
Справа № 815/1763/18
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 червня 2018 року м.Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Танцюра К.О., розглянувши у порядку письмового провадження у м.Одесі справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання протиправною бездіяльності ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо непроведення перерахунку пенсії з 01.01.2016р. відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей” №900-VІІІ, ст. 63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” №2262-ХІІ, постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015р. №988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції” та довідки Ліквідаційної комісії ГУМВС України в Одеській області №3398 від 03.11.2017р. про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2016р., зобов’язання Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області провести перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей” №900-VІІІ, ст. 63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” №2262-ХІІ, постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015р. №988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції”, з урахуванням нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення(надбавок, доплат, підвищення) премій у розмірах встановлених законодавством для поліцейських, не проведений з вини органів Пенсійного фонду України з 01.01.2016р.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що він є пенсіонером органів внутрішніх справ України і йому була призначена пенсія відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» від 23 грудня 2015 року
№900-VIII були внесені зміни до ст.43 та ст.63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", згідно яких пенсіонери (міліції) набули право на перерахунок пенсії з урахуванням грошового забезпечення у розмірах, встановлених для поліцейських. Позивачем зазначено, що Міністерство внутрішніх справ України, виконуючи умови Порядку №45, 03.02.2017р. за №1461/05/22-2017 направило в Пенсійний фонд України повідомлення про підстави перерахунку пенсії пенсіонерам органів внутрішніх справ України, який в свою чергу 28.03.2017р. за № 9493/02-23 повідомив свої територіальні органи (Головні управління ПФУ) про підготовку та надання списків пенсіонерів МВС, які мають право на перерахунок пенсій, до Ліківідаційних комісій УМВС ГУМВС. На підставі отриманих списків Ліквідаційна комісія ГУМВС України в Одеській області підготувала та відповідно до Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 р. №45 відправила до ОСОБА_2 управління ПФУ в Одеській області довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 01.01.2016р. Позивач зазначив, що 06.02.2018р. він звернувся до відповідача із заявою про перерахунок пенсії, однак листом від 01.03.2018р. №477Б -11 ГУ ПФУ повідомив про те, що Кабінетом Міністрів України 21.02.2018р. прийнято постанову №103, згідно з якою перерахунок пенсій органами Пенсійного фонду України буде проводитись на підставі наданих уповноваженими органами довідок про розмір грошового забезпечення кожної особи без надання пенсіонерами додаткових заяв. Позивач вважає, що виплати, їх призначення та перерахунок, не можуть залежати від відсутності коштів, а відповідач з моменту отримання від Ліквідаційної комісії ГУМВС України в Одеській області довідки про розміри грошового забезпечення для перерахунку пенсії, зобов'язаний був відповідно до п.4 Порядку №4, невідкладно провести перерахунок пенсії з 01.01.2016р. та розпочати виплату.
19.03.2018р. до суду від ОСОБА_2 управління Песнійного фонду України в Одеській області надійшов відзив на позовну заяву, згідно якого відповідач зазначає, що на підставі списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку, ліквідаційною комісією ГУМВС України в Одеській області головному управлінню передана довідка №2363 про розмір грошового забезпечення для перерахунку ОСОБА_1 пенсії та вищевказана довідка про розмір грошового забезпечення не могла використовуватись для здійснення перерахунку, оскільки вона була надана органам Пенсійного фонду України до набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018р. №103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб», яка набрала чинності з 01.03.2018р. На виконання вказаної постанови №103 головним управлінням 10.04.2018р. було проведено перерахунок пенсії позивачу на підставі оновленої довідки про розмір грошового забезпечення №2363, оскільки постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №103 внесено зміни до пункту 5 Порядку, а саме: особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) перерахунок пенсії з 1 січня 2016 р. проводиться з розміру грошового забезпечення за прирівняною посадою поліцейського, враховуючи оклади за посадою, спеціальним званням, відсоткову надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення та премії в розмірах, установлених законодавством, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, за січень 2016 р. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 №988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції України». Розмір премії визначається у середніх розмірах, що фактично виплачені за відповідною посадою (посадами) поліцейського за січень 2016 року.
13.06.2018р. від ОСОБА_1 до суду надійшла відповідь на відзив у якій позивач зазначив, що відповідач з моменту отримання від Ліквідаційної комісії ГУМВС України в Одеській області довідки про розміри грошового забезпечення для перерахунку пенсії, зобов'язане було відповідно до п.4 Порядку №45, невідкладно провести перерахунок пенсії ОСОБА_1 з 01.01.2016р. та розпочати виплату, однак цього не було проведено.
Дослідивши матеріали справи, судом встановлено наступне.
ОСОБА_1 є пенсіонером органів внутрішніх справ України, якому була призначена пенсія відповідно до вимог Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», про що свідчить пенсійне посвідчення №2417518738, Серія ААЄ665718 від 20.06.2012р.(с.с.13) та перебуває на обліку у ОСОБА_2 управлінні Пенсійного фонду України в Одеській області.
Судом встановлено, що Міністерство внутрішніх справ України листом від 22.03.2017р. № 4019102/22-2017, який отримано Пенсійним фондом України 28.03.2017р., надало необхідну інформацію для проведення перерахунку пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), яка запитувалася листом Пенсійного фонду України від 14.02.2017 № 4133102-23. 28.03.2017р. листом за вих. №9493/02-23 Пенсійний Фонд України повідомив свої територіальні органи (головні управління ПФУ) про підготовку та надання списків пенсіонерів Міністерства внутрішніх справ України, які мають право на перерахунок пенсій до Ліквідаційних комісій. Ліквідаційна комісія Міністерства внутрішніх справ України розглянула лист Пенсійного фонду України від 31.03.2017р. № 1519/03 щодо перерахунку пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції), призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та за результатами розгляду розробила співвідношення посад і звань працівників міліції та поліції. Крім того, було надано показники середніх розмірів грошового забезпечення поліцейських, визначені з урахуванням поділу за спеціальними званнями, передбаченими статтею 80 Закону України «Про Національну поліцію». У подальшому на адресу ОСОБА_2 управління МВС України у Одеської області надіслано списки осіб для видачі довідок.
На підставі отриманих списків Ліквідаційна комісія ГУ МВС України в Одеській області склала довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_1 №2363, згідно якої: відповідно до ч.3 ст.63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», постанови КМУ від 15.11.2015р. №988, наказу МВС від 06.04.2016р. №260 розмір грошового забезпечення за нормами чинними на 01.01.2016р. за посадою інспектора дорожньо-патрульної служби Болградського взводу ДПС при УДАЇ ГУМВС України в Одеській області становить: посадовий оклад - 2470,00грн.; оклад за військовим (спеціальним) званням-1000,00грн., надбавка за стаж служби (50%) -1735,00грн.; премія (1,72%) -89,01грн., всього-5294,01грн.(а.с.19).
06.02.2018р. ОСОБА_1 звернувся до ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Одеській області із заявою про перерахунок пенсії, у якій просив управління здійснити перерахунок пенсії, яка призначена йому за вислугою років, з дати виникнення права на перерахунок, тобто з 01.01.2016р. відповідно до довідки, яка була виготовлена Ліквідаційною комісією УМВС України в Одеській області та направлена до ГУ ПФУ в Одеській області (а.с.15).
ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Одеській області від 01.03.2018р. №477/Б-11 адресованого ОСОБА_1 надано відповідь на звернення від 01.03.2018р., у якій зазначено про прийняття 21.02.2018р. Кабінетом Міністрів постанови №103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» яким установлено здійснити перерахунок з 01.01.2016р. та те, що перерахунок буде проводитись згідно із цим порядком, на підставі наданих уповноваженими органами довідок про розмір грошового забезпечення кожної особи без надання пенсіонерами додаткових заяв (а.с.16).
Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, осіб начальницького і рядового складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію, визначені Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 p.N 2262-XII.
Частиною 4 ст.63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (в редакції чинній на момент виникнення спірних правовідносин) визначено, що усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені частиною другою статті 51 цього Закону. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим зі служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.
Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» від 23.12.2015 р.N 900-VIII у Законі України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" статтю 63 після частини другої доповнено новою частиною такого змісту: "Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських".
Частинами 2, 3 ст.51 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" передбачено, що перерахунок пенсій, призначених особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей, провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців. Перерахунок пенсій у зв'язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, не проведений з вини органів Пенсійного фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.
Разом з тим, п.15 розділу ХІ Закону України «Про Національну поліцію» від 02.07.2015р. №580-VIII визначено, що за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.
Статтею 102 Закону України «Про Національну поліцію» передбачено, що пенсійне забезпечення поліцейських та виплата одноразової грошової допомоги після звільнення їх зі служби в поліції здійснюються в порядку та на умовах, визначених Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
Кабінет Міністрів України постановою від 11.11.2015р. №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» встановив розміри грошового забезпечення працівникам поліції за посадовими окладами і спеціальними званнями.
Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 р. N 45.
Пунктом 1 Порядку №45 визначено, що перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.
Відповідно до п.2, 3 Порядку №45 на підставі зазначеного в пункті 1 цього Порядку рішення Кабінету Міністрів України Міноборони, МВС, Мінінфраструктури, СБУ, Служба зовнішньої розвідки, ДПС, Управління державної охорони, Адміністрація Держспецзв'язку, Адміністрація Держприкордонслужби, ДПтС, ДСНС (далі - державні органи) повідомляють у п'ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям. Пенсійний фонд України повідомляє у п'ятиденний строк з моменту надходження інформації від державних органів своїм головним управлінням в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі (далі - головні управління Пенсійного фонду України) про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку (далі - списки). Головні управління Пенсійного фонду України складають у десятиденний строк з моменту надходження зазначеної інформації списки за формою згідно із додатком 1 та подають їх органам, які уповноважені рішеннями керівників державних органів видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії. На підставі списків уповноважені органи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно із додатком 2 (далі - довідка) та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України. Довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені із служби, якщо інше не передбачено цим Порядком. Довідки видаються на осіб, які звільнені із служби.
Разом з тим, ч.4 визначено, що перерахунок пенсії здійснюється на момент виникнення такого права і проводиться у строки, передбачені частинами другою і третьою статті 51 Закону. Якщо внаслідок перерахунку розмір зменшується, пенсія виплачується в раніше встановленому розмірі.
Під час з'ясування офіційних обставин справи судом встановлено, що Ліквідаційною комісією ОСОБА_2 управління МВС України в Одеській області було надано ОСОБА_2 управлінні Пенсійного фонду України в Одеській області довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії станом на 01.01.2016р. щодо ОСОБА_1, що підтверджується листом Ліквідаційної комісії ОСОБА_2 управління МВС України в Одеській області від 22.02.2018р. №14/3-Б-110/зі (а.с.18) та не спростовується відповідачем у відзиві на позовну заяву.
Зазначене свідчить про дотримання державним органом Порядку № 45 у частині надання довідок до органу Пенсійного фонду.
Враховуючи викладене та те, що Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області після надходження довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії станом на 01.01.2016р. щодо ОСОБА_1, не перерахував останньому пенсію, всупереч вимогам ст. 51 "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" та Порядку № 45 після надходження вказаної довідки, суд вважає, що позовні вимоги ОСОБА_1 є обгрунтованими та підлягають задоволенню у повному обсязі.
При цьому, суд наголошує, що відсутність (у тому числі тимчасова відсутність) додаткових коштів у Державному бюджеті не може бути підставою для зменшення будь-яких виплат.
Зазначена позиція викладена у постановах Верховного Суду України, зокрема від 22.06.2010р. у справі № 21-399во10, від 07.12.2012р. у справі №21-977во10, від 03.12.2010 р. у справі № 21- 44а10 та підтримана Конституційним Судом України у рішеннях від 20.03.2002р. № 5-рп/2002, від 17.03.2004р. № 7-рп/2004, від 01.12.2004р. № 20-рп/2004, від 09.07.2007р. № 6-рп/2007, в яких зазначено про неможливість поставити гарантовані законом виплати, пільги в залежність від видатків бюджету.
