Постанова № 71401053, 29.11.2017, Голосіївський районний суд міста Києва

Дата ухвалення
29.11.2017
Номер справи
752/13350/17
Номер документу
71401053
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Справа № 752/13350/17

Провадження №: 2-а/752/407/17

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29.11.2017 року Голосіївський районний суд м. Києва у складі:

головуючого судді Плахотнюк К.Г.,

при секретарі Веременко Т.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Києві справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Правобережного об»єднаного управління Пенсійного фонду України в м.Києві, Головного управління Пенсійного фонду України в м.Києві, третя особа - Управління праці та соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації - про визнання дій неправомірними та дискримінаційними, зобов'язання вчинити дії, -

в с т а н о в и в :

03.07.2017року ОСОБА_1 звернулася до суду з адміністративним позовом, заявивши вимоги про визнання дій неправомірними та дискримінаційними, зобов'язання вчинити дії до Правобережного об»єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві.

В обґрунтування заявлених позовних вимог позивачкою зазначено, що вона, ІНФОРМАЦІЯ_1, з 23.02.2001року набула право на отримання пенсії за віком, їй видано пенсійне посвідчення. В квітні 2014року у м.Луганськ, де вона постійно проживає, розпочалася антитерористична операція, яка продовжується наразі. У зв»язку з набранням чинності постановою КМУ від 07.11.2014 року №595, якою затверджено Тимчасовий порядок фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам та організаціям Донецької та Луганської областей (далі - Тимчасовий порядок), у м.Луганськ було припинено здійснення повноважень управляння Пенсійного фонду України та зупинені до моменту повернення непідконтрольної території під контроль органів державної влади видатки з державного бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов»язкового державного соціального страхування. Внаслідок проявів насильства, порушень прав людини у м.Луганську, вона наприкінці червня 2015року була змушена покинути своє місце проживання по АДРЕСА_2 та переселилася до м.Києва, з червня 2015 року вона, відповідно Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» №1706-VІІ та Постанови КМУ «Про облік внутрішньо переміщених осіб» №509 від 01.10.2014року зареєстрована в управлінні праці та соціального захисту населення Голосіївської районної в м.Києві державної адміністрації як внутрішньо переміщена особа за адресою: АДРЕСА_1 та з цього ж часу обліковується у Правобережному об»єднаному управлінні Пенсійного фонду України м.Києва та отримувала пенсію за віком (особовий рахунок №831590) до 01.04.2017року. З 01.04.2017 року відповідачем з невідомих причин було припинено виплату їй пенсії. Рішення відповідача про припинення з квітня 2017р. виплати їй пенсії відповідно до ст.49 Закону України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування» їй не надано. 19.04.2017р. нею в управлінні праці та соціального захисту населення Голосіївської районної в м.Києві державної адміністрації була отримана нова (безстрокова довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи №7338 та особисто подано комісії з припинення пенсій Правобережного об»єднаного управління ПФ України м.Києва заяву про поновлення виплати їй пенсі з 01.04.2017 року. Проте зазначена заява залишена відповідачем без задоволення, виплата пенсії не поновлена.

Вважала дії відповідача з припинення виплати їй пенсії неправомірними, та зазначила, що втручання в її приватне життя з боку відповідача здійснено поза законом, а припинення виплати пенсії - по за процедурою, встановленою законом; процедура припинення виплати пенсії застосована виключно як до особи, яка зареєстрована як внутрішньо переміщена особа.

Вважала, що припинення відповідачем виплати їй пенсії у зв»язку з тим, що вона є особою, переміщеною з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, та в порушення ст. 19 Конституції України, ч.1 ст.49 Закону України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування» без прийняття рішення про таке припинення і за відсутності законодавчо встановлених підстав для такого припинення, є дискримінацією за ознакою місця проживання.

В обгрунтування позовної вимоги про визнання дій відповідача дискримінаційними посилалася на ст.ст. 1, 3, 24 Конституції України, п.2 ч.1 ст.1 Закону України «Про запобігання та протидії дискримінації в Україні», ст.ст. 2, 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», ст. 29 ЦК України, практику Європейського суду з прав людини, та зазначала, що виходячи із правової та соціальної природи пенсії, право громадянина на призначення йому пенсії неможна пов»язувати з такою умовою, як постійне місце проживання, (реєстрація місця проживання), а держава, відповідно до Конституційних принципів зобов»язана гарантувати це право незалежно від того, де проживає особа, якій призначена пенсія.

Просила: визнати протиправними та дискримінаційними дії відповідача щодо припинення виплати їй пенсії; зобов»язати відповідача поновити виплату їй пенсії та виплатити заборгованість, що виникла.

Під час судового провадження справи за клопотанням представника відповідача, щодо якого не заперечив представник позивача, до участі в справі в якості другого відповідача залучено Головне управління Пенсійного фонду України в м.Києві, та третю особу - Управління праці та соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Представники сторін та третьої особи, будучи повідомленими про час і місце судового розгляду належним чином, в судове засідання не з»явилися.

Представник позивача подав до суду заяву про розгляд справи за його відсутності, просив заявлені ОСОБА_1 позовні вимоги задовольнити у повному обсязі.

Представник відповідача - Правобережного об»єднаного управління Пенсійного фонду України в м.Києві подав до суду письмові заперечення на адміністративний позов, а в подальшому - клопотання про перенесення розгляду справи у зв»язку з неможливістю явки через зайнятість в іншому судовому засіданні, доказів на підтвердження поважності причини не явки суду не надав.

Як видно зі змісту письмових заперечень представника відповідача - Правобережного об»єднаного управління Пенсійного фонду України в м.Києві на позов ОСОБА_1, представник цього відповідача зазначає, що відповідно пенсійної справи, позивачку з 01.07.2014 року взято на облік в Правобережному об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України, по електронній пенсійній справі, як внутрішньо переміщену особу та поновлено виплату пенсії за віком відповідно до Закону України «Про загальне державне пенсійне страхування». Також зазначив, що підставою для призначення пенсій, переведення пенсійної виплати, чи поновлення за даними електронних пенсійних справ до періоду, коли буде можливо запросити пенсійні справи, є наявність довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або письмової відмови відповідного структурного підрозділу з питань соціального захисту населення у взятті на облік внутрішньо переміщеної особи в порядку, встановленому Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою КМУ від 01.10.2014 №509. На підстав отриманих списків тривало відсутніх за місцем проживання одержувачів пенсій з числа внутрішньо переміщених осіб на період до одержання інформації про скасування довідки та/або результатів додаткової перевірки, управлінням з координації та контролю за виплатою пенсій Головного управління Пенсійного фонду України в м.Києві було призупинено виплату пенсії за віком, призначену відповідно до Закону України «Про загальне державне пенсійне страхування» починаючи з 01.04.2017 року. 19.04.2017 року ОСОБА_1 звернулася до Правобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м.Києві із заявою та копією довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи від 19.04.2017 року №7338 щодо поновлення виплати пенсії за віком, починаючи з 01.04.2017 року. Відповідно до Постанови КМУ від 08.06.2016 №365 для поновлення виплати пенсії позивачці відповідач звернувся до управління праці та соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації. Відповідно витягу із рішення засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації від 22.06.2017 року №49 ОСОБА_1 відмовлено в призначенні (відновленні) виплати пенсії у зв'язку з не проживанням за вказаною адресою внутрішньо переміщеної особи.

Вважав дії Правобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м.Києві правомірними, просив в задоволенні позовних вимог відмовити в повному обсязі.

Відповідач Головне управління Пенсійного фонду України в м.Києві та третя особа - Управління праці та соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації явку своїх представників у судове засідання не забезпечили, про причини неявки представників суд не повідомили.

У зв»язку з цим суд, відповідно правил ст.128 КАС України визнав за можливе розглянути справу за відсутності представників осіб, які беруть участь у справі, на підставі наявних у справі доказів.

Суд, дослідивши матеріали справи, вважає позовні вимоги такими, що підлягають частковому задоволенню, з наступних підстав.

Судом встановлено, що позивачка ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, з 23.02.2001року набула право на отримання пенсії за віком, що підтверджується виданим їй управлінням ПФУ в Ленінському районі м. Луганська 28.02.2001 року пенсійним посвідченням (а.с.8).

За даними копії паспорту серії НОМЕР_2, виданого 10 червня 2003 року Ленінським РВ УМВС України зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання позивачки з 08.10.1987 року є: АДРЕСА_2 (а.с.5-6).

У червні 2015 року позивачка перемістилася з тимчасової окупованої території - м.Луганська до м.Києва та, згідно довідки від 22/06/2015р. №3001007338, зареєстрована 15.06.2015 року в управлінні праці та соціального захисту населення Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації як внутрішньо переміщена особа за адресою: АДРЕСА_1 (а.с.10).

З 15.06.2015 року позивачку взято на облік в Правобережному об»єднаному управлінні Пенсійного фонду України м.Києва по електронній пенсійній справі, як внутрішньо переміщену особу, їй поновлено виплату пенсії за віком згідно Закону України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування» (а.с.9).

З 01.04.2017 року Правобережним об»єднаним управлінням Пенсійного фонду України м.Києва припинено виплату ОСОБА_1 пенсії за віком.

19.04.2017 року позивачка звернулася до Правобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м.Києві із заявою про поновлення виплати пенсії за віком з 01.04.2017 року, до якої додала копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи від 19.04.2017 року №7338, однак зазначену заяву залишено без задоволення, виплату пенсії позивачці не поновлено.

Листами від 31.03.2017 року №30365/02 та від 14.06.2017 року №33536/02 на адвокатські запити представника позивачки щодо пенсійного забезпечення ОСОБА_1 Правобережним об»єднаним управлінням Пенсійного фонду України в м. Києві повідомлено, що враховуючи положення підпунктів 4 і 5 пункту 12 Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, затвердженого постановою КМУ від 08.06.2016 №365, з 01.04.2017 року було призупинено виплату пенсій по особових рахунках тривало відсутніх за місцем проживання одержувачів пенсій з числа внутрішньо переміщених осіб, на період до одержання інформації про скасування довідки та/або результатів додаткової перевірки. Поновлення виплати пенсій особам, зазначеним у списках, буде здійснюватись об'єднаними управліннями у Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, затверджених постановою КМУ від 08.06.2016 №365. 19.04.2017 року ОСОБА_1 було подано відповідачу заяву та копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи щодо поновлення виплати пенсії з 01.04.2017 року. 20.04.2017 ОСОБА_1 було включено в список та направлено до управління соціального захисту населення для отримання рішення Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам відповідно постанови КМУ від 08.06.2016 №365. Рішення щодо призначення (відновлення) пенсії органами Пенсійного фонду прийматимуться з урахуванням вищезазначеного рішення Комісії.

Крім того, згідно змісту листа відповідача від 14.06.2017року №33536/02, рішення про припинення пенсії надати немає можливості, оскільки чинним законодавством не передбачено інше, ніж визначені підпунктами 4 і 5 пункту 12 Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, затвердженого постановою КМУ від 08.06.2016 №365, відповідно яких, соціальні виплати припиняються у разі скасування довідки внутрішньо переміщеної особи з підстав, визначених статтею 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», та у разі отримання інформації від Держприкордонслужби, МВС, СБУ, Мінфіну, Національної поліції, ДМС, Держфініспекції, Держаудитслужби та інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. (а.с.32, 32 зворот).

Згідно витягу з рішення засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації від 22.06.2017р. №49 (а.с.33) відмовлено в призначенні (відновленні) виплати пенсії позивачці у зв»язку з не проживанням за адресою внутрішньо переміщеної особи: АДРЕСА_3.

Відповідно до ч.3 ст.2 КАС України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноважень з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несправедливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Згідно ч.1ст.46 Конституції України, громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.

Зазначене право конкретизовано в ст.1 Закону України від 05.11.1991 року № 1788-XII «Про пенсійне забезпечення» (далі - Закон № 1788-XII) та ст.8 Закону України від 09.11.2003 року № 1058-IV «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі - Закон № 1058-IV).

Вказаними нормами визначено, що громадяни України мають право на державне пенсійне забезпечення за віком, по інвалідності, у зв'язку з втратою годувальника та в інших випадках, передбачених Законом № 1788-XII. Право на отримання пенсій та соціальних послуг із солідарної системи мають: громадяни України, які застраховані згідно із цим Законом та досягли встановленого Законом № 1058-IV пенсійного віку чи визнані інвалідами в установленому законодавством порядку і мають необхідний для призначення відповідного виду пенсії страховий стаж.

Позивачка є громадянкою України і у відповідності до ч.1 ст.26 Закону № 1058-IV за наявності відповідного страхового стажу набула право на отримання пенсії за віком, яка була їй призначена в лютому 2001року.

Підстави для припинення виплати пенсії передбачені ч.1 ст.49 Закону № 1058-IV. Так, виплата пенсії за рішенням територіальних органів Пенсійного фонду або за рішенням суду припиняється:

1) якщо пенсія призначена на підставі документів, що містять недостовірні відомості;

3) у разі смерті пенсіонера;

4) у разі неотримання призначеної пенсії протягом 6 місяців підряд;

5) в інших випадках, передбачених законом.

Судом встановлено, що довідка внутрішньо переміщеної особи позивачки ОСОБА_1, в т.ч. з підстав, визначених ст.12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», не скасовувалася, рішення Правобережним об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в м.Києві, про припинення виплати пенсії позивачці, як це передбачено ст.49 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» не приймалося.

Натомість, виходячи зі змісту наведених вище листів відповідача на адвокатські запити представника позивачки та змісту рішення засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації від 22.06.2017 року №49, виплату пенсії позивачці призупинено у зв»язку із тривалим не проживанням її за зазначеною в довідці про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи адресою: АДРЕСА_1, за інформацією, отриманою від визначених згідно Постанови КМУ від 08.06.2016 № 365, державних органів (Держприкордонслужби, МВС, СБУ, Мінфіну, Національної поліції, ДМС, Держфініспекції, Держаудитслужби та інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування). При цьому відповідачем не конкретизовано джерело та зміст такої інформації щодо позивачки.

Разом з тим, відповідно ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України.

Статтею 64 Конституції України конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України, в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень.

Згідно з ч.ч. 1, 2 ст.71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, установлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

З урахуванням встановлених в судовому засіданні обставин, Правобережним об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в м.Києві відповідно положень ст.71 КАС України не доведено суду правомірності припинення виплати пенсії позивачці, тому суд приходить до висновку про наявність підстав для визнання таких дій відповідача протиправними та зобов»язання відповідача поновити виплату позивачці пенсії та виплатити заборгованість, що виникла з 01.04.2017 року.

Щодо позивних вимог в частині визнання дій відповідача, які полягали в припинення виплати пенсії позивачці дискримінаційними, то суд вважає у відповідній частині позову відмовити.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про запобігання та протидію дискримінації в Україні», дискримінація - ситуація, за якої особа та\або група осіб за їх ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, віку, інвалідності, етнічного та соціальн6ого походження. Громадянства, сімейного та майнового стану, місця проживання, мовними або іншими ознаками, які були, є та можуть бути дійсними або припущеними, зазнає обмеження у визнанні, реалізації або користування правами і свободами в будь-якій формі, встановленій цим Законом, крім випадків, коли таке обмеження має правомірну, об»єктивно обґрунтовану мету, способи досягнення якої є належними та необхідними.

