Єдиний державний реєстр судових рішень Придніпровський районний суд м.Черкаси
Справа № 711/1647/18
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 березня 2018 року слідчий суддя Придніпровського районного суду міста Черкаси ОСОБА_1 , за участю: секретаря судових засідань ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , слідчого ОСОБА_4 , розглянувши у закритому судовому засіданні в приміщенні Придніпровського районного суду м. Черкаси клопотання старшого слідчого в ОВС СУ ГУНП в Черкаській області ОСОБА_4 про проведення обшуку, внесенного у матеріалах кримінального провадження №12015250230002035 від 03.12.2015 за ознаками кримінальних правопорушень, передбаченихст.356, ч.2 ст.367, ч.5 ст.191КК України, -
Встановив:
Старший слідчий СУ ГУ НП в Черкаській області ОСОБА_4 звернувся до слідчого судді Придніпровського районного суду м. Черкаси з клопотанням, погодженим прокурором відділу прокуратури Черкаської області ОСОБА_3 , внесеним у межах кримінального провадження №12015250230002035 від 03.12.2015 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 365, ч. 2 ст. 367, ч. 5 ст. 191 КК України про надання дозволу на проведення обшуку.
У клопотанні вказує, що в ході розслідування встановлено, що службові особи ТОВ «Сміла Енергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078)(надалі Товариство), в період часу з 01.01.2014 по 31.12.2016 здійснили розтрату коштів, отриманих від здійснення Товариством підприємницької діяльності у сфері теплопостачання, пов`язану з виробництвом, транспортуванням та використанням теплової енергії, направленої на забезпечення споживачів м. Сміла, шляхом зловживання своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах за наступних обставин. Відповідно до частини 1 статті 19 Закону України «Про теплопостачання», діяльність у сфері теплопостачання може здійснюватись суб`єктами господарської діяльності у сфері теплопостачання всіх організаційно-правових форм та форм власності, зокрема, на основі договорів оренди, підряду, концесії, лізингу та інших договорів. Згідно з частинами 1, 3-7 статті 19-1 Закону України «Про теплопостачання» оплата теплової енергії, для виробництва якої повністю або частково постачається природний газ гарантованим постачальником, здійснюється споживачами теплової енергії та теплопостачальними організаціями, які купують теплову енергію для її подальшого постачання споживачам, шляхом перерахування коштів на рахунки із спеціальним режимом використання, які відкривають теплопостачальні та теплогенеруючі організації для зарахування коштів, у тому числі від теплопостачальних організацій, які отримують теплову енергію для її подальшого постачання споживачам, в уповноваженому банку. Оплата теплової енергії шляхом перерахування коштів на інші рахунки забороняється. Оплата споживачем теплової енергії шляхом перерахування коштів на рахунок із спеціальним режимом використання є обов`язковою умовою договору на постачання теплової енергії, укладеного між теплопостачальною організацією та споживачем теплової енергії. Кошти, що надійшли на рахунки із спеціальним режимом використання, перераховуються банками згідно з порядком розподілу коштів, затвердженим Кабінетом Міністрів України, виключно на рахунок: гарантованого постачальника; теплогенеруючої організації; теплопостачальної організації; теплотранспортуючої організації. На кошти, що перебувають на рахунках із спеціальним режимом використання, не може бути звернено стягнення за зобов`язаннями гарантованого постачальника, теплогенеруючих, теплопостачальних та теплотранспортуючих організацій. Відповідно до пунктів 2, 3, 4 Постанови Кабінету Міністрів України №1082 від 03.12.2008 «Про питання удосконалення схем розрахунків за використану електроенергію та природний газ» установлено, що плата за теплову енергію від усіх категорій споживачів зараховується виключно на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за використаний природний газ комунальними підприємствами теплоенергетики, тепловими електростанціями, теплоелектроцентралями, котельнями та іншими суб`єктами господарювання, які провадять діяльність, пов`язану з постачанням теплової енергії, крім підприємств, що належать до системи автономного та