ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98 РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 35/54109.12.09 За позовом Прокурора м. Кривій Ріг
в інтересах держави в особі Криворізької міської ради
до Підприємства з іноземними інвестиціями «Макдональдз Юкрейн Лтд»
про зміну умов договору
Суддя М.Є. Літвінова
Представники:
Від прокуратури м. Кривій Ріг: не з’явились.
Від позивача: не з’явились.
Від відповідача: не з’явились.
Рішення прийняте 09.12.2009р., на підставі статті 77 Господарського процесуального кодексу України, в зв‘язку з оголошеною в судовому засіданні перервою з 25.11.2009р. по 09.12.2009р.
Обставини справи:
На розгляд Господарського суду міста Києва передані позовні вимоги Прокурора м. Кривій Ріг в інтересах держави в особі Криворізької міської ради до Підприємства з іноземними інвестиціями «Макдональдз Юкрейн Лтд»про зміну умов договору та стягнення судових витрат.
В обґрунтування необхідності захисту інтересів держави прокуратура м. Кривого Рогу зазначає наступне.
05.11.2003 року між Криворізькою міською радою та Підприємством з іноземними інвестиціями «Макдональдз Юкрейн Лтд»було укладено Договір оренди земельної ділянки № 2910, що знаходиться за адресою: м. Кривій Ріг, Дзержинський район, пр. Гагарина, 2, для розміщення ресторану швидкого обслуговування.
Пунктом п. 3.1. Договору було встановлено, що за користування земельною ділянкою орендар сплачує орендодавцю орендну плату на рік у розмірі 2,5% від її грошової оцінки на підстав довідки управління земельних ресурсів на рахунок відділення держказначейства у Дзержинському районі № 33218812800020 в банку УДК у Дніпропетровській обл. м. Дніпропетровськ, МФО 805012, код ЄДРПОУ 24230992, рівними частками щомісячно протягом тридцяти календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця.
Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»від 03.06.2008р. було внесено зміни до ст. 21 Закону України «Про оренду землі», а саме: було встановлено, що річна орендна плата за земельні ділянки, які перебувають у державній або комунальній власності, надходить до відповідних бюджетів, розподіляється і використовується відповідно до закону і не може бути меншою, для земель не сільськогосподарського призначення, трикратного розміру земельного податку, що встановлюється Законом України «Про плату за землю».
З метою приведення договорів оренди земельних ділянок, які діють станом на 01.01.2008р., у відповідність до вимог чинного законодавства, Криворізькою міською радою 24.09.2008р. було прийняте рішення № 2741 «Про надання згоди на внесення змін до діючих договорів оренди земельних ділянок», яке є чинним та обов’язковим до виконання всіма суб’єктами господарювання на території м. Кривого Рогу.
На підставі вказаного рішення Криворізької міської ради та норм ст. 188 ГК України відповідачу було надіслано пропозицію від 12.05.2009р. № 6/18-518 про внесення змін до Договору в частині розміру орендної плати. Відповідач залишив вказану пропозицію без відповіді.
Відповідно до ст.121 Конституції України та ст.36-1 Закону України «Про прокуратуру», на прокуратуру покладена функція представництва інтересів громадян та держави в суді у випадках, визначених законом.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 25.08.2009р. порушено провадження у справі № 35/541, розгляд справи призначено на 16.09.2009р.
15.09.2009р. через Відділ діловодства Господарського суду м. Києва від відповідача надійшов відзив на позовну заяву, яким відповідач заперечив проти заявлених позовних вимог та просив суд відмовити в задоволенні позову.
Представник прокуратури у судове засідання 16.09.2009р. не з’явився, про поважність підстав відсутності суд не повідомив, вимог ухвали суду про порушення провадження у справі № 35/541 від 25.08.2009р. не виконав, витребуваних судом документів не надав.
В судовому засіданні 16.09.2009р. представник позивача надав документи на виконання вимог ухвали суду про порушення провадження у справі № 35/541 від 25.08.2009р. Представник позивача підтримав позовні вимоги прокуратури та просив суд задовольнити позов у повному обсязі.
В судовому засіданні представник відповідача надав документи на виконання вимог ухвали суду про порушення провадження у справі № 35/541 від 25.08.2009р., заперечив проти позову та просив суд відмовити в задоволенні позовних вимог повністю.
В судовому засіданні, призначеному на 16.09.2009р., на підставі ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, оголошувалася перерва до 05.10.2009р.
28.09.2009р. через Відділ діловодства Господарського суду м. Києва від представника позивача надійшли письмові пояснення по справі.