Суд зазначає, що при прийнятті рішення ним було застосовано висновки рішення Верховного Суду у зразковій справі №820/6514/17 (№ провадження Пз/9901/8/18) від 15.02.2018р., яке набрало законної сили 17.03.2018р., оскільки позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії містить ознаки типовості.
Щодо посилання відповідача у відзиві на позов на здійснення перерахунку пенсії на підставі оновленої довідки №2363 та постанови Кабінету Міністрів України №103 від 21.02.2018 р., суд зазначає, що з 01.01.2016р у ОСОБА_1 виникло безспірне право на перерахунок пенсії, який не проведено з вини суб'єкту владних повноважень.
Частиною 1 ст.58 Конституції України встановлено, що Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.
Оскільки постанова Кабінету Міністрів України №103 від 21.02.2018р. прийнята після виникнення спірних правовідносин, погіршує становище позивача в частині строків виплати належної йому пенсії, суд вважає, що у спірних правовідносинах при прийнятті рішення у даній адміністративній справі, вказана постанова застосуванню не підлягає.
При цьому, разом з позовною заявою позивачем у прохальній частині позовної заяви заявлено клопотання про встановлення судового контролю за виконанням рішення суду шляхом зобов’язання відповідача подати у встановлений судом термін, з моменту набрання рішенням законної сили звіт про виконання судового рішення.
Вирішуючи питання про встановлення судового контролю за виконанням рішення суду, суд зазначає наступне.
Приписами 382 КАС України встановлено, що суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
Зі змісту наведеної правової норми випливає, що зобов'язання суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення є правом суду, яке має застосовуватися у виключних випадках.
Позивачем не наведено причин та не надано доказів, які б свідчили про те, що відповідач може ухилятися від виконання рішення суду.
З огляду на викладене, суд дійшов висновку про відсутність підстав для встановлення судового контролю за виконанням рішення суду шляхом зобов’язання ГУ Пенсійного фонду України в Одеській області подати у встановлений судом термін, з моменту набрання рішенням законної сили, звіт про виконання судового рішення.
Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Враховуючи викладене, суд вважає, що адміністративний позов ОСОБА_1 підлягає задоволенню.
Частиною 1 ст.139 КАС України визначено, що при задоволенні позову сторони, яка не є суб’єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб’єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Як вбачається з квитанції №40 від 14.05.2018р. позивачем сплачено судовий збір за подання адміністративного позову немайнового характеру у розмірі 704,80грн.
Враховуючи те, що суд прийшов до висновку про наявність підстав для задоволення позовної заяви ОСОБА_1 у повному обсязі, суд вважає за можливе стягнути з ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Одеській області за рахунок бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 сплачений судовий збір у сумі 704,80 грн.
Керуючись ст.ст. 241-246, 250, 255, 295 КАС України, суд, -
ВИРІШИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 -задовольнити.
Визнати протиправною бездіяльність ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Одеській області (код ЄДРПОУ 20987385, м.Одеса, вул. Канатна,83) щодо не проведення перерахунку пенсії ОСОБА_1 (код ІПН НОМЕР_1) з 01.01.2016р. відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей” від 23.12.2015р. №900-VІІІ, ст.63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” від 09.04.1992 p.N 2262-XII, постанови Кабінету Міністрів України “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції” від 11.11.2015р. №988, на підставі наданої довідки Ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Одеській області про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії №2363.
Зобов’язати Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області(код ЄДРПОУ 20987385, м.Одеса, вул. Канатна,83) провести перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 (код ІПН НОМЕР_1) відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей” від 23.12.2015р. №900-VІІІ, ст. 63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” від 09.04.1992 p.N 2262-XII, постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015р. №988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції”, на підставі наданої довідки Ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Одеській області про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії №2363.
Стягнути з ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Одеській області (код ЄДРПОУ 20987385, м.Одеса, вул. Канатна,83) за рахунок бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 (код ІПН НОМЕР_1) сплачений судовий збір у сумі 704,80 грн.
Рішення набирає законної сили згідно ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими ст.ст. 293, 295 та п. 15-5 розділу VII Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя К.О. Танцюра
.