Ухвала суду № 76264535, 03.09.2018, Господарський суд Вінницької області

Дата ухвалення
03.09.2018
Номер справи
902/458/18
Номер документу
76264535
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

_____________

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі про банкрутство

03 вересня 2018 р. Справа № 902/458/18

Господарський суд Вінницької області в складі: головуючий суддя Тісецький С.С., секретар судового засідання Поцалюк Н.В., розглянувши в приміщенні суду матеріали у справі

за заявою: Головного управління Державної Фіскальної Служби у Вінницькій області (код ЄДРПОУ 39402165, вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця, 21028)

до: Товариства з обмеженою відповідальністю "Гайсинський консервний комбінат" (код ЄДРПОУ 31614056, вул. І. Франка, 26, м. Гайсин, Вінницька область, 23700)

про визнання банкрутом

за участю :

Головного управління ДФС у Вінницькій області: Островерх Р.В., за довіреністю

В С Т А Н О В И В :

02.08.2018 року до Господарського суду Вінницької області надійшла заява Головного управління Державної Фіскальної Служби у Вінницькій області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Гайсинський консервний комбінат" про відкриття провадження у справі про банкрутство.

Перевіривши вказану заяву та додані до неї письмові докази на відповідність вимогам ст. 11 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд прийшов до висновку, що остання підлягає прийняттю та призначенню до розгляду в підготовчому засіданні.

Так, 03.08.2018 року судом здійснено запит на автоматичне визначення кандидатури арбітражного керуючого.

03.08.2018 року на адресу суду надійшла довідка щодо кандидатури арбітражного керуючого, за змістом якої автоматизованою системою визначено арбітражного керуючого Артеменка О.О., як кандидатуру для призначення його арбітражним керуючим у справі № 902/458/18 про порушення справи про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Гайсинський консервний комбінат".

Ухвалою суду від 06.08.2018 року прийнято вищевказану заяву до розгляду, призначено підготовче засідання на 14.08.2018 року; зобов'язано визначеного автоматизованою системою арбітражного керуючого Артеменка О.О. надати заяву на участь у даній справі.

13.08.2018 року до суду від арбітражного керуючого Артеменка О.О. надійшла заява №02/526 від 08.08.2018 року про згоду на участь у даній справі.

Ухвалою суду від 14.08.2018 року відкладено підготовче засідання на 03.09.2018 року.

30.08.2018 року на електронну адресу суду від арбітражного керуючого Скалянського В.В. надійшла заява № 53 від 28.08.2018 року на участь у справі про банкрутство ТОВ "Гайсинський консервний комбінат". Така ж заява надійшла до суду і в паперовому варіанті 03.09.2018 року.

В судове засідання 03.09.2018 року з'явився представник ініціюючого кредитора.

Боржник повноважного представника в судове засідання не направив, відзиву на заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство не надав. Про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення вх. № 7248 від 21.08.2018 року.

В ході розгляду справи, представник ініціюючого кредитора підтримав в повному обсязі вимоги поданої заяви з підстав та за обставин, вказаних в ній.

Суд, заслухавши пояснення представника ініціюючого кредитора, дослідивши матеріали заяви про порушення справи про банкрутство, встановив наступне.

За змістом заяви, ТОВ "Гайсинський консервний комбінат" зареєстроване як юридична особа 28.09.2001 року за № 11501200000000019, що підтверджується обліковими даними боржника та являється платником податків і зборів, передбачених Податковим кодексом України.

Як вказано у заяві ініціюючим кредитором, безспірні вимоги ГУ ДФС у Вінницькій області до ТОВ "Гайсинський консервний комбінат" без урахування штрафів та пені складають 1 442 221,83 грн., що є безспірно більшим ніж 1 116 900,00 грн. (триста мінімальних розмірів заробітних плат 300 х 3723).

Зазначені безспірні вимоги до боржника підтверджується:

- постановою Вінницького окружного адміністративного суду від 27.07.2015 року по справі № 802/1857/15-а, якою стягнуто з ТОВ "Гайсинський консервний комбінат" на користь місцевого бюджету податковий борг зі збору за використання поверхневих та підземних вод в сумі 1 355,78 грн. та земельного податку з юридичних осіб в сумі 133 736,69 грн.;

- постановою Вінницького окружного адміністративного суду від 27.09.2017 року по справі № 802/1302/17-а, якою стягнуто з ТОВ "Гайсинський консервний комбінат" податковий борг з рентної плати за спецвикористання води в сумі 13 872,61 грн. та податковий борг з орендної плати з юридичних осіб в сумі 1 490 241,02 грн.;

- інкасовими дорученнями на суму 1 490 241,02 грн.: № 39538-51 від 17.04.2018 року, № 39540-51 від 17.04.2018 року, № 39539-51 від 17.04.2018 року, № 1147 від 24.03.2018 року, № 1146 від 24.03.2018 року та на суму 133 736,69 грн. № 624-17 від 07.07.2017 року.

Дана заборгованість не була задоволена більше трьох місяців та не забезпечена заставою майна.

За ТОВ "Гайсинський консервний комбінат" офіційно зареєстровано рухоме та нерухомого майна, що підтверджується: листом територіального сервісного центру №0541 МВС у Вінницькій області №31/2/02542-779 від 03.03.2018 року, зі змісту якого вбачається наявність зареєстрованих за ТОВ "Гайсинський консервний комбінат" транспортних засобів; листом Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницької області № 08/1064 від 05.03.2018 року, зі змісту якого вбачається, що за боржником зареєстровано 10 одиниць сільськогосподарської техніки.

Однак, все рухоме майно боржника знаходиться під арештом відділу примусового виконання рішень Департаменту ДВС, що стверджується витягом з Державного реєстру обтяжень рухомого майна та листом органу ДВС № 6833 від 17.04.2018 року.

Зі змісту інформації з Державного реєстру прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єкта та листа № 6833 від 17.04.2018 року відділу примусового виконання рішень Департаменту ДВС вбачається, що все нерухоме майно боржника знаходиться в обтяженні.

Крім того, у заяві зазначено, що станом на дату подання даної заяви, крім безспірної суми боргу 1 442 221,83 грн. за ТОВ "Гайсинський консервний комбінат" рахується заборгованість зі сплати основного платежу 810 942,l0 грн.. та 170 698,33 грн. штрафних санкцій та пені.

Відтак, посилаючись на наведені обставини, ініціюючий кредитор просить відкрити провадження у справі про банкрутство ТОВ "Гайсинський консервний комбінат" та визнати кредиторські вимоги ГУ ДФС у Вінницькій області до ТОВ Гайсинський консервний комбінат" у розмірі 2 423 862,26 грн., з яких: 2 253 163,93 грн. - основний платіж, 170 698,33 грн. - штраф та пеня.

Станом на день розгляду заяви, до суду не надано докази погашення боржником суми заборгованості.

Суд, розглянувши заяву ініціюючого кредитора, дослідивши додані до неї письмові докази, проаналізувавши норми діючого законодавства України, дійшов наступних висновків.

Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", перевірка обґрунтованості вимог заявника, а також з'ясування наявності підстав для відкриття провадження (проваджень) у справі про банкрутство здійснюються господарським судом у підготовчому засіданні, яке проводиться в порядку, передбаченому цим Законом. Неявка у підготовче засідання сторін та представника державного органу з питань банкрутства, а також відсутність відзиву боржника не перешкоджають проведенню засідання.

У підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, заслуховує пояснення сторін, оцінює обґрунтованість заперечень боржника, а також вирішує інші питання, пов'язані з розглядом справи.

Частиною 3 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" визначено, якщо справа порушується за заявою кредитора, господарський суд перевіряє обґрунтованість його вимог, їх безспірність, вжиття заходів щодо примусового стягнення за цими вимогами в порядку виконавчого провадження.

В силу ст. 10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно становлять не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено цим Законом.

Безспірні вимоги кредиторів - грошові вимоги кредиторів, підтверджені судовим рішенням, що набрало законної сили, і постановою про відкриття виконавчого провадження, згідно з яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника. До складу цих вимог, у тому числі щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції.

Згідно із приписами абз. 3 п. 8 Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 28.03.2013 року № 01-06/606/2013 "Про Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у редакції Закону України від 22.12.2011 року № 4212-VI)" (із змінами, внесеними інформаційним листом Вищого господарського суду України від 03.06.2015 року № 01-06/904/15), що ж до безспірності грошових вимог ініціюючого кредитора - органу доходів і зборів, то враховуючи, що стягнення з рахунків боржника - юридичної особи коштів у рахунок погашення податкового боргу здійснюється відповідно до умов і порядку, визначених Податковим кодексом України, а не Законом України "Про виконавче провадження", доказами їх підтвердження є рішення суду про стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу, що набрало законної сили, інкасовані доручення для примусового стягнення коштів у дохід бюджету в рахунок погашення податкового боргу та докази вжиття відповідних заходів щодо отримання заборгованості за процедурою, передбаченою Податковим кодексом України.

Статтею 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" визначено поняття грошового зобов'язання - зобов'язання боржника сплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового правочину (договору) та на інших підставах, передбачених законодавством України. До грошових зобов'язань відносяться також зобов'язання щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) та інші фінансові санкції, визначені на дату подання заяви до господарського суду.

Як вказано ініціюючим кредитором, сума безспірних кредиторських вимог до боржника складає саме 1 442 221,83 грн., що підтверджується зазначеними вище постановами Вінницького окружного адміністративного суду та інкасовими дорученнями.

Виходячи з вищенаведених положень закону, грошові вимоги ініціюючого кредитора - Головного управління Державної Фіскальної Служби у Вінницькій області в сумі 1 442 221,83 грн. є безспірними та не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, що стверджується наведеними вище доказами.

Разом з тим, ініціюючий кредитор просить визнати вимоги до боржника у розмірі 2 423 862,26 грн., з яких: 2 253 163,93 грн. - основний платіж (безспірність яких саме в такому розмірі не підтверджена належними доказами, зокрема, рішенням суду та інкасовими дорученнями); 170 698,33 грн. штраф та пеня, що суперечить положенням ст. 10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", якою, зокрема, визначено, що до складу безспірних вимог кредиторів не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції.

Враховуючи наведене, визнанню підлягають безспірні вимоги Головного управління Державної Фіскальної Служби у Вінницькій області до товариства з обмеженою відповідальністю "Гайсинський консервний комбінат" в розмірі 1 442 221,83 грн., як такі, що підтверджені належними та допустимими доказами.

Заява щодо решти кредиторських вимог задоволенню не підлягає, з огляду на положення ст. 10 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Разом з тим, ініціюючий кредитор не позбавлений права відповідно до ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" заявити додаткові грошові вимоги до боржника у межах строку, встановленого частиною першою цієї статті.

Враховуючи вищевикладене, суд визнав представлені матеріали достатніми для відкриття провадження у справі про банкрутство.

Згідно ч. 1 ст. 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", кандидатура арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) для виконання повноважень розпорядника майна визначається судом самостійно із застосуванням автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення розпорядника майна господарським судом у справах про банкрутство затверджується Пленумом Вищого господарського суду України за погодженням з державним органом з питань банкрутства.

Під час прийняття заяви про порушення справи про банкрутство суд в ухвалі зобов'язує визначеного автоматизованою системою арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) надати заяву на участь у даній справі.

У разі якщо від арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), визначеного автоматизованою системою, не надійшла заява про згоду стати розпорядником майна в цій справі, то розпорядника майна призначає суд без застосування автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

Постановою Пленуму Вищого господарського суду України від 16.01.2013 року №1, затверджено Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство.

Відповідно до п. 4.12.2 наведеного положення, арбітражний керуючий, визначений автоматизованою системою, протягом трьох днів з дня отримання ухвали про прийняття заяви про порушення справи про банкрутство зобов'язаний надати господарському суду заяву про його участь у справі з повідомленням про те, що він не належить до жодної з категорії осіб, зазначених у частині другій статті 114 Закону, на паперовому носії та/або в електронній формі на адресу електронної пошти, з якої він отримав відповідну ухвалу.

Як зазначено раніше, 13.08.2018 року до суду від визначеного автоматизованою системою арбітражного керуючого Артеменка О.О. надійшла заява № 02-526 від 08.08.2018 року на участь у справі про банкрутство ТОВ "Гайсинський консервний комбінат".

Також, 30.08.2018 року та 03.09.2018 року до суду від арбітражного керуючого Скалянського В.В. надійшла заява № 53 від 28.08.2018 року про згоду на участь у даній справі.

При цьому, в судовому засіданні представник ініціюючого кредитора підтримав визначену автоматизованою системою кандидатуру арбітражного керуючого Артеменка О.О. для призначення розпорядником майна боржника у даній справі.

Суд, дослідивши заяви арбітражних керуючих про згоду на участь у даній справі, дійшов наступного висновку.

Так, до заяви арбітражного керуючого Артеменка О.О., визначеного автоматизованою системою, окрім іншого додано копію свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 564 від 10.04.2013 року. Також, у вказаній заяві арбітражним керуючим повідомлено, що він не належить до жодної з категорії осіб, зазначених у частині другій статті 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Суд, враховуючи приписи ст. 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", п. 4.14 Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство, затвердженого постановою Пленуму ВГС України від 16.01.2013 року № 1, проаналізувавши Єдиний державний реєстр арбітражних керуючих, дійшов до висновку, що арбітражний керуючий Артеменко О.О. (визначений автоматизованою системою), відповідає встановленим критеріям, а тому його заява про участь у справі № 902/458/18 та призначення арбітражним керуючим ТОВ "Гайсинський консервний комбінат" підлягає задоволенню.

При цьому, за наведених обставин, суд дійшов висновку про відмову в задоволенні заяви арбітражного керуючого Скалянського В.В. № 53 від 28.08.2018 року про згоду на участь у справі № 902/458/18, оскільки автоматизованою системою визначено арбітражного керуючого Артеменка О.О., яким надано заяву на участь у справі № 902/458/18 в якості розпорядника майна.

З огляду на зазначене, беручи до уваги положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", наявний фінансовий стан боржника, суд визнав представлені матеріали достатніми для відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ "Гайсинський консервний комбінат", введення процедури розпорядження майном боржника та призначення розпорядником майна арбітражного керуючого Артеменка О.О.

Керуючись ст. ст. 1, 2, 7, 9, 10, 11, 16, 18, 19, 22, 114, 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. ст. 2, 3, 12 (ч.6), 18, 42, 73, 74, 76-79, 86, 196, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд -

У Х В А Л И В :

1. Відкрити провадження у справі № 902/458/18 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Гайсинський консервний комбінат" (код ЄДРПОУ 31614056, вул. І. Франка, 26, м. Гайсин, Вінницька область, 23700).

2. Визнати вимоги ініціюючого кредитора - Головного управління Державної Фіскальної Служби у Вінницькій області (21028, Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця, код ЄДРПОУ 39402165) до товариства з обмеженою відповідальністю "Гайсинський консервний комбінат" (код ЄДРПОУ 31614056, вул. І. Франка, 26, м. Гайсин, Вінницька область, 23700) в розмірі 1 442 221,83 грн.

3. Відмовити в задоволенні заяви в частині визнання кредиторських вимог до боржника в розмірі 981 640,43 грн., з яких: 810 942,10 грн. основний платіж, 170 698,33 грн. - штраф та пеня.

4. Ввести процедуру розпорядження майном боржника на 115 календарних днів, до 27.12.2018 року.

5. Відмовити у задоволенні заяви арбітражного керуючого Скалянського В.В. №53 від 28.08.2018 року про згоду на участь у справі.

6. Задоволити заяву арбітражного керуючого Артеменка О.О. № 02-526 від 08.08.2018 року про згоду на участь у справі.

7. Призначити розпорядником майна арбітражного керуючого: Артеменко Олександр Олександрович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 564 від 10.04.2013 року; АДРЕСА_3; ідент. код НОМЕР_1).

Встановити грошову винагороду арбітражного керуючого Артеменка О.О. за виконання повноважень розпорядника майна в розмірі двох мінімальних заробітних плат (або в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до порушення провадження у справі про банкрутство, якщо такий розмір перевищує дві мінімальні заробітні плати за кожний місяць виконання ним повноважень).

Сплата грошової винагороди в процедурі розпорядження майном здійснюється шляхом її авансування заявником (кредитором) у зазначеному розмірі.

Сума авансового платежу вноситься на депозитний рахунок нотаріуса та виплачується арбітражному керуючому (розпоряднику майна) за кожний місяць виконання ним повноважень розпорядника майна.

Зобов'язати розпорядника майна:

- розглянути вимоги кредиторів про грошові вимоги до боржника;

- вести реєстр вимог кредиторів;

- повідомити кредиторів про результати розгляду їхніх вимог;

- вживати заходів для захисту майна боржника;

- аналізувати фінансово-господарську діяльність, інвестиційне становище боржника та його становище на ринках;

- виявляти (за наявності) ознаки фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства;

- скликати збори кредиторів та організовувати їх проведення;

- надавати державному органу з питань банкрутства відомості, необхідні для ведення Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено справу про банкрутство;

- надавати господарському суду та комітету кредиторів звіт про свою діяльність, відомості про фінансове становище боржника, пропозиції щодо можливості відновлення платоспроможності боржника;

- організувати та забезпечити проведення інвентаризації майна боржника та визначити його вартість;

- виконувати інші повноваження, що передбачені Законом.

З моменту призначення розпорядника майна і до припинення процедури розпорядження майном органи управління боржника не мають права без згоди розпорядника майна приймати рішення про реорганізацію (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) і ліквідацію боржника; створення юридичних осіб або участь в інших юридичних особах; створення філій та представництв; виплату дивідендів; проведення боржником емісії цінних паперів; вихід зі складу учасників боржника юридичної особи, придбання в акціонерів раніше випущених акцій боржника.

Рішення про участь боржника в об'єднаннях, асоціаціях, спілках, холдингових компаніях, промислово-фінансових групах чи інших об'єднаннях юридичних осіб приймається органами управління боржника за згодою розпорядника майна.

Призначення розпорядника майна не є підставою для припинення повноважень керівника чи органу управління боржника.

Керівник або орган управління боржника виключно за погодженням з розпорядником майна вчиняють правочини (укладають договори) щодо: відчуження або обтяження нерухомого майна, в тому числі його передачі в оренду, заставу, внесення зазначеного майна до статутного капіталу іншого підприємства або господарського товариства, розпорядження нерухомим майном боржника у будь-який інший спосіб; одержання та видачі позик (кредитів), надання поруки, гарантій, уступки вимоги, переведення боргу, а також передачі в довірче управління майна боржника; розпорядження у будь-який інший спосіб іншим майном боржника, балансова вартість якого становить понад один відсоток балансової вартості активів боржника, та укладання інших значних правочинів (договорів).

Розпорядник майна не має права втручатися в оперативно-господарську діяльність боржника, крім випадків, передбачених Законом.

8. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів - зупинення виконання боржником грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), термін виконання яких настав до дня введення мораторію, і припинення заходів, спрямованих на забезпечення виконання цих зобов'язань та зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), застосованих до дня введення мораторію.

Ухвала про введення мораторію є підставою для зупинення виконавчого провадження.

Зобов'язати розпорядника майна повідомити органи державної виконавчої служби за місцезнаходженням боржника та знаходженням його майна про запровадження мораторію.

Протягом дії мораторію на задоволення вимог кредиторів: забороняється стягнення на підставі виконавчих та інших документів, що містять майнові вимоги, у тому числі на предмет застави, за якими стягнення здійснюється в судовому або позасудовому порядку відповідно до законодавства, крім випадків перебування виконавчого провадження на стадії розподілу стягнутих з боржника грошових сум ( у тому числі одержаних від продажу майна боржника), перебування майна на стадії продажу з моменту оприлюднення інформації про продаж, а також у разі звернення стягнення на заставлене майно та виконання рішень у немайнових спорах; забороняється виконання вимог, на які поширюється мораторій; не нараховується неустойка (штраф, пеня), не застосовуються інші фінансові санкції за невиконання чи неналежне виконання зобов'язань із задоволення всіх вимог, на які поширюється мораторій; зупиняється перебіг позовної давності на період дії мораторію; не застосовується індекс інфляції за весь час прострочення виконання грошового зобов'язання, три проценти річних від простроченої суми тощо.

Дія мораторію не поширюється на вимоги поточних кредиторів; на виплату заробітної плати та нарахованих на ці суми страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування; відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян; на виплату авторської винагороди, аліментів, а також на вимоги за виконавчими документами немайнового характеру, що зобов'язують боржника вчинити певні дії чи утриматися від їх вчинення.

Дія мораторію припиняється з дня припинення провадження у справі про банкрутство.

9. Вжити заходи щодо забезпечення вимог кредиторів шляхом накладення арешту на майно, яке належить до основних засобів товариства з обмеженою відповідальністю "Гайсинський консервний комбінат".

Заборонити керівництву боржника - товариства з обмеженою відповідальністю "Гайсинський консервний комбінат" вживати будь-які дії спрямовані на відчуження такого майна.

10. Розпоряднику майна подати до господарського суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів до 19.10.2018 року.

11. Розпоряднику майна скласти реєстр вимог кредиторів та подати його на затвердження до господарського суду до 19.10.2018 року.

12. Призначити попереднє засідання на 17 грудня 2018 р. - 14:30 год. в приміщенні Господарського суду Вінницької області (вул. Пирогова, 29, м. Вінниця, 21018).

13. Розпоряднику майна провести інвентаризацію майна боржника до 01.11.2018 року.

14. З метою виявлення усіх кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника, здійснити офіційне оприлюднення оголошення про порушення справи № 902/458/18 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Гайсинський консервний комбінат" (код ЄДРПОУ 31614056, вул. І. Франка, 26, м.Гайсин, Вінницька область, 23700) на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет. Оголошення має містити повне найменування боржника, його поштову адресу, банківські реквізити, найменування та адресу господарського суду, номер справи, відомості про розпорядника майна, граничний строк подання заяв конкурсних кредиторів з вимогами до боржника.

15. Ухвалу направити згідно переліку рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

Згідно ч. 1 ст. 235 ГПК України, ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом чи Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в порядку та строки, встановлені статтями 254-256, пп. 17.5 п. 17 ч. 1 Перехідних положень Господарського процесуального кодексу України.

Суддя Тісецький С.С.

Віддрук. прим.:

1 - до справи;

2 - ГУ ДФС у Вінницькій області (вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця, 21028);

3 - ТОВ "Гайсинський консервний комбінат" (вул. І. Франка, 26, м. Гайсин, Вінницька область, 23700);

4 - Арбітражному керуючому Артеменку О.О. (АДРЕСА_1);

5 - Арбітражному керуючому Скалянському В.В. (АДРЕСА_2);

6 - Гайсинському РВ ДВС ГТУЮ у Вінницькій області (вул. І.Франка, 28, м. Гайсин, Вінницька обл., 23700);

7 - Відділу з питань надання адміністративних послуг та Державної реєстрації Гайсинської РДА (пров. Високовича 2, м. Гайсин, Вінницька обл., 23700);

8 - Гайсинському районному суду Вінницької області (вул. Соборна, 47, м. Гайсин, Вінницька обл., 23700)