Представник прокуратури в судове засідання 05.10.2009р. не з’явився, про поважність підстав відсутності суд не повідомив.
В судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги прокуратури та просив суд задовольнити позов у повному обсязі.
Представник відповідача заперечив проти позову та просив суд відмовити в задоволенні позовних вимог повністю.
В судовому засіданні, призначеному на 05.10.2009р., на підставі ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, оголошувалася перерва до 19.10.2009р.
Прокуратура та позивач у судове засідання 19.10.2009р. не з’явились, своїх представників не направили, про поважність підстав відсутності суд не повідомили, заяв, клопотань до суду не подавали.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 19.10.2009р., на підставі ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, розгляд справи було відкладено на 09.11.2009р.
09.11.2009р. через Відділ діловодства Господарського суду м. Києва від прокуратури надійшли письмові пояснення; від представника позивача надійшли письмові пояснення (уточнені).
Представник прокуратури у судовому засіданні 09.11.2009р. підтримав позовні вимоги та просив суд задовольнити позов та зобов’язати відповідача внести зміни у пункт 3.1. Договору оренди земельної ділянки від 05.11.2003р. № 2910, укладеного між Криворізькою міською радою та Підприємством з іноземними інвестиціями «Макдональдз Юкрейн Лтд», виклавши його у наступній редакції: «Річна орендна плата вноситься «Орендарем»виключно у грошовій формі у трикратному розмірі земельного податку, що встановлюється Законом України «Про плату за землю», на підставі витягу з технічної документації про нормативно грошову оцінку земельної ділянки, виконаного управлінням Держкомзему у м. Кривій Ріг Дніпропетровської області, на рахунок Управління держказначейства у м. Кривому Розі № 33211812700020 у банку ГУДКУ у Дніпропетровській області МФО 805012, код ЄДРПОУ 24230992 щомісячно протягом 30-ти календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця, а також стягнути судові витрати.
Позивач у судове засідання не з’явився, своїх представників не направив, про поважність підстав відсутності суд не повідомив.
В судовому засіданні представник відповідача заперечував проти позову та просив суд відмовити в задоволенні позовних вимог повністю.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 09.11.2009р., на підставі ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, розгляд справи було відкладено на 25.11.2009р.
Представник прокуратури в судове засідання 25.11.2009р. не з’явився, про поважність підстав відсутності суд не повідомив.
В судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги прокуратури та просив суд задовольнити позов у повному обсязі.
Представник відповідача надав відзив на пояснення позивача та прокурора м. Кривій ріг, заперечив проти позову та просив суд відмовити в задоволенні позовних вимог повністю.
В судовому засіданні, призначеному на 25.11.2009р., на підставі ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, оголошувалася перерва до 09.12.2009р.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, Господарський суд міста Києва, -
ВСТАНОВИВ:
23.10.2003 року між Криворізькою міською радою (далі-позивач) та Підприємством з іноземними інвестиціями «Макдональдз Юкрейн Лтд»(далі-відповідач) було укладено Договір оренди земельної ділянки № 2910 (далі-Договір).
Вказаний Договір зареєстрований у Криворізькому міському управлінні земельних ресурсів, про що у книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі вчинено запис від 05.11.2003р. № 2910.
Відповідно до умов Договору оренди (п. 1.1.) орендодавець (позивач) на підставі рішення Криворізької міської ради від 23.04.2003р. № 862 надає, а орендар (відповідач) приймає в користування на умовах оренди земельну ділянку загальною площею 3192 кв.м згідно з планом землекористування, що додається (додаток № 1). Земельна ділянка надається на умовах оренди строком на двадцять років, починаючи з дати реєстрації Договору (п. 1.2.).
Пунктом 3.1. Договору було встановлено, що за користування земельною ділянкою орендар сплачує орендодавцю орендну плату на рік у розмірі 2,5% від її грошової оцінки на підставі довідки управління земельних ресурсів на рахунок відділення держказначейства у Дзержинському районі № 33218812800020 в банку УДК у Дніпропетровській обл. м. Дніпропетровськ, МФО 805012, код ЄДРПОУ 24230992 рівними частками щомісячно протягом тридцяти календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця.
Обґрунтовуючи заявлені позовні вимоги, прокурор зазначив, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»№ 309-VI від 03.06.2008р. було внесено зміни до ст. 21 Закону України «Про оренду землі», а саме: було встановлено, що річна орендна плата за земельні ділянки, які перебувають у державній або комунальній власності, надходить до відповідних бюджетів, розподіляється і використовується відповідно до закону і не може бути меншою, зокрема, для земель не сільськогосподарського призначення, трикратного розміру земельного податку, що встановлюється Законом України «Про плату за землю».
Згідно ст. 7 Закону України «Про плату за землю»ставки земельного податку з земель, грошову оцінку яких встановлено, встановлюються у розмірі одного відсотка від їх грошової оцінки.
Пунктом 1 розділу другого Прикінцевих положень Закону України від 03.06.2008р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»встановлено, що цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
У відповідності до ст. 651 ЦК України договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.
З метою приведення договорів оренди земельних ділянок, які діють станом на 01.01.2008р., у відповідність до вимог чинного законодавства, Криворізькою міською радою 24.09.2008р. було прийняте рішення № 2741 «Про надання згоди на внесення змін до діючих договорів оренди земельних ділянок», яке є чинним та обов’язковим до виконання всіма суб’єктами господарювання на території м. Кривій Ріг.
Дане рішення, на теперішній час, є чинним та обов’язковим до виконання всіма суб’єктами господарювання на території м. Кривий Ріг (ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування»).
На підставі вказаного рішення Криворізької міськради та норм ст. 188 Господарського кодексу України, згідно якої сторона договору, яка вважає за необхідне змінити або розірвати договір, повинна надіслати пропозицію про це другій стороні за договором, відповідачу було надіслано пропозицію від 12.05.2009р. № 6/18-518 про внесення змін до Договору в частині розміру орендної плати. Відповідач залишив вказану пропозицію без відповіді.
Відповідач проти заявлених позовних вимог заперечує та зазначає, що листом № 678-06 АКО від 25.08.2008р. повідомив позивача про відмову від підвищення орендної плати та відсутності підстав, передбачених законом або Договором оренди для перегляду умов чинного Договору оренди.
Оцінюючи подані сторонами докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об’єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, суд вважає, що вимоги прокурора підлягають задоволенню з наступних підстав.
Згідно ч.1 ст.32 Господарського процесуального кодексу України доказами у справі є будь-які фактичні дані, на підставі яких господарський суд у визначеному законом порядку встановлює наявність чи відсутність обставин, на яких ґрунтуються вимоги і заперечення сторін, а також інші обставини, які мають значення для правильного вирішення господарського спору.
Статтею 36-1 Закону України «Про прокуратуру»встановлено, що підставою представництва у суді інтересів держави є наявність порушень або загрози порушень економічних державних інтересів внаслідок протиправних дій (бездіяльності) юридичних осіб, що вчиняються у відносинах з державою. Формою представництва прокурором інтересів держави є звернення до суду з позовом про захист інтересів держави та про визнання незаконними правових актів.
У відповідності до п. 2 резолютивної частини рішення Конституційного суду України № 1-1/99 від 08.04.1999р. під поняттям «орган, уповноважений державою здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах», зазначеним у частині другій статті 2 Господарського процесуального кодексу України, потрібно розуміти орган державної влади чи орган місцевого самоврядування, якому законом надано повноваження органу виконавчої влади.
Відповідно до ст. 13 Конституції України земля є об’єктом права власності Українського народу; від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Стаття 140 Конституції України встановлює, що органами місцевого самоврядування, що представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ та міст, є районні та обласні ради.
Згідно ст. 2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»місцеве самоврядування в Україні здійснюється територіальними громадами сіл, селищ, міст як безпосередньо, так і через сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи, а також через районні та обласні ради, які представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст.
Отже, згідно зазначених норм та ст. ст. 6, 7, 13, 143 Конституції України органом уповноваженим державою здійснювати відповідні функції у спірних відносинах, виступає орган місцевого самоврядування, якому згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»надано повноваження органу виконавчої влади. Таким чином, в даній справі органом уповноваженим державою здійснювати відповідні функції у спірних відносинах виступає Криворізька міська рада.
Статтею 12 Земельного кодексу України встановлені повноваження сільських, селищних, міських рад у галузі земельних відносин.
Згідно ст. 1 Земельного кодексу України земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.
Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»від 03.06.2008р. № 309-VI було внесено зміни до ст. 21 Закону України «Про оренду землі», а саме: було встановлено, що річна орендна плата за земельні ділянки, які перебувають у державній або комунальній власності, надходить до відповідних бюджетів, розподіляється і використовується відповідно до закону і не може бути меншою, для земель не сільськогосподарського призначення, трикратного розміру земельного податку, що встановлюється Законом України «Про плату за землю».
Пунктом 1 розділу другого Прикінцевих положень Закону України від 03.06.2008р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»№ 309-VI встановлено, що цей Закон набирає чинності з дня його опублікування, тобто з 04.06.2008р.
Згідно ст. 7 Закону України «Про плату за землю»ставки земельного податку з земель, грошову оцінку яких встановлено, встановлюються у розмірі одного відсотка від їх грошової оцінки.
У відповідності до ст. 651 ЦК України договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.
Судом встановлено, що з метою приведення договорів оренди земельних ділянок, які діють станом на 01.01.2008р., у відповідність до вимог чинного законодавства, Криворізькою міською радою 24.09.2008р. було прийняте рішення № 2741 «Про надання згоди на внесення змін до діючих договорів оренди земельних ділянок», яке є чинним та обов’язковим до виконання всіма суб’єктами господарювання на території м. Кривій Ріг.
Відповідно до ч. 1 ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування»акти ради, сільського, селищного, міського голови, голови районної в місті ради, виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради, прийняті в межах наданих їм повноважень, є обов'язковими для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на відповідній території.
Частиною 1 ст. 144 Конституції України встановлено, що органи місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, приймають рішення, які є обов'язковими до виконання на відповідній території.
Дане рішення, на теперішній час, є чинним та обов’язковим до виконання всіма суб’єктами господарювання на території м. Кривий Ріг.
Згідно ч. 2 ст. 188 Господарського кодексу України сторона договору, як а вважає за необхідне змінити або розірвати договір, повинна надіслати пропозиції про це другій стороні за договором.
Зібрані у справі докази свідчать, що на підставі вказаного рішення Криворізької міськради та норм ст. 188 Господарського кодексу України 12.05.2009р. відповідачу позивачем було надіслано пропозицію від 12.05.2009р. № 6/18-518 про внесення змін до Договору в частині розміру орендної плати та Додаткову угоду про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 05.11.2003р. Відповідач отримав вказану пропозицію 14.05.2009р., що підтверджується відповідною відміткою у повідомленні про вручення поштового відправлення № 447316.
Частиною 4 ст. 188 ГК України встановлено, що у разі якщо сторони не досягли згоди щодо зміни (розірвання) договору або у разі неодержання відповіді у встановлений строк з урахуванням часу поштового обігу, заінтересована сторона має право передати спір на вирішення суду.
Згідно ч. 2 ст. 30 Закону України «Про оренду землі»у разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору оренди землі спір вирішується в судовому порядку.
Орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності є однією із форм плати за землю, включена до переліку загальнодержавних податків і зборів (обов’язкових платежів) і в повному обсязі зараховується до місцевих бюджетів.
Підставою для нарахування орендної плати за землю є договір оренди земельної ділянки, який укладається сторонами –орендодавцем та орендарем.
Частиною 3 абз. 2 ст. 6 ЦК України встановлено, що сторони в договорі не можуть відступити від положень актів цивільного законодавства, якщо в цих актах прямо вказано про це, а також у разі, якщо обов'язковість для сторін положень актів цивільного законодавства випливає з їх змісту або із суті відносин між сторонами. Згідно ч. 1 ст. 648 ЦК України зміст договору, укладеного на підставі правового акта органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування, обов'язкового для сторін (сторони) договору, має відповідати цьому акту.
Відповідно до ч. 2 ст. 759 ЦК України законом можуть бути передбачені особливості укладення та виконання договору найму (оренди).
Частиною 3 ст. 762 ЦК України встановлено, що договором або законом може бути встановлено періодичний перегляд, зміну (індексацію) розміру плати за користування майном.
Відносини щодо найму (оренди) земельної ділянки регулюються законом (ч. 2 ст. 792 ЦК України).
У відповідності до ч. 2 ст. 21 Закону України «Про оренду землі»розмір, форма і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за згодою сторін у договорі оренди (крім строків внесення орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності), які встановлюються відповідно до Закону України «Про плату за землю».
Згідно ст. 15 Закону України «Про оренду землі»однією із істотних умов договору оренди землі є, зокрема, орендна плата із зазначенням її розміру, індексації, форм платежу, строків, порядку її внесення і перегляду та відповідальності за її несплату.
Підставами для порушення питання про зміну орендної плати згідно з частинами другою та третьою статті 21 Закону України «Про оренду землі»є збільшення відповідно до законів України розміру земельного податку, якщо умовами договору оренди не передбачено інше.
Зміна умов договору оренди здійснюється у письмовій формі за взаємною згодою сторін. У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору спір розглядається у судовому порядку (ст. 30 Закону України «Про оренду землі»).
Статтею 654 ЦК України встановлено, що зміна умов договору вчинюється в такій самій формі, що й договір, що змінюється, якщо інше не встановлено договором, законом чи не випливає із звичаїв ділового обороту.
Сторона договору, яка вважає за необхідне змінити або розірвати договір, повинна надіслати пропозиції про це другій стороні за договором.
З метою приведення договору оренди землі у відповідність до діючого законодавства позивач надіслав пропозицію від 12.05.2009р. № 6/18-518 про внесення змін до Договору в частині розміру орендної плати та Додаткову угоду про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 05.11.2003р. Відповідач отримав вказану пропозицію 14.05.2009р., що підтверджується відповідною відміткою у повідомленні про вручення поштового відправлення № 447316, та, розглянувши пропозицію позивача про внесення змін до договору оренди землі, листом № 678-06 АКО від 25.08.2008р. відмовився від акцепту пропозиції та підписання додаткової угоди до договору.
Частиною 2 ст. 651 ЦК України визначено, що договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.
Відповідно до ч. 3 ст. 653 ЦК України, якщо договір змінюється або розривається у судовому порядку, зобов'язання змінюється або припиняється з моменту набрання рішенням суду про зміну або розірвання договору законної сили.
Таким чином, у зв’язку із законодавчою зміною річного розміру орендної плати за землю усі договори оренди землі повинні відповідати вимогам чинного законодавства, і річний розмір орендної плати за землю не повинен бути меншим трикратного розміру земельного податку, та оскільки орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності є однією із форм плати за землю, включена до переліку загальнодержавних податків і зборів (обов’язкових платежів) і в повному обсязі зараховується до місцевих бюджетів, ухилення відповідачем від укладення Додаткової угоди про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки від 05.11.2003р. № 2910 порушує економічні інтереси держави.
Відповідно до ст. 33 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.
Відповідачем не були надані суду належні та допустимі докази на спростування викладеного в позові.
Враховуючи вищенаведене, позовні вимоги про внесення зміни у пункт 3.1. Договору оренди земельної ділянки від 05.11.2003р. № 2910, укладеного між Криворізькою міською радою та Підприємством з іноземними інвестиціями «Макдональдз Юкрейн Лтд», виклавши його в наступній редакції: «Річна орендна плата вноситься «Орендарем»виключно у грошовій формі у трикратному розмірі земельного податку, що встановлюється Законом України «Про плату за землю», на підставі витягу з технічної документації про нормативно грошову оцінку земельної ділянки, виконаного управлінням Держкомзему у м. Кривій Ріг Дніпропетровської області, на рахунок Управління держказначейства у м. Кривому Розі № 33211812700020 у банку ГУДКУ у Дніпропетровській області МФО 805012, код ЄДРПОУ 24230992 щомісячно протягом 30-ти календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця»є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.
Витрати по оплаті державного мита, інформаційно-технічного забезпечення судового процесу згідно ст. 49 Господарського процесуального кодексу України покладаються на відповідача.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 32, 33, 43, 49, 75, 77, 82-85 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва
В И Р І Ш И В:
1. Позов задовольнити повністю.
2. Внести зміни у пункт 3.1. Договору оренди земельної ділянки від 05.11.2003р. № 2910, укладеного між Криворізькою міською радою (50101, Дніпропетровська область, м. Кривій Ріг, пл. Радянська, 1, код ЄДРПОУ 33874388) та Підприємством з іноземними інвестиціями «Макдональдз Юкрейн Лтд»(02140, м. Київ, вул. Гришка, 7, код ЄДРПОУ 23744453), виклавши його в наступній редакції: «Річна орендна плата вноситься «Орендарем»виключно у грошовій формі у трикратному розмірі земельного податку, що встановлюється Законом України «Про плату за землю», на підставі витягу з технічної документації про нормативно грошову оцінку земельної ділянки, виконаного управлінням Держкомзему у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, на рахунок Управління держказначейства у м. Кривому Розі № 33211812700020 у банку ГУДКУ у Дніпропетровській області МФО 805012, код ЄДРПОУ 24230992 щомісячно протягом 30-ти календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.
3. Стягнути з Підприємства з іноземними інвестиціями «Макдональдз Юкрейн Лтд»(02140, м. Київ, вул. Гришка, 7, код ЄДРПОУ 23744453, рахунки в банку невідомі) з будь-якого рахунку, виявленого державним виконавцем під час виконання судового рішення, 85,00 (вісімдесят п’ять гривень 00 коп.) – державного мита, 236,00 грн. (двісті тридцять шість гривень 00 коп.) –витрат на інформаційно–технічне забезпечення судового процесу.
4. Рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його прийняття.
5. Після набрання рішенням законної сили видати наказ.
Суддя М.Є. Літвінова