Постанова № 7058109, 22.09.2009, Івано-Франківський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
22.09.2009
Номер справи
2-а-6318/08/0970
Номер документу
7058109
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 вересня 2009 року Справа № 2-а-6318/08/0970

м.Івано-Франківськ

Івано-Франківський окружний адміністративний суд у складі:

Судді Басай О.В.

при секретарі Шовгенюк І.В.

за участю:

представника позивача: Семенців І.М.;

представника відповідача: ОСОБА_2;

прокурора: не зявився;

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду адміністративну справу

за позовом: Івано-Франківського транспортного прокурора в інтересах держави Міністерства транспорту і звязку України в особі Головної державної інспекції на автомобільному транспорті та її структурного підрозділу територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Івано-Франківській області

до відповідача: Фізичної особи підприємця ОСОБА_2

про стягнення фінансових санкцій в сумі 3400, 00 грн., -

ВСТАНОВИВ:

Івано-Франківський транспортний прокурор в інтересах держави Міністерства транспорту і звязку України в особі Головної державної інспекції на автомобільному транспорті та її структурного підрозділу територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Івано-Франківській області звернувся до суду з адміністративним позовом до фізичної особи підприємця ОСОБА_2 про стягнення фінансових санкцій в сумі 5100, 00 грн.

10.06.2009 року від прокурора на адресу суду надійшла заява про зменшення розміру позовних вимог, оскільки згідно меморіального ордеру №9 від 21.04.2009 року відповідачем сплачено фінансові санкції в сумі 1700, 00 грн. по постанові №005447 від 16.03.2007 року та просить задовольнити адміністративний позов та стягнути з відповідача фінансові санкції в сумі 3400, 00 грн по постановах №001014 від 14.12.2006 року та №010741 від 16.08.2007 року.

Представник позивача в судовому засіданні адміністративний позов підтримав в повному обсязі з підстав викладених в позовній заяві. Просить позов задовольнити повністю.

Представник відповідача в судовому засіданні проти задоволення позову заперечив та пояснив, що 04.12.2006 року відповідачем складено акт №001003 про порушення вимог законодавства про автомобільний транспорт під час надання позивачем послуг з перевезення пасажирів за маршрутом «Тлумач-Івано-Франківськ». Того ж дня, позивачу було направлено повідомлення про розгляд справи на 12.12.2006 року о 10 годині, що підтверджується матеріалами, наявними в справі. Однак у зазначений час розгляд справи не відбувся. При цьому, як зазначив представник позивача, 23.12.2006 року ОСОБА_2 отримав постанову про застосування фінансових санкцій, яка прийнята 14.12.2006 року, а не 12.12.2006 року, що є порушенням пункту 26 «Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 08.11.2006 року №1567. Також зазначив, що відповідачем 26.07.2007 року складено акт №018340 про порушення вимог законодавства про автомобільний транспорт під час надання позивачем послуг з перевезення пасажирів за маршрутом «Тлумач-Івано-Франківськ». Згідно плану проведення рейдових перевірок на 23-27 липня 2007 року місцем проведення перевірок є м. Івано-Франківськ, вул. Братів Майданських з 9:00 до 18:00 год., а вказаний вище акт складений в м. Тисмениця, що є порушення пунктів 12, 13 та 16 згаданої вище Постанови Кабінету Міністрів. Просить в задоволенні позову відмовити повністю.

Прокурор в судове засідання не зявився, хоча був належним чином повідомлений про час, дату та місце судового розгляду.

Розглянувши позовну заяву, вислухавши пояснення представників сторін, дослідивши письмові докази, суд вважає, що позов слід задовольнити частково виходячи з наступного.

Судом встановлено, що 04.12.2006 року та 26.07.2007 року працівниками територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Івано-Франківській області складено акти №001003 та №018340 про порушення вимог законодавства про автомобільний транспорт під час здійснення громадянином ОСОБА_2 перевезень пасажирів автомобільним транспортом. 14.12.2006 року та 16.08.2007 року, враховуючи допущені порушення, начальником територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Івано-Франківській області прийнято постанови №001014 про застосування фінансових санкцій на суму 1700 грн. та №010741 про застосування фінансових санкцій на суму 1700 грн за порушення, передбачені абз.3 ч.1 ст.60 Закону України «Про автомобільний транспорт» від 23 лютого 2006 року.

Суд вважає, що вимога позивача про стягнення фінансових санкцій в сумі 1700, 00 грн. по постанові №001014 підлягає до задоволення, виходячи з наступного.

З акта №001003 від 04.12.2006 року, на підставі якого прийнята постанова №001014 від 14.12.2006 року, вбачається, що при перевірці водій відмовився надати документи для перевірки та підписати даний акт. Також встановлено, що водій здійснював перевезення 12 пасажирів без документів, а саме, дорожнього листа та ліцензійної картки (а. с. 15).

14.12.2006 року начальником територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Івано-Франківській області щодо відповідача прийнято постанову №001014 про застосування фінансових санкцій на суму 1700 грн. (а. с. 16).

З супровідного листа №03-20/2844 від 15.12.2006 року вбачається, що відповідачу направлено постанову №001014 від 14.12.2006 року про застосування фінансових санкцій, яку йому вручено 23.12.2006 року, що підтверджується копією повідомлення про вручення (а. с. 17).

У передбачений законом термін сума застосованих фінансових санкцій відповідачем добровільно не сплачена. Постанова в порядку передбаченому п.32 «Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті» до вищого за підпорядкуванням органу державного контролю протягом 10 днів після її винесення чи до суду не оскаржувались.

Згідно ст. 39 Закону України «Про автомобільний транспорт» автомобільні перевізники, водії, пасажири повинні мати і пред'являти особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, документи, на підставі яких виконуються пасажирські перевезення.

Документи для регулярних пасажирських перевезень:

для автомобільного перевізника - ліцензія, договір із органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування чи їх дозвіл, паспорт маршруту, документ, що засвідчує використання автобуса на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;

для водія автобуса - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, ліцензійна картка, дорожній лист, квитково-касовий лист, схема маршруту, розклад руху, таблиця вартості проїзду (крім міських перевезень), інші документи, передбачені законодавством України;

для пасажира - квиток на проїзд в автобусі та на перевезення багажу (для пільгового проїзду - посвідчення особи встановленого зразка).

Документи для регулярних спеціальних пасажирських перевезень:

для автомобільного перевізника - ліцензія, договір із замовником транспортних послуг, паспорт маршруту, документ, що засвідчує використання автобуса на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;

для водія автобуса - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, ліцензійна картка, дорожній лист, схема маршруту, розклад руху, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для нерегулярних пасажирських перевезень:

для автомобільного перевізника - ліцензія, документ, що засвідчує використання автобуса на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;

для водія автобуса - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, ліцензійна картка, дорожній лист, договір із замовником транспортних послуг, документ, що засвідчує оплату транспортних послуг, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для юридичної особи, що здійснює перевезення пасажирів на таксі:

для автомобільного перевізника - ліцензія, інші документи, передбачені законодавством України;

для водія таксі - посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, ліцензійна картка, дорожній лист, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для фізичної особи, що здійснює перевезення пасажирів на таксі:

для автомобільного перевізника - ліцензія, інші документи, передбачені законодавством України;

для водія таксі - посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, ліцензійна картка, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для юридичної особи, що здійснює перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення:

для автомобільного перевізника - ліцензія, договір із замовником послуги, інші документи, передбачені законодавством України;

для водія легкового автомобіля - посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, ліцензійна картка, дорожній лист, копія договору із замовником послуги, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для фізичної особи, що здійснює перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення:

для автомобільного перевізника - ліцензія, договір із замовником послуги, інші документи, передбачені законодавством України;

для водія легкового автомобіля - посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, ліцензійна картка, копія договору із замовником послуги, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи на перевезення пасажирів автобусами для власних потреб:

для автомобільного перевізника - документ, що засвідчує використання автобуса на законних підставах, список пасажирів, яких перевозять, завірений підписом перевізника та печаткою, інші документи, передбачені законодавством України;

для водія - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на автобус, дорожній лист, список пасажирів, яких перевозять, завірений підписом перевізника та

печаткою, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для водія юридичної особи на перевезення пасажирів легковими автомобілями для власних потреб - посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, дорожній лист, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для фізичної особи на перевезення пасажирів легковими автомобілями для власних потреб - посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, інші документи, передбачені законодавством України.

Статтею 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» встановлено, що за порушення законодавства про автомобільний транспорт до автомобільних перевізників застосовуються санкції за надання послуг з перевезень пасажирів та вантажів без оформлення документів, перелік яких визначений статтями 39 та 48 цього Закону, - штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Від імені центрального органу виконавчої влади з питань автомобільного транспорту розглядати справи про стягнення у вигляді штрафів за порушення, викладені у цій статті, мають право посадові особи урядового органу державного управління з питань контролю на автомобільному транспорті.

Порядок стягнення у вигляді штрафу за порушення, викладені у цій статті, та порядок оскарження і опротестування постанови по справі про правопорушення визначає Кабінет Міністрів України.

Статтею 6 Закону України «Про автомобільний транспорт» встановлено, що державному контролю підлягають усі транспортні засоби українських та іноземних перевізників, що здійснюють автомобільні перевезення пасажирів та вантажів на території України. Державний контроль автомобільних перевізників здійснюється шляхом проведення планових, позапланових і рейдових перевірок.

Відповідно п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2006року №1567 «Про затвердження Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті» органами державного контролю на автомобільному транспорті є Головавтотрансінспекція, її територіальні управління в областях, Автономній Республіці Крим, м. Києві та м. Севастополі. Відповідно до п.21, 27 Постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2006року №1567 «Про затвердження Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті» державний контроль на автомобільному транспорті здійснюється посадовими особами органу державного контролю шляхом проведення планових, позапланових і рейдових перевірок. При виявленні порушення законодавства складається акт, на підставі якого керівник органу державного контролю виносить постанову про застосування фінансових санкцій, що є обовязковою до виконання.

У відповідності до п.28 Постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2006року №1567 «Про затвердження Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті» фінансова санкція повинна бути перерахована субєктом господарювання на зазначений у постанові рахунок не пізніше ніж протягом пятнадцяти днів після отримання ним копії постанови про застосування фінансових санкцій.

Суд вважає, що в цій частині позов слід задовольнити, оскільки послуги з перевезення пасажирів надавалися без документів, визначених ст. 39 Закону України «Про автомобільний транспорт», а саме без ліцензійної картки та дорожнього листа.

Суд не бере до уваги посилання представника відповідача на те, що постанова про застосування фінансових санкцій винесена 14.12.2006 року, а не 12.12.2006 року як зазначено в повідомленні про розгляд справи, оскільки дана обставина не спростовує факту вчинення відповідачем порушення вимог законодавства про автомобільний транспорт.

Вимоги позивача про стягнення фінансових санкцій в сумі 1700, 00 грн. по постанові №010741 не підлягає до задоволення виходячи з наступного.

З акта №018340 від 26.07.2007 року, на підставі якого прийнята постанова №010741 від 16.08.2007 року , вбачається, що перевезення 10 пасажирів здійснювалося без дорожнього листа та облікового листа. Водій відмовився надати письмові пояснення та підписати даний акт (а. с. 21).

16.08.2007 року начальником територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Івано-Франківській області щодо відповідача винесено постанову №010741 про застосування фінансових санкцій на суму 1700 грн. (а. с. 22).

З супровідного листа від 16.08.2007 року вбачається, що відповідачу направлено постанову №010741 від 16.08.2007 року про застосування фінансових санкцій, яку йому вручено 22.08.2007 року, що підтверджується копією повідомлення про вручення (а. с. 23).

У передбачений законом термін сума застосованих фінансових санкцій відповідачем добровільно не сплачена. Постанова в порядку передбаченому п.32 «Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті» до вищого за підпорядкуванням органу державного контролю протягом 10 днів після її винесення чи до суду не оскаржувались.

Згідно ст. 39 Закону України «Про автомобільний транспорт» автомобільні перевізники, водії, пасажири повинні мати і пред'являти особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, документи, на підставі яких виконуються пасажирські перевезення.

Документи для регулярних пасажирських перевезень:

для автомобільного перевізника - ліцензія, договір із органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування чи їх дозвіл, паспорт маршруту, документ, що засвідчує використання автобуса на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;

для водія автобуса - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, ліцензійна картка, дорожній лист, квитково-касовий лист, схема маршруту, розклад руху, таблиця вартості проїзду (крім міських перевезень), інші документи, передбачені законодавством України;

для пасажира - квиток на проїзд в автобусі та на перевезення багажу (для пільгового проїзду - посвідчення особи встановленого зразка).

Документи для регулярних спеціальних пасажирських перевезень:

для автомобільного перевізника - ліцензія, договір із замовником транспортних послуг, паспорт маршруту, документ, що засвідчує використання автобуса на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;

для водія автобуса - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, ліцензійна картка, дорожній лист, схема маршруту, розклад руху, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для нерегулярних пасажирських перевезень:

для автомобільного перевізника - ліцензія, документ, що засвідчує використання автобуса на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;

для водія автобуса - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, ліцензійна картка, дорожній лист, договір із замовником транспортних послуг, документ, що засвідчує оплату транспортних послуг, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для юридичної особи, що здійснює перевезення пасажирів на таксі:

для автомобільного перевізника - ліцензія, інші документи, передбачені законодавством України;

для водія таксі - посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, ліцензійна картка, дорожній лист, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для фізичної особи, що здійснює перевезення пасажирів на таксі:

для автомобільного перевізника - ліцензія, інші документи, передбачені законодавством України;

для водія таксі - посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, ліцензійна картка, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для юридичної особи, що здійснює перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення:

для автомобільного перевізника - ліцензія, договір із замовником послуги, інші документи, передбачені законодавством України;

для водія легкового автомобіля - посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, ліцензійна картка, дорожній лист, копія договору із замовником послуги, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для фізичної особи, що здійснює перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення:

для автомобільного перевізника - ліцензія, договір із замовником послуги, інші документи, передбачені законодавством України;

для водія легкового автомобіля - посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, ліцензійна картка, копія договору із замовником послуги, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи на перевезення пасажирів автобусами для власних потреб:

для автомобільного перевізника - документ, що засвідчує використання автобуса на законних підставах, список пасажирів, яких перевозять, завірений підписом перевізника та печаткою, інші документи, передбачені законодавством України;

для водія - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на автобус, дорожній лист, список пасажирів, яких перевозять, завірений підписом перевізника та

печаткою, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для водія юридичної особи на перевезення пасажирів легковими автомобілями для власних потреб - посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, дорожній лист, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для фізичної особи на перевезення пасажирів легковими автомобілями для власних потреб - посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, інші документи, передбачені законодавством України.

Статтею 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» встановлено, що за порушення законодавства про автомобільний транспорт до автомобільних перевізників застосовуються санкції за надання послуг з перевезень пасажирів та вантажів без оформлення документів, перелік яких визначений статтями 39 та 48 цього Закону, - штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Від імені центрального органу виконавчої влади з питань автомобільного транспорту розглядати справи про стягнення у вигляді штрафів за порушення, викладені у цій статті, мають право посадові особи урядового органу державного управління з питань контролю на автомобільному транспорті.

Порядок стягнення у вигляді штрафу за порушення, викладені у цій статті, та порядок оскарження і опротестування постанови по справі про правопорушення визначає Кабінет Міністрів України.

Статтею 6 Закону України «Про автомобільний транспорт» встановлено, що державному контролю підлягають усі транспортні засоби українських та іноземних перевізників, що здійснюють автомобільні перевезення пасажирів та вантажів на території України. Державний контроль автомобільних перевізників здійснюється шляхом проведення планових, позапланових і рейдових перевірок.

Відповідно п.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2006року №1567 «Про затвердження Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті» органами державного контролю на автомобільному транспорті є Головавтотрансінспекція, її територіальні управління в областях, Автономній Республіці Крим, м. Києві та м. Севастополі. Відповідно до п.21, 27 Постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2006року №1567 «Про затвердження Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті» державний контроль на автомобільному транспорті здійснюється посадовими особами органу державного контролю шляхом проведення планових, позапланових і рейдових перевірок. При виявленні порушення законодавства складається акт, на підставі якого керівник органу державного контролю виносить постанову про застосування фінансових санкцій, що є обовязковою до виконання.

У відповідності до п.28 Постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2006року №1567 «Про затвердження Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті» фінансова санкція повинна бути перерахована субєктом господарювання на зазначений у постанові рахунок не пізніше ніж протягом пятнадцяти днів після отримання ним копії постанови про застосування фінансових санкцій.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що відповідач порушив ст. 39 Закону України «Про автомобільний транспорт», оскільки надавав послуги з перевезення пасажирів без ліцензійної картки та дорожнього листа, однак в задоволенні позову слід відмовити виходячи з наступного.

Відповідно до п. 12 Постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті» №1567 від 08.11.2006 року (далі Порядку), рейдова перевірка додержання суб'єктом господарювання, зокрема іноземним, вимог, визначених пунктом 15 цього Порядку, здійснюється на підставі щотижневого графіка.

Згідно з п.13 Порядку, графік проведення рейдових перевірок складається територіальним управлінням Головавтотрансінспекції з урахуванням стану аварійності, періоду, що пройшов від попередньої перевірки, забезпечення належного рівня транспортного обслуговування в окремих регіонах, інформації про діяльність осіб, що незаконно надають послуги з перевезень, та інших обставин. Щотижневий графік складається з урахуванням проведення рейдових перевірок не частіше ніж один раз на квартал.

В п. 14 Порядку визначено, що рейдова перевірка транспортних засобів проводиться на окремо визначених ділянках дороги, маршрутах, автовокзалах, автостанціях, автобусних зупинках, місцях посадки та висадки пасажирів, стоянках таксі і транспортних засобів, місцях вантаження та розвантаження вантажних автомобілів, контрольно-вагових комплексах, під час виїзду з підприємств та місць стоянки, у пунктах пропуску через державний кордон за погодженням з начальником органу охорони державного кордону.

Відповідно до п. 16 Порядку, рейдова перевірка проводиться групою посадових осіб у кількості не менш як дві особи відповідно до завдання на перевірку. Під час проведення такої перевірки можливе застосування спеціалізованих автомобілів, на яких розміщений напис "Головавтотрансінспекція".

Згідно із завданням на перевірку №010343 від 25.07.2007 року інспекторам Валовіна О.З. та Хвесик А.Я., доручено проведення рейдової перевірки в м. Івано-Франківську по вул. Братів Майданських (а. с. 115).

Відповідно до плану проведення рейдових перевірок на 23-27 липня 2007 року інспекторам Валовін О.З. та Хвесик А.Я. визначено 26.07.2007 року проводити рейдову перевірку в м. Івано-Франківськ по вул. Братів Майданських з 9:00 год. по 18:00 год. (а. с. 117).

З акту перевірки №018340 від 26.07.2007 року вбачається, що перевірка, яку здійснювали інспектори Валовін О.З. та Хвесик А.Я, було проведено в смт. Тисмениця, Івано-Франківської області, що суперечить плану проведення рейдових перевірок на 23-27 липня 2007 року.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що акт перевірки №018340 від 26.07.2007 року складений з порушення приписів встановлених пунктами 12-14 Постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті» №1567 від 08.11.2006 року, а тому вимога про стягнення штрафних (фінансових) санкцій в сумі 1700, 00 грн. по постанові №010741 не підлягає до задоволення.

Згідно ч.2 ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобовязані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

На підставі ст.124 Конституції України, керуючись ст.ст.158-163, ст.167, 258 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Позов задовольнити частково.

Стягнути з фізичної особи підприємця ОСОБА_2, АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1 в доход Державного бюджету України на рахунок державного бюджету 31110106700002 УДК в м. Івано-Франківську, код платежу 21081100, МФО 836014, код одержувача 20568100 фінансові санкції в сумі 1700, 00 грн.(Тисячу сімсот гривень 00 копійок).

В задоволенні решти позовних вимог відмовити повністю.

Постанова набирає законної сили в порядку встановленому ст.254 КАС України та може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду в порядку і строки, передбачені ст.186 КАС України.

Виконавчий лист видати після набрання постановою законної сили за заявою сторони на користь якої задоволено позов.

Суддя О.В. Басай

Постанова в повному обсязі складена 28.09.2009 року