Ухвала суду № 70323701, 09.11.2017, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
09.11.2017
Номер справи
804/2765/17
Номер документу
70323701
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

і м е н е м У к р а ї н и

09 листопада 2017 рокусправа № 804/2765/17

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді:Іванова С.М.

суддів: Малиш Н.І. Чередниченка В.Є.

за участю секретаря судового засідання:Яковенко О.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Державної фіскальної служби України на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 31 липня 2017 року у справі № 804/2765/17 за позовом Приватного акціонерного товариства ЄВРАЗ ОСОБА_1 до Державної фіскальної служби України про зобов`язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

Приватне акціонерне товариство ЄВРАЗ ОСОБА_1 (далі позивач) звернулося до суду з позовом до Державної фіскальної служби України (далі відповідач), в якому просило:

визнати протиправною бездіяльність Державної фіскальної служби України по не приведенню у відповідність показників системи електронного адміністрування ПДВ з показниками податкової звітності з ПДВ ПрАТ ЄВРАЗ ОСОБА_1, а саме не здійснення збільшення в системі електронного адміністрування ПДВ суми ПДВ, на яку ПрАТ ЄВРАЗ ОСОБА_1 має право реєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в ЄРПН, на суму 33 623 502,75 грн., та не відображення відповідного збільшення у витягу з системи СЕА ПДВ;

зобов'язати Державну фіскальну службу України здійснити приведення показників системи електронного адміністрування ПДВ у відповідність з показниками податкової звітності з ПДВ ПрАТ ЄВРАЗ ОСОБА_1 шляхом збільшення у системі електронного адміністрування податку на додану вартість на суму 33 623 502,75грн., на яку Приватне акціонерне товариство ЄВРАЗ ОСОБА_1 має право реєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та відобразити відповідне збільшення у витягу з системи СЕА ПДВ.

Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 31 липня 2017 року адміністративний позов задоволено.

Визнано протиправною бездіяльність Державної фіскальної служби України по не приведенню у відповідність показників системи електронного адміністрування ПДВ з показниками податкової звітності з ПДВ ПрАТ ЄВРАЗ ОСОБА_1, а саме не здійснення збільшення в системі електронного адміністрування ПДВ суми ПДВ, на яку Приватне акціонерне товариство ЄВРАЗ ОСОБА_1 має право реєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в ЄРПН, на 33 623 502,75 грн., та не відображення відповідного збільшення у витягу з системи СЕА ПДВ.

Зобов'язано Державну фіскальну службу України здійснити приведення показників системи електронного адміністрування ПДВ у відповідність з показниками податкової звітності з ПДВ ПрАТ ЄВРАЗ ОСОБА_1, шляхом збільшення у системі електронного адміністрування податку на додану вартість на суму 33 623 502,75 грн., на яку Приватне акціонерне товариство ЄВРАЗ ОСОБА_1 має право реєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та відобразити відповідне збільшення у витягу з системи СЕА ПДВ.

Вирішено питання про судові витрати.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, Державна фіскальна служба України звернулася з апеляційною скаргою, в якій, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права, просить скасувати рішення суду першої інстанції та ухвалити нове, яким відмовити в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.

В обґрунтування вимог апеляційної скарги зазначено, що для обрахування показника реєстраційної суми в системі електронного адміністрування ПДВ мають бути використані податкові накладні, складені продавцями, починаючи з 01 липня 2015 року. Разом з тим, позивач помилково вважає правомірним збільшення такого показника по податковим накладним, складеним контрагентами позивача у червні 2015 року, оскільки податкові накладні, складені до 01.07.2015 року, не беруть участь в обрахунку реєстраційної суми платника податку, незалежно від того, в якому періоді у платника податків виникає право на податковий кредит по таких податкових накладних/розрахунках коригування.

Особи, які беруть участь у справі, в судове засідання не зявились, про дату, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином, що у відповідності до ч. 4 ст. 196 КАС та ч. 1 ст. 41 КАС України не перешкоджає розгляду справи без участі останніх та без фіксування судового розгляду технічними засобами.

Перевіривши матеріали справи, оцінивши доводи апеляційної скарги та правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права в межах доводів останньої, колегія суддів дійшла висновку, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Як встановлено судом першої інстанції, Приватним акціонерним товариством ЄВРАЗ ОСОБА_1, було виявлено невідповідність показників податкової звітності з ПДВ та даних регістрів бухгалтерського обліку Позивача, даним системи електронного адміністрування ПДВ, які відображені в податковій декларації з ПДВ за жовтень 2016 року.

Наказом № 3295 від 22.11.2016 року затверджено Регламент роботи по проведенню контрольної процедури Аналіз відповідності показників податкової декларації з ПДВ та регістрів бухгалтерського обліку підприємства даним СЕА ПДВ (а.с. 62).

За результатами проведеного аналізу, було виявлено розбіжності між показником рядку № 1 Загальна сума податку за отриманими платником податку податковими накладними та розрахунками коригування, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних Витягу та показниками податкових декларацій з ПДВ, в яких задекларовані суми податку, що відносяться до складу податкового кредиту, на суму 33 623 502,75 грн., які виникли внаслідок того, що податкові накладні, які складені постачальниками у червні 2015 року (а зареєстровані в ЄРПН з порушенням терміну реєстрації у липні - серпні 2015 року), у відповідності до вимог пункту 198.6 статті 198 та пункту 201.10 статті 201 ПКУ відображені підприємством у складі податкового кредиту у періоді реєстрації таких податкових накладних, тобто у податкових деклараціях з ПДВ за липень, серпень 2015 року відповідно, але не відображені у СЕА ПДВ, що підтверджується Висновком про підсумок контрольної процедури Аналіз відповідності показників Податкової Декларації з ПДВ даним регістрів бухгалтерського обліку підприємства і даним системи електронного адміністрування ПДВ № 1 від 19.12.2016 року. Дані розбіжності виявлено на підставі наступного.

Позивачем в податкову декларацію з ПДВ за липень 2015 року були включені податкові накладні, отримані від контрагентів: ПрАТ ЄВРАЗ ДМЗ (ІПН 05393054026) на суму ПДВ 33 548 248,05 грн. (рядок 26 розділу 2 Податковий кредит додатка 5 податкової декларації); ТОВ ТД Знамя труда (ІПН 350059004829) на суму ПДВ 2 100,00 грн. (рядок 169 розділу 2 Податковий кредит додатка 5 податкової декларації); ТОВ Овал (ІПН 215818426580) на суму ПДВ 37 813,76 грн. (рядок 54 розділу 2 Податковий кредит додатка 5 податкової декларації).

Вказані податкові накладні були виписані вищевказаними контрагентами в червні 2015 року та зареєстровані з порушенням терміну реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних (надалі по тексту - ЄРПН) в липні 2015 року.

В податкову декларацію з ПДВ за серпень 2015 року були включені та отримані податкові накладні від контрагентів: ТОВ Павлоград Буддеталь (ІПН 359845104109) на суму ПДВ 12 666,67 грн. (рядок 181 розділу 2 Податковий кредит додатка 5 податкової декларації); ДП Криворізька теплоцентраль (ІПН 001308504833) на суму ПДВ 22 674,27 грн. (рядок 1 розділу 2 Податковий кредит додатка 5 податкової декларації).

Вказані податкові накладні були виписані вищевказаними контрагентами в червні 2015 року та зареєстровані з порушенням терміну реєстрації у ЄРПН у серпні 2015 року.

До суми бюджетного відшкодування, яка дорівнює 63 626 958,00 грн. по рядку 23.2, заявленого у податковій декларації з ПДВ ПрАТ ЄВРАЗ ОСОБА_1 за серпень 2015 року, включено податковий кредит за податковими накладними від контрагента ТОВ Павлоград Буддеталь на суму ПДВ 12 666,61 грн. та ДП Криворізька теплоцентраль на суму ПДВ 22 674,27 грн. "

Бюджетне відшкодування згідно заяви (додаток 4 до податкової декларації ПДВ за серпень 2015 року) на розрахунковий рахунок отримано 16.10.2015 року у розмірі 63 626 958,00 грн., що підтверджується банківською випискою по платіжному дорученню № 277.

Крім того, суму податкового кредиту по вказаним операціям у повному обсязі підтверджено посадовими особами Спеціалізованої Державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Дніпропетровську Міжрегіонального Головного управління ДФС, в ході проведення документальної планової виїзної перевірки, що підтверджується актом від 01.06.2016 року № 10/28-01-51-03/00191329.

Позивач 05.01.2017 року звернувся із листом № 22 Про збільшення суми, на яку платник податків має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (вх. № 377/6 від 06.01.2017 року) до Державної фіскальної служби України з проханням привести показники СЕА ПДВ сум НаклОтр та реєстраційна сума, у відповідність фактичним обставинам, а саме збільшити у СЕА ПДВ суму, на яку ПрАТ ЄВРАЗ ОСОБА_1 має право реєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в ЄРПН, на суму 33 623 502,75 грн., та відобразити відповідне збільшення у витягу з СЕА ПДВ.

28.03.2017 року Позивачем отримано лист Відповідача від 21.03.2017 року № 5593/6/99-99-12-03-01-15 Про надання відповіді, відповідно до якого відповідач відмовив позивачу у приведенні показників СЕА ПДВ сум НаклОтр та реєстраційна сума у відповідність фактичним обставинам, а саме збільшити у СЕА ПДВ суму, на яку ПрАТ ЄВРАЗ ОСОБА_1 має право реєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в ЄРПН, на 33 623 502,75 грн., та відобразити відповідне збільшення у витягу з системи СЕА ПДВ. Причиною відмови відповідач вказує те, що податкові накладні, зазначені у зверненні ПрАТ Євраз ОСОБА_1, виписані контрагентами у червні 2015 року, але зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних з запізненням строку реєстрації у липні 2015 року, не повинні брати участь в обрахунку показників формули.

Визнання протиправною бездіяльності відповідача щодо не приведення у відповідність показників системи електронного адміністрування ПДВ з показниками податкової звітності з ПДВ ПрАТ ЄВРАЗ ОСОБА_1, а саме не здійснення збільшення в системі електронного адміністрування ПДВ суми ПДВ, на яку ПрАТ ЄВРАЗ ОСОБА_1 має право реєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в ЄРПН, на суму 33 623 502,75 грн., та не відображення відповідного збільшення у витягу з системи СЕА ПДВ, та зобовязання вчинити такі дії і було предметом судового розгляду.

Задовольняючи адміністративний позов, суд першої інстанції виходив з того, що Державна фіскальна служба України, не забезпечивши відображення у системі електронного адміністрування ПДВ, заявлених позивачем відомостей, фактично порушила право позивача, оскільки останній змушений поповнювати електронний рахунок, щоб мати можливість реєструвати податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних та тим самим накопичувати переплату на електронному рахунку.

Колегія суддів апеляційного суду погоджується з такими висновками суду першої інстанції з огляду на наступне.

Так, ч. 2 ст. 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів регулює Податковий кодекс України, він, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Відповідно до змін, внесених до Кодексу Законом України № 71-VIII від 16.07.2015 з 01.07.2015 на постійний основі запроваджена система електронного адміністрування податку на додану вартість.

29.07.2015 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість» № 643-VІІІ (надалі - Закон № 643), спрямований на вдосконалення роботи системи електронного адміністрування ПДВ, яким внесено зміни до статті 200-1 та розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу щодо адміністрування податку на додану вартість в системі електронного адміністрування податку.

Відповідно до статті 200-1 Податкового кодексу України щодо адміністрування податку на додану вартість в системі електронного адміністрування податку система електронного адміністрування податку на додану вартість забезпечує автоматичний облік в розрізі платників податку:

- суми податку, що містяться у виданих та отриманих податкових накладних та розрахунках коригування, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних;

- суми податку, сплачені платниками при ввезенні товару на митну територію України;

- суми поповнення та залишку коштів на рахунках в системі електронного адміністрування податку на додану вартість;

- суми податку, на яку платники мають право зареєструвати податкові накладні та розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних;

- інші показники, які згідно з вимогами пункту 34 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» цього Кодексу враховуються під час обрахунку суми податку, обчисленої за формулою, визначеною пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу.

Порядок електронного адміністрування податку на додану вартість встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Згідно пункту 200-1.3 Податкового кодексу України щодо адміністрування податку на додану вартість в системі електронного адміністрування податку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних на суму податку (SНакл), обчислену за такою формулою: SНакл = SНаклОтр + SМитн + SПопРах + SОвердрафт - SНаклВид - SВідшкод - SПеревищ, де:

SНаклОтр - загальна сума податку за отриманими платником податковими накладними, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних, податковими накладними, складеними платником податку відповідно до пункту 208.2 статті 208 цього Кодексу та зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних, та розрахунками коригування до таких податкових накладних, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних;

SМитн - загальна сума податку, сплаченого платником при ввезенні товарів на митну територію України;

SПопРах - загальна сума поповнення з поточного рахунку платника податку рахунка в системі електронного адміністрування податку, в тому числі рахунків у системі електронного адміністрування податку платника - сільськогосподарського підприємства, що обрало спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 цього Кодексу, зазначених у підпунктах «а» - «в» пункту 200-1.2 цієї статті.

SОвердрафт - сума середньомісячного розміру сум податку, які за останніх 12 звітних (податкових) місяців були задекларовані платником до сплати до бюджету та погашені чи розстрочені або відстрочені, а також задекларовані платником - сільськогосподарським підприємством, що обрав спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 цього Кодексу.

SНаклВид - загальна сума податку за виданими платником податковими накладними, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних та розрахунками коригування до таких податкових накладних, зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних;

SВідшкод - загальна сума податку, заявлена платником до бюджетного відшкодування з урахуванням сум коригувань, проведених за результатами перевірок;

SПеревищ - загальна сума перевищення податкових зобов'язань, зазначених платником у поданих податкових деклараціях з урахуванням поданