Ухвала суду № 76878973, 03.10.2018, Господарський суд Донецької області

Дата ухвалення
03.10.2018
Номер справи
905/1340/18
Номер документу
76878973
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

61022, м.Харків, пр. Науки, 5

У Х В А Л А

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ ПРО БАНКРУТСТВО

03.10.2018р. Справа № 905/1340/18

за заявою боржника Державного відкритого акціонерного товариства “Інформаційно-обчислювальний центр” (код ЄДРПОУ 23413319), м.Мирноград, Донецька область

про порушення справи про банкрутство в порядку ст.95 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”

Головуючий суддя Тарапата С.С.

при секретарі судового засідання Кухтик С.Ю.

Присутні:

представник боржника - ОСОБА_1 (голова ліквідаційної комісії)

Ухвалою господарського суду Донецької області від 24.07.18р. прийнято до розгляду заяву про порушення провадження у справі про банкрутство Державного відкритого акціонерного товариства “Інформаційно-обчислювальний центр” (код ЄДРПОУ 23413319), м.Мирноград, підготовче засідання призначено на 06.08.2018р.

Відповідно до вимог ст.114 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство, затвердженого постановою Пленуму Вищого господарського суду України від 16.01.13р. №1, 20.07.2018р. судом здійснено електронний запит на автоматичне визначення кандидатури арбітражного керуючого.

Автоматизованою системою з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України, визначено ОСОБА_2 (свідоцтво арбітражного керуючого №339 від 27.02.13р.).

До господарського суду Донецької області надійшли наступні документи:

- 24.07.18р. електронною поштою без накладання електронного цифрового підпису повідомлення арбітражного керуючого ОСОБА_2 щодо неможливості прийняти участь у провадженні справи з банкрутства №4 від 24.07.18р.;

- 01.08.18р. через канцелярію – заява арбітражного керуючого ОСОБА_1 про участь у справі про банкрутство, з додатками за переліком.

Ухвалою господарського суду від 06.08.18р. відкладено розгляд заяви ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр”, м.Мирноград про порушення справи про банкрутство на 20.08.2018; боржника зобов’язано надати суду необхідні документи.

Розпорядженням господарського суду Донецької області від 17.08.18р. у зв’язку з перебуванням судді Тарапати С.С. у відпустці з 13.08.18р. по 14.09.18р. включно, призначено повторний автоматичний розподіл справи №905/1340/18 про банкрутство Державного відкритого акціонерного товариства “Інформаційно-обчислювальний центр”, м. Мирноград (код ЄДРПОУ 23413319).

Протоколом повторного автоматизованого розподілу справи між суддями, справа №905/1340/18 про банкрутство Державного відкритого акціонерного товариства “Інформаційно-обчислювальний центр”, м. Мирноград (код ЄДРПОУ 23413319), передана до провадження судді Чорненькій І.К.

20.08.18р. до канцелярії господарського суду Донецької області надійшли пояснення голови ліквідаційної комісії боржника №15-18/2018 від 15.08.18р., з доданими до нього інвентаризаційним описом станом на 01.03.18р. та протоколом засідання ліквідаційної комісії №3 від 07.03.18р.

Ухвалою суду від 20.08.18р. справу про банкрутство прийнято до провадження судді Чорненької І.К., підготовче засідання призначено на 03.09.18р.

Розпорядженням господарського суду Донецької області від 03.09.18р. у зв’язку з перебуванням судді Чорненької І.К. у відпустці та наявністю обставин, які можуть мати наслідком порушення строків розгляду справи, призначено повторний автоматичний розподіл справи №905/1340/18 про банкрутство Державного відкритого акціонерного товариства “Інформаційно-обчислювальний центр”.

Згідно протоколу повторного автоматизованого розподілу справи між суддями від 03.09.18р., справа №905/1340/18 передана до провадження судді Зекунова Е.В.

Ухвалою господарського суду Донецької області від 07.09.18р. прийнято до провадження справу №905/1340/18 про банкрутство Державного відкритого акціонерного товариства “Інформаційно-обчислювальний центр”, судове засідання призначено на 21.09.18р.

Розпорядженням господарського суду Донецької області від 20.09.18р. у зв’язку з перебуванням судді Зекунова Е.В. у відпустці з 20.09.18р. по 03.10.18р. включно, приймаючи до уваги положення ч.2 ст.12 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” призначено повторний автоматичний розподіл справи №905/1340/18 про банкрутство Державного відкритого акціонерного товариства “Інформаційно-обчислювальний центр”.

Згідно протоколу повторного автоматизованого розподілу справи між суддями від 20.09.18р., справа №905/1340/18 передана до провадження судді Тарапати С.С.

Ухвалою господарського суду Донецької області від 21.09.18р. прийнято до розгляду заяву про порушення справи про банкрутство боржника, що ліквідується власником, – ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр”; підготовче засідання призначено на 03.10.18р.

03.10.18р. до канцелярії господарського суду Донецької області надійшли пояснення голови ліквідаційної комісії №01-10/2018 від 01.10.18р.

Розглянувши у судовому засіданні 03.10.18р. заяву боржника та додані до неї документи, заслухавши присутнього голову ліквідаційної комісії, суд встановив:

В силу ч.6 ст. 12 ГПК України господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченому цим Кодексом з врахуванням особливостей, встановлених Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Згідно ч. 1 ст. 2 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Відповідно до ч.1 ст.95 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” якщо вартості майна боржника-юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов’язаний звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи. Обов’язковою умовою звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство є дотримання боржником порядку ліквідації юридичної особи відповідно до законодавства України.

Порядок ліквідації юридичної особи регламентовано ст.ст. 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, ст.ст.17, 25 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” (в редакції, чинній на момент прийняття в.о. голови правління ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр”, м.Мирноград, рішення щодо припинення товариства).

На підтвердження проведення досудової процедури ліквідації заявником надано:

- наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України наказом "Про ліквідацію ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр” №740 від 11.12.17р., яким припинено діяльність ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр”, м.Мирноград та призначено ліквідаційну комісію товариства у складі, згідно з додатком №1;

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань №23413319 станом на 21.12.17р., із зазначенням відомостей про перебування боржника в стані припинення за рішенням засновників та про визначений засновниками строк для заявлення кредиторами своїх вимог;

- витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна від 27.03.18р. №55229373;

- інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта від 26.03.18р. №118452857;

- докази направлення повідомлення про припинення підприємницької діяльності та про необхідність проведення перевірки на адресу органів Пенсійного фонду України та Фонду соціального страхування та на адресу податкового органу (заява форми №8-ОПП);

- докази проведення інвентаризації;

- довідка Головного управління ДФС у Донецькій області “Про надання інформації” №11842/10/05-06-13 від 29.12.17р., в якій зазначено, що у ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр”, наявний відкритий рахунок в ПАТ «Промінвестбанк»;

- проміжний ліквідаційний баланс боржника станом на 03.03.18р.;

- протокол засідання ліквідаційної комісії №3 від 07.03.18р. ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр”, на якому прийнято рішення про затвердження проміжного ліквідаційного балансу станом на 03.03.18р. та звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство;

- наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України наказом №346 від 27.06.18р., яким затверджено ліквідаційний баланс ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр” станом на 03.03.18р. та зобов’язано голову ліквідаційної комісії здійснити належні заходи, пов’язані з ліквідацією товариства;

- інші документи.

Так, зі змісту вказаних документів судом встановлено наступне:

11.12.17р. наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України №740 припинено діяльність ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр”, м.Мирноград; призначено ліквідаційну комісію товариства у складі: ОСОБА_1 (голова комісії), ОСОБА_3 та ОСОБА_4 (члениі комісії).

За змістом ч.ч.1, 3, 5 ст.105 Цивільного кодексу України учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, зобов'язані протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію.

Учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, відповідно до цього Кодексу призначають комісію з припинення юридичної особи (комісію з реорганізації, ліквідаційну комісію), голову комісії або ліквідатора та встановлюють порядок і строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи, що припиняється.

Строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи, що припиняється, не може становити менше двох і більше шести місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.

Приписи ст.11 Закону України “Про реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань” №755-IV від 15.05.2003р. (із змінами та доповненнями) визначають, що відомості, які містяться в Єдиному державному реєстрі, є відкритими і загальнодоступними для всіх суб’єктів господарювання та контролюючих органів.

21.12.17р. проведено запис про внесення відомостей про припинення підприємницької діяльності товариства за рішенням засновників та про строк, визначений засновниками для заявлення кредиторами своїх вимог до 02.03.18р., що підтверджується в тому числі, витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань станом на 21.12.17р.

Як вбачається із наданих суду документів, головою ліквідаційної комісії проведені заходи, передбачені чинним законодавством, які передують зверненню до суду із заявою про порушення справи про банкрутство на підставі ч.1 ст.95 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, а саме:

Голова ліквідаційної комісії письмово звернувся до органів Пенсійного фонду України, Фонду соціального страхування України та до Покровської ОДПІ ГУ ДФС в Донецькій області із запитами від 12.12.17р. про надання інформації про наявність/відсутність заборгованості ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр”, м.Мирноград.

Частиною 4 ст.111 Цивільного кодексу України встановлено, що ліквідаційна комісія (ліквідатор) вживає заходів щодо інвентаризації майна юридичної особи, що припиняється, а також майна її філій та представництв, дочірніх підприємств, господарських товариств, а також майна, що підтверджує її корпоративні права в інших юридичних особах, виявляє та вживає заходів щодо повернення майна яке перебуває у третіх осіб.

Ліквідаційною комісією проведена інвентаризація майнових активів товариства, в результаті якої встановлена наявність основних засобів вартістю 205987,97грн., що підтверджено доданими до заяви документами (наказом №1 про проведення інвентаризації від 30.12.17р.; інвентаризаційним описом основних засобів від 03.01.18р., інвентаризацією дебіторської заборгованості від 03.01.18р., інвентаризаційним описом товарно-матеріальних цінностей від 03.0.18р. протоколом засідання інвентаризаційної комісії ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр”, м.Мирноград від 03.01.18р. Кредиторська заборгованість становить 320677,85грн., в т.ч. заборгованість по заробітній платі 289269,31грн.,

Згідно з наданими боржником відомостями та доданими до заяви документами, фінансовий стан характеризується неплатоспроможністю, кредиторська заборгованість, що не оспорюється, складає 320677,85грн.

Частиною 3 ст.111 Цивільного кодексу України встановлено, що під час проведення заходів щодо ліквідації юридичної особи до завершення строку пред’явлення вимог кредиторів ліквідаційна комісія (ліквідатор) закриває рахунки, відкриті у фінансових установах, крім рахунка, який використовується для розрахунків з кредиторами під час ліквідації юридичної особи.

Згідно довідки Головного управління ДФС у Донецькій області “Про надання інформації” №11842/10/05-06-13 від 29.12.17р. за боржником значиться один відкритий рахунок в ПАТ «Промінвестбанк».

Відповідно до ч.8 ст.111 Цивільного кодексу України ліквідаційна комісія (ліквідатор) після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами складає проміжний ліквідаційний баланс, що включає відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред'явлених кредиторами вимог та результат їх розгляду. Проміжний ліквідаційний баланс затверджується учасниками юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про ліквідацію юридичної особи.

На виконання вимог ч.8 ст.111 Цивільного кодексу України після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторів ліквідаційною комісією складений проміжний ліквідаційний баланс (фінансовий звіт) станом на 03.03.18р., який затверджений 07.03.18р. ліквідаційною комісією ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр” (протокол засідання ліквідаційної комісії №3 від 07.03.18р.) та наказом Міністерство енергетики та вугільної промисловості України №346 від 27.06.18р.

Враховуючи зазначені вимоги Закону про банкрутство, необхідними передумовами для звернення із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство боржника у порядку ст.95 Закону є: згідно з вимогами ст.ст.105-111 ЦК України - виявлення кредиторів та встановлення повного обсягу кредиторської заборгованості, повідомлення органу державної податкової служби про ліквідацію підприємства, складання проміжного ліквідаційного балансу за наслідком проведених ліквідаційною комісією дій в ліквідаційній процедурі та затвердження його компетентним органом юридичної особи боржника.

Що стосується виконання вимог п.7, 10, 11 ст.111 ЦК України, суд зазначає наступне:

Стаття 111 Цивільного кодексу України передбачає здійснення певних дій комісією з ліквідації (ліквідатором) щодо добровільної ліквідації юридичної особи, які включають в себе наступні етапи:

- внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань запису про рішення засновників (учасників) юридичної особи, суду або уповноваженого ними органу щодо ліквідації юридичної особи;

- вжиття всіх необхідних заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості юридичної особи, що ліквідується;

- письмове повідомлення кожного з боржників про припинення юридичної особи в установлені цим Кодексом строки;

- повідомлення учасників юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, про її участь в інших юридичних особах та/або надання відомостей про створені нею господарські товариства, дочірні підприємства;

- до завершення строку пред'явлення вимог кредиторів закриття рахунків, відкритих у фінансових установах, крім рахунка, який використовується для розрахунків з кредиторами під час ліквідації юридичної особи;

- вжиття заходів щодо інвентаризації майна юридичної особи, що припиняється, а також майна її філій та представництв, дочірніх підприємств, господарських товариств, а також майна, що підтверджує її корпоративні права в інших юридичних особах;

- виявлення та вжиття заходів щодо повернення майна, яке перебуває у третіх осіб;

- вжиття заходів щодо закриття відокремлених підрозділів юридичної особи (філій, представництв) та відповідно до законодавства про працю звільнення працівників юридичної особи, що припиняється.

- повернення органам державної влади, органам місцевого самоврядування ліцензій, документів дозвільного характеру та інших документів, а також печаток та штампів, які підлягають поверненню;

- надання органам доходів і зборів та Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування документів юридичної особи (її філій, представництв), у тому числі первинних документів, регістрів бухгалтерського та податкового обліку.

- до моменту затвердження ліквідаційного балансу складення та подання органам доходів і зборів, Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування звітності за останній звітний період.

- після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами складення проміжного ліквідаційного балансу, що включає відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред'явлених кредиторами вимог та результат їх розгляду.

- затвердження проміжного ліквідаційного балансу учасниками юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про ліквідацію юридичної особи.

- складення та подання органам доходів і зборів, Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування звітності за останній звітний період до затвердження ліквідаційного балансу.

- після завершення розрахунків з кредиторами складення ліквідаційного балансу, затвердження його учасниками юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, та подання органам доходів і зборів.

- передання документів, що підлягають обов'язковому зберіганню, в установленому законодавством порядку відповідним архівним установам.

- подання державному реєстраторові документів, передбачених законом для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в установлений законом строк.

Приписи п.1 ст. 95 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” які, у цьому випадку, мають спеціальних характер перед нормами іншими законодавчих актів зобов`язують ліквідатора у випадку виявлення факту недостатності активів для задоволення вимог кредиторів припинити процедуру позасудової ліквідації та звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство.

За змістом вищевикладених етапів ліквідаційної процедури факт недостатності активів може бути виявлений саме після закінчення терміну для заявлення вимог кредиторів, проведення інвентаризації майнових активів, складення за затвердження власником проміжного ліквідаційного балансу.

Суд зауважує, що факт відкриття судової процедури банкрутства не позбавляє органи доходів та зборів, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування, як права на проведення перевірок будь якої фінансової звітності боржника (і не звільняє боржника від обов`язку надання такої звітності) так і права, за наявності заборгованості боржника перед бюджетом, звернутись до суду із заявою про визнання кредитором після винесення постанови про визнання боржника банкрутом.

Виходячи з вищевикладеного, суд дійшов висновку, що неподання актів перевірок органів доходів та зборів, Пенсійного фонду України, фондам соціального страхування, не може бути підставою для відмови у відкритті провадження у справі про банкрутство.

Дослідивши в судовому засіданні 03.10.18р. надані боржником документи, заслухавши представника боржника, судом встановлено дотримання заявником порядку добровільної ліквідації юридичної особи, визначеної чинним законодавством України, який передує зверненню до суду із заявою про порушення справи про банкрутство на підставі ч.1 ст.95 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. Факти, які б свідчили про недостовірність наданих ліквідатором документів, судом не встановлені.

Недостатність активів ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр”, м.Мирноград необхідних для погашення кредиторської заборгованості, підтверджена проміжним ліквідаційний балансом банкрута станом на 03.03.18р. та матеріалами справи.

07.03.18р. ліквідаційною комісією ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр”, м.Мирноград прийнято рішення про затвердження проміжного ліквідаційного балансу станом на 03.03.18р. та звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство (протокол засідання ліквідаційної комісії №3 від 07.03.18р.).

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наказом №346 від 27.06.18р. затверджено ліквідаційний баланс ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр”, м.Мирноград станом на 03.03.18р. та зобов’язано голову ліквідаційної комісії здійснити належні заходи, пов’язані з ліквідацією ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр”, м.Мирноград.

В силу ч.2 ст. 95 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” за результатами розгляду заяви про порушення справи про банкрутство юридичної особи, майна якої недостатньо для задоволення вимог кредиторів, господарський суд визнає боржника, який ліквідується, банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру, призначає ліквідатора в порядку, встановленому цим Законом для призначення розпорядника майна. Обов’язки ліквідатора можуть бути покладені на голову ліквідаційної комісії (ліквідатора) незалежно від наявності у нього статусу арбітражного керуючого. Вирішення питання щодо визнання боржника банкрутом здійснюється в судовому засіданні, що проводиться не пізніше чотирнадцяти днів після порушення провадження у справі в загальному порядку, визначеному цим Законом.

Згідно ч.6 ст. 16 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” за наслідками розгляду заяви про порушення справи про банкрутство та відзиву боржника господарський суд виносить ухвалу про: відкриття провадження у справі про банкрутство; відмову у відкритті провадження у справі про банкрутство.

Стаття 95 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, яка регламентує особливості застосування процедури банкрутства до боржника, що ліквідується власником, регулює спрощений порядок розгляду справ про банкрутство, оскільки положення вказаної статті не передбачають застосування процедур розпорядження майном боржника та санації.

Відповідно до ч.9 ст.16 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” в ухвалі про відкриття провадження у справі про банкрутство зазначається про відкриття провадження у справі про банкрутство та введення мораторію на задоволення вимог кредиторів.

В силу приписів ч.7 ст.96 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у разі якщо боржник є державним підприємством або підприємством, у статутному капіталі якого частка державної власності перевищує 50 відсотків, господарський суд залучає до участі у справі про банкрутство представників органу, уповноваженого управляти державним майном, з повідомленням про відкриття провадження (проваджень) у справі про банкрутство такого підприємства.

Враховуючи зазначене суд визнає за необхідне залучити Міністерство енергетики та вугільної промисловості України до участі у справі про банкрутство ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр”, м.Мирноград.

З огляду на зазначене, суд встановив наявність підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство, передбачених ст.ст. 10, 16, 95, 96 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, та введення мораторію на задоволення вимог кредиторів.

Суд зауважує, що відкриття судом провадження у справі про банкрутство не перешкоджає здійсненню контролюючими органами перевірок на виконання ч.7 ст.111 Цивільного кодексу України.

В судовому засіданні проголошено вступну та резолютивну частину ухвали.

Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 1, 2, 8, 10, 11, 16, 19, 95, 96 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, в редакції від 22.12.11р., ст.3, ч.6 ст.12, ст.ст. 42, 46, 73, 86, 234 Господарського процесуального кодексу України, в редакції Закону № 2147-VIII від 03.10.17р., господарський суд

У Х В А Л И В:

Відкрити провадження у справі №905/1340/18 за заявою боржника - Державного відкритого акціонерного товариства “Інформаційно-обчислювальний центр” (код ЄДРПОУ 23413319, адреса: 85323, Донецька обл., м.Мирноград, вул.Ватутіна, буд.18) про порушення провадження у справі про банкрутство на підставі ст.95 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Залучити Міністерство енергетики та вугільної промисловості України до участі у справі про банкрутство ДВАТ “Інформаційно-обчислювальний центр”, м.Мирноград.

Призначити справу до розгляду в судовому засіданні на 17.10.18 року об 11:30 год. Засідання суду відбудеться в приміщенні господарського суду Донецької області каб.№ 322.

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена в порядку та строки, передбачені господарським процесуальним кодексом України.

Повний текст ухвали складено 03.10.18р.

Суддя С.С. Тарапата