Ухвала суду № 75272850, 13.07.2018, Придніпровський районний суд м. Черкас

Дата ухвалення
13.07.2018
Номер справи
711/5302/18
Номер документу
75272850
Форма судочинства
Кримінальне
Державний герб України

Придніпровський районний суд м.Черкаси

Справа № 711/5302/18

У Х В А Л А

10 липня 2018 року м.Черкаси

Слідчий суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси Казидуб О.Г.,

при секретарі: Зайцевій О.І.

за участю прокурора: Чепурної Т.В.

адвоката: ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Черкаси скаргу Товариства з обмеженою відповідальність «Ресурс-Центр-М» на бездіяльність прокурора, яка полягає в невнесенні до ЄРДР відомостей відповідно до заяви Директора ТОВ «Ресурс-Центр-М» ОСОБА_2 від 11.06.2018 року про вчинення кримінального правопорушення передбаченого ст.367 КК України,-

в с т а н о в и в:

Товариство з обмеженою відповідальність «Ресурс-Центр-М» звернулося до суду з скаргою на бездіяльність прокурора, яка полягає в невнесенні до ЄРДР відомостей по заяві директора ТОВ «Ресурс-Центр-М» ОСОБА_2 від 11.06.2018 року про вчинення кримінального правопорушення передбаченого ст.367 КК України. Свою скаргу мотивує тим, що 11 червня 2018 року Товариством з обмеженою відповідальністю «Ресурс Центр-М» було направлено засобами поштового зв’язку: рекомендованим поштовим відправленням за реєстровим номером 1920101163020 до ОСОБА_3 Черкаської області повідомлення №67 від 11.06.2018 року про вчинення кримінального правопорушення за ст. 367 КК України посадовими особами - начальником митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_4 та заступником начальника митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_5

Відповідно до офіційних відомостей розміщених на сайті УДППЗ «Укрпошта»,вищевказане повідомлення про вчинення кримінального правопорушення було отримано прокуратурою Черкаської області 13 червня 2018 року .

Суть заяви (повідомлення №67) від 11.06.2018 року про вчинення кримінального правопорушення за ст. 367 КК України полягала в наступному.

Відповідно до свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 04.08.2015 року, серія СТА номер 660552, Товариство з обмеженою відповідальністю «Ресурс Центр-М» (ідентифікаційний код 36780963. вул. Уманська, б. 152В, с. Піківець, Уманський район, Черкаська область. 20392) є власником комплексу нежитлових будівель та споруд за адресою: Черкаська область. Уманський район, Паланська сільська рада, автодорога Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам'янка (через Вінницю), 535 км.

На виконання зобов'язань по договору №1 оренди на складські приміщення від 28.12.2015 року, частину вищевказаних приміщень на правах оренди використовувало Товариство з обмеженою відповідальністю «АгроАльянс», яке проводило господарську діяльність щодо надання послуг митного складу, які контролюються ДФС України у відповідності до положень Митного кодексу України.

23 лютого 2018 року вищевказаний договір припинив свою дію, про що орендар ТОВ «АгроАльянс» повідомив митний орган та відповідно передав (повернув) на виконання умов договору об'єкти нерухомого майна (приміщення).

При передачі приміщення. ТОВ «АгроАльянс» було надано нам копію наказу №10 від 01.02.2018 року Черкаської митниці ДФС «Про зупинення дії дозволу на право відкриття та експлуатацію митного складу», згідно якого зупинено дію дозволу на відкриття та експлуатацію митного складу відкритого типу ТОВ «АгроАльянс», код ЄДРПОУ 31561235, складські приміщення, що розташовані за адресою: Черкаська область, Уманський район, Палапська сільська рада, автодорога Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам’янка (через Вінницю). 535 км, терміном до 02.03.2018 року включно.

Контроль за виконанням даного наказу покладено на заступника начальника митного поста «Умань» ОСОБА_5

Відповідно до пункту 6.4. Наказу Міністерства фінансів України №835 від 16.07.2012 року «Про затвердження Порядку надання складським об'єктам статусу «митний склад» та позбавлення такого статусу» MC виключається з Реєстру MC шляхом внесення посадовою особою ДФС реквізитів листа (подання) та наказу митниці щодо анулюванніДозволу. Дата наказу митниці щодо анулювання Дозволу є датою анулювання цього Дозволу. У Реєстрі MC , вказується також кінцева дата переміщення товарів з MC (протягом 30 днів з дня анулювання Дозволу згідно з частиною другою статті 429 Митного кодексу України).

