Ухвала суду № 71710163, 18.01.2018, Краматорський міський суд Донецької області

Дата ухвалення
18.01.2018
Номер справи
234/14507/17
Номер документу
71710163
Форма судочинства
Кримінальне
Державний герб України

Справа № 234/14507/17

Провадження № 1-кс/234/365/18

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про тимчасовий доступ до речей і документів

18 січня 2018 року м. Краматорськ

Слідчий суддя Краматорського міського суду Чернобай А.О., за участю секретаря Каліберди А.О., слідчого в особливо важливих справах першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області Білоусова А.Ю.,

розглянув клопотання слідчого в особливо важливих справах першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області Білоусова А.Ю., яке погоджене із прокурором відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Донецької області Володіним В.Ю., у кримінальному провадженні № 42016051610000076 від 15.12.2016 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 191, ч.1 ст. 366, ч.1 ст. 263, ч.2 ст. 364 КК України, про тимчасовий доступ до речей і документів, -

ВСТАНОВИВ:

18.01.2018 року слідчий в особливо важливих справах першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області Білоусов А.Ю., за погодженням із прокурором відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Донецької області Володіним В.Ю., звернувся до слідчого судді Краматорського міського суду Донецької області із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів у якому зазначив, що у провадженні першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області знаходиться кримінальне провадження № 42016051610000076 від 15.12.2016 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 263 КК України.

Згідно повідомлення ОШ ЦУ СБУ в районі проведення АТО отримано інформацію про можливе привласнення, а також неефективне використання бюджетних коштів, виділених на забезпечення потреб об'єктів соціальної сфери Донецької та Луганської областей.

На підставі аналізу даних, розміщених на офіційному порталі «Прозоро» про проведені тендерні закупівлі державними установами та організаціями встановлено, що ТОВ «ПРОМТЕКС» (ЄДРПОУ 31805904) залучено до надання послуг з постачання пари, гарячої води та пов'язаної продукції (постачання теплової енергії) для потреб навчально-виховних закладів, закладів охорони здоров'я та соціально-гуманітарної сфери на 2017 рік шляхом застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п. 2 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015.

За результатами переговорної процедури закупівлі ТОВ «ПРОМТЕКС» було укладено договори про постачання теплової енергії на загальну суму 17 480 738,15 грн., з наступними установами: Відділом освіти Сєвєродонецької міської ради - договір про закупівлю послуг з постачання пари та гарячої води (постачання теплової енергії для потреб навчально-виховних закладів, підпорядкованих відділу освіти) № 15.17/55 від 21.02.2017. Сума договору - 4100 798,88 грн., обсяг постачання теплової енергії - 2679 Гкал.; Управлінням охорони здоров'я Сєвєродонецької міської ради - договір про закупівлю послуг з постачання пари та гарячої води (постачання теплової енергії до будівель КУ «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня») № 09.17 від 24.01.2017 та додаткова угода № 1 від 24.01.2017. Сума договору - 7 600 024,80 грн.; Управлінням охорони здоров'я Сєвєродонецької міської ради - договір про закупівлю послуг з постачання пари та гарячої води (постачання теплової енергії до будівлі пологового будинку КУ «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня») № 11.17 від 24.01.2017. Сума договору - 1 624 093,92 грн.; відділом молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради - договір про закупівлю послуг з постачання пари та гарячої води (постачання теплової енергії для потреб дитячих спортивних шкіл) № 08.17 від 10.01.2017. Сума договору - 3 062 316,31 грн.

