
Справа № 404/8019/17
Номер провадження 2-а/404/218/18
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 жовтня 2018 року Кіровський районний суд м. Кіровограда в складі:
головуючого судді – Іванової Н.Ю.
при секретарі - Гуйван О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кропивницькому за правилами загального позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити дії, -
ВСТАНОВИВ :
В грудні 2017 року ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України, по якому просив визнати протиправною бездіяльність ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодо нездійснення перерахунку йому пенсії; зобов’язати Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області провести йому перерахунок та виплату пенсії відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» № 900 від 23 грудня 2015 року, ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України № 988 від 11 листопада 2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», № 947 від 18 листопада 2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268» та довідки № 94631611 від 04.05.2017 року про розмір грошового забезпечення станом на 1 січня 2016 року, яка виготовлена Ліквідаційною комісією УМВС України в Кіровоградській області починаючи з 1 січня 2016 року без обмеження граничного розміру; встановити судовий контроль за виконанням рішення суду шляхом зобов»язання ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області подати в установлений судом термін, з моменту набрання рішенням законної сили, звіт про виконання рішення суду (ст. 267 КАС України).
В обґрунтування адміністративного позову зазначено, що з 01.01.2009 року ОСОБА_1 перебуває на обліку в ОСОБА_2 управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області та одержує пенсію за вислугу років по лінії Міністерства внутрішніх справ України відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 року № 2262-ХІІ.
Згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» № 900 від 23 грудня 2015 року, ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України № 988 від 11 листопада 2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», № 947 від 18 листопада 2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 9 березня 2006 року № 268» призначена раніше пенсія підлягає перерахуванню та сплаті, починаючи з 01.01.2016 року.
01.12.2017 року позивач звернувся до відповідача з заявою про перерахунок встановленої позивачу пенсії. Проте, 06.12.2017 року від Управління надійшла відповідь, про відмову у перерахунку пенсії, при цьому Пенсійний фонд України вказав про забезпечення перерахунку та виплати перерахованих пенсій після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України.
Враховуючи викладене, позивач вважає, що порушено його право, яке підлягає судовому захисту.
Ухвалою судді Кіровського районного суду м. Кіровограда Мохонько В.В. від 18.12.2017 року відкрито загальне позовне провадження та призначено підготовче засідання /а.с. 54/.
Відповідно до Розпорядження керівника апарату Кіровського районного суду м. Кіровограда № 112 від 20 березня 2018 року «Щодо призначення повторного автоматизованого розподілу справи», у зв’язку з тривалим перебуванням судді Мохонько В.В. на лікарняному, з можливих підстав щодо настання обставин, які унеможливлюють участь судді у розгляді судової справи, що може мати наслідком порушення строку розгляду справи встановленого ЦПК України та відповідно до п. 2.3.50 Положення про автоматизовану систему документообігу суду - призначено повторний автоматичний розподіл адміністративної справи № 404/8019/17, номер провадження 2а/404/218/18 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити дії /а.с. 68/.
Згідно протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями визначено суддю Іванову Н.Ю. для розгляду справи про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити дії /а.с. 69/.
Ухвалою судді Кіровського районного суду м. Кіровограда від 22.03.2018 року справу прийнято до провадження та призначено підготовче засідання /а.с. 70/.
Ухвалою Кіровського районного суду м. Кіровограда від 24.05.2018 року закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті /а.с. 88-89/.
В судове засідання позивач не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, подав до суду заяву про розгляд справи без його участі, позовні вимоги підтримав в повному обсязі.
Представник відповідача в судове засідання не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином. Подав до суду клопотання про відмову у задоволенні позову, з урахуванням заперечень, викладених у відзиві.
В обґрунтування відзиву зазначено, що згідно з п. 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 № 45, перерахунок раніше призначених відповідно до Закону пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.
Відповідно до п. 2 Порядку, на підставі зазначеного в п. 1 Порядку рішення Кабінету Міністрів України Міноборони, МВС України повідомляє у п'ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям.
Пенсійний фонд України повідомляє у п'ятиденний строк з моменту надходження інформації від державних органів своїм головним управлінням про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку. Довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені із служби, якщо інше не передбачено цим Порядком.
Так, відповідно до норм Закону та Порядку, 29 березня 2017 року до головного управління надійшов лист Пенсійного фонду України від 28.03.2017 року № 9493/02-23 з інформацією про отримання повідомлення від Міністерства внутрішніх справ України (лист від 22.03.2017 року № 4019/02/22-2017), в якому зазначено, що перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції) проводиться з урахуванням грошового забезпечення, установленого для поліцейських згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», з 01.01.2016 року на підставі довідок про грошове забезпечення, виданих ліквідаційними комісіями ГУМВС (УМВС) в областях та м. Києві.
Згідно п. 2 Порядку, головні управління Пенсійного фонду України складають у десятиденний строк з моменту надходження зазначеної інформації списки за формою згідно із додатком 1 та подають їх органам, які уповноважені рішеннями керівників державних органів видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії.
Враховуючи зазначене, на виконання п.2 Порядку, ОСОБА_2 управлінням, 03.04.2017 року, листом № 1898/03-21, направлено списки осіб, пенсії яких підлягають перерахунку на адресу Голови ліквідаційної комісії управління МВС України в Кіровоградській області, який отримано представниками ліквідаційної комісії 03.04.2017 року.
Відповідно п. 3 Порядку, на підставі списків уповноважені органи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно із додатком 2 та у місячний строк подають їх ОСОБА_2 управлінням Пенсійного фонду України.
11.05.2017 року до ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області надійшла довідка від ліквідаційної комісії управління МВС України в Кіровоградській області про грошове забезпечення для перерахунку пенсії на громадянина ОСОБА_1 від 04.05.2017 року № 9463.
Листом МВС України від 28.02.2018 року за вих. №2900/05/22-2018 Пенсійний фонд України проінформовано про неможливість проведення перерахунку пенсій з використанням вищезазначених довідок про розмір грошового забезпечення, визначеного з урахуванням премій за грудень 2015 року, оскільки дана інформація відповідала законодавству, згідно якого здійснювалась їх підготовка. На виконання п.3 постанови КМУ № 103 від 21.02.2018 року Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб Національна поліція України визначає середній розмір премії, що фактично виплачений за відповідною посадою (посадами) за січень 2016 року.
При цьому в листі зазначено, що нові довідки про розмір грошового забезпечення на підставі списків наданих органами ПФУ будуть містити розмір премії за січень 2016 року та нові оклади за спеціальними званнями.
З огляду на зазначене, відповідач вказує, що на даний час, при проведенні перерахунку пенсій даній категорії громадян, відсутні правові підстави для використання довідок про грошове забезпечення, виданих ліквідаційною комісією УМВС України в Кіровоградській області у 2017 році.
Відповідач наголошує на тому, що 21 лютого 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову за №103 Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб (далі - Постанова 103). На виконання Постанови 103 до головного управління надійшла довідка від Ліквідаційної комісії управління МВС в Кіровоградській області про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій на гр. ОСОБА_1 № 9463*.
Відповідно до наданої довідки головним управлінням було проведено перерахунок пенсії гр. ОСОБА_1 Доплату за період з 01.01.2018 року по 30.04.2018 року позивач отримав в квітні місяці 2018 року. Доплату за період з 01.01.2016 року по 31.12.2017 року позивач отримає на умовах та в порядку, визначеному Постановою №103.
Також заперечив щодо здійснення перерахунку пенсії без обмеження граничного розміру та встановлення контролю за виконанням судового рішення.
Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку щодо часткового задоволення позовних вимог, виходячи з наступного.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 перебуває на обліку в ОСОБА_2 управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області і отримує пенсію за вислугою років.
Позивач звернувся до ОСОБА_2 Управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області із заявою щодо проведення їй перерахунку раніше встановленої пенсії.
ОСОБА_2 Управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області від 06.12.2017 року було повідомлено, що Пенсійним фондом України сформовано потребу в бюджетних коштах, необхідних для проведення перерахунку пенсій та направлено до Міністерства соціальної політики України. Перерахунок та виплата перерахованих пенсій буде проведена після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України.
Крім того, зазначено, що при складанні довідок про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій ліквідаційна комісія УМВС України в Кіровоградській області врахувала премію в середніх розмірах, що фактично виплачені за грудень 2015 року за відповідною посадою (посадами) в Національній поліції. Враховуючи те, що право на перерахунок пенсії у осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції) виникло з 01.01.2016 року, розмір премії відповідно до п. 5 Порядку, повинен зазначатись в середніх розмірах, що фактично виплачені за січень 2016 року. З метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства розміру премії довідка позивача повернута до ліквідаційної комісії УМВС України в Кіровоградській області на доопрацювання /а.с.20/.
Згідно наданого до суду відзиву, 11.05.2017 року до ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області надійшла довідка від ліквідаційної комісії управління МВС України в Кіровоградській області про грошове забезпечення для перерахунку пенсії на громадянина ОСОБА_3 від 04.05.2017 року № 9463.
Водночас, листом Пенсійного фонду України від 28.03.2017 року № 9493/02-23, зазначено про необхідність проведення перерахунку та виплату перерахованих пенсій після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України. Також, вказаним листом проінформовано Головне управління, що Пенсійним фондом України сформовано потребу в бюджетних коштах, необхідних для проведення перерахунку пенсій та направлено до Міністерства соціальної політики України.
Станом на 15.01.2018 року до ОСОБА_2 управління не надходили бюджетні кошти для проведення фінансування вказаного перерахунку пенсій чи інформації щодо проведення такого фінансування та виділення коштів з Державного бюджету України. Відтак, вказує, що у відповідача відсутні підстави для проведення перерахунку пенсії позивачу.
Проте, така відмова не ґрунтується на вимогах чинного пенсійного законодавства з огляду на наступне.
Спірним питанням в даній справі є питання правомірності відмови в перерахунку пенсії відповідно до Закону № 2262-XII у зв'язку з відсутністю додаткових коштів з Державного бюджету України.
Частиною 2 статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до частин 3, 4 статті 63 Закону № 2262-ХІІ, перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.
Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені частиною другою статті 51 цього Закону. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим зі служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.
Наведені положення законодавства набрали законної сили з 01 січня 2016 року.
Згідно з пунктом 1 Порядку № 45, перерахунок раніше призначених відповідно до Закону № 2262-XII пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом (далі - особи), або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.
Порядком № 45 встановлена наступна послідовність дій: Міністерство внутрішніх справ України повідомляє Пенсійний фонд України про наявність рішення Кабінету Міністрів України про зміну розміру грошового забезпечення; Пенсійний фонд України повідомляє відповідні структурні підрозділи Пенсійного фонду про підстави проведення перерахунку пенсій та необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку ОСОБА_2 управлінням Пенсійного фонду України; Головні управління Пенсійного фонду України складають відповідні списки та передають їх органам, які уповноважені видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій, які готують відповідні довідки. Довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені зі служби, якщо інше не передбачено цим Порядком.
Статтею 102 Закону № 580-VIII і абзацом 2 пункту 15 Розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 900-VIII встановлено, що за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб. Пенсійне забезпечення поліцейських та виплата одноразової грошової допомоги після звільнення їх зі служби в поліції здійснюються в порядку та на умовах, визначених Законом № 2262-XII.
Постановою Кабінету Міністрів України № 988 від 11 листопада 2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» встановлено грошове забезпечення поліцейських Національної поліції, яке складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премій та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.
Отже, грошове забезпечення поліцейських врегульовано постановою Кабінету Міністрів України № 988, якою збільшено розмір складових грошового забезпечення позивача, з яких обчислено розмір його пенсії.
Таким чином, що збільшення грошового забезпечення поліцейських, яке за своїми складовими є ідентичним складовим колишніх працівників міліції, але за розміром більшим, є безумовною підставою для перерахунку пенсії позивача, як колишнього працівника міліції на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 № 988.
Відсутність в бюджеті Пенсійного фонду України на 2017 рік коштів на фінансування перерахунку пенсії за Постановою № 988 не може бути законної підставою для відмови в перерахунку пенсії позивачу, як колишньому працівнику міліції.
Відповідно до ч. 3 ст. 51 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»перерахунок пенсій у зв'язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, не проведений з вини органів Пенсійного фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.
Суд також не приймає до уваги посилання відповідача на наявність Постанови КМУ № 103 від 21.02.2018 року «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб».
Так, статтею 58 Конституції України передбачено, що закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.
Суд зазначає, що Постанова КМУ від 21.02.2018, № 103 не може розповсюджувати свою дію на ті правовідносини, які виникли до набрання нею законної сили.
Суд також зазначає, що Європейський суд з прав людини у справі у рішенні від 26 червня 2016 по справі «Суханов та Ільченко проти України» (CASE OF SUKHANOV AND ILCHENKOv. UKRAINE) (заяви № 68385/10 та 71378/10) в § 40 застосував поняття «законне сподівання». Так у зв'язку зі змінами, внесеними Законом України «Про Державний бюджет України на 2006 рік», який передбачав, що розмір відповідної надбавки визначатиме Кабінет Міністрів України. Суд визнав, що зважаючи на імперативне формулювання Закону 2006 року, заявники могли законно сподіватись, що Кабінет Міністрів України встановить розмір пенсії за відповідний період. Таким чином, протягом цього періоду заявники мали «законне сподівання» щодо підвищеного розміру пенсії («Моріс проти Франції» (Mauricev. France), [ВП] № 11810/03, п. 63, ЄСПЛ 2005-IX; «Веселінські проти «колишньої Югославської Республіки Македонія» (Veselinskiv. "the former Yugoslav Republic of Macedonia"), № 45658/99, п. 80 та наступні, від 24 лютого 2005 року).
У даній справі суд вважає, що позивач відповідно вимог ч. 3 ст. 51, ст.63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» мав законне сподівання на перерахунок пенсії та її отримання з 01 січня 2016 року, тому і Постанову КМУ від 21.02.2018, № 103 не можна застосовувати за період з 01 січня 2016 року.
Проте, відносно заявлених позовних вимог в частині виплати пенсії без обмеження граничним строком, суд вважає їх такими, що не підлягають задоволенню, оскільки судове рішення повинно бути наслідком чинного правового регулювання, спрямованого на відновлення порушених прав, свобод та інтересів, а тому у суду не має достатніх підстав вважати або припускати, що в майбутньому відповідач буде діяти протиправно, оскільки правовідносини на майбутні періоди між сторонами в часі ще не склалися. У зв'язку із цим суд вважає, що судове рішення не може в майбутньому регулювати суспільні відносини.
Щодо встановлення судового контролю, суд звертає увагу на наступне.
Відповідно до ч.1 ст. 382 КАС України, суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
З аналізу вказаної норми вбачається, що встановлення судового контролю за виконанням рішення суб'єктом владних повноважень - відповідачем у справі, є правом, а не обов'язком суду. Отже, судовий контроль за виконанням судових рішень в адміністративних справах є саме диспозитивним правом суду, яке може використовуватись в залежності від наявності об'єктивних обставин, що підтверджені належними та допустимими доказами.
В своєму ж клопотанні про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення, яке викладене в резолютивній частині позову, позивач не навів аргументованих доводів та не надав доказів того, що дане рішення суду буде відповідачем тривалий час не виконане, в зв'язку з чим своєчасно у межах розумних строків не будуть поновлені його права. Відтак, дане клопотання позивача не підлягає задоволенню.
За вказаного, позовні вимоги підлягають до часткового задоволення.
Згідно ч. 1 ст. 139 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб’єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб’єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Керуючись ст.ст. 5, 6, 8, 9, 19, 77, 139, 242, 244, 245, 295 КАС України, суд,-
В И Р І Ш И В :
Адміністративний позов – задовольнити частково.
Визнати бездіяльність ОСОБА_2 Управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодо не проведення перерахунку пенсії ОСОБА_3 з 01.01.2016 р. відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» № 900 від 23.12.2015 р., ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 р. «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», № 947 від 18.11.2015 р. «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України» від 09.03.2006 р. – протиправною.
Зобов’язати Головне Управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області провести ОСОБА_1 перерахунок та виплату пенсії відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» № 900 від 23.12.2015 р., ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 р. «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» і № 947 від 18.11.2015 р., «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268», починаючи з 01.01.2016 року з урахуванням раніше виплачених сум.
У задоволенні решти позовних вимог – відмовити.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (м. Кропивницький, вул. Соборна, 7-а, код ЄДРПОУ 20632802) на користь ОСОБА_3 судовий збір в сумі 640,00 грн.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Третього апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Датою ухвалення судового рішення є дата його проголошення (незалежно від того, яке рішення проголошено - повне чи скорочене). Датою ухвалення судового рішення в порядку письмового провадження є дата складення повного судового рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Повний текст рішення суду складено 26.10.2018 року.
Суддя Кіровського Н. Ю. Іванова
районного суду
м.Кіровограда