Пунктом 1 частини 3 статті 412 Митного кодексу України встановлено, що дозвіл анулюється: у разі не усунення підприємством обставин, зазначених у пунктах 1 або 2 частини другої цієї статті, протягом 30 днів, наступних за днем зупинення дії дозволу.

Тобто в даному випадку анулювання дозволу відбувається за поданням посадової особи митного поста «Умань» Черкаської митниці 02 березня 2018 року.

Проте, в приміщеннях за адресою: Черкаська область. Уманський район, Паланська сільська рада, автодорога Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам’янка (через Вінницю), 535 км вже тривалий час, більше 2-х місяців з дня повернення від колишнього орендаря на умовах договору, що припинив свою дію. знаходиться невідомий товар : засоби захисту рослин, який займає частину площі приміщень, які раніше використовувалися та поміщений там під контролем митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС за територіальністю.

Незважаючи на неодноразові звернення, посадові особи: начальник митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_4 та заступник начальника митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_5 жодних дій з 24 лютого 2018 року щодо переміщення товару, що знаходився під митним контролем на колишньому митному складі за адресою: Черкаська область. Уманський район, Паланська сільська рада, автодорога Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам'янка (через Вінницю), 535 км та звільнення наших приміщень для ведення господарської діяльності не вчиняють.

Станом на 11 червня 2018 року дозвіл не анульовано.

03 березня 2018 року ТОВ «Ресурс Центр-М». на виконання попередніх домовленостей, було укладено з фізичною особою підприємцем ОСОБА_6 (13625, Житомирська обл. Ружинський район, село Роставиця, вул. 40-річчя Перемоги, будинок 91, код за ДРФО НОМЕР_1, ІПН НОМЕР_1, № свід. 005414,) договір оренди складського приміщення № 16 від 03.03.2018 року, у відповідності до якого у строк до 10 березня 2018 року зобов’язалось передати складські приміщення за адресою: Черкаська область. Уманський район, Паланська сільська рада, автодорога Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам'янка (через Вінницю), 535 км на строк до 03.03.2019 року, вартість оренди визначена в розмірі 84 000, 00 (вісімдесят чотири тисячі) гривень щомісячно.

Але. через перешкоди митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС в особі начальника митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_4 та заступника начальника митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_5, власник приміщень ТОВ «Ресурс Центр-М» не мфке передати їх орендарю, та шкода від таких дій на даний час вже складає близько 320 000,00 (триста двадцять тисяч) гривень (станом на 11 червня 2018 року) та збільшується щомісячно на суму місячної орендної плати.

Відповідно до пункту 9.2. договору, ТОВ «Ресурс Центр-М» зазнало збитків в розмірі 84 000,00 гривень, за порушення строків передачі нежитлового складського приміщення, внаслідок дій посадових осіб митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС, щодо яких зазначено дане повідомлення про вчинення кримінального злочину.

Такі дії службових осіб начальника митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_4 та заступника начальника митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_5 мають ознаки злочину за ст. 367 Кримінального кодексу України, Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало Істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб.

Враховуючи вищеописане, посадові особи митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС в особі начальника митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_4 та заступника начальника митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_5 протягом тривалого часу з 02 березня 2018 року по даний час - 25 червня 2018 року свідомо неналежно виконують свої службові обов’язки несумлінне ставлення до них, що завдає тривалий час істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих юридичних осіб, а саме ТОВ «Ресурс Центр-М»

Станом на 25 червня 2018 року відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань не внесені, витяг заявнику не надано.

На неодноразові звернення ТОВ «Ресурс Центр-М» за контактним телефоном 047 2 37 54 57 (приймальня прокуратури Черкаської області) отримано відповідь, що Ваше повідомлення на розгляді у загальному відділі звернень громадян, відомості до реєстру не внесені.

Відповідно до вимог ст. 25 КПК України прокурор, слідчий зобов'язані в межах своєї компетенції розпочати досудове розслідування в кожному випадку безпосереднього виявлення ознак кримінального правопорушення або в разі надходження заяви (повідомлення) про вчинення кримінального правопорушення, а також вжити всіх передбачених законом заходів для встановлення події кримінального правопорушення та особи яка його вчинила.

