
09.07.2018
Справа № 369/7106/18
Провадження № 3/369/2620/18
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09 липня 2018 року м. Київ
Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Лисенко В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Головного управління ДФС в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, директора ТОВ «ОСОБА_2 Плюс», проживаючого за адресою: ОСОБА_3, 44, кв.297, м.Київ,
за ч. 1 ст. 155-1 КУпАП, -
ВСТАНОВИВ:
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №294 від 11.06.2018 р. встановлено, що 11.06.2018 року, за результатами фактичної перевірки ТОВ «ОСОБА_2 Плюс» було виявлено правопорушення вчинене директором ОСОБА_1, а саме: порушено порядок проведення розрахунків, а саме: невикористання режиму попереднього програмування найменувань, а саме: не зазначено код товарної підкатегорії згідно з ЗЕД для пального, чим порушено п. 11 ст. 3 Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 №265/95-ВР (зі змінами та доповненнями), чим вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 155-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Суд, вивчивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, а саме: протокол про адміністративне правопорушення №294 від 11.06.2018р., акт фактичної перевірки від 05.05.2018 № 0973/1000/14/39857834, приходить до висновку, що дану справу про адміністративне правопорушення необхідно повернути до Головного управління ДФС в Київській області для доопрацювання з наступних підстав.
Відповідно до вимог ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.
Згідно протоколу, складеного на ім’я ОСОБА_1 №294 від 11.06.2018 р., на вказану адресу проживання ОСОБА_1, а саме: ОСОБА_3, 44, кв.297, м.Київ,були надіслані повістки про виклик його до суду. На вказані виклики правопорушник не реагує.
За таких обставин суд вважає, що в протоколі вказані невірні анкетні дані ОСОБА_1, а отже суд позбавлений можливості розглянути справу про адміністративне правопорушення.
Враховуючи вищевикладене, суд повертає матеріали даної справи про адміністративне правопорушення для належного оформлення.
На підставі викладеного, керуючись ст. 256, ст. ст. 278, 280, 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ПОСТАНОВИВ :
Справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 155-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення повернути до Головного управління ДФС в Київській області - для доопрацювання.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: В.В. Лисенко