
Справа № 686/24194/17
ПОСТАНОВА
19 грудня 2017 року м. Хмельницький
Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Дручкова С.П., розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, приватного підприємця, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1,
за ч. 1 ст. 155-1 кодексу України про адміністративні правопорушення
ВСТАНОВИЛА:
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення №80/14-07 від 15.11.2017 року ОСОБА_1 ставиться в вину те, що він 10.11.2017 року реалізував пиво торгової марки «Хмельницьке», без використання реєстратора розрахункових операцій, чим порушив п.1 п.2 ст. 3 ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та вчинив правопорушення відповідальність за яке передбачена ч.1 ст. 155-1 КУпАП.
Справа підлягає поверненню до ГУ ДФС у Хмельницькій області для доопрацювання, виходячи із наступних підстав.
Згідно зі ст. 245 Кодексу України про адміністративні правопорушення завданнями провадження у справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне і об’єктивне з’ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян в дусі додержання законів, зміцнення законності.
Відповідно до вимог ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи.
У протоколі про адміністративне правопорушення не зазначено час та місце вчинення правопорушення, окрім цього, особа, яка порушила адміністративне переслідування відносно ОСОБА_1, не вказала рік народження останього, чим фактично не виконала вищевказаних вимог ст. 256 КУпАП, та позбавила суд можливості своєчасно, всебічно, повно і об'єктивно з'ясувати обставини справи.
Наведені порушення є істотними і не можуть бути усунені в судовому засіданні.
За таких обставин справа підлягає поверненню на доопрацювання, під час якого слід усунути вищевказані недоліки.
З урахуванням наведеного, керуючись ст.ст. 245, 256, 278 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -
ПОСТАНОВИЛА:
Справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 155-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення повернути до ГУ ДФС у Хмельницькій області для доопрацювання.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення до апеляційного суду Хмельницької області через Хмельницький міськрайонний суд.
Суддя: