
Справа № 404/6556/17
Номер провадження 2-а/404/82/18
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 січня 2018 року м. Кропивницький
Кіровський районний суд м. Кіровограда
в складі:
головуючої судді - Панфіловій А.В.
при секретарі - Проскурня О.О.
розглянувши в в судовому засіданні справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного Управління ОСОБА_2 фонду України в Кіровоградської області про визнання бездіяльності протиправною та зобов”язання до вчинення дій,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом до відповідача визнання бездіяльність Головного управління ОСОБА_2 фонду України в Кіровоградській області протиправною щодо не проведення перерахунку пенсії з 01 січня 2016 року, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» №900 від 23 грудня 2015 року, ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України №988 від 11 листопада 2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», №947 від 18 листопада 2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268» та зобов'язати Головне управління ОСОБА_2 фонду України в Кіровоградській області здійснити перерахунок та виплату недоплаченої пенсії з 01 січня 2016 року згідно Закону У країни «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» №900 від 23 грудня 2015 року, ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України №988 від 11 листопада 2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», №947 від 18 листопада 2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268» без обмеження граничного розміру та встановити контроль за виконання судового рішення .
В судове засідання позивач надав заяву про підтримання позову.
В обґрунтування позову зазначено, що перебуває на обліку в Головному управлінні ОСОБА_2 фонду України в Кіровоградській області та одержує пенсію за вислугу років по лінії Міністерства внутрішніх справ України відповідно до п.а ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 року № 2262-ХП .
Згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» № 900 від 23 грудня 2015 року, ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України №988 від 11 листопада 2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», № 947 від 18 листопада 2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 9 березня 2006 року № 268» призначена позивачу раніше пенсія підлягає перерахуванню та сплаті, починаючи з 01.01.2016 року.
Про наявність підстав для перерахунку пенсії пенсіонерам з числа колишніх працівників міліції, Міністерство внутрішніх справ України повідомило Міністерство соціальної політики України (лист МВС від 03.02.2017 № 1545/05/22-2017).
Таким чином Міністерство внутрішніх справ України 03.02.2017 р. виконало вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 № 45, повідомивши про наявність підстав для перерахунку раніше призначеної пенсії особам із числа колишніх працівників міліції, зокрема, і щодо позивача, оскільки він входить до групи осіб зазначеної категорії.
13.10.2017 року представник позивача звернувся з заявою здійснити перерахунок встановленої позивачу пенсії з 1 січня 2016 року.
18 жовтня 2017 року від відповідача отримана відповідь № 64/73/К-П якою було повідомлено про отримання відповідачем 11 травня 2017 року з управління МВС України в Кіровоградській області довідки № 8432 про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_1.
Крім того, повідомлено про те, що перерахунок та виплата перерахованих пенсій буде проведено після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України
Позивач вважає, що відповідач безпідставно відмовив позивачу в перерахунку та виплаті йому пенсії, а тому просить задовольнити позов повністю та встановити судовий контроль за виконанням судового рішення .
В судове засіданяі представником відповідача надано відзив , відповідно до якого позов не визнається повністю, оскільки позивач перебуває на обліку в головному управлінні як пенсіонер Міністерства внутрішніх справ України та отримує пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 № 2262-ХП .
Відповідно» до ч. 4 ст. 63 Закону, усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.
Згідно з п. 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 № 45 , перерахунок раніше призначених відповідно до Закону пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством. Відповідно до п. 2 Порядку, на підставі зазначеного в п. 1 Порядку рішення Кабінету Міністрів України, МВС України повідомляє у п'ятиденний строк ОСОБА_2 фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям.
ОСОБА_2 фонд України повідомляє у п'ятиденний строк з моменту надходження інформації від державних органів своїм головним управлінням про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку. Довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені із служби, якщо інше не передбачено цим Порядком.
Так, відповідно до норм Закону та Порядку, 29 березня 2017 року до головного управління надійшов лист ОСОБА_2 фонду України від 28.03.2017 року № 9493/02-23 з інформацією про отримання повідомлення від Міністерства внутрішніх справ України (лист від 22.03.2017 року № 4019/02/22-2017), в якому зазначено, що перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції) проводиться з урахуванням грошового забезпечення, установленого для поліцейських згідно з постановою Кабінету Міністрів України вії 11.11.2015 року № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», на підставі довідок про грошове забезпечення, виданих ліквідаційними комісіями ГУМВС (УМВС) в областях в м.Києві.
Згідно п. 2 Порядку, головні управління ОСОБА_2 фонду України складають десятиденний строк з моменту надходження зазначеної інформації списки за формою згідно із додатком 1 та подають їх органам, які уповноважені рішеннями керівників державних органів видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії.
Враховуючи зазначене, на виконання п.2 Порядку, головним управлінням 03.04.2017 року, листом № 1898/03-21, направлено списки осіб, пенсії яких підлягають перерахунку на адресу голови ліквідаційної комісії управління МВС Україна в Кіровоградській області, який отримано представниками ліквідаційної комісії 03.04.2017 року.
Відповідно п. З Порядку, на підставі списків уповноважені органи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно із додатком 2 та у місячний строк подають їх головним управлінням ОСОБА_2 фонду України.
11 травня 2017 року до головного управління надійшла довідка від ліквідаційної комісії управління МВС України в Кіровоградській області про грошове забезпечення для перерахунку пенсії на позивача від 05.05.2017 року № 8432.
ОСОБА_2 фонду України від 28.03.2017 року № 9493/02-23, визначено про необхідність проведення перерахунку та виплату перерахованих пенсій після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України. Також, зазначеним листом поінформовано головне управління, що ОСОБА_2 фондом України сформовано потребу в бюджетних коштах, необхідних для проведення перерахунку пенсій та направленого Міністерства соціальної політики України.
Станом на 30.01.2018 року до головного управління не надходили бюджетні кошти для проведення фінансування вказаного перерахунку пенсій чи інформації щодо проведення такого фінансування та виділення коштів з Державного бюджету України.
Згідно статті 8 Закону, виплата пенсій, звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей забезпечується за рахунок коштів Державного бюджету України.
Відповідно до Конституції України Державний бюджет України і бюджетна система України встановлюється виключно законами (пункт 1 частини 2 статті 92). Такими законами є закони України про Державний бюджет на кожний рік, Бюджетний кодекс України.
Згідно частин першої та другої статті 23 Бюджетного кодексу України будь-які бюджетні
зобов'язання та платежі з бюджету можливо здійснювати лише за наявності відповідного бюджетного призначення, встановленого законом про Державний бюджет України.
Згідно з частиною другою статті 72 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» кошти ОСОБА_2 фонду не включаються до складу Державного бюджету України.
ОСОБА_2 фонд України за рахунок коштів Державного бюджету України реалізує бюджетну програму КПКВК 2506080 «Фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за різними пенсійними програмами, та дефіциту коштів ОСОБА_2 фонду», згідно з якою ОСОБА_2 фонду виділені бюджетні асигнування для виплати пенсій у розмірах, визначених законодавством. Головним розпорядником коштів за цією програмою є Міністерство соціальної політики України, розпорядником нижчого рівня - ОСОБА_2 фонд України.
Згідно з пунктом 20 та 29 частини першої статті 116 Бюджетного кодексу України взяття зобов'язань без відповідних бюджетних асигнувань та здійснення видатків бюджету з перевищенням бюджетних призначень є порушенням бюджетного законодавства.
Отже, здійснення перерахунку та виплати пенсії позивачу можливе лише при внесенні змін до відповідного Закону . Таким чином, головним управлінням, в межах визначеної законодавством компетенції вчинено всі дії, передбачені нормами чинного законодавства, для здійснення перерахунку пенсії колишнім працівникам органів внутрішніх справ України (міліції), відповідно до грошового забезпечення, установленого для поліцейських, в тому числі і позивача, тому вважають позові вимоги необґрунтованими.
Стверджується, що органи ОСОБА_2 фонду України не наділені повноваженнями самостійно визначати розмір пенсії, а здійснюють її нарахування на підставі наданих їм іншими органами довідок про розмір грошового забезпечення, і розмір пенсійних виплат залежить від розміру складових грошового забезпечення, зазначених у таких довідках. Таку ж правову позицію висловив Верховний Суд України у справі № 21-3 22а 14 (постанова від 25.11.2014 року).
Отже, вимоги позивача про здійснення обчислення розмірів грошового забезпечення для перерахунку пенсії, із вказаних в позові складових грошового забезпечення, суперечать нормам чинного законодавства та задоволенню не підлягають, оскільки повноваженнями обчислення розміру пенсії, для її призначення та перерахунку, згідно норм статей 10, 43, 63 Закону, наділені органи ОСОБА_2 Фонду України і обчислення розміру пенсії здійснюється на підставі довідок наданих уповноваженими законодавством органами.
Судом встановлено наступні факти.
ОСОБА_1 перебуває на обліку в Головному управлінні ОСОБА_2 фонду України в Кіровоградській області та одержує пенсію за вислугу років по лінії Міністерства внутрішніх справ України відповідно до п.а ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 року № 2262-ХП .
Згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» № 900 від 23 грудня 2015 року, ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України №988 від 11 листопада 2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», № 947 від 18 листопада 2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 9 березня 2006 року № 268» призначена позивачу раніше пенсія підлягає перерахуванню та сплаті, починаючи з 01.01.2016 року.
Про наявність підстав для перерахунку пенсії пенсіонерам з числа колишніх працівників міліції, Міністерство внутрішніх справ України повідомило Міністерство соціальної політики України (лист МВС від 03.02.2017 № 1545/05/22-2017).
Таким чином Міністерство внутрішніх справ України 03.02.2017 р. виконало вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 № 45, повідомивши про наявність підстав для перерахунку раніше призначеної пенсії особам із числа колишніх працівників міліції, зокрема, і щодо позивача, оскільки він входить до групи осіб зазначеної категорії.
13.10.2017 року представник позивача, що діє в його інтересах на підставі довіреності, вимушений був подати письмове звернення до відповідача в якому просив здійснити перерахунок встановленої позивачу пенсії з 1 січня 2016 року.
18 жовтня 2017 року від відповідача отримана відповідь № 64/73/К-П якою було повідомлено про отримання відповідачем 11 травня 2017 року з управління МВС України в Кіровоградській області довідки № 8432 про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_1.
Крім того, повідомлено про те, що перерахунок та виплата перерахованих пенсій буде проведено після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України.
Таким чином відповідач відмовив позивачу в перерахунку та виплаті йому пенсії.
Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.
Статтями 22, 92 Конституції України визначені права і свободи людини і громадянина, гарантії прав і свобод визначаються Законами України. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів, або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
29 грудня 2015 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» №900 від 23 грудня 2015 року.
Вищезазначеним законом внесені доповнення в ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». А саме, ст. 63 доповнено новою частиною такого змісту: «Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських».
Із зазначеної норми права вбачається: підставою для проведення перерахунку пенсії є фактична зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військослужбовців, проведена на підставі рішення суб'єкта владних повноважень, наділеного правом установлювати чи змінювати види грошового забезпечення військослужбовців.
Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», визначено постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року №45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року №393.
Пунктом 1,2 Порядку проведення перерахунку, відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», раніше призначених пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінету Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв'язку із введенням для них щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.
11 листопада 2015 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» і 18 листопада 2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268». Цими постановами встановлені високі розміри грошового забезпечення працівникам поліції за посадові оклади і спеціальні звання, які значно перевищують посадові оклади і плату за спеціальні звання колишніх працівників органів внутрішніх справ.
Відповідно до абзацу 2 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про національну поліцію» (згідно із Законом України від 23.12.2015 року №900-VIII) за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.
Крім того, згідно ч.3 п.2 Порядку перерахування пенсій передбачено, що Головні управління ОСОБА_2 фонду України з моменту отримання інформації про наявність підстав для здійснення перерахунку пенсій зобов'язані в 10 денний строк скласти списки осіб, які мають право на перерахунок пенсії та подати їх органам, які уповноважені рішеннями керівників державних органів видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій.
Згідно п.З3 Порядку перерахування пенсій, на підставі списків, уповноважені органи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної в списку, та у місячний строк подають їх Головним управлінням ОСОБА_2 фонду України. Довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені із служби. У разі ліквідації таких органів, установ, організацій чи підприємств довідки видаються правонаступниками цих органів.
Незважаючи на це, відповідач, отримавши 11.05.2017 року від ліквідаційної комісії управління МВС України в Кіровоградській області довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку позивачу пенсії, про що свідчить відповідь відповідача , не здійснив перерахування та виплату раніше призначеної позивачу пенсії.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов що до часткового задоволення позову, оскільки згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей», постанови Кабінету Міністрів України №900 від 23 грудня 2015 року, ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб, постанов Кабінету Міністрів України №988 від 11 листопада 2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» і №947 від 18 листопада 2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268» Головне управління ОСОБА_2 фонду України в Кіровоградській області зобов’язане здійснити перерахунок та виплати раніше нарахованої позивачу пенсії на підставі пенсійної справи, яка знаходиться у відповідача.
Згідно ст. 10 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», обов’язок нарахування та виплата пенсій покладено на органи ОСОБА_2 фонду.
Ч.3 ст. 51 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» передбачено, що перерахунок пенсій у зв’язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв’язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, не проведений з вини органів ОСОБА_2 фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, проводиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.
В частині вимог позивача про зобов'язання головного управління подати суду звіт про виконання судового рішення з дня набрання судовим рішенням законної сили, відповідно до частини першої статті 382 КАС Украши суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, має право зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
Вказаною статтею Кодексу адміністративного судочинства України встановлено право, а не обов'язок суду, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, зобов'язати суб'єкта владних повноважень, проти якого ухвалено судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
Водночас суд зазначає, що органи ОСОБА_2 фонду України, в межах своїх функціональних повноважень та покладених судом зобов'язань, виконують рішення суду, які набрали законної сили, у встановленому законодавством порядку, тому суд вважає недоцільним встановлення судового контролю за виконанням рішення суду.
Відповідно до ст. 139 КАС України суд стягує з Бюджетних асигнувань Головного Управління ОСОБА_2 фонду України в Кіровоградської області на користь позивача 640грн. судового збору.
Керуючись ст. 19,22 Конституції України, ст. ст. 10, ч. 3 ст. 51, 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», абз. 2 розділу XI Закону України «Про Національну поліцію», постановою Кабінету Міністрів України №988 від 11 листопада 2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», постановою КМУ № 947 від 18 листопада 2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 9 березня 2006 року № 268», п.п. 1,2, ч. 3 п. 2, п. 3, п. 9 постанови КМУ від 13 лютого 2008 року № 45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року № 393», ст. ст. ст.246,250 КАС України , суд,-
В И Р І Ш И В :
Адміністративний позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1, 25000, ІПН- НОМЕР_1 ) - до Головного Управління ОСОБА_2 фонду України в Кіровоградської області ( вул. Соборна 7а, м. Кропивницький, 25000, код ЄДРПОУ 20632802) про визнання протиправною бездіяльність та зобов”язання до вчинення дій, задовольнити частково.
Визнати бездіяльність Головного управління ОСОБА_2 фонду України в Кіровоградській області протиправною щодо не проведення перерахунку ОСОБА_1 пенсії з 01 січня 2016 року, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» №900 від 23 грудня 2015 року, ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України №988 від 11 листопада 2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», №947 від 18 листопада 2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268».
Зобов'язати Головне управління ОСОБА_2 фонду України в Кіровоградській області здійснити перерахунок та виплату недоплаченої пенсії ОСОБА_1 з 01 січня 2016 року згідно Закону У країни «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» №900 від 23 грудня 2015 року, ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України №988 від 11 листопада 2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», №947 від 18 листопада 2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268».
В іншій частині вимог відмовити.
Стягнути із Бюджетних асигнувань Головного Управління ОСОБА_2 фонду України в Кіровоградської області на користь ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 640 грн.
Рішення може бути оскаржене шляхом подачі апеляційної скарги до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду протягом 30 днів з дня проголошення рішення.
Суддя Кіровського А. В. Панфілова
районного суду
м.Кіровограда