децентралізованого теплопостачання (далі - підприємства теплоенергетики). Визначено уповноваженими банками, які обслуговують поточні рахунки із спеціальним режимом використання підприємств теплоенергетики та їх відокремлених підрозділів, відкрите акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» та публічне акціонерне товариство акціонерний банк «Укргазбанк» (далі - уповноважений банк). У відповідності до пунктів 1, 5, 6, 7, 12 Порядку відкриття поточних рахунків із спеціальним режимом використання для зарахування коштів, що надходять як плата за послуги з теплопостачання, та проведення розрахунків за спожитий природний газ, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №1082 від 03.12.2008 суб`єкти господарювання, що провадять діяльність, пов`язану з постачанням теплової енергії (далі - підприємства теплоенергетики), та їх відокремлені підрозділи відкривають у десятиденний строк з дати набрання чинності цією постановою в установах ВАТ «Державний ощадний банк України» та публічному акціонерному товариству акціонерний банк «Укргазбанк» (далі - уповноважений банк) поточний рахунок із спеціальним режимом використання для зарахування коштів, що надходять як плата за послуги з теплопостачання, в порядку, визначеному Національним банком України. У договорах про відкриття банківського рахунка підприємства теплоенергетики обумовлюється право уповноваженого банку на договірне списання (перерахування) з поточних рахунків із спеціальним режимом використання коштів у рахунок оплати спожитого природного газу згідно з нормативами відрахувань коштів, затвердженими відповідно до пункту 3 цього Порядку, а також зазначаються номер і дата договорів про постачання природного газу для виробництва теплової енергії, за якими проводяться розрахунки за природний газ. Усі категорії споживачів теплової енергії сплачують вартість отриманих ними послуг з теплопостачання шляхом перерахування коштів на поточні рахунки із спеціальним режимом використання, відкриті в установах уповноваженого банку. Підприємства теплоенергетики та їх відокремлені підрозділи зобов`язані у тижневий строк після набрання чинності цієї постановою поінформувати усі категорії споживачів, що розташовані на території провадження діяльності, пов`язаної з постачанням теплової енергії, про відкриті в уповноваженому банку поточні рахунки із спеціальним режимом використання. Керівники підприємств теплоенергетики та їх відокремлених підрозділів несуть відповідальність згідно із законодавством за своєчасне укладення договорів про відкриття поточного рахунка із спеціальним режимом використання. Постановою Кабінету Міністрів України № 217 від 18.06.2014 «Про затвердження Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов`язки» (надалі Порядок) затверджено зазначений порядок та визначено, що уповноваженим банком, який обслуговує поточні рахунки із спеціальним режимом використання, відкриті відповідно до цієї постанови, є публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України». Теплогенеруючі організації, які купують природний газ у постачальника природного газу із спеціальними обов`язками для виробництва теплової енергії та здійснюють її продаж тільки теплопостачальним організаціям для подальшої реалізації споживачам теплової енергії та/або надання комунальних послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води, та їх структурні підрозділи відкривають у місячний строк з дня набрання чинності постановою, якою затверджено цей Порядок, в уповноваженому банку поточні рахунки із спеціальним режимом використання для зарахування коштів, що надходять як плата за вироблену теплову енергію за категоріями споживачів «населення», «релігійні організації», «бюджетні установи», «інші споживачі» (далі - спеціальні рахунки, відкриті теплопостачальними організаціями), та укладають відповідні договори з теплопостачальними організаціями. Теплопостачальні і теплогенеруючі організації та їх структурні підрозділи інформують споживачів про відкриті в уповноваженому банку спеціальні рахунки для оплати спожитої теплової енергії та наданих комунальних послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води. Відповідальність за своєчасне укладення з уповноваженим банком договорів банківського рахунка, відкриття та обслуговування спеціальних рахунків теплопостачальних і теплогенеруючих організацій покладається на керівників теплопостачальних і теплогенеруючих організацій. Так, 05.05.2010 між Товариством, КП «ВодГео», КП «Смілакомунтеплоенерго» та ДП «Агентство розвитку житлово-комунального господарства» укладено договір про спільну діяльність, яким врегульовано питання ведення спільної діяльності його сторін, які зобов`язуються спільно діяти, без створення юридичної особи для досягнення мети, що не суперечать законодавству. З метою найбільш ефективного виконання договору, керівництво спільною діяльністю, координація спільних дій учасників та ведення спільних справ учасників за цим договором покладається на Товариство, яка має право самостійно вирішувати питання щодо спільної діяльності, а також користуватися майном, яке використовується у спільній діяльності, переданим сторонами для ведення спільної діяльності та вчиняти правочини від імені сторін договору, учасників спільної діяльності. Рішення щодо спільних справ сторін пов`язаних з виконанням договору приймаються Товариством. Так, службові особи Товариства, достовірно знаючи вимоги Закону України «Про теплопостачання», Постанови Кабінету Міністрів України №1082 від 03.12.2008 «Про питання удосконалення схем розрахунків за використану електроенергію та природний газ» та Постанови Кабінету Міністрів України № 217 від 18.06.2014 «Про затвердження Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов`язки», переслідуючи мету привласнення коштів сплачених споживачами за використане тепло, 16.08.2013 уклали від імені Товариства договір про банківське обслуговування програмно-технічного комплексу «Інтернет-банкінг», відкривши у зазначеному банку розрахункові рахунки № НОМЕР_1 та № НОМЕР_2 . У подальшому, переслідуючи мету привласнення коштів сплачених споживачами м. Сміла Черкаської області за використане тепло, службові особи Товариства у період часу з 01.03.2014 до 31.12.2016, достовірно знаючи, що кошти за поставлене тепло повинні надходити на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов`язки, що відкриті Товариством в ПАТ «Державний ощадний банк України», внесли зміни в квитанції про сплату за надані послуги, які надіслані ряду споживачів у м. Сміла Черкаської області, зазначивши замість рахунку із спеціальним режимом, рахунки попередньо відкриті ним в АТ «Місто Банк» за № НОМЕР_1 та № НОМЕР_2 . У вказаний період часу на рахунки Товариства відкриті в АТ «Місто Банк» надійшло коштів, за надані послуги по постачанню теплової енергії від споживачів м. Сміла Черкаської області на суму 23588157, 41 гривень, які службові особи звернули на користь Товариства та за допомогою програмно-технічного комплексу «Інтернет-банкінг» використали на власний розсуд, чим здійснили привласнення указаної суми коштів. У подальшому, в результаті протиправних дій службових осіб Товариства, кошти від споживачів за надані послуги по постачанню теплової енергії у м. Сміла Черкаської області не надходили на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов`язки, що відкриті Товариством в ПАТ «Державний ощадний банк України», банк був позбавлений можливості перераховував кошти за спожитий Товариством газ, чим завдано збитків в особливо великих розмірах гарантованим постачальникам, теплогенеруючим організаціям, теплопостачальним організаціям та теплотранспортуючим організаціям. Крім того, встановлено, що службові особи ПАТ "По газопостачанню та газифікації "Черкасигаз" достовірно знаючи про систематичне зростання заборгованості перед ПАТ "НАК "Нафтогаз України" не вжили в повній мірі заходів по відключенню в м. Сміла Черкаської області від газопостачання ТОВ "Сміла Енергоінвест" в між опалювальний період, не прводили претензійно-позовну роботу, не здійснювали належний контроль за наявністю "номінацій" у ТОВ "Сміла Енергоінвест" на обсяги природного газу в межах річних та місячних потреб для забезпечення опалювального періоду в м. Сміла Черкаської області, чим спричинили збитки державним інтересам в особі ПАТ "НАК "Нафтогаз України", що виразилося в понадлімітному споживанні природного газу в період 2014-2017 років на загальну суму 72622278 грн. За даним фактом СУ ГУ НП в Черкаській області 02.03.2018 розпочато розслідування кримінального провадження № 12018250000000045 за ч. 2 ст. 367 КК України. В подальшому вказане кримінальне провадження об`єднано з кримінальним провадженням № 12015250230002035. З метою об`єктивного розслідування кримінального провадження, встановлення суми заподіяних збитків та механізму привласнення кошті службовими особами ТОВ «Смілаенергоінвест» органом досудового розслідування отримано ухвалу слідчого судді №711/11426/17 від 22.12.2017 року на тимчасовий доступ до наступних документів ПАТ «По газопостачанню та газифікації «Черкасигаз», однак службовими особами підприємства ухвалу не виконано в повному обсязі. Посадовими особами ПАТ «По газопостачанню та газифікації «Черкасигаз» надано лише завірені копії документів за період 2016-2017 року, доступ до документації за період 2014-2015 роки не надано. Крім того, встановлено, що голова правління ПАТ «По газопостачанню та газифікації «Черкасигаз» у листопаді 2017 року спілкувався з підозрюваним у кримінальному провадженні ОСОБА_5 з приводу постачання газу ТОВ «Смілаенергоінвест». Крім того встановлено, що ТОВ "Сміла Енергоінвест" має договірні відносини з ПАТ "По газопостачанню та газифікації "Черкасигаз" на предмет транспортування природного газу розподільчими мережами до котелень в м. Сміла. Фактично вказане товариство уповноважене на підключення та відключення від мереж газопостачання всіх споживачів в м. Сміла, в тому числі і ТОВ «Сміла Енергоінвест". Проте, виходячи з матеріалів, отриманих під час проведення тимчасового доступу до документів, відсутні дані щодо вжиття службовими особами ПАТ "По газопостачанню та газифікації "Черкасигаз" заходів відповідно до нормативно правових документів, що регулюють діяльність на ринку природного газу, стосовно припинення газопостачання в міжопалювальний період та ведення претензійної роботи стосовно припинення газопостачання в разі невжиття заходів ТОВ «Сміла Енергоінвест» з погашення заборгованості перед НАК "Нафтогаз України" та продовження зростання заборгованості за спожитий природний газ. Станом на 31.12.2017 загальна заборгованість ТОВ «Сміла Енергоінвест» перед компанією за поставлений природний газ становить 86595069,79 грн. Зважаючи на викладене виникла необхідність у проведенні обшуку за місцем проживання ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з метою виявлення та вилучення наступних документів: угод, додаткових угод, специфікацій, платіжних доручень, рахунків, видаткових накладних, податкових накладних, оборотних відомостей, актів звірки взаєморозрахунків, банківських виписок, документів щодо встановлення лімітів на газ, а також іншої фінансово-господарської документації щодо здійснення газопостачання ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078), в тому числі: актів відшкодування витрат послуг балансування обсягів природного газу, документів та інформації, що слугували підставою для встановлення факту балансування обсягів природного газу, організації та здійснення обліку спожитого природного газу по ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078), отриманні та видані звіти в паперовому та електронному виді про фактичне споживання природного газу по ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078) та м. Сміла Черкаської області в цілому, інформації та документації про постачання, транспортування розподільчими мережамитрейдерами природного газу для потреб ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078) (ТОВ "Фірма "Альтаїр-Груп" та ін.), розрахунків розбалансу споживання природного газу які направлялись ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078) та УМГ "Черкаситрансгаз», договорів з УМГ "Черкаситрансгаз", НАК "Нафтогаз України", отримання претензій та позовних вимог щодо виникнення розбалансування обсягів природногго газу в м. Сміла та ТОВ "Сміла Енергоінвест", актів приймання-передачі природного газу що надавались ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078) до 5-го числа щомісячно, позови та листи претензії до ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078), листування з додатками, в т.