
308/12907/17
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26.12.2017 року м. Ужгород
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Данко В.Й., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Коритнянської сільської ради Ужгородського району про визнання бездіяльності неправомірною, –
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 в порядку адміністративного судочинства звернувся до суду з позовом до Коритнянської сільської ради Ужгородського району про визнання бездіяльності неправомірною, в якому просить суд визнати неправомірною бездіяльність Коритнянської сільської ради Ужгородського району по не вирішенні на сесії цієї ради клопотання від 16.11.2017 року про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, яка закріплена за належним позивачу нерухомим майном і перебуває у його користування за адресою: с. Коритняни, вул. Шевченка, 1а/1.
У відповідності до ч.1 ст.20 КАС України місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні:
1) адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності;
2) адміністративні справи, пов'язані з виборчим процесом чи процесом референдуму, щодо: оскарження рішень, дій чи бездіяльності дільничних виборчих комісій, дільничних комісій з референдуму, членів цих комісій; уточнення списку виборців; оскарження дій чи бездіяльності засобів масової інформації, інформаційних агентств, підприємств, установ, організацій, їх посадових та службових осіб, творчих працівників засобів масової інформації та інформаційних агентств, що порушують законодавство про вибори та референдум; оскарження дій чи бездіяльності кандидата у депутати сільської, селищної ради, кандидатів на посаду сільського, селищного голови, їх довірених осіб;
3) адміністративні справи, пов'язані з перебуванням іноземців та осіб без громадянства на території України, щодо: примусового повернення в країну походження або третю країну іноземців та осіб без громадянства; примусового видворення іноземців та осіб без громадянства за межі України; затримання іноземців або осіб без громадянства з метою їх ідентифікації та (або) забезпечення примусового видворення за межі території України; продовження строку затримання іноземців або осіб без громадянства з метою їх ідентифікації та (або) забезпечення примусового видворення за межі території України; затримання іноземців або осіб без громадянства до вирішення питання про визнання їх біженцями або особами, які потребують додаткового захисту в Україні; затримання іноземців або осіб без громадянства з метою забезпечення їх передачі відповідно до міжнародних договорів України про реадмісію;
4) адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби щодо виконання ними рішень судів у справах, визначених пунктами 1 - 3 частини першої цієї статті.
У відповідності до ч.2 ст.20 КАС України окружним адміністративним судам підсудні всі адміністративні справи, крім визначених частиною першою цієї статті.
У відповідності до п.2 ч.1 ст.29 КАС України суд передає адміністративну справу на розгляд іншого адміністративного суду, якщо при відкритті провадження у справі суд встановить, що справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.
Дослідивши матеріали справи, враховуючи те, що враховуючи те, що розгляд даного позов не належить до юрисдикції Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області, приходжу до переконання, що матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Коритнянської сільської ради Ужгородського району про визнання бездіяльності неправомірноюпідлягаю передачі до Закарпатського окружного адміністративного суду.
Керуючись ст.ст. 17, 29 КАС України, суд, –
УХВАЛИВ:
Матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Коритнянської сільської ради Ужгородського району про визнання бездіяльності неправомірною – передати до Закарпатського окружного адміністративного суду.
Передача адміністративної справи з одного суду до іншого на підставі відповідної ухвали, яка підлягає оскарженню, здійснюється не пізніше наступного дня після закінчення строку на оскарження такої ухвали, а в разі подання апеляційної скарги – після залишення її без задоволення.
Ухвала може бути оскаржена в загальному порядку шляхом подання протягом п’ятнадцяти днів апеляційної скарги до Львівського апеляційного адміністративного суду і набере законної сили в разі неподання такої в установлений строк.
Суддя Ужгородського
міськрайонного суду: ОСОБА_2