Заявляючи вимоги про визнання дискримінаційними дій Правобережного об»єднаного УПФ України в м. Києві щодо припинення виплати їй пенсії, позивачка ОСОБА_1 послалася на те, що право громадянина на призначення йому пенсії не може пов»язувати з такою умовою, як постійне місце проживання (реєстрація місця проживання), а держава відповідно до конституційних принципів зобов»язана гарантувати це право незалежно від того, де проживає особа, якій призначена пенсія.

Як видно зі змісту письмових заперечень Правобережного об»єднаного управління Пенсійного фонду України призупинення пенсії ОСОБА_1 мало місце з тих підстав, що було отримано інформацію про її тривалу відсутність за місцем проживання та на підставі підпункту 2 пункту 4 Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.2015 року №365, яким визначено, що додаткова перевірка за проведенням виплати внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання\перебування здійснюється за наявності інформації про повернення внутрішньо переміщеної особи на тимчасово окуповану територію, до населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, її виїзду за кордон або отримання такої інформації на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України «Про забезпечення доступу Пенсійного фонду України до інтегрованої міжвідомчої інформаційно-телекомунікаційної системи щодо контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон» від 23.08.2016 року №598-р на підставі регулярного обміну даними із системою «Аркан».

Відповідно до Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23.07.2014 року №280: Пенсійний фонд Україниє центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра соціальної політики, що реалізує державну політику з питань пенсійного забезпечення та ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню. Пенсійний фонд України у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства; основними завданнями Пенсійного фонду України є: реалізація державної політики з питань пенсійного забезпечення та ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню;внесення пропозицій Міністрові соціальної політики щодо забезпечення формування державної політики із зазначених питань;виконання інших завдань, визначених законом; Пенсійний фонд України здійснює свої повноваження безпосередньо та через утворені в установленому порядку територіальні органи; Пенсійний фонд України під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими державними органами, допоміжними органами і службами, утвореними Президентом України, тимчасовими консультативними, дорадчими та іншими допоміжними органами, утвореними Кабінетом Міністрів України, органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, громадськими спілками, профспілками та організаціями роботодавців, відповідними органами іноземних держав і міжнародних організацій.

Наразі, судом достовірно встановлено, що Правобережне об»єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві, як структурний підрозділ Пенсійного фонду України, на виконання саме нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України призупинило виплату пенсії позивачці ОСОБА_1, а відтак у діях останнього відсутні ознаки, які б свідчили, що такі дії були вчинені з метою обмеження позивачки в праві на отримання пенсійного забезпечення за ознаками місця її проживання.

Крім того, заявлені позивачем вимоги не знайшли свого підтвердження щодо залученого судом до участі у справі Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві.

У зв»язку із звільненням позивачки від сплати судового збору, судові витрати у виді судового збору, підлягають віднесенню на рахунок держави.

На підставі викладеного, керуючись Законом України «Про загальнообов»якове державне пенсійне страхування», Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», ЗаконуУкраїни «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції», ст.ст. 2, 17, 69, 71, 99, 158, 159, 160, 162, 163, 165, 167,183-2 КАС України, суд -

п о с т а н о в и в:

позов ОСОБА_1 до Правобережного об»єднаного управління Пенсійного фонду України в м.Києві, Головного управління Пенсійного фонду України в м.Києві, третя особа - Управління праці та соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації - про визнання дій неправомірними та дискримінаційними, зобов'язання вчинити дії - задовольнити частково.

Визнати протиправними дії Правобережного об"єднаного управління Пенсійного фонду України в м.Києві щодо припинення виплати пенсії ОСОБА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1) з 01 квітня 2017 року.

Зобов"язати Правобережне об"єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві поновити виплату пенсії ОСОБА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1) на загальних підставах з 01 квітня 2017 року.

Судові витрати у виді судового збору віднести на рахунок держави.

Постанова, відповідно до ч.1 ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили постановою за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга на постанову, відповідно ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України, подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через Голосіївський районний суд м.Києва з одночасним надсиланням особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя: К.Г. Плахотнюк