Постанова № 75670086, 02.08.2018, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
02.08.2018
Номер справи
804/2974/18
Номер документу
75670086
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 серпня 2018 рокусправа № 804/2974/18 (суддя – Ільков В.В., м. Дніпро)

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого-судді-доповідача ОСОБА_1

суддів: Іванов С.М., Панченко О.М.,

за участю секретаря судового засідання: Яковенко О.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні м. Дніпро адміністративну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 14 травня 2018 року у справі №804/2974/18 за позовом ОСОБА_2 до Ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Дніпропетровській області, третя особа Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про зобов’язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 23.04.2018 року звернувся до суду з позовом, згідно з яким просить:

- зобов’язати Ліквідаційну комісію ГУ МВС України в Дніпропетровській області оформити нову довідку “Про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії” позивачу, згідно з додатком 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року №103, в якій вказати: “.. розмір грошового забезпечення, за нормами, чинними за січень 2016 року, за прирівняною посадою поліцейського старшого оперуповноваженого в особливо важких справах Дніпропетровського Управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України до посади на день звільнення із служби старший оперуповноважений в особливо важких справах інформаційного відділення 3-го відділу внутрішньої безпеки (в Дніпропетровській області) СВБ ГУБОЗ МВС України, становить:

- посадовий оклад – сума, відповідно посади старшого оперуповноваженого в особливо важких справах Дніпропетровського Управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції, згідно Додатку 5 до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988, п. 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року №103;

- підвищення посадового окладу (_____ відсотків) – сума, відповідно розміру грошового забезпечення посади старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах Дніпропетровського Управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції – згідно п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року № 103;

- оклад за спеціальним званням підполковник поліції – сума відповідно Додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988, п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року № 103;

- надбавки за стаж служби (_ відсотків) - сума, відповідно п.2 п.5 Постанови Кабінету Міністрів від 17.07.1992 року № 393, п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року № 103; надбавка за службу в умовах режимних обстежень (_____ відсотків) – сума, відповідно розміру грошового забезпечення до посади старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах Дніпропетровського Управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції – згідно п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року № 103;

- інші надбавки, які мають постійний характер, відповідно розміру грошового забезпечення до посади старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах Дніпропетровського Управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції – згідно п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року № 103;

- премія (____ відсотків) – сума, відповідно розміру грошового забезпечення до посади старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах Дніпропетровського Управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції – згідно п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року № 103;

- усього – сума. ” Позов обґрунтовано тим, що позивач звільнився на пенсію з посади старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах інформаційного відділення 3-го відділу внутрішньої безпеки (в Дніпропетровській області) СВБ ГУ БОЗ МВС України, у званні підполковника міліції, однак відповідач при видачі позивачу довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії зазначив розмір надбавки за службу в умовах режимних обстежень, та надбавку за специфічні умови проходження служби, з урахуванням посади поліцейського ГУ НП в Дніпропетровській області, а не згідно відповідної посади поліцейського Управління внутрішньої безпеки в Дніпропетровській області ДВБ Національної поліції. Станом на 01.01.2016 року і до теперішнього часу відповідна посада, як зазначає позивач, з якої він звільнявся на пенсію, входить до складу Управління внутрішньої безпеки в Дніпропетровській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції МВС України, тобто до складу посад міжрегіонального органу Національної поліції, а не до складу посад ГУ НП в Дніпропетровській області.

Рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 14 травня 2018 року у задоволенні позову відмовлено повністю.

Рішення суду мотивовано тим, що відповідно до абзацу 7 п. 5 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України №393 від 17.07.1992р. додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, скасовані чи такі, що не виплачуються на момент виникнення права на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами), крім зазначених у абзаці шостому цього пункту, для перерахунку пенсії не враховуються. Що узгоджується із правовою позицією викладеною у зразковому рішенні Верховного Суду від 12.03.2018 року встановленому у типовій справі № Пз/9901/1/18. Не погодившись з рішенням суду першої інстанції позивач, зазначаючи про порушення судом першої інстанції норм матеріального права, оскаржив його до апеляційного суду. Просить скасувати рішення суду першої інстанції та прийняти нову постанову, якою позов задовольнити.

Апеляційна скарга фактично обґрунтована тим, що на цей час посада прирівняна – посада старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах Дніпропетровського Управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, ця посада входить до складу Дніпропетровського Управління ДВБ Національної поліції України, яке в свою чергу входить до складу Департаменту внутрішньої безпеки – міжрегіонального територіального органу Національної поліції України і не входить до складу посад Апарату Головних Управлінь Національної поліції в Дніпропетровській області.

Згідно з відзивом на апеляційну скаргу, відповідач зазначаючи про законність та обґрунтованість рішення суду першої інстанції просить апеляційну скаргу залишити без задоволення, а рішення суду без змін.

Заслухавши доповідь судді-доповідача, перевіривши законність та обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів апеляційної скарги, обговоривши доводи апеляційної скарги та відзиву на неї, дослідивши матеріали справи, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом першої інстанції встановлено та знайшло підтвердження під час апеляційного розгляду справи, що позивач проходив службу в органах внутрішніх справ і на цей час є пенсіонером органів внутрішніх справ України та отримує пенсію відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" за вислугу років.

25.08.2009 року позивач звільнився на пенсію з посади старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах інформаційного відділення 3-го відділу внутрішньої безпеки (в Дніпропетровській області) Служби внутрішньої безпеки Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, з 25.08.2009 року, згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ № 2021 о/с від 25.08.2009 року, у званні підполковника міліції (а.с.59).

12.02.2018 року позивач звернувся до Ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Дніпропетровській області із заявою про надання повного тексту довідки «Про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії», для перерахунку пенсії з 01.01.2016 року згідно з Законом України № 900-VІІІ від 23.12.2015 року, з урахуванням того, що позивач звільнився з посади старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах 3-го відділу внутрішньої безпеки (Дніпропетровської області) СВБ ГУБОЗ МВС України, у званні підполковника міліції (а.с.20).

Згідно з відповідю на цю заяву, Ліквідаційною комісією ГУ МВС України в Дніпропетровській області № 1-Л/877Лі від 23.02.2018 року, відповідачем було повідомлено про те, шо довідка про грошове забезпечення для перерахунку пенсії направлена до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області супровідним листом № 19/918 від 16.06.2017 року, а також надано повний текст довідки: «Довідка № 83/31655 від 30.05.2017 року про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_2 про те, що відповідно до частини третьої ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988, наказу МВС України від 06.04.2016 року № 260 розмір грошового забезпечення за нормами чинними на 01.01.2016 року за посадою старший оперуповноважений в особливо важливих справах інформаційного відділення 3-го відділу внутрішньої безпеки (у Дніпропетровській області) Служби внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВС України, яку позивач займав на день звільнення зі служби становить:

- посадовий оклад – 2700,00 грн.;

- оклад за звання підполковник міліції – 2200,00 грн.;

- надбавка за стаж служби 40% - 1960,00 грн.;

- премія 2,28% - 156,41 грн.;

- всього 7016,41 грн.» (а.с.21).

З матеріалів справи вбачається, що позивач неодноразово звертався до Ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Дніпропетровській області із інформаційними запитами, в яких просив надати достовірну, точну, повну та обґрунтовану інформацію щодо розмірів грошового забезпечення для перерахунку пенсії, згідно із займаною посадою, враховуючи діюче Законодавство, а саме:

- розмір надбавки за специфічні умови проходження служби;

- розмір надбавки за службу в умовах режимних обстежень;

- розмір премії, при цьому посилюючись на Постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 року № 887 «Про утворення територіального органу національної поліції», якою було утворено як юридичну особу публічного права Департамент внутрішньої безпеки як міжрегіональний територіальний орган Національної поліції.

Проте, у своїх відповідях на інформаційні запити ОСОБА_2 відповідач посилається на те, що позивач був звільнений з органів внутрішніх справ у званні підполковника міліції, з посади старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах 3-відділу внутрішньої безпеки (в Дніпропетровській області) СВБ ГУБОЗ МВС України, що функціонував у структурі підрозділу підпорядкованому МВС, а не в структурі апарату МВС. Посадові оклади працівникам зазначеного підрозділу були встановлені на рівні посадових окладів осіб начальницького складу органів внутрішніх справ для апарату Головних управлінь в області, про що свідчить грошовий атестат №245 від 07.10.2009 року, виданий УФЗБО ГУ МВС України в Дніпропетровській області для призначення позивачу пенсії. За даними грошового атестату посадовий оклад встановлений та виплачувався згідно з додатком до наказу МВС України від 31.12.2007 року №499 «Про впорядкування структури умов грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ» за відповідною посадою «старший оперуповноважений особливо важливих справах» у розмірі 950 гривень (а.с.28-29). Правомірність дій відповідача щодо видачі позивачу довідки про складові грошового забезпечення для перерахунку пенсії за посадою прирівняною до посади яку він займав на час звільнення є предметом спору переданого на вирішення суду.

Колегія суддів, проаналізувавши на підставі фактичних обставин справи застосування судом першої інстанції норм матеріального і процесуального права при прийнятті оскарженої постанови, виходить з наступного.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, осіб начальницького і рядового складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб, визначається Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 № 2262-XII.

Відповідно до ст. 63 вказаного Закону в редакції Закону України від 23.12.2015 № 900-VIII (який набрав чинності 29.12.2015 року) перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей у зв'язку із введенням в дію цього Закону провадиться за документами, що є у пенсійній справі, а також додатковими документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку.

Якщо пенсіонер згодом подасть додаткові документи, які дають право на подальше підвищення пенсії, то пенсія перераховується за нормами цього Закону. При цьому перерахунок провадиться за минулий час, але не більш як за 12 місяців з дня подання додаткових документів і не раніше, ніж з дня введення в дію цього Закону.

Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.

Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством.

Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені частиною другою статті 51 цього Закону. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим зі служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 № 45 встановлений порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Згідно з пунктом 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.

Отже, підставою для проведення перерахунку пенсії є фактична зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, проведена на підставі рішення суб'єкта владних повноважень, наділеного правом установлювати чи змінювати види грошового забезпечення військовослужбовців.

Постановою Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року затверджено грошове забезпечення поліцейських Національної поліції, яке складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премій та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Статтею 102 Закону України «Про Національну поліцію» № 580-VIII від 02.07.2015 року встановлено, що пенсійне забезпечення поліцейських та виплата одноразової грошової допомоги після звільнення їх зі служби в поліції здійснюються в порядку та на умовах, визначених Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Згідно з пунктом 15 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію» № 580-VIII від 02.07.2015 року, за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.

Отже, збільшення грошового забезпечення поліцейських, яке, за своїми складовими є ідентичним складовим колишніх працівників міліції, але за розміром більшим, є безумовною підставою для перерахунку пенсії позивача, як колишнього працівника міліції на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988.

На підставі зазначеного відповідачем було видано та направлено до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області довідку № 83/31655 від 30.05.2017 року про грошове забезпечення для перерахунку пенсії позивача за посадою прирівняною до посади поліцейських відповідно до Переліку посад осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», що прирівняються посадам поліцейських затвердженим наказом МВС України №138 від 17.02.2017 року, який зареєстровано у Міністерстві юстиції України 15.03.2017 року №348/30216 (далі - Наказ №138).

Пунктом 6 Порядку від 13.02.2008 № 45 встановлено, що відповідною вважається посада, яка за класифікаційними характеристиками, зокрема назвою, розміром посадового окладу, функціональністю та організаційним рівнем підрозділу у структурі органу (організації, установи, військової частини тощо) прирівнюється до посади, з якої особа була звільнена.

На час звільнення позивача з органів внутрішніх справ посадові оклади працівникам 3-го відділу внутрішньої безпеки (в Дніпропетровській області) СВБ ГУБОЗ МВС України, який функціонував у структурі підпорядкованому МВС, а не в структурі апарату МВС, були встановлені на рівні посадових окладів осіб начальницького складу органів внутрішніх справ апарату Головних управлінь в області про що, як зазначає відповідач та не заперечується позивачем свідчить грошовий атестат №245 від 07.10.2009 року виданий позивачу для призначення пенсії.

При цьому, у відповідності до пункту 21 розділу VII Наказу №138 посада старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах інформаційного відділення 3–го відділу внутрішньої безпеки СВБ ГУБОЗ МВС України прирівняна до посади старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах в ГУНП.

Враховуючи зазначене, суд апеляційної інстанції погоджується з висновком суду першої інстанції щодо помилковості доводів позивача про те, що на цей час посада старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах Дніпропетровського Управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, входить до складу Дніпропетровського Управління ДВБ Національної поліції України, яке в свою чергу входить до складу Департаменту внутрішньої безпеки – міжрегіонального територіального органу Національної поліції України і не входить до складу посад Апарату Головних Управлінь Національної поліції в Дніпропетровській області.

Разом з цим, суд апеляційної інстанції вважає, що суд першої інстанції вірно звернув увагу на наступне.

Відповідно до п.5 постанови №103 перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) відповідно до п.3 цієї постанови проводиться на підставі довідок про розміри грошового забезпечення, поданих Міністерством внутрішніх справ органам Пенсійного фонду України до набрання чинності цією постановою, або довідок, додатково оформлених та поданих відповідно до Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45.

Вказаною постановою №103 внесені зміни в постанову Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 №393 "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейським та членам їхніх сімей", а також постанову Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45 "Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб". Зокрема, згідно із внесеними змінами, п.5 постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45, викладено в новій редакції, а саме абзац другий: "Особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) перерахунок пенсії з 01.01.2016 проводиться з розміру грошового забезпечення за прирівняною посадою поліцейського, враховуючи оклади за посадою, спеціальним званням, відсоткову надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, за січень 2016 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 №988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" (Офіційний вісник України, 2015 р., №96, ст.3281). Розмір премії визначається у середніх розмірах, що фактично виплачені за відповідною посадою (посадами) поліцейського за січень 2016 року. Подальші перерахунки здійснюються з урахуванням складових грошового забезпечення, передбачених абзацом першим цього пункту.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» ГУМВС підготовлена оновлена довідка про розмір грошового забезпечення ОСОБА_2 №83/31655 від 17.03.2018 року, яка додатково оформлена та подана до ГУ ПФУ супровідним листом ГУ МВС від 21.03.2018 року № 18702 відповідно до Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року №45.

Отже, ГУ УМВС здійснило перерахунок пенсії ОСОБА_2 на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та Законами України.

Враховуючи те, що спір, який розглядається в межах цієї справи фактично зводиться до незгоди позивача з прирівнянням посади з якої він звільнився до посади старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах в ГУНП та як наслідок незгоди з даними зазначеними у довідці про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії позивача, суд апеляційної інстанції зробив висновок про те, що вимоги позивача в частині зазначення нових відомостей грошового забезпечення у відповідності до посади старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах Дніпропетровського Управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції є похідними вимогами від вимоги щодо видачі нової довідки та як наслідок задоволенню не підлягають.

Враховуючи викладене, суд апеляційної інстанції вважає, що суд першої інстанції під час розгляду цієї справи об'єктивно, повно та всебічно дослідив обставини, які мають суттєве значення для вирішення справи, дав їм правильну юридичну оцінку і ухвалив законне, обґрунтоване рішення без порушень норм матеріального та процесуального права, доводи апеляційної скарги висновків суду не спростовують, тому рішення суду першої інстанції у цій справі необхідно залишити без змін, а апеляційну скаргу без задоволення.

Керуючись: статтями 241-245, 250, пунктом 1 частини 1 статті 315, статтями 316, 321, 322, 327, 329 КАС України, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_2 – залишити без задоволення, а рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 14 травня 2018 року у справі №804/2974/18 – без змін.

Постанова суду набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду за наявності підстав, передбачених частиною 5 статті 291, пунктом 2 частини 5 статті 328 Кодексу адміністративного судочинства України.

Вступну та резолютивну частини постанови проголошено 02 серпня 2018 року.

Повне судове рішення складено 02 серпня 2018 року.

Головуючий В.Є. Чередниченко

Суддя: С.М. Іванов

Суддя: О.М. Панченко