
Справа № 444/3011/17
Провадження № 3/444/1259/2017
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22 грудня 2017 року суддя Жовківського районного суду Львівської області Зеліско Р. Й., розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли з Жовківського відділення поліції Камянка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, не працює, серія, номер паспорта, ідентифікаційний номер судом не встановлено
за ч. 2 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1, будучи особою щодо якого встановлено адміністративний нагляд, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення порушив його умови, а саме 21.11.2017 року не прибув на реєстрацію в Жовківське відділення поліції Камянка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області, тобто вчинив правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Крім того, ОСОБА_1, будучи особою щодо якого встановлено адміністративний нагляд, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення порушив його умови, а саме 27.11.2017 року о 22 год. 10 хв. був відсутній по місцю свого проживання за адресою ІНФОРМАЦІЯ_2, тобто вчинив правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Крім того, ОСОБА_1, будучи особою щодо якого встановлено адміністративний нагляд, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення порушив його умови, а саме 28.11.2017 року о 22 год. 10 хв. був відсутній по місцю свого проживання за адресою ІНФОРМАЦІЯ_2, тобто вчинив правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Крім того, ОСОБА_1, будучи особою щодо якого встановлено адміністративний нагляд, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення порушив його умови, а саме 05.12.2017 року не прибув на реєстрацію в Жовківське відділення поліції Камянка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області, тобто вчинив правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Крім того, ОСОБА_1, будучи особою щодо якого встановлено адміністративний нагляд, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення порушив його умови, а саме 12.12.2017 року близько 22 год. 20 хв. був відсутній по місцю свого проживання за адресою ІНФОРМАЦІЯ_2, тобто вчинив правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Крім того, ОСОБА_1, будучи особою щодо якого встановлено адміністративний нагляд, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення порушив його умови, а саме 19.12.2017 року не прибув на реєстрацію в Жовківське відділення поліції Камянка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області, тобто вчинив правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ОСОБА_1 в судовому засіданні свою вину у вчинених правопорушеннях визнав повністю, пояснив, що дійсно порушив правила адміністративного нагляду, пояснив, що затримався на роботі, а тому був відсутній за адресою місця проживання, а щодо неприбуття на реєстрацію в Жовківське відділення поліції Камянка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області, то таке пояснює тим, що помилився днями, коли повинен був прибувати.Щиро розкаявся у вчиненому, просить не накладати суворого стягнення.
Крім повного визнання вини ОСОБА_1, факт вчинення ним адміністративних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення та його вина у цьому підтверджується: 1) протоколами про адміністративне правопорушення серії АА № 908085 від 29.11.2017 року, серії АА № 908059 від 29.11.2017 року, серії АА № 908060 від 29.11.2017 року, серії АА № 908073 від 15.12.2017 року, серії АА № 908074 від 15.12.2017 року, серії АА № 908093 від 22.12.2017 року; 2) ухвалою Жовківського районного суду Львівської області від 14.06.2017 року з якої вбачається, що ОСОБА_1 встановлено адміністративний нагляд; 3) поясненнями в судовому засіданні та письмовими поясненнями в матеріалах справи ОСОБА_1; 4) рапортами ДОП Жовківського ВП Камянка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області т.в.о. начальника Жовківського ВП Камянка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області майору поліції, постановою Жовківського районного суду Львівської області від 14.11.2017 року з якої вбачається, що ОСОБА_1 визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також іншими матеріалами справ.
Вина ОСОБА_1 у вчинених ним правопорушеннях полягає в тому, що він повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення вчинив порушення правил адміністративного нагляду, будучи особою щодо якої такий нагляд встановлений.
Кваліфікація дій ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення є вірними . Обставин, які б обтяжували відповідальність правопорушника ОСОБА_1 судом не встановлено. Як обставину, що помякшує відповідальність ОСОБА_1 суд враховує його щире розкаяння у вчинених правопорушеннях.
Відповідно до ч. 2 ст. 36 Кодексу України про адміністративні правопорушення якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.
ОСОБА_1 вчинив однорідні правопорушення, а тому стягнення слід накласти в межах санції ч. 2 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Обираючи вид та міру стягнення правопорушнику суд враховує помякшуючі та обтяжуючі відповідальність обставини, а саме, характер та ступінь суспільної небезпеки скоєного правопорушення, особу правопорушника, який не працює, невперше притягується до адміністративної відповідальності, щиро розкаявся у вчиненому, а відтак приходжу до висновку, що до останнього слід застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу в межах санкції статті, за якою він притягується до відповідальності.
Відповідно до ст. 40-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.
Відповідно до вимог ст. 4 ч.2 п. 5 Закону України Про судовий збір від 08.07.2011 року, що набрав чинності з 01.11.2011 року (в останній діючій редакції), ставки судового збору у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення встановлюється 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 320,00 грн.
Керуючись ст.ст. 40-1, ч. 2 ст. 187, ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя,-
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні 6 (шістьох) правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 10 (десяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 ( сто сімдесять) гривень 00 коп. в дохід держави.
Стягнути з ОСОБА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, не працює, паспорт серії КС № 001536 виданий 25.05.2002 року, ідентифікаційний номер судом не встановлено) судовий збір в розмірі 320,00 грн. до спеціального фонду Державного бюджету України за наступними реквізитами: отримувач УДКСУ у Жовківському районі, р/р 31212206700286, МФО 825014, ЄДРПОУ 36762986, призначення платежу - судовий збір, код 36762195.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду Львівської області через Жовківський районний суд Львівської області, в порядку ст. 287 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через пятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження такої постанови не пізніше як через пятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.
У разі несплати правопорушником штрафу у цей строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до органу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.
Строк виконання постанови протягом трьох місяців з наступного дня після набрання постановою законної сили.
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:
-подвійний розмір штрафу, визначений постановою;
-витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат визначається КМ України.
Суддя Зеліско Р. Й.