим, вжиття заходів щодо управління вказаним арештованим майном спрямовані на захист інтересів підозрюваних, оскільки гарантує власникам майна збереження його вартості, а також дає можливість збільшити цю вартість, тим самим компенсуються усі негативні наслідки застосування арешту.

Зважаючи на викладене, з метою досягнення цілей накладення арешту на майно, виходячи з наявності об’єктивної необхідності, а також забезпечуючи досягнення завдань кримінального провадження, вважаю, що клопотання підлягає задоволенню в повному обсязі.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 2, 9, 36, 94, 100, 131, 170-173, 175, 309 372, 392, 532 КПК України та ст.ст. 1, 9, 19-24 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», слідчий суддя,

У Х В А Л И В:

Клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах 4 відділу 1 Управління досудового розслідування Головного слідчого управління СБ України ОСОБА_1 про визначення порядку зберігання речових доказів задовольнити в повному обсязі.

Передати Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (код ЄДРПОУ 41037901), в управління у порядку та на умовах, визначених ст.ст. 1, 9, 19-24 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», наступне майно, а саме:

1. 68 картонних коробок з написом «ТORAY» та індивідуальними номерами: F313030013, F312110079, F313030001, F312110284, F312110062, F312110291, F313030002, F313030064, F313030081, F312110050, F313030066, F312110261, F313030065, F313030144, F312110077, F312110090, F213110321, F313030006, F313030040, F312110265, F312110305, F312110337, F312110337, F313030014, F312110308, F312110287, F313030122, F313030027, F313030033, F313030011, F312110300, F313030017, F312110156, F313030008, F312110298, F312110239, F312110335, F312110349, F313030091, F312110326, F312110084, F312110306, F313030035, F313030025, F312110289, F313030024, F313030132, F313030089, F312110347, F313030073, F313030082, F312110295, F313030026, F312110066, F312110309, F313030063, F313030042, F313030031, F312110348, F312110303, F312110296, F312110350, F313030166, F313030028, F312110242, F313030096, F312110310, F312110283, F313030186, в опечатаному стані без пошкоджень, які знаходиться на дерев’яному піддоні;

2. 1 дерев’яна коробка розмірами приблизно 2,5Х2м та висотою 2,5м з написом «DEI RO Desalition System с/№А-2». Цілісність дерев’яного коробу порушена з однієї сторони в якій знаходиться обладнання;

3. 1 дерев’яна коробка розмірами приблизно 2,5Х2м та висотою 2,5м з написом «DEI RO Desalition System с/№А-1». Цілісність дерев’яного коробу не порушена;

4. 12 картонних коробки, з написом «TORAY» та індивідуальними номерами: F414010086, F414010091, F312110285, F414020016, F414020005, F313030072, F414010071, F414010095, F313030009, F313030083, F414020010, F414020009, в опечатаному стані, без пошкоджень, які знаходиться на дерев’яному піддоні;

5. 14 коробок з написом «ТORАY» з індивідуальними номерами: НОМЕР_1, НОМЕР_2, НОМЕР_3, НОМЕР_4, НОМЕР_5, НОМЕР_6, НОМЕР_7, НОМЕР_8, НОМЕР_9, 421541072, НОМЕР_10, НОМЕР_11, НОМЕР_12, НОМЕР_13, які скріплено пластиковими стрічками та обмотано промисловою плівкою та знаходяться на 1 піддоні. Заводське пакування не порушено;

6. 14 коробок з написом «ТORАY» з індивідуальними номерами: 121114093С02, 121113123С02, 121113122С02, 121113131С02, 121113129С02, 121113124С02, 121113121С02, 121113130С02, 121114097С02, 121114095С02, 121114081С02, 121114099С02, 121114096С02, 121113125С02, які скріплено пластиковими стрічками та обмотано промисловою плівкою та знаходяться на 1 піддоні. Заводське пакування не порушено;

7. 14 коробок з написом «ТORАY» з індивідуальними номерами: 121113142С02, 121113150С02, 121113113С02, 121113110С02, 121113118С02, 121113114С02, 121113112С02, 121113111С02, 121113151С02, 121113119С02, 121113117С02, 121113147С02, 121113145С02, 121113149С02, які скріплено пластиковими стрічками та обмотано промисловою плівкою та знаходяться на 1 піддоні. Заводське пакування не порушено;

8. 14 коробок з написом «ТORАY» з індивідуальними номерами: НОМЕР_14, НОМЕР_15, НОМЕР_16, НОМЕР_17, НОМЕР_18, НОМЕР_19, НОМЕР_20, НОМЕР_21, НОМЕР_22, НОМЕР_23, НОМЕР_24, НОМЕР_25, НОМЕР_26, НОМЕР_27, які скріплено пластиковими стрічками та обмотано промисловою плівкою та знаходяться на 1 піддоні. Заводське пакування не порушено;

9. 14 коробок з написом «ТORАY» з індивідуальними номерами: НОМЕР_28, НОМЕР_29, 1421521014,1421521015, НОМЕР_30, НОМЕР_31, НОМЕР_32, НОМЕР_33, НОМЕР_34, НОМЕР_35, НОМЕР_36, НОМЕР_37, НОМЕР_38, які скріплено пластиковими стрічками та обмотано промисловою плівкою та знаходяться на 1 піддоні. Заводське пакування не порушено;

10. 14 коробок з написом «ТORАY» з індивідуальними номерами: НОМЕР_39, НОМЕР_40, НОМЕР_41, НОМЕР_42, НОМЕР_43, НОМЕР_44, НОМЕР_45, НОМЕР_46, НОМЕР_47, НОМЕР_48, НОМЕР_49, НОМЕР_50, НОМЕР_51, НОМЕР_52, які скріплено пластиковимистрічками та обмотано промисловою плівкою та знаходяться на 1 піддоні. Заводське пакування не порушено;

11. 14 коробок з написом «ТORАY» з індивідуальними номерами: 121115047С02, 121117061С02, 121117040С02, 121116101С02, 121117057С02, 121116105С02, 121116081С02, 121115046С02, 121115066С02, 121115074С02, 121115077С02, 121116017С02, 121116071С02, 121116080С02, які скріплено пластиковими стрічками та обмотано промисловою плівкою та знаходяться на 1 піддоні. Заводське пакування не порушено;

12. 14 коробок з написом «ТORАY» з індивідуальними номерами: НОМЕР_53, НОМЕР_54, 1421541130,1421541131, НОМЕР_55, НОМЕР_56, НОМЕР_57, НОМЕР_58, НОМЕР_59, НОМЕР_60, НОМЕР_61, НОМЕР_62, НОМЕР_63, НОМЕР_64, які скріплено пластиковими стрічками та обмотано промисловою плівкою та знаходяться на 1 піддоні. Заводське пакування не порушено;

13. 14 коробок з написом «ТORАY» з індивідуальними номерами: НОМЕР_65, НОМЕР_66, НОМЕР_67, НОМЕР_68, НОМЕР_69, НОМЕР_70, НОМЕР_71, НОМЕР_72, НОМЕР_73, НОМЕР_74, НОМЕР_75, НОМЕР_76, НОМЕР_77, НОМЕР_78, які скріплено пластиковими стрічками та обмотано промисловою плівкою та знаходяться на 1 піддоні. Заводське пакування не порушено;

14. 14 коробок з написом «ТORАY» з індивідуальними номерами: НОМЕР_79, НОМЕР_80, НОМЕР_81, НОМЕР_82, НОМЕР_83, НОМЕР_84, НОМЕР_85, НОМЕР_86, НОМЕР_87, НОМЕР_88, НОМЕР_89, НОМЕР_90, /НОМЕР_91, НОМЕР_92, які скріплено пластиковими стрічками та обмотано промисловою плівкою та знаходяться на 1 піддоні. Заводське пакування не порушено;

15. 14 коробок з написом «ТОRAY» з індивідуальними номерами: 121114021С02, 121114055С02, 121113139С02, 121113137С02, 121113135С02, 121113132С02, 121113138С02, 121113109С02, 121114065С02, 121113133С02, 121113134С02, 121113136С02, 121113134С02, 121113103С02, які скріплено пластиковими стрічками та обмотано промисловою плівкою та знаходяться на 1 піддоні. Заводське пакування не порушено;

16. 14 коробок з написом «TORAY» з індивідуальними номерами: НОМЕР_93, НОМЕР_94, НОМЕР_95, НОМЕР_96, НОМЕР_97, НОМЕР_98, НОМЕР_99, НОМЕР_100, НОМЕР_101, НОМЕР_102, НОМЕР_103, НОМЕР_104, НОМЕР_105, НОМЕР_106, які скріплено пластиковими стрічками та обмотано промисловою плівкою та знаходяться на 1 піддоні. Заводське пакування не порушено;

17. 5 коробок з написом «TORAY» з індивідуальними номерами: НОМЕР_107, НОМЕР_108, НОМЕР_109, НОМЕР_110, НОМЕР_111, які скріплено пластиковими стрічками та обмотано промисловою плівкою та знаходяться на 1 піддоні. Заводське пакування не порушено;

18. 6 коробок з написом «TORAY» з індивідуальними номерами: 121113101С02, 121113104С02, 121113107С02, 121113100С02, 121114019С02, 121114016С02, які скріплено пластиковими стрічками та обмотано промисловою плівкою, заводське пакування не порушено, та 1 коробка «TORAY» з індивідуальним номером: 121114023С02, заводська цілісність якої порушена, та в якій знаходиться два пластикових предмети білого кольору циліндричної форми. Вказані коробки знаходяться на 1 піддоні;

19. 1 дерев’яний ящик з написом «DEI RO Desalition System с/№А-3». Цілісність дерев’яного коробу не порушена;

20. 5 металевих ящиків сірого кольору (конструкція виготовлена із металевого кута) з однією стінкою: 3 шт. - висотою 1,5м, 2 шт. – висотою 2 м.

21. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.0; ITEM DESCRIPTION: UF UNIT-4 (CWV-UA-002); PACKAGE No.: PKG-006; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WEIGHT: 4660 Kgs; GROSS WEIGHT: 6375 Kgs; Made in South Korea»;

22. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.0; ITEM DESCRIPTION: RO UNIT-1 (CWV-UA-001); PACKAGE No.: PKG-001; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WEIGHT: 5800 Kgs; GROSS WEIGHT: 9472 Kgs; Made in South Korea». Цілісність коробу порушено.

23. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.O; ITEM DESCRIPTION: Safety Filter (CWV-UA-003); PACKAGE No,: PKG-017; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WEIGHT: 3500 Kgs; GROSS WEIGHT: 5427 Kgs; Made in South Korea»;

24. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: То ray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.O; ITEM DESCRIPTION: FI2S04 Dosing Unit (CWV-UA- 008); PACKAGE No.: PKG-022; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WEIGHT: 2000 Kgs; GROSS WEIGHT: 2910 Kgs; Made in South Korea»;

25. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.O; ITEM DESCRIPTION: SBS CEB Dosing Unit (CWV-UA- 007); PACKAGE No.: PKG-021; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WEIGHT: 900 Kgs; GROSS WEIGHT: 1858 Kgs; Made in South Korea»;

26. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.O; ITEM DESCRIPTION: NaOCI Dosing Unit (CWV-UA- 006); PACKAGE No.: PKG-020; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WEIGHT: 1100 Kgs; GROSS WEIGHT: 2058 Kgs; Made in South Korea»;

27. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.O; ITEM DESCRIPTION: FeCL3&a25;NaOH Dosing Unit (CWV- UA-005); PACKAGE No.: PKG-019; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WEIGHT: 1000 Kgs; GROSS WEIGHT: 1857 Kgs; Made in South Korea»;

28. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME:: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.O; ITEM DESCRIPTION: Anti-Sealant Dosing Unit (CWV- UA-010); PACKAGE No.: PKG-024; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WEIGHT: 800 Kgs; GROSS WEIGHT: 1427 Kgs; Made in South Korea»;

29. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «ІЗЕІ; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.O; ITEM DESCRIPTION: Biocide Dosing Unit (CWV-UA- 009); PACKAGE No.: PKG-023; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WEIGHT: 800 Kgs; GROSS WEIGHT: 1427 Kgs; Made in South Korea»;

30. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.O; ITEM DESCRIPTION: Chemical Cleaning Unit (CWV-UA- 004); PACKAGE No.: PKG-018; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WEIGHT: 2400 Kgs; GROSS WEIGHT: 4715 Kgs; Made in South Korea»; Цілісність коробки порушено.

31. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCFIARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.O; ITEM DESCRIPTION: UF UNIT-3 (CWV-UA-002); PACKAGE No.: PKG-005; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WETGHI: 4660 Kgs; GROSS WEIGHT: 6375 Kgs; Made in South Korea»;

32. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Foray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.O; ITEM DESCRIPTION: RO UNIT-2 (CWV-UA-001); PACKAGE No.: PKG-002; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WEIGHT: 5800 Kgs; GROSS WEIGHT: 9472 Kgs; Made in South Korea»;

33. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCFIARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.0; ITEM DESCRIPTION: RO Bypass Pump (P-2050A/B); PACKAGE No.: PKG-013; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WEIGHT: 660 Kgs; GROSS WEIGHT: 765 Kgs; Made in South Korea»;

34. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.0; ITEM DESCRIPTION: High Pressure Pump (P-2030A); PACKAGE No.: PKG-010; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WEIGHT: 1500 Kgs; GROSS WEIGHT: 1665 Kgs; Made in South Korea»;

35. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.0; ITEM DESCRIPTION: High Pressure Pump (P-2030C); PACKAGE No.: PKG-012; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WEIGHT: 1500 Kgs; GROSS WEIGHT: 1665 Kgs; Made in South Korea»;

36. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCFIARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.0; ITEM DESCRIPTION: High Pressure Pump (P-2030B); PACKAGE No.: PKG-011; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WEIGHT: 1500 Kgs; GROSS WEIGHT: 1665 Kgs; Made in South Korea»; Цілісність коробки порушено.

37. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.0; ITEM DESCRIPTION: UF Backwash Pump (P-1030A/B); PACKAGE. No.: PKG-008; NAME OP VENDOR: Biryong Corporation- NET WEIGHT: 640 Kgs; GROSS WEIGHT: 745 Kgs; Made in South Korea»; Цілісність коробки порушено.

38. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.O; ITEM DESCRIPTION: RO Feed Pump (P-2010A/B/C); PACKAGE No.: PKG-009; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation- Made in South Korea»;

39. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc, Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.O; ITEM DESCRIPTION: Air Blower (P-1040A/B) &aVo; Line Mixer (L-2080A/B); PACKAGE No.: PKG-014; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; Made in South Korea»;

40. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.O; ITEM DESCRIPTION: UF Feed Pump (P-1010A/B/C); PACKAGE No.: PKG-007; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; Made in South Korea»;

41. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWI-134 Rev.O; IIEM DESCRIPTION: Spare Parts; PACKAGE No.: PKG- 016; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; Made in South Korea»; Цілісність коробки порушено.

42. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCHARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No ’ SWT-134 Rev.O; ITEM DESCRIPTION: Instrument; PACKAGE No.: PKG- 015; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; Made in South Korea». Цілісність коробки порушено.

43. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCFIARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.O; ITEM DESCRIPTION: UF UNIT-2 (CWV-UA-002); PACKAGE No.: PKG-005; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WETGHI: 4660 Kgs; GROSS WEIGHT: 6375 Kgs; Made in South Korea»;

44. Короб із дерева всередині якого знаходиться фільтруюче гірське - шахтне обладнання, запакований плівкою жовтого кольору на якій знаходиться фотокартка обладнання та табличка із написом: «DEI; CONSEGNEE: Toray Industries, Inc. Water Treatment Division; PROJECT NAME: Coal Min Water Treatment System for Voikov in Sverdlovsk City, Lugansk Province; PORT OF DISCFIARGE: Odessa Port, Ukuraine; P/O No.: SWT-134 Rev.O; ITEM DESCRIPTION: UF UNIT-1 (CWV-UA-002); PACKAGE No.: PKG-005; NAME OF VENDOR: Biryong Corporation; NET WETGHI: 4660 Kgs; GROSS WEIGHT: 6375 Kgs; Made in South Korea»,

які є речовим доказом у кримінальному провадженні № 42016160000000763 та на які судом накладено арешт із забороною користування та розпорядження.

Контроль за виконанням Ухвали покласти на прокурора, що здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні № 42016160000000763 від 20.09.2016.

Ухвала підлягає негайному виконанню та оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Головчак М.М.