Під час аналізу реєстру податкових накладних ТОВ «ПРОМТЕКС» встановлено, що до виконання робіт (надання послуг) з постачання пари, гарячої води та пов'язаної продукції (постачання теплової енергії) для потреб навчально-виховних закладів, закладів охорони здоров'я та соціально-гуманітарної сфери на 2017 рік ТОВ «ПРОМТЕКС» залучало підприємства, що мають явні ознаки фіктивності та входять до складу неформальної злочинної групи «конвертаційний центр», зокрема:

- ТОВ «Три-о-Сервіс» (ЄДРПОУ 34596501, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, буд. 12);

- ТОВ «Сєвєр-в-Сервіс» (ЄДРПОУ 39124869, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, буд. 18), на рахунки яких протягом січня-березня 2017 року було перераховано грошові кошти в сумі 5 004 599,52 грн. за суборенду котелень, технічне обслуговування котелень та закупівлю паливної гранули з деревини.

Згідно отриманої інформації, вищевказані котельні знаходяться у власності Управління охорони здоров'я Сєвєродонецької міської ради, Відділу освіти та Відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради та передані в оренду ТОВ «ПРОМТЕКС». Їх обслуговування здійснюється працівниками вказаного підприємства без залучення будь-яких субпідрядних організацій, а зазначені фінансові операції з ТОВ «Три-о-Сервіс» та ТОВ «Сєвєр-в-Сервіс» були проведені з метою завищення вартості наданих послуг, а також виведення в готівку коштів, з метою їх подальшого привласнення.

Таким чином, в діях невстановлених осіб вбачаються ознаки складу кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 366 КК України (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

На даний час, в органу досудового розслідування виникла необхідність в проведенні тимчасового доступу до документів Сєвєродонецької міської ради, пов'язаних з формуванням тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання.

Згідно інформації, розміщеної на офіційному веб-сайті Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Сєвєродонецька міська рада, де зберігається документація щодо її діяльності, розташована за юридичною адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, бул. Дружби Народів 32.

У зв'язку з викладеним, виникла необхідність в тимчасовому доступі до документів Сєвєродонецької міської ради, пов'язаних з формуванням тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання,оскільки інформація, що міститься в даних документах, може мати значення для встановлення істини в даному кримінальному провадженні, а також документів щодо передачі ТОВ «Промтекс» вказаних вище котелень в оренду.

На даний час, неможливо іншими способами отримати доступ до вказаних документів, які зберігаються в Сєвєродонецькій міській раді та її структурних підрозділах.

Слідчий суддя, перевіривши надані матеріали клопотання, включаючи витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження, у рамках якого було подано клопотання, та дослідивши докази по даних матеріалах, заслухавши слідчого, який наполягав на задоволенні клопотання з підстав зазначених у ньому дійшов таких висновків:

Статтею 160 КПК України передбачено, що сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у ст.161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальному провадженні № 42016051610000076 від 15.12.2016 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 191, ч.1 ст. 366, ч.1 ст. 263, ч.2 ст. 364 КК України, відповідає вимогам ст. 160 КПК України та погоджено з прокурором.

В клопотанні зазначені наступні документи: документація Сєвєродонецької міської ради та її структурних підрозділів за період 01.01.2016- 13.12.2017 рр., а саме: зави щодо встановлення тарифів з розрахунками, підтверджуваними й обґрунтованими матеріалами та документами, що використовувалися під час проведення таких розрахунків, зокрема: пояснювальна записка щодо необхідності встановлення нових тарифів, що включає обґрунтування планових витрат ліцензіата за їх складовими та аналіз результатів фінансово-господарської діяльності за базовий період й очікувані зміни у плановому періоді; річний план виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, погоджений відповідними органами місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»; розрахунки показників річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, витрат, що включаються до повної собівартості відповідних видів ліцензованої діяльності, складових частин планованого прибутку та документи, що їх підтверджують та обґрунтовують, зокрема: пооб'єктний щомісячний розрахунок корисного відпуску теплової енергії власним споживачам та на господарські потреби ліцензованої діяльності на планований період у розрізі кожного джерела теплової енергії та категорій споживачів; реєстр приєднаного теплового навантаження власних споживачів згідно з укладеними договорами на постачання теплової енергії у розрізі категорій споживачів та об'єктів теплоспоживання ліцензіата, які використовуються для потреб ліцензованої діяльності; копії рішень органу місцевого самоврядування про затвердження норм споживання житлово-комунальних послуг на централізоване опалення та централізоване постачання гарячої води; аналітична інформація щодо обсягів споживання теплової енергії споживачами, які мають лічильники, та щодо відповідності фактичної температури теплоносія за базовий період в подавальному та зворотному трубопроводах відповідним показникам затвердженого температурного графіка щодо кожного джерела теплової енергії; щомісячний розрахунок технологічних втрат теплової енергії в теплових мережах на плановий період у розрізі кожного джерела теплової енергії в теплових мережах на плановий період у розрізі кожного джерела теплової енергії та документи, що підтверджують вихідні дані для розрахунку, зокрема: інформація щодо протяжності теплових мереж ліцензіата в розрізі джерел теплової енергії, способу прокладання, типу ізоляції, року введення в експлуатацію (проведення модернізації, реконструкції тощо); копія температурного графіка роботи тепломережі, узгодженого з органами місцевого самоврядування в установленому порядку; інформація щодо фактичних витоків теплоносія з теплових мереж за останні три роки; копія погоджених у встановленому порядку норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів; розрахунок палива, технологічних витрат електроенергії та води на опалювальний період (у натуральних та вартісних одиницях виміру) та документи, що їх підтверджують та обґрунтовують. Розрахунки повинні містити розрахункові формули, пояснення з посиланнями на відповідні нормативні акти, якими керуються заявники при виконанні розрахунків, чіткі вихідні дані, підтверджені завіреними копіями документів, зокрема: копії паспортів котлів, насосного обладнання, вентиляторів, димососів, водопідготовчого обладнання, теплових мереж тощо; копії експлуатаційної документації - ремонтні журнали котлів, копії режимних карт наладки котлів, водопідготовчого обладнання тощо;копія плану організаційно-технічних заходів з економії паливно-енергетичних ресурсів, складеного відповідно до п. 7.10 глави 7 Основних положень з нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів у суспільному виробництві, затверджених наказом Державного комітету України з енергозбереження від 22.10.2002 № 112, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 07.11.2002 за № 878/716 (зі змінами); інформація щодо фактичних витрат паливно-енергетичних ресурсів у розрізі кожного джерела теплової енергії, теплового пункту, насосної станції за базовий період і період, попередній базовому; інформація про середньоспискову чисельність персоналу ліцензіата; копія штатного розпису ліцензіата; копія колективного договору ліцензіата; копія наказу ліцензіата про облікову політику; копія статуту підприємства; копія графіку планово-попереджувальних заходів ремонтних робіт на плановий період, затвердженого ліцензіатом та дефектні акти; копія проектно-кошторисної документації на проведення ремонтних робіт; копії рішень власника щодо користування майном, що використовується при виробництві, транспортуванні та постачанні теплової енергії (користування, оренда тощо), та акти приймання-передачі зазначеного майна; копія наказу про встановлення норм витрат палива та мастильних матеріалів на автомобільному транспорті ліцензіата; інформація щодо балансової вартості основних засобів, інших необоротних матеріальних і нематеріальних активів з розбивкою за групами та видами діяльності станом на доту подання розрахунків тарифів; інвестиційна програма, розроблена відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.12.2012 № 630, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012 № 381, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.01.2013 за № 97/22629; довідка щодо сумарної встановленої потужності джерел теплової енергії, у тому числі, у розрізі джерел, та довідка щодо сумарної протяжності теплових мереж у розрізі діаметрів трубопроводів; копії статистичної звітності за базовий період і період, попередній базовому, а також з початку звітного року: форма № 1 «Баланс (Звіт про фінансовий стан)» (додаток 1 до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.02.2013 № 73, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 28.02.2013 за № 336/22868); форма № 2 «Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід)» (додаток 1 до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.02.2013 № 73, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 28.02.2013 за № 336/22868); форма № 1-ПВ (квартальна) «Звіт з праці», затверджена наказом Державної служби статистики України від 21.07.2015 № 172; форма № 1-підприємство (річна) «Структурне обстеження підприємства», затверджена наказом Державної служби статистики України від 29.09.2014 № 273; форма № 11-ОЗ (річна) «Звіт про наявність і рух основних засобів, амортизацію», затверджена наказом Державної служби статистики України від 24.07.2013 № 321; форма № 11-МТП (річна) «Звіт про результати використання палива, теплоенергії та електроенергії», затверджена наказом Державної служби статистики України від 05.09.2013 № 268 (із змінами); форма № 4-МТП (річна) «Звіт про залишки та використання енергетичних матеріалів і продуктів перероблення нафти», затверджена наказом Державної служби статистики України від 05.09.2013 № 268 (із змінами); форма № 2 ТП-водгосп (річна) «Звіт про використання води», затверджена наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03.04.2015 за № 382/26827; Податкова декларація з податку на прибуток підприємства, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03.07.2015 за № 783/27228; Податкова декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 16.06.2015 № 560, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03.09.2015 за № 783/27228; податкова декларація екологічного податку, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 № 715, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03.09.2015 за № 1052/27497; Додаток 5 «Розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води» до Податкової декларації з рентної плати, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 за № 719, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03.09.2015 за № 1051/27496; копія ліцензії на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії; розрахунок тарифів на виробництво теплової енергії; розрахунок тарифів на транспортування теплової енергії; розрахунок тарифів на постачання теплової енергії; розрахунок тарифів на теплову енергію; розрахунок вартості технологічного палива на виробництво теплової енергії котельнями; розрахунок вартості технологічних витрат електроенергії на виробництво та транспортування теплової енергії; загальна характеристика ліцензіата з виробництва/транспортування/ постачання теплової енергії; розрахунки прямих, загальновиробничих та адміністративних витрат тощо; розрахунки двоставкових тарифів на теплову енергію з відповідними розрахунковими підтверджувальними та аргументаційними матеріалами, у випадку встановлення двоставкових тарифів; заява на встановлення тарифів, за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення або зменшення та пояснювальна записка, розрахунки та документи, що підтверджують необхідність зміни тарифів.

Відповідно до ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Відповідно до положень ч. 5 та ч. 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:

1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи;

2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;

3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Відповідно до ч. 3 ст. 132 КПК України застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, прокурор не доведе, що:1) існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження; 2) потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, прокурора; 3) може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, прокурор звертається із клопотанням.

Отже, умовою задоволення клопотання є сукупність певних обставин, що передбачені вищевказаними нормами.

Слідчим доведено, що в документах, до яких необхідно отримати тимчасовий доступ, міститься інформація, яка може мати суттєве значення для встановлення істини в даному кримінальному провадженні, а вилучення оригіналів документів необхідно для подальшого детального огляду вказаних документів за участі спеціаліста, призначення економічних експертиз, а також почеркознавчих експертиз та технічних експертиз документів.

Тому враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вищевказані документи перебувають у володінні посадових осіб Сєвєродонецької міської ради, розташованої за адресою: м. Сєвєродонецьк, бул. Дружби Народів, 32,самі по собі мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, відомості, що містяться в цих документах будуть використані як докази, іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів неможливо, а їх вилучення необхідно для досягнення мети отримання доступу до документів, клопотання слідчого підлягає задоволенню

На підставі викладеного і керуючись ст.ст.159-166 КПК України,

УХВАЛИВ:

-

Клопотання слідчого в особливо важливих справах першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області Білоусова А.Ю., яке погоджене із прокурором відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Донецької області Володіним В.Ю., про тимчасовий доступ до речей і документів - задовольнити.

Надати слідчому в особливо важливих справах першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області Білоусову А.Ю. або іншій особі за його дорученням в порядку ст. 40 КПК України дозвіл на тимчасовий доступ до оригіналів наступної документації Сєвєродонецької міської ради та її структурних підрозділів за період 01.01.2016р. - 13.12.2017р., з можливістю вилучення оригіналів вказаних документів в Cєвєродонецькій міській раді за адресою: м. Сєвєродонецьк, бул. Дружби Народів 32:

1.Зави щодо встановлення тарифів з розрахунками, підтверджуваними й обґрунтованими матеріалами та документами, що використовувалися під час проведення таких розрахунків, зокрема:

1) пояснювальна записка щодо необхідності встановлення нових тарифів, що включає обґрунтування планових витрат ліцензіата за їх складовими та аналіз результатів фінансово-господарської діяльності за базовий період й очікувані зміни у плановому періоді;

2) річний план виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, погоджений відповідними органами місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

3) розрахунки показників річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, витрат, що включаються до повної собівартості відповідних видів ліцензованої діяльності, складових частин планованого прибутку та документи, що їх підтверджують та обґрунтовують, зокрема:

-пооб'єктний щомісячний розрахунок корисного відпуску теплової енергії власним споживачам та на господарські потреби ліцензованої діяльності на планований період у розрізі кожного джерела теплової енергії та категорій споживачів;

-реєстр приєднаного теплового навантаження власних споживачів згідно з укладеними договорами на постачання теплової енергії у розрізі категорій споживачів та об'єктів теплоспоживання ліцензіата, які використовуються для потреб ліцензованої діяльності;

-копії рішень органу місцевого самоврядування про затвердження норм споживання житлово-комунальних послуг на централізоване опалення та централізоване постачання гарячої води;

-аналітична інформація щодо обсягів споживання теплової енергії споживачами, які мають лічильники, та щодо відповідності фактичної температури теплоносія за базовий період в подавальному та зворотному трубопроводах відповідним показникам затвердженого температурного графіка щодо кожного джерела теплової енергії;

1)щомісячний розрахунок технологічних втрат теплової енергії в теплових мережах на плановий період у розрізі кожного джерела теплової енергії в теплових мережах на плановий період у розрізі кожного джерела теплової енергії та документи, що підтверджують вихідні дані для розрахунку, зокрема:

-інформація щодо протяжності теплових мереж ліцензіата в розрізі джерел теплової енергії, способу прокладання, типу ізоляції, року введення в експлуатацію (проведення модернізації, реконструкції тощо);

-копія температурного графіка роботи тепломережі, узгодженого з органами місцевого самоврядування в установленому порядку;

-інформація щодо фактичних витоків теплоносія з теплових мереж за останні три роки;

2)копія погоджених у встановленому порядку норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів;

3)розрахунок палива, технологічних витрат електроенергії та води на опалювальний період (у натуральних та вартісних одиницях виміру) та документи, що їх підтверджують та обґрунтовують. Розрахунки повинні містити розрахункові формули, пояснення з посиланнями на відповідні нормативні акти, якими керуються заявники при виконанні розрахунків, чіткі вихідні дані, підтверджені завіреними копіями документів, зокрема:

-копії паспортів котлів, насосного обладнання, вентиляторів, димососів, водопідготовчого обладнання, теплових мереж тощо;

-копії експлуатаційної документації - ремонтні журнали котлів, копії режимних карт наладки котлів, водопідготовчого обладнання тощо;

-копія плану організаційно-технічних заходів з економії паливно-енергетичних ресурсів, складеного відповідно до п. 7.10 глави 7 Основних положень з нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів у суспільному виробництві, затверджених наказом Державного комітету України з енергозбереження від 22.10.2002 № 112, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 07.11.2002 за № 878/716 (зі змінами) ;

-інформація щодо фактичних витрат паливно-енергетичних ресурсів у розрізі кожного джерела теплової енергії, теплового пункту, насосної станції за базовий період і період, попередній базовому;

4)інформація про середньоспискову чисельність персоналу ліцензіата;

5)копія штатного розпису ліцензіата;

6)копія колективного договору ліцензіата;

7)копія наказу ліцензіата про облікову політику;

8)копія статуту підприємства;

9)копія графіку планово-попереджувальних заходів ремонтних робіт на плановий період, затвердженого ліцензіатом та дефектні акти;

10)копія проектно-кошторисної документації на проведення ремонтних робіт;

11)копії рішень власника щодо користування майном, що використовується при виробництві, транспортуванні та постачанні теплової енергії (користування, оренда тощо), та акти приймання-передачі зазначеного майна;

12)копія наказу про встановлення норм витрат палива та мастильних матеріалів на автомобільному транспорті ліцензіата;

13)інформація щодо балансової вартості основних засобів, інших необоротних матеріальних і нематеріальних активів з розбивкою за групами та видами діяльності станом на доту подання розрахунків тарифів;

14)інвестиційна програма, розроблена відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.12.2012 № 630, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012 № 381, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.01.2013 за № 97/22629;

15)довідка щодо сумарної встановленої потужності джерел теплової енергії, у тому числі, у розрізі джерел, та довідка щодо сумарної протяжності теплових мереж у розрізі діаметрів трубопроводів;

16)копії статистичної звітності за базовий період і період, попередній базовому, а також з початку звітного року:

-форма № 1 «Баланс (Звіт про фінансовий стан)» (додаток 1 до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.02.2013 № 73, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 28.02.2013 за № 336/22868);

-форма № 2 «Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід)» (додаток 1 до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.02.2013 № 73, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 28.02.2013 за № 336/22868);

-форма № 1-ПВ (квартальна) «Звіт з праці», затверджена наказом Державної служби статистики України від 21.07.2015 № 172;

-форма № 1-підприємство (річна) «Структурне обстеження підприємства», затверджена наказом Державної служби статистики України від 29.09.2014 № 273;

-форма № 11-ОЗ (річна) «Звіт про наявність і рух основних засобів, амортизацію», затверджена наказом Державної служби статистики України від 24.07.2013 № 321;

-форма № 11-МТП (річна) «Звіт про результати використання палива, теплоенергії та електроенергії», затверджена наказом Державної служби статистики України від 05.09.2013 № 268 (із змінами);

-форма № 4-МТП (річна) «Звіт про залишки та використання енергетичних матеріалів і продуктів перероблення нафти», затверджена наказом Державної служби статистики України від 05.09.2013 № 268 (із змінами);

-форма № 2 ТП-водгосп (річна) «Звіт про використання води», затверджена наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03.04.2015 за № 382/26827;

-Податкова декларація з податку на прибуток підприємства, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03.07.2015 за № 783/27228;

-Податкова декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 16.06.2015 № 560, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03.09.2015 за № 783/27228;

-Податкова декларація екологічного податку, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 № 715, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03.09.2015 за № 1052/27497;

-Додаток 5 «Розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води» до Податкової декларації з рентної плати, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 за № 719, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03.09.2015 за № 1051/27496;

17)копія ліцензії на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії;

18)розрахунок тарифів на виробництво теплової енергії;

19)розрахунок тарифів на транспортування теплової енергії;

20)розрахунок тарифів на постачання теплової енергії;

21)розрахунок тарифів на теплову енергію;

22)розрахунок вартості технологічного палива на виробництво теплової енергії котельнями;

23)розрахунок вартості технологічних витрат електроенергії на виробництво та транспортування теплової енергії;

24)загальна характеристика ліцензіата з виробництва/транспортування/ постачання теплової енергії;

25)розрахунки прямих, загальновиробничих та адміністративних витрат тощо;

26)розрахунки двоставкових тарифів на теплову енергію з відповідними розрахунковими підтверджувальними та аргументаційними матеріалами, у випадку встановлення двоставкових тарифів;

27)заява на встановлення тарифів, за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення або зменшення та пояснювальна записка, розрахунки та документи, що підтверджують необхідність зміни тарифів.

Строк дії ухвали встановити до 17.02.2018 року.

Роз'яснити, що згідно ст. 166 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя: