Постанова № 78267376, 28.11.2018, Харківський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
28.11.2018
Номер справи
816/2159/18
Номер документу
78267376
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 листопада 2018 р. м. ХарківСправа № 816/2159/18

Харківський апеляційний адміністративний суд

у складі колегії:

головуючого судді: Лях О.П.

суддів: Старосуда М.І. , Яковенка М.М.

при секретарі судового засідання Жданюк Г.О.,

за участю представника позивача Ворони О.А.,

представника відповідачів Бурби К.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Харківського апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "СМАРТ-2017" на рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 03.09.2018 року (повний текст складено 13.09.2018 року, головуючий суддя І інстанції Єресько Л.О., м.Полтава) по справі № 816/2159/18 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "СМАРТ-2017" до Державної фіскальної служби України, Головного управління ДФС у Полтавській області про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю "СМАРТ-2017" (далі - ТОВ "СМАРТ-2017"), звернулося до суду з адміністративним позовом до Державної фіскальної служби України (далі - ДФС України), Головного управління ДФС у Полтавській області (далі - ГУ ДФС у Полтавській області), в якому, з урахуванням уточнень, просив:

- визнати протиправним та скасувати рішення Комісії ГУ ДФС у Полтавській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації від 19.04.2018р. № 656344/41554355 про відмову у реєстрації податкової накладної від 31.03.2018р. № 27 в Єдиному реєстрі податкових накладних;

- зобов'язати ДФС України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну від 31.03.2018р. № 27, складену та подану ТОВ "СМАРТ-2017" в строки, визначені нормами діючого законодавства. : (а.с.6-14, 121-123)

Рішенням Полтавського окружного адміністративного суду від 03.09.2018 року по справі № 816/2159/18 відмовлено у задоволенні адміністративного позову ТОВ "СМАРТ-2017". (а.с.160-164)

Не погодившись із даним рішенням суду першої інстанції, ТОВ "СМАРТ-2017" подало апеляційну скаргу, в якій просило скасувати рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 03.09.2018 року по справі № 816/2159/18 та ухвалити постанову, якою задовольнити позовні вимоги. Доводи апеляційної скарги мотивовано порушенням судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права та невідповідністю висновків суду обставинам справи (а.с.171-179)

У відзиві на апеляційну скаргу відповідач наполягає на законності та обгрунтованості рішення суду першої інстанції та відсутності підстав для задоволення апеляційної скарги.

Представник позивача підтримав доводи апеляційної скарги та наполягав на її задоволенні.

Представник відповідача - ДФС України - заперечував проти доводів апеляційної скарги та просив залишити її без задоволення.

Заслухавши доповідь судді-доповідача стосовно обставин, необхідних для прийняття рішення судом апеляційної інстанції, заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, перевіривши і обговоривши доводи апеляційної скарги, правильність правової оцінки обставин справи та застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, суд вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з огляду на наступне.

Відповідно до ст.308 Кодексу адміністративного судочинства України суд апеляційної інстанції переглядає справу за наявними у ній і додатково поданими доказами та перевіряє законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів та вимог апеляційної скарги.

Як свідчать матеріали справи, 01.01.2018 року між ТОВ "СМАРТ-2017", в особі директора ОСОБА_3 (а.с.40-61), та ФОП ОСОБА_4 (орендодавець), від імені якого діє ОСОБА_5 на підставі довіреності № 858 від 10.08.2015 (а.с.34-36, 72, 114-115), укладено договір оренди №0101/ЦА, за умовами п.п.1.1, 2.2, 4.1 якого приймає тимчасове користування насосну установку ЦА-320А на базі автомобіля КРАЗ-250, реєстраційний № НОМЕР_1, в подальшому насосна установка. Орендна плата за користування насосної установки встановлюється в розмірі 60000,00 грн. за календарний місяць, без ПДВ. (а.с.28-29, 77, 108).

На виконання умов договору оренди сторонами підписано та видано:

- акт приймання-передачі в оренду від 01.01.2018 насосної установки ЦА - 320А на базі автомобіля КРАЗ - 250, реєстраційний № НОМЕР_1, оригінал свідоцтва про реєстрацію ТЗ, ключі від автомобіля (а.с.30, зв.б.73-74, 119, 154);

- акт надання в оренду транспортних засобів № 12 на загальну суму 60000,00 грн. (а.с.31, 79, 117, 154);

- рахунок-фактуру від 31.03.2018 № 31/03/-3 на загальну суму 60000,00 грн. (а.с.32, 110).

Оплата за оренду транспортних засобів здійснено платіжним дорученням від 06.04.2018 № 300 на загальну суму 60000,00 грн. (а.с.33, 76, 109).

В той же день, 01.01.2018 року між ТОВ "СМАРТ-2017" (Орендар) та ТОВ "Квант Плюс" (Суборендар) з метою передачі вищевказаної насосної установки ЦА - 320А на базі автомобіля КРАЗ укладено договір суборенди обладнання №0101/18-ЦА за умовами якого Орендар зобов'язується передати Суборендареві, а Суборендар зобов'язується прийняти в строкове платне користування насосну установку та зобов'язується сплачувати Орендареві орендну плату, розмір якої визначається за домовленістю сторін та відображується в рахунку - фактурі, який є невід'ємною частиною цього договору. ЦА (а.с.21-23, 70-71, 112-113).

На виконання умов договору суборенди сторонами підписано та видано:

- акт приймання-передачі в суборенду від 01.01.2018 насосної установки ЦА - 320А на базі автомобіля КРАЗ - 250, реєстраційний № НОМЕР_1, оригінал свідоцтва про реєстрацію ТЗ, ключі від автомобіля (а.с.24, 73, 116);

- акт надання послуг від 31.03.2018 №162 на загальну суму 180000,00 грн., у тому числі ПДВ 30000,00 грн. (а.с.25, 78, 118);

- рахунок на оплату від 31.03.2018 №184 на загальну суму 180000,00 грн., у тому числі ПДВ 30000,00 грн. (а.с.26, 75, 111);

Оплата здійснено платіжним дорученням від 02.04.2018 № 21582 на загальну суму 180000,00 грн. (а.с.27).

За наслідками здійснення операції щодо суборенди обладнання за договором від 01.01.2018 року №0101/18-ЦА, за правилом "першої події" ТОВ "СМАРТ-2017" складено на адресу ТОВ "Квант Плюс" податкову накладну від 31.03.2018 № 27 на загальну суму 180000,00 грн., у тому числі ПДВ 30000,00 грн. та направлено для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН). (а.с.16, 103)

04.04.2018 ТОВ "СМАРТ-2017" отримано квитанцію №1, в якій вказано про зупинення реєстрації податкової накладної від 31.03.2018 № 27 з посиланням на п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України, оскільки дана податкова накладна відповідає п.п.1.6 п.1 "Критеріїв ризиковості платника податків". Підприємству запропоновано надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН. (а.с.17, 68, 104)

Сторонами не заперечується, що 17.04.2018 ТОВ "СМАРТ-2017" направлено повідомлення № 12 щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрація якої/го зупинена разом із поясненнями та документами на підтвердження реальності здійснення операцій по зупиненій податковій накладній від 31.03.2018 № 27 (а.с.18-20, 80-81, 105, 107), а саме: договір оренди №0101/ЦА від 01.01.2018 року, акт приймання-передачі в оренду від 01.01.2018, акт надання в оренду транспортних засобів №12 від 31.03.2018 року, рахунок-фактуру від 31.03.2018 № 31/03/-3, платіжне дорученням від 06.04.2018 № 300, договір суборенди обладнання №0101/18-ЦА від 01.01.2018 року, акт приймання-передачі в суборенду від 01.01.2018, акт надання послуг від 31.03.2018 №162, рахунок на оплату від 31.03.2018 №184, платіжне доручення від 02.04.2018 № 21582.

Комісією ГУ ДФС України в Полтавській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації (далі - Комісія) (а.с.67, 102), 19.04.2018 прийнято рішення №656344/41554355 про відмову в реєстрації податкової накладної від 31.03.2018 №27 в ЄРПН (а.с.38-39, 69,106).

Підставою для відмови в реєстрації податкової накладної є ненадання платником первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання/транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складських документів (інвентаризаційних описів), у тому числі рахунків-фактури/інвойсів, актів приймання/передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладних.

Крім того, судовим розглядом встановлено, що позивачем разом із повідомленням № 12 щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрація якої/го зупинена разом із поясненнями та документами на підтвердження реальності здійснення операцій по зупиненій податковій накладній не надано копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

А із наданих позивачем до податкового органу документів не вбачалося можливим встановити власника транспортних засобів, які здаються в суборенду, оскільки ФОП ОСОБА_4 не є платником ПДВ.

Відмовляючи у задоволенні адміністративного позову, суд першої інстанції виходив з того, що вирішальне значення для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних мають документи подані платником податку, які мають бути достатніми для прийняття рішення для реєстрації податкової накладної.

При цьому суд першої інстанції зазначив, що від імені ФОП ОСОБА_4 під час укладення відповідного договору оренди діяла ОСОБА_6 на підставі нотаріально засвідченої довіреності від 10.10.2015, однак за змістом даної довіреності ОСОБА_6 не уповноважено на розпорядження майном довірителя ОСОБА_4 та укладення договорів про передачу належного йому майна в оренду чи інше розпорядження від його імені. Господарські взаємовідносини позивача з ТОВ "Квант Плюс" були оформлені документально, проте такого оформлення не достатньо для висновку про достатність документів для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної в ЄРПН.

Колегія суддів погоджується з такими висновками суду з огляду на наступне.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час адміністрування податків, а також відповідальність за порушення податкового законодавства регулюються положеннями Податкового кодексу України (далі - ПК України, Кодекс).

Відповідно до абз.1 п.201.1 ст.201 ПК України (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

Положеннями п.201.10 ст.201 ПК України (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) передбачено, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження.

Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня.

Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.

Якщо надіслані податкові накладні/розрахунки коригування сформовано з порушенням вимог, передбачених пунктом 201.1 цієї статті та/або пунктом 192.1 статті 192 цього Кодексу, а також у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування відповідно до пункту 201.16 цієї статті, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття їх в електронному вигляді або зупинення їх реєстрації із зазначенням причин.

Квитанція про зупинення реєстрації податкової накладної /розрахунку коригування надсилається одночасно продавцю та покупцю платнику податку.

Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних встановлюється Кабінетом Міністрів України. Покупець має право звіряти дані отриманої податкової накладної на відповідність із даними Єдиного реєстру податкових накладних.

Відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних не дає права покупцю на включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту та не звільняє продавця від обов'язку включення суми податку на додану вартість, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов'язань за відповідний звітний період.

Згідно із п.201.16 ст.201 ПК України (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена в порядку та на підставах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №117 затверджено Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Порядок №177), який визначає механізм зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр).

