Ухвала суду № 76025192, 20.08.2018, Господарський суд Миколаївської області

Дата ухвалення
20.08.2018
Номер справи
915/96/17
Номер документу
76025192
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=====

УХВАЛА

20 серпня 2018 року Справа № 915/96/17

м. Миколаїв

Кредитор: Державне підприємство "Одеський морський торговельний порт" (код ЄДРПОУ 01125666 , 65026, м. Одеса, Митна площа, 1)

Банкрут: Товариство з обмеженою відповідальністю "Український правовой альянс" (код ЄДРПОУ 33638922, 54030, м. Миколаїв, вул. Шевченка, 42/18)

Ліквідатор: арбітражний керуючий Косиневський Максим Анатолійович (свідоцтво №980 від 23.05.2013, адреса для листування: АДРЕСА_1; АДРЕСА_2)

Суддя Ржепецький В.О.,

за участі представників учасників провадження:

від кредитора: Кульщик К.В, довіреність №23-11/82 від 16.01.18 р.

від банкрута: не з'явився,

ліквідатор: Косиневський М.А.

СУТЬ СПОРУ: про банкрутство,

встановив:

Ухвалою суду від 06.07.2018 судове засідання у справі для розгляду звіту ліквідатора про проведену роботу та ліквідаційного балансу відкладено на 20.08.2018 об 11 год. 30 хв., визнано обов'язковою явку в судове засідання ліквідатора ТОВ "Український правовой альянс" арбітражного керуючого Косиневського М.А. та голови комітету кредиторів банкрута та викликано їх в судове засідання, призначене на 20 серпня 2018 року об 11 год. 30 хв., зобов'язано ліквідатора Косиневського М.А. скликати збори комітету кредиторів, на вирішення яких поставити питання щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень ліквідатора у справі, встановлено ліквідатору Косиневському М.А. строк до 15.08.2018 для надання суду звіту за підсумками ліквідаційної процедури, ліквідаційного балансу банкрута, рішення комітету кредиторів за результатами розгляду звіту про ліквідаційну процедуру та ліквідаційного балансу, щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень ліквідатора у справі.

Усі учасники провадження у справі належним чином повідомлені про дату, час та місце розгляду справи.

17.08.2018 кредитором подано до господарського суду клопотання за вих. №20/7-741 від 16.08.2018 про припинення повноважень арбітражного керуючого Косиневського М.А. як ліквідатора у справі №015/96/17 та призначення нового ліквідатора у зазначеній справі у порядку, встановленому Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Клопотання кредитора обгрунтовано посиланням на те, що арбітражний керуючий Косиневський М.А. неналежно виконує повноваження ліквідатора, а саме: комітету кредиторів ліквідатором не надано щомісячних звітів про проведену роботу за січень-липень 2018 року; звернення голови комітету кредиторів №20/6-257/934 від 21.03.2018 щодо надання ліквідатором інформації про ліквідаційні дії залишено без відповіді; строк ліквідаційної процедури у справі закінчився 06.07.2018, а звіту за підсумками ліквідаційної процедури, ліквідаційного балансу, звіту про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат ліквідатором комітету кредиторів не надано; на виконання вимог ухвали суду від 06.07.2018 на адресу ДП "Одеський порт" 08.08.2018 надійшло повідомлення арбітражного керуючого Косиневського М.А. за вих. №01-34/101 від 03.08.2018 про призначення засідання комітету кредиторів на 13.08.2018 об 11.00 год. з порядком денним: звіт ліквідатора за час здійснення покладених на нього обов'язків, при цьому дату та місце вказаної події ліквідатором з ДП "Одеський порт" не узгоджено, питання щодо кандидатури арбітражного керуючого для призначення нового ліквідатора у справі в порядку денному відсутнє, що на думку голови комітету кредиторів свідчить про невиконання арбітражним керуючим Косиневським М.А. вимог судових рішень та обов'язків ліквідатора у справі.

В судовому засіданні представник кредитора повідомила про незадоволення роботою арбітражного керуючого Косиневського М.А. з підстав, викладених у клопотанні від 16.08.2018 №20/7-741, просить суд припинити повноваження арбітражного керуючого Косиневського М.А. як ліквідатора у справі №915/96/17 та призначити нового ліквідатора в порядку, встановленому Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Ліквідатор просить суд відкласти розгляд справи на іншу дату, дати можливість завершити ліквідаційну процедуру, розглянути звіт ліквідатора за підсумками ліквідаційної процедури на комітеті кредиторів та надати звіт та ліквідаційний баланс на затвердження суду.

Ліквідатором не надано суду підтверджуючих доказів вчинення ліквідаційних дій, зокрема, проведення інвентаризації майна банкрута, вжиття заходів до виявлення майна, майнових прав банкрута, передання в установленому порядку на зберігання документації банкрута, в т.ч. про строки їх вчинення та результати.

Відповідно до ч. 1 ст. 74 ГПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

За відсутності відповідних доказів в задоволенні клопотання ліквідатора слід відмовити.

На підставі ст. 233 ГПК України, в судовому засіданні судом оголошено вступну та резолютивну частини ухвали.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника кредитора та ліквідатора, судом встановлено наступне.

Постановою суду від 06.07.2017 припинено процедуру розпорядження майном боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю "Український правовой альянс" та повноваження арбітражного керуючого Косиневського М.А. як розпорядника майна боржника, боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено арбітражного керуючого Косиневського М.А., припинено повноваження органів управління банкрута щодо управління товариством та розпорядження його майном, зобов'язано ліквідатора Косиневського М.А. здійснити ліквідаційну процедуру в межах строку, встановленого ч. 1 ст. 37 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та надати суду ліквідаційний баланс банкрута та звіт ліквідатора у відповідності до вимог ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Згідно з ст.37 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон про банкрутство) у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.

Приписами ст. 40 Закону про банкрутство визначено, що у постанові про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатора банкрута з урахуванням вимог, установлених цим Законом, з числа арбітражних керуючих, якщо інше не передбачено цим Законом.

Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 41 Закону про банкрутство, ліквідатор - фізична особа, яка відповідно до судового рішення господарського суду організовує здійснення ліквідаційної процедури боржника, визнаного банкрутом, та забезпечує задоволення вимог кредиторів у встановленому цим Законом порядку.

Ліквідатор з дня свого призначення здійснює такі повноваження: приймає до свого відання майно боржника, забезпечує його збереження; виконує функції з управління та розпорядження майном банкрута; проводить інвентаризацію та оцінку майна банкрута; аналізує фінансове становище банкрута; виконує повноваження керівника (органів управління) банкрута; очолює ліквідаційну комісію та формує ліквідаційну масу; пред'являє до третіх осіб вимоги щодо повернення банкруту сум дебіторської заборгованості; має право отримувати кредит для виплати вихідної допомоги працівникам, що звільняються внаслідок ліквідації банкрута, який відшкодовується згідно з цим Законом позачергово за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута; з дня визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури повідомляє працівників банкрута про звільнення та здійснює його відповідно до законодавства України про працю. Виплата вихідної допомоги звільненим працівникам банкрута провадиться ліквідатором у першу чергу за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута, або отриманого для цієї мети кредиту; заявляє в установленому порядку заперечення щодо заявлених до боржника вимог поточних кредиторів за зобов'язаннями, які виникли під час провадження у справі про банкрутство і є неоплаченими; подає до суду заяви про визнання недійсними правочинів (договорів) боржника; вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб; передає в установленому порядку на зберігання документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов'язковому зберіганню, на строк не менше п'яти років з дати визнання особи банкрутом; продає майно банкрута для задоволення вимог, внесених до реєстру вимог кредиторів, у порядку, передбаченому цим Законом; повідомляє про своє призначення державний орган з питань банкрутства в десятиденний строк з дня прийняття рішення господарським судом та надає державному органу з питань банкрутства відповідну інформацію для ведення Згідно з ст.37 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.

Відповідно до приписів ч. ч. 9, 10 ст. 41 Закону про банкрутство, ліквідатор не рідше ніж один раз на місяць надає комітету кредиторів звіт про свою діяльність, інформацію про фінансове становище і майно боржника на день відкриття ліквідаційної процедури та при проведенні ліквідаційної процедури, використання коштів боржника, а також іншу інформацію на вимогу комітету кредиторів. Ліквідатор зобов'язаний на вимогу господарського суду та державного органу з питань банкрутства надавати необхідні відомості щодо проведення ліквідаційної процедури.

З матеріалів справи вбачається, що судом неодноразово призначались судові засідання у справі для розгляду звітів ліквідатора та було зобов'язано ліквідатора надати звіти про проведену роботу з підтверджуючими доказами, однак ліквідатором вимоги ухвал суду належним чином не виконано, відповідних доказів суду не надано.

Так, ухвалою суду від 25.10.2017 розгляд справи було призначено на 13.11.2017, зобов'язано ліквідатора Косиневського М.А. за три дні до дати судового засідання надати суду звіт про ліквідаційну процедуру з відповідними доказами.

В зазначене судове засідання ліквідатор не з'явився, про причини неявки суду не повідомив, вимоги ухвали суду від 25.10.2017 не виконав, витребуваних доказів суду не надав.

Ухвалою суду від 13.11.2017 розгляд справи було відкладено на 27.11.2017, зобов'язано ліквідатора Косиневського М.А. за три дні до дати судового засідання надати суду звіт про хід ліквідаційної процедури станом на поточну дату з підтверджуючими доказами.

13.11.2017, після судового засідання у справі, на адресу суду надійшов проміжний звіт ліквідатора за №01-34/182 від 09.11.2017, який містив клопотання про: зобов'язання ПАТ "УКРГАЗБАНК" надати інформацію про відкриті або закриті розрахункові рахунки ТОВ "Український правовой альянс" та інформацію про залишок коштів; відкладення розгляду справи на іншу дату. До проміжного звіту ліквідатором було додано: протоколи засідання комітету кредиторів від 09.08.2017, 11.09.2017 та 09.10.2017, копії запитів до АБ "УКРГАЗБАНК".

В судове засідання 27.11.2017 ліквідатор не з'явився, про причини неявки суду не повідомив.

Проміжний звіт ліквідатора від 09.11.2017 містить інформацію про те, що згідно довідки ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області ТОВ "Український правовой альянс" має відкриті розрахункові рахунки в АБ "УКРГАЗБАНК".

З метою отримання інформації про відкриті або закриті розрахункові рахунки ТОВ "Український правовой альянс", про залишок грошових коштів, ліквідатором направлено відповідні запити до АБ "УКРГАЗБАНК" від 08.08.2017 та від 29.09.2017.

Копію запиту до АБ "УКРГАЗБАНК" від 08.08.2017 ліквідатором до звіту не додано, про що свідчить акт відділу документального забезпечення господарського суду Миколаївської області від 13.11.2017.

Крім того, з тексту звіту ліквідатора вбачається, що 31.10.2017 на адресу ліквідатора надійшла відповідь від АБ "УКРГАЗБАНК" про відмову в розкритті банківської таємниці, що стало підставою для звернення ліквідатора до суду з відповідним клопотанням.

Між тим, матеріали звіту ліквідатора не містять доказів на підтвердження викладених обставин.

Ухвалою суду від 27.11.2017 розгляд справи відкладено на 11.12.2017, зобов'язано ліквідатора Косиневського М.А. за три дні до дати судового засідання надати суду докази на підтвердження обставин, викладених у клопотанні від 09.11.2017 про витребування інформації.

11.12.2017 ліквідатор в судове засідання знов не з'явився, про причини неявки суду не повідомив, вимог ухвали суду від 27.11.2017 не виконав, витребуваних доказів суду не надав.

Ухвалою суду від 11.12.2017 ліквідатору було відмовлено у задоволенні клопотання про витребування інформації у зв'язку з тим, що у матеріалах справи відсутні копії запиту ліквідатора до АТ "УКРГАЗБАНК" від 08.08.2017 та відповіді банку, ліквідатором витребувані докази суду не надано.

Ухвалою суду від 07.06.2018 судове засідання у справі для розгляду звіту ліквідатора про проведену роботу та ліквідаційного балансу банкрута призначено на 06.07.2018, встановлено ліквідатору строк до 05.07.2018 для надання суду звіту про проведену роботу, ліквідаційного балансу та доказів схвалення звіту комітетом кредиторів банкрута.

04.07.2018 на електронну адресу суду надійшов проміжний звіт ліквідатора за вих. №01-34/88 від 03.07.2018, який містив інформацію про те, що відповідно до довідки ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області ТОВ "Український правовой альянс" має відкриті розрахункові рахунки в АБ "УКРГАЗБАНК", ліквідатором було направлено запит до АБ "УКГАЗБАНК" щодо надання інформації про відкриті або закриті розрахункові рахунки банкрута, інформації про залишок коштів, на теперішній час відповіді не надходило, ліквідатором направлено ще один запит, відповіді не отримано.

Також, з матеріалів справи вбачається, що ліквідатором Косиневським М.А. вимоги ч.ч. 9, 10 ст. 41 Закону про банкрутство не виконано, щомісячних звітів комітету кредиторів про свою діяльність, інформацію про фінансове становище і майно боржника, використання коштів боржника та іншої інформації не надано з грудня 2017 року до теперішнього часу.

На звернення кредитора за вих. №20/6-257/934 від 21.03.2018 щодо надання інформації про здійснені заходи ліквідаційної процедури, ліквідатором відповіді не надано.

Ухвалою від 06.07.2018 судом було зобов'язано ліквідатора Косиневського М.А. скликати збори комітету кредиторів, на вирішення якого поставити питання щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень ліквідатора у справі, встановлено ліквідатору Косиневському М.А. строк до 15.08.2018 для надання суду звіту за підсумками ліквідаційної процедури, ліквідаційного балансу банкрута, рішення комітету кредиторів за результатами розгляду звіту про ліквідаційну процедуру та ліквідаційного балансу, щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень ліквідатора у справі.

Згідно копії повідомлення за вих. №01-34/101 від 03.08.2018, скерованого на адресу кредитора 03.08.2018, ліквідатором було зазначено про проведення засідання комітету кредиторів ТОВ «Український правовой альянс» 13.08.2018 об 11.00 год. за адресою: м. Харків, вул. Р.Ролана, 12, з порядком денним: звіт ліквідатора за час здійснення покладений на нього обов'язків. Тобто, на розгляд комітету кредиторів банкрута питання схвалення кандидатури арбітражного керуючого для призначення нового ліквідатора не виносилось взагалі.

На виконання вимог ухвали суду від 06.07.2018 ліквідатором не надано суду звіту за підсумками ліквідаційної процедури та ліквідаційного балансу банкрута з підтверджуючими доказами.

Наведені вище обставини свідчать про неналежне виконання арбітражним керуючим Косиневським М.А. обов'язків ліквідатора банкрута.

Передбачений ч. 1 ст. 37 Закону про банкрутство дванадцятимісячний строк ліквідаційної процедури у даній справі закінчився 06.07.2018.

Відповідно до ч. 8 ст. 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон про банкрутство) до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про: обрання голови комітету; скликання зборів кредиторів; звернення до господарського суду з клопотанням про відкриття процедури санації, визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури у випадках, передбачених цим Законом; звернення до господарського суду з вимогою про визнання правочинів (договорів) боржника недійсними на будь-якій стадії процедури банкрутства; звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора), припинення повноважень арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора) та про призначення іншого арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора) та інш.

Частиною 12 ст. 41 Закону про банкрутство встановлено, що у разі невиконання або неналежного виконання ліквідатором своїх обов'язків господарський суд за клопотанням комітету кредиторів або з власної ініціативи може припинити повноваження ліквідатора і призначити нового ліквідатора в порядку, встановленому цим Законом.

Клопотанням №20/7-741 від 16.08.2018 єдиний кредитор у справі - голова комітету кредиторів банкрута просить суд припинити повноваження арбітражного керуючого Косиневського М.А. як ліквідатора у справі №015/96/17 та призначити нового ліквідатора у зазначеній справі у порядку, встановленому Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Відповідно до положень ч. 3 ст. 98 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", під час реалізації своїх прав та обов'язків арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор) зобов'язаний діяти добросовісно, розсудливо, з метою, з якою ці права та обов'язки надано (покладено), обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії), на підставі, у межах та спосіб, що передбачені Конституцією та законодавством України про банкрутство.

Частиною 1 ст. 46 Закону про банкрутство встановлено, що після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються: відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси; відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії договорів купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна; реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів; довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню; для акціонерних товариств - копія розпорядження про скасування реєстрації випуску акцій, засвідчена Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку; для емітентів цінних паперів - копія звіту про наслідки погашення цінних паперів, засвідчена Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Звіт ліквідатора має бути схвалений комітетом кредиторів, власником майна (органом, уповноваженим управляти майном) боржника (для державних підприємств або підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків).

Про час і місце судового засідання, у якому має розглядатися звіт і ліквідаційний баланс, господарський суд повідомляє ліквідатора та членів комітету кредиторів.

Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

Відповідно до ч. 4 зазначеної статті, у разі якщо господарський суд дійшов висновку, що ліквідатор не виявив або не реалізував майнові активи банкрута у повному обсязі, суд виносить ухвалу про призначення нового ліквідатора в порядку, встановленому цим Законом, якщо інше не передбачено цим Законом.

Ненадання доказів, які б свідчили про ліквідаційні дії, в т.ч. про строки їх вчинення та результати, позбавляє суд можливості здійснення своїх функцій в ліквідаційній процедурі, зокрема визначених ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Таким чином, ліквідатором Косиневським М.А. протягом ліквідаційної процедури не вжито всіх можливих та необхідних заходів до належного виконання обов'язків ліквідатора, вчасного проведення ліквідаційної процедури та надання суду звіту за підсумками ліквідаційної процедури та ліквідаційного балансу банкрута, у строки передбачені ст. 46 Закону про банкрутство.

Відповідно до ч. 3 ст. 114 Закону про банкрутство, господарським судом може бути усунуто арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) від виконання ним своїх обов'язків за клопотанням комітету кредиторів, органу, уповноваженого управляти державним майном (для державних підприємств та підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків) або за власною ініціативою у разі, зокрема, невиконання або неналежного виконання обов'язків, покладених на арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора). За наявності підстав для усунення арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), суд виносить ухвалу про його відсторонення від виконання відповідних повноважень під час провадження у справі про банкрутство.

Відповідно до ч. 1 ст. 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон), кандидатура арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) для виконання повноважень розпорядника майна визначається судом самостійно із застосуванням автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України. У разі якщо від арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), визначеного автоматизованою системою, не надійшла заява про згоду стати розпорядником майна в цій справі, то розпорядника майна призначає суд без застосування автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України. Кандидатура арбітражного керуючого для виконання повноважень керуючого санацією або ліквідатора визначається судом за клопотанням комітету кредиторів, а у разі відсутності такого клопотання - за ініціативою суду, крім випадків, передбачених цим Законом.

Відповідно до п. 4.14 Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство, затвердженого Постановою пленуму Вищого господарського суду України 16.01.2013 №1, у разі якщо від арбітражного керуючого, визначеного автоматизованою системою, надійшла заява про відмову від участі у справі або не надійшла заява про участь у такій справі у встановлений господарським судом строк, господарський суд призначає арбітражного керуючого без застосування автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Реєстру, з урахуванням рівня кваліфікації та спеціалізації арбітражного керуючого.

Таким чином, у зв'язку з тим, що арбітражний керуючий Косиневський М.А. не виконує належним чином обов'язки ліквідатора ТОВ «Український правовой альянс», на підставі ч. 3 ст. 114 Закону про банкрутство, суд вважає необхідним клопотання кредитора - голови комітету кредиторів від 16.08.2018 №20/7-741 задовольнити, відсторонити арбітражного керуючого Косиневського М.А. від виконання повноважень ліквідатора ТОВ «Український правовой альянс», здійснити запит на автоматизований відбір кандидатури арбітражного керуючого для призначення ліквідатором у даній справі з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

Керуючись ст. ст. 2, 9, 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. ст. 233, 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд -

ПОСТАНОВИВ:

1.Клопотання голови комітету кредиторів - Державного підприємства "Одеський морський торговельний порт" №20/7-741 від 16.08.2018 - задовольнити.

2.Відсторонити арбітражного керуючого Косиневського Максима Анатолійовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна. Керуючого санацією, ліквідатора) №980 від 23.05.2013 від виконання обов'язків ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Український правовой альянс".

3.Арбітражному керуючому Косиневському М.А. забезпечити збереження активів документації, печаток та штампів Товариства з обмеженою відповідальністю "Український правовой альянс" до призначення нового ліквідатора.

4.Здійснити запит на автоматизований відбір кандидатури арбітражного керуючого для призначення ліквідатором у даній справі з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

5.Розгляд справи відкласти на 03 вересня 2018 року об 11 год. 30 хв.

6.Ухвалу надіслати на адреси: кредитора, банкрута, арбітражного керуючого Косиневського М.А., центру надання адміністративних послуг (54001, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20).

7.Ухвала господарського суду набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена у 10-денний строк з дня складення повного тексту безпосередньо до Одеського апеляційного господарського суду або через Господарський суд Миколаївської області.

Повний текст ухвали складено і підписано 23 серпня 2018 року.

Суддя В.О.Ржепецький