Відповідно п.1 ч.І ст.303 КПК України, на досудовому провадженні може бути оскаржена бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення.

Як зазначено в ст. 214 КПК України, слідчий, прокурор, невідкладно, але не пізніше 24 години після подання заяви, повідомлення про вчинення кримінального правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов'язаний внести відповідні відомості до СРДР та розпочати розслідування. Здійснення досудового розслідування до внесення відомостей до реєстру або без такого не допускається.

Слідчий, прокурор або інша службова особа уповноважена на прийняття й реєстрацію заяви чи повідомлень про кримінальне правопорушення, зобов'язані прийняти та зареєструвати таку заяву або повідомлення. Відмова у прийняття та реєстрації заяви або повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається.

Статтею 60 КПК України визначено, що Заявником є фізична або юридична особа, яка звернулася із заявою або повідомленням про кримінальне правопорушення до органу державної влади, уповноваженого розпочати досудове розслідування, і не є потерпілим. Заявник має право : 1) отримати від органу, до якого він подав заяву, документ, що підтверджує її прийняття і реєстрації ;2) подавати на підтвердження своєї заяви речі і документи; 3) отримати інформацію про закінчення досудового розслідування. Згідно Положення "Про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань " затвердженого наказом Генеральної прокуратури України від 06.04.2016 року № 139 формування Реєстру розпочинається з моменту внесення до нього Реєстратором відповідних відомостей про кримінальне правопорушення, зазначених у заяві, чи повідомленні про його вчинення або виявлених ним самостійно з будь-якого джерела. Усні заяви заносяться слідчим або прокурором до протоколу, який підписується заявником. Відомості про кримінальне правопорушення, викладені у заяві, повідомленні чи виявлені з іншого джерела, повинні відповідати вимогам пункту 4 частини п’ятої статті 214 КПК України, зокрема мати короткий виклад обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення. Вищевказане повідомлення (вих. №67 від 11.06.2018 року) про вчинення кримінального правопорушення за ст. 367 ККУ посадовими особами - начальником митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_4 та заступником начальника митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_5 відповідає усім зазначеним вимогам, і повинне бути внесена до Єдиного^реєстру досудових розслідувань, на підтвердження обставин подані докази, викладені у додатках до повідомлення. Системний аналіз положень ст.ст. 214, 303 КПК України, свідчить про те, що предметом судового контролю слідчого судді може бути лише бездіяльність слідчого чи прокурора щодо невнесення відомостей до ЄРДР після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення, тобто саме заява чи повідомлення про кримінальне правопорушення є передумовою для внесення відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР та для початку досудового розслідування в кримінальному провадженні.Підставами вважати заяву чи повідомлення саме про злочин є наявність в таких заявах або повідомленнях об'єктивних даних, які дійсно свідчать про ознаки злочину (фотофіксація пломбування господарських приміщень скаржника, що припинила господарську діяльність Товариства та спричинила матеріальну шкоду ). Такими даними є фактичне існування доказів, що підтверджують реальність конкретної події злочину (документальні докази додані до повідомлення №56 від 20.04.2018 року). Відповідно до ч. 1 ст. 2 КК України, підставою кримінальної відповідальності є вчинення особою суспільно небезпечного діяння, яке містить склад злочину, передбаченого цим Кодексом. Вищевказані дії посадовими особами - начальником митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_4 та заступником начальника митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_5 мають ознаки злочину за статтею 367 КК України - Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб - та карається штрафом від двохсот п'ятдесяти до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Таким чином, Товариство з обмеженою відповідальністю «Ресурс Центр-М» вбачає факт бездіяльності прокуратури Черкаської області щодо розгляду повідомлення (вих. №67 від 11.06.2018 року) про вчинення кримінального правопорушення за ст. 367 КК України посадовими особами - начальником митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_4 та заступником начальника митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_5, поданого відповідно до ст. 214 КПК України, порядок розгляду якого є чітко визначеним кримінальним процесуальним законом та внесення відомостей про вчинене кримінальне правопорушення до ЄРДР. Зміст та текст повідомлення (вих. №67 від 11.04.2018 року) про вчинення кримінального правопорушень за ст. 367 КК України посадовими особами - начальником митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_4 та заступником начальника митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_5 відповідає вимогам ст.214 КПК, а тому його необхідно було розглянути за нормами саме статті 214 КПК. Просить задовольнити скаргу від 25.06.2018 року ТОВ «Ресурс Центр-М» на бездіяльність прокурора щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань;Зобов’язати прокурора Прокуратури Черкаської області розтанути отримане 13 червня 2018 року повідомлення ТОВ «Ресурс Центр-М» №67 від 11.06.2018 року про вчинення кримінального правопорушення за ст. 367 ККУ посадовими особами - начальником митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_4 та заступником начальника митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_5 у відповідності з вимогами ст. 214 КПУ України та внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення, за повідомленням ТОВ «Ресурс Центр-М», та направити матеріали до органу досудового розслідування.

В судовому засіданні адвокат ОСОБА_1 скаргу підтримала в повному обсязі та просила задовольнити.

Прокурор Чепурна Т.В. у судовому засіданні просила в задоволенні скарги відмовити.

Суд, заслухавши думку учасників судового процесу, дослідивши матеріали скарги та поданих документів, приходить до наступного.

Вичерпний перелік рішень, дій чи бездіяльності слідчого або прокурора, які можуть бути оскаржені під час досудового розслідування, визначений ч.1 ст.303 КПК України.

Зокрема, у відповідності до п.1 ч.1 ст.303 КПК України, на досудовому провадженні можуть бути оскаржені бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР.

Відповідно до ст. 307 КПК України, ухвала слідчого судді за результатами розгляду скарги на рішення, дії чи бездіяльність під час досудового розслідування може бути про: скасування рішення слідчого чи прокурора; зобов’язання припинити дію; зобов’язання вчинити певну дію; відмову у задоволенні скарги.

В судовому засіданні встановлено, що 11.06.2018 року директор ТОВ «Ресурс-Центр-М» ОСОБА_2 звернувся до прокуратури Черкаської області з заявою про вчинення кримінального правопорушення за ст.367 КК України посадовими особами-начальником митного поста «Умань»Черкаської митниці ДФС ОСОБА_4 та заступником начальника митного поста «Умань»Черкаської митниці ДФС ОСОБА_5

ОСОБА_3 Черкаської області від 18.05.2018 року № 04/2/2-259-16 відмовлено директору ТОВ «Ресурс-Центр-М» в заяві від 11.06.2018 щодо внесення відомостей до ЄРДР щодо вчинення кримінального правопорушення ,передбаченого ст.367 КК України начальником митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_4 та заступника начальника митного поста «Умань» Черкаської митниці ДФС ОСОБА_5,оскільки аналогічного змісту щодо вчинення вказаними службовими особами кримінального правопорушення ,передбаченого ст.206 КК України вже внесено ,а тому підстав для внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань на даний час не вбачається.

Однак, відповідно до ч.1 ст.214 КПК України слідчий чи прокурор мають прийняти рішення про внесення чи відмову у внесенні повідомлення про кримінальне правопорушення невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, що фактично фізично позбавляє слідчого чи прокурора пересвідчитись у наданій інформації про злочин в тому числі і через інші органи та підрозділи , перевірити окремі його обставини і таке інше, а тому, вищевказане та наявність подачі заявником недостовірної інформації про вчинення кримінального правопорушення виключають наявність в діях слідчого порушень законодавства в частині зловживання службовим становищем.

Стадія досудового розслідування починається з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР і закінчується закриттям кримінального провадження або направленням до суду обвинувального акта, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру, клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності п.5 ч.11 ст.3 КПК України.

Відповідно до ст.214 КПК України саме слідчий та прокурор є суб’єктами, які реалізують завдання кримінального судочинства та є відповідальними особами щодо «якості» перевірки заяв, повідомлень про кримінальні правопорушення, оскільки на них покладається обов’язок вивчення цих заяв та повідомлень та прийняття рішень по внесенню повідомлень про кримінальні правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань чи відмові у внесенні до ЄРДР.

Законом передбачено обов’язок слідчого прокурора, іншої службової особи, уповноваженої на прийняття заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, прийняти і зареєструвати їх. Будь-яка відмова не допускається.

Заява чи повідомлення про кримінальне правопорушення вважається поданим з моменту попередження особи про кримінальну відповідальність за винятком випадків, коли таке попередження неможливо зробити з об’єктивних причин - надходження заяви чи повідомлення поштою, іншим засобом зв’язку, непритомний стан заявника, відрядження, тощо.

Слідчий, прокурор здійснюють свої повноваження відповідно до вимог КПК, починаючи з моменту надходження інформації про кримінальне правопорушення від заявника до правоохоронного органу, що фактично і є передумовою для початку досудового розслідування.

Ця інформація подається у вигляді заяви чи повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення як в усній формі викладена фізичною особою і оформлена в письмовій формі посадовою особою так і письмово надіслана поштою або передана фізичною особою до відповідного органу, установи особисто.

Реєстрація кримінальних правопорушень, осіб, які їх учинили, здійснюється слідчим того органу досудового розслідування, під юрисдикцією якого знаходиться місце вчинення кримінального правопорушення. Положення ст.218 цього Кодексу.

Реєстраторами ЄРДР є: прокурори, слідчі органів прокуратури, внутрішніх справ, служби безпеки, органів, що здійснюють контроль за додержанням податкового законодавства та органів державного бюро розслідувань з моменту створення.

Здійснення досудового розслідування до внесення відомостей до Реєстру або без такого внесення не допускається і тягне за собою передбачену законом юридичну відповідальність.

Таким чином, саме слідчий та прокурор є особами, які відповідно до КПК України являються відповідальними особами за внесення тієї чи іншої інформації від громадян та юридичних осіб до ЄРДР про скоєння кримінального правопорушення та здійснюють первинну юридичну оцінку цих заяв та повідомлень на предмет встановлення чи не встановлення в цих матеріалах ознак кримінального правопорушення.

Відповідно до ч.7 ст.214 КПК України «Якщо відомості про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені прокурором, він зобов’язаний невідкладно, але не пізніше наступного дня, з дотриманням правил підслідності передати наявні у нього матеріали до органу досудового розслідування та доручити проведення досудового розслідування».

Відповідно до правової позиції, викладеної в п.п.1.1 Узагальнень «Про практику розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність органів досудового розслідування чи прокурора під час досудового розслідування», затверджених на засіданні Зборів суддів ВССУ 23.12.2016, визначений ч.1 ст.214 КПК України обов’язок слідчого або прокурора не вимагає оцінки цими суб’єктами такої заяви (повідомлення) на предмет наявності ознак складу злочину для того, щоб вчинити процесуальну дію, яка полягає у внесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР. Такі вимоги не передбачають здійснення оцінки обґрунтованості заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення, а передбачають лише обов’язок уповноважених органів здійснити фіксацію наданих особою відомостей про кримінальне правопорушення, які вона надає усвідомлено для реалізації відповідними органами завдань кримінального провадження.

За обставинами даної справи, саме прокуратура Черкаської області, отримавши заяву директора ТОВ «Ресурс-Центр-М» ОСОБА_2 від 11.06.2018 року , мала надати юридичну оцінку цим повідомленням та матеріалам, які надійшли та внести відомості до ЄРДР

А тому, скарга директора ТОВ «Ресурс-Центр-М» ОСОБА_2 підлягає до задоволення про визнання бездіяльності прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання прокуратурою Черкаської області від директора ТОВ «Ресурс-Центр-М» ОСОБА_2 від 11.06.2018 року заяви про кримінальне правопорушення передбачені ст. 367 КК України ,а тому необхідно зобов»язати уповноважену особу прокуратури Черкаської області внести по цій заяві інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Керуючись п.п.1.1 Узагальнень «Про практику розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність органів досудового розслідування чи прокурора під час досудового розслідування», затверджених на засіданні Зборів суддів ВССУ 23.12.2016, ст.ст. 214, 303-307, 309 КПК України, слідчий суддя,-

у х в а л и в :

Визнати бездіяльність прокурора прокуратури Черкаської області ОСОБА_7, яка полягає в невнесенні до ЄРДР відомостей відповідно до заяви директора ТОВ «Ресурс-Центр-М» ОСОБА_2 від 11.06.2018 року про вчинення кримінального правопорушення передбаченого ст.367 КК України.

Зобов’язати уповноважену особу прокуратури Черкаської області внести відомості до ЄРДР відомості, відповідно до заяви директора ТОВ «Ресурс-Центр-М» ОСОБА_2 від 11.06.2018 року про вчинення кримінального правопорушення передбаченого ст. 367 КК України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: ОСОБА_8