ч. в електроному вигляді з ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078), Смілянською міською радою, Черкаською ОДА та іншими державними утсановами з приводу споживання природного газу та проведення розрахунків за спожитий природний газ ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078) за період з 01.01.2014 по 15.12.2017, розрахунків ТОВ «Смілаенергоінвест» за розподіл природного газу місцевими трубопроводами за 2014-2017 роки, чорнових записів з вказаною документацією, чорнових записів з вказаною документацією. В ході досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_6 в неробочий час (п`ятниця-неділя) проживає за адресою: АДРЕСА_1 . Згідно інформації з Реєстру прав власності на нерухоме майно вказаний об`єкт нерухомості знаходяться у приватній власності ОСОБА_6 . А тому, просить надати дозвіл на проведення обшуку за місцем проживання ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , а саме за адресою: АДРЕСА_1 , з метою виявлення та вилучення наступних документів: угод, додаткових угод, специфікацій, платіжних доручень, рахунків, видаткових накладних, податкових накладних, оборотних відомостей, актів звірки взаєморозрахунків, банківських виписок, документів щодо встановлення лімітів на газ, а також іншої фінансово-господарської документації щодо здійснення газопостачання ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078), в тому числі: актів відшкодування витрат послуг балансування обсягів природного газу, документів та інформації, що слугували підставою для встановлення факту балансування обсягів природного газу, організації та здійснення обліку спожитого природного газу по ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078), отриманні та видані звіти в паперовому та електронному виді про фактичне споживання природного газу по ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078) та м. Сміла Черкаської області в цілому, інформації та документації про постачання, транспортування розподільчими мережамитрейдерами природного газу для потреб ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078) (ТОВ "Фірма "Альтаїр-Груп" та ін.), розрахунків розбалансу споживання природного газу які направлялись ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078) та УМГ «Черкаситрансгаз», договорів з УМГ «Черкаситрансгаз», НАК «Нафтогаз України», отримання претензій та позовних вимог щодо виникнення розбалансування обсягів природногго газу в м. Сміла та ТОВ «Сміла Енергоінвест», актів приймання-передачі природного газу що надавались ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078) до 5-го числа щомісячно, позови та листи претензії до ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078), листування з додатками, в т.ч. в електронному вигляді з ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078), Смілянською міською радою, Черкаською ОДА та іншими державними установами з приводу споживання природного газу та проведення розрахунків за спожитий природний газ ТОВ «Смілаенергоінвест» (ЄДРПОУ 36779078) за період з 01.01.2014 по 15.12.2017, розрахунків ТОВ «Смілаенергоінвест» за розподіл природного газу місцевими трубопроводами за 2014-2017 роки, чорнових записів з вказаною документацією, чорнових записів з вказаною документацією.
Слідчий та прокурор у судове засідання з`явивились, підтримали клопотання. Пояснили, що ОСОБА_6 може зберігати та приховувати від органів досудового розслідування відшукувану документацію за місцем свого проживання, яке він використовує у неробочі дні.
В судове засідання особа, у володінні якої знаходяться документи, не викликалась, оскільки органом досудового розслідування доведено наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення вказаної інформації.
Перевіривши надані матеріали клопотання, включаючи витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження, у рамках якого було подано клопотання, та дослідивши докази по даних
Відповідно до ст. 223 КПК України слідчі (розшукові) дії є діями, спрямованими на отримання (збирання) доказів або перевірку вже отриманих доказів у конкретному кримінальному провадженні. Підставами для проведення слідчої (розшукової) дії є наявність достатніх відомостей, що вказують на можливість досягнення її мети.
Згідно ч.1 ст.234 КПК України, обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.
Відповідно до п. 5 ст. 236 КПК України, обшук на підставі ухвали слідчого судді повинен проводитися в обсязі, необхідному для досягнення мети обшуку. За рішенням слідчого чи прокурора може бути проведено обшук осіб, які перебувають в житлі чи іншому володінні, якщо є достатні підстави вважати, що вони переховують при собі предмети або документи, які мають значення для кримінального провадження.
Відповідно до ч. 5 ст. 234 КПК України, слідчий суддя відмовляє у задоволенні клопотання про обшук, якщо прокурор, слідчий не доведе наявність достатніх підстав вважати, що було вчинено кримінальне правопорушення; відшукувані речі і документи мають значення для досудового розслідування; відомості, які містяться у відшукуваних речах і документах можуть бути доказами під час судового розгляду; відшукуванні речі, документи або особи знаходяться у зазначеному в клопотанні житлі чи іншому володінні особи.
Стаття 30 Конституції України гарантує кожному недоторканність житла чи іншого володіння. Так, згідно із цією статтею «не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше, як за вмотивованим рішенням суду. У невідкладних випадках, пов`язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку».
Відповідно до ст. 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, «кожен має право на повагу до свого приватного і сімейного життя, до свого житла і кореспонденції. Органи державної влади не можуть втручатись у здійснення цього права, за винятком випадків, коли втручання здійснюється згідно із законом і є необхідним у демократичному суспільстві в інтересах національної та громадської безпеки чи економічного добробуту країни, для запобігання заворушенням чи злочинам, для захисту здоров`я чи моралі або для захисту прав і свобод інших осіб».
З метою належного дотримання вимог, закріплених у конвенції, слідчим суддям під час розгляду клопотань про обшук слід ураховувати позиції Європейського суду з прав людини, сформульовані ним у рішеннях «Ратушна проти України», «Поліщук проти України», «Васильчук проти України», «Головань проти України», «Смирнов проти Росії».
В пункті 75 рішення ЄСПЛ у справі «Ратушна проти України» вказано, що для санкціонування проведення обшуку житла чи іншої власності закон вимагає, аби суди України були переконані у наявності достатніх підстав вважати, що речі, які розшукуються, можуть бути знайдені там.
Так, до даного клопотання про проведення обшуку додані копії документів, жоден з яких не засвідчений належним чином, що позбавляє суд можливості вважати це належними доказами.
Недолучення оригіналів або належним чином засвідчених копій документів, дослідження яких має значення для встановлення обставин, зазначених у клопотанні є підставою для відмови в його задоволенні (п.2. розділу ІІ узагальнення ВСУ судової практики щодо розгляду слідчим суддею клопотань про надання дозволу на проведення обшуку житла чи іншого володіння особи від 17 жовтня 2014 року.)
Відповідно до інформаційної довідки Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, власником квартири АДРЕСА_2 є ОСОБА_6 . Однак, відповідно до протоколу допиту свідка ОСОБА_6 від 22.12.2017 ним зазначене місце проживання реєстрації АДРЕСА_3 . Причину виниклого протирічяч з`ясовано не було.
Окрім цього, під час розгляду клопотання ані слідчий ані прокурор не довели того, що за адресою АДРЕСА_1 може зберігатись (знаходитись\проховуватись) відшукувана робоча документація
Отже припущення прокурора та слідчого не можуть бути підставою для надання дозволу на обшук у квартирі ОСОБА_6 , що б обмежило останнього у його праві на недоторканність житла.
Керуючись ст.ст. 110, 234, 236, 309 КПК України, слідчий суддя, -
УХВАЛИВ:
В задоволенні клопотання старшого слідчого в ОВС СУ ГУНП в Черкаській області ОСОБА_4 про проведення обшуку, внесенного у матеріалах кримінального провадження №12015250230002035 від 03.12.2015 за ознаками кримінальних правопорушень, передбаченихст.356, ч.2 ст.367, ч.5 ст.191КК України відмовити.
Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Слідчий суддя: ОСОБА_1