Відповідно до пунктів 3-7 Порядку №177 (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) податкові накладні / розрахунки коригування, що подаються на реєстрацію в Реєстрі до проведення моніторингу, за результатами якого можливе зупинення їх реєстрації, перевіряються відповідно до таких ознак: 1) податкова накладна, яка не підлягає наданню отримувачу (покупцю) та/або складена за операцією, що є звільненою від оподаткування; 2) обсяг постачання, зазначений платником податку в податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих у Реєстрі в поточному місяці, з урахуванням поданої на реєстрацію в Реєстрі податкової накладної / розрахунку коригування, становить менше 500 тис. гривень та керівник - посадова особа такого платника податку є особою, яка займає аналогічну посаду не більше ніж у трьох (включно) платників податку; 3) одночасно значення показників D та P, розрахованих у наведеному у цьому підпункті, мають такі розміри: D&?х;0,03, Р&?о;РмЧ1,4, де: D - розрахункова величина, яка дорівнює S/T; S - загальна сума сплачених за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю, в якому складено податкову накладну / розрахунок коригування, сум єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податків і зборів (крім суми податку на додану вартість, сплаченої під час ввезення товарів на митну територію України) платником податку та його відокремленими підрозділами; T - загальна сума постачання товарів/послуг на митній території України, що оподатковуються за ставками 0, 20 і 7 відсотків, зазначеними платником податку в податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих у Реєстрі за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю, в якому складено податкову накладну / розрахунок коригування; P - сума податку на додану вартість, зазначена платником податку в податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих у Реєстрі у звітному (податковому) періоді, з урахуванням поданої на реєстрацію в Реєстрі податкової накладної / розрахунку коригування; Рм - найбільша місячна сума податку на додану вартість, зазначена у податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих платником податку в Реєстрі за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю, в якому складено податкову накладну / розрахунок коригування. Значення показника D за останні 12 календарних місяців обраховується ДФС станом на перше число календарного місяця та кожного 10 числа стає доступним платнику податку в електронному кабінеті.

Податкова накладна / розрахунок коригування, які підлягають моніторингу, перевіряються на відповідність критеріям ризиковості платника податку, критеріям ризиковості здійснення операцій та показникам позитивної податкової історії платника податку.

У разі коли за результатами моніторингу платник податку, яким складено податкову накладну / розрахунок коригування, відповідає критеріям ризиковості платника податку, реєстрація таких податкової накладної / розрахунку коригування зупиняється.

У разі коли за результатами моніторингу податкова накладна / розрахунок коригування відповідають критеріям ризиковості здійснення операції, крім податкової накладної / розрахунку коригування, складених платником податку, який має позитивну податкову історію платника податку, реєстрація таких податкової накладної / розрахунку коригування зупиняється

Таким чином, підставами для зупинення реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування є наступна відповідність: 1) платника податку - критеріям ризиковості платника податку; 2) податкової накладної/розрахунку коригування - критеріям ризиковості здійснення операції.

Згідно із п.12 Порядку №117 (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) у разі зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі контролюючий орган протягом операційного дня надсилає (в електронній формі у текстовому форматі) в автоматичному режимі платнику податку квитанцію про зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування. Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації.

Приписами п.13 Порядку №117 (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) передбачено, що у квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування серед іншого зазначається пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі.

Відповідно до п.14 Порядку №117 (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) перелік документів, необхідних для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі, включає в себе: договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них; договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції; первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків; документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.

Колегія суддів звертає увагу, що договір суборенди обладнання №0101/18-ЦА від 01.01.2018 року було укладено між ТОВ "СМАРТ-2017" та ТОВ "Квант Плюс" саме у якості Орендаря та Суборендаря. Тобто, укладення даного договору є можливим лише за умови укладення договору оренди відповідного обладнання.

В свою чергу, при укладенні договору оренди №0101/ЦА від 01.01.2018 року між ТОВ "СМАРТ-2017" (орендар) та ФОП ОСОБА_4 (орендодавець), а також при підписанні відповідних документів на виконання цього договору, від імені орендодавця ФОП ОСОБА_4 діяла ОСОБА_5 на підставі довіреності № 858 від 10.08.2015.

Із змісту зазначеної довіреності № 858 від 10.08.2015 вбачається, що ФОП ОСОБА_4 уповноважив ОСОБА_6 на представництво його в будь - яких державних, громадських, господарських та інших підприємства, установах, організаціях, незалежно від їх підпорядкування, форм власності та галузевої належності, в тому числі в податковій інспекції України, Державній фіскальній службі України, Пенсійному фонду України, органах БТІ, реєстраційної служби та державного реєстратора (в тому числі але не включно в Реєстраційній службі Дніпропетровського міського управління юстиції Дніпропетровській області) з будь - яких питань, земельних ресурсах, земельних кадастрах з питання отримання кадастрового номеру, органах архітектури, нотаріату, сільських, селищних, міських радах, банках та банківських установах України, пожежній інспекції, Державній автоінспекції, судових органах України з усіма правами, наданими позивачу, відповідачу, третій особі та потерпілому, в тому числі з правом пред'явлення позову, визнання повністю або частково позову, зміна підстав або предмету позову, оскарження рішення суду, подання виконавчого листа до стягнення , вчиняти будь - які інші дії, передбачені чинним законодавством України для того роду уповноважень.

Для чого ОСОБА_6 надано право подавати від імені ФОП ОСОБА_4 податкову декларацію про майновий стан, і доходи до відповідної податкової інспекції, фіскальної служби України, а також інші податкові звіти, звіти до Пенсійному фонду України, а також інші звіти до відповідних установ, заяви, оригінали та копії будь - яких документів тощо, с правом підпису податкової декларації та інших звітів, документів, одержувати необхідні довідки та інші документи, сплачувати будь - які платежі, розписуватися за нього, отримувати будь - які оригінали, копії документів, які його стосуються, в тому числі подавати необхідні документи для оформлення ліцензій, дозволів, зміни напрямків діяльності та отримувати їх, а також виконувати всі необхідні дії, пов'язані з наданими повноваженнями, в межах та в обсязі, передбачених чином законодавством України.

Таким чином, виходячи зі змісту довіреності ОСОБА_6 не надано повноважень на розпорядження майном довірителя ОСОБА_4 та укладення договорів про передачу належного йому майна в оренду чи інше розпорядження від його імені.

Крім того, із копії свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу вбачається, що автомобіль КРАЗ-250 із реєстраційним номером АЕ9061ЕР зареєстровано за ОСОБА_4 як за фізичною особою, а не за ФОП.

При цьому, відповідно до ч. 2 ст. 799 Цивільного кодексу України договір найму транспортного засобу за участю фізичної особи підлягає нотаріальному посвідченню.

Договір між ТОВ "СМАРТ-2017" (орендар) та ФОП ОСОБА_4 (орендодавець) укладено в простій письмовій формі, а не посвідчений нотаріально. Крім того, всі первинні документи щодо передачі майна на виконання цього договору підписані особою, яка не уповноважена вчиняти такі дії, що, в свою чергу, унеможливлює здійснення позивачем будь-яких правомірних подальших дій щодо вищевказаного майна, а відтак і не підтверджує його подальшої передачі в суборенду незалежно від якості оформлення документів в подальшому.

Колегія суддів погоджується із висновком суду першої інстанції про те, що господарські операції по взаємовідносинах позивача з ТОВ "Квант Плюс" були документально оформлені, проте первинні документи по даній господарській операції позивачем направлені не в повному обсязі, зокрема за відсутності свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, проти чого представник позивача не заперечував під час апеляційного розгляду справи, а тому суб'єктом владних повноважень, до повноважень якого віднесено перевірку дотримання платником податків умов складення податкової накладної було правомірно прийнято рішення про відмову в Єдиному реєстрі податкових накладних .

Доводи апеляційної скарги позивача висновків суду першої інстанції не спростовують

Відповідно до ч.1 ст.316 Кодексу адміністративного судочинства України суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а рішення або ухвалу суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Враховуючи, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права, підстави для його скасування- відсутні..

Керуючись ст.ст.2, 241, 242, 243, 250, 308, 310, 315, 316, 321, 322, 325, 327-329, 331 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "СМАРТ-2017" - залишити без задоволення.

Рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 03.09.2018 року по справі № 816/2159/18 - залишити без змін.

Постанова набирає законної сили з дати її прийняття та не може бути оскаржена у касаційному порядку, а у випадках, передбачених п.2 ч.5 ст.328 Кодексу адміністративного судочинства України, постанова може бути оскаржена у касаційному порядку шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повний текст постанови складено 03 грудня 2018 року.

Головуючий суддя (підпис)О.П. ЛяхСудді(підпис) (підпис) М.І. Старосуд М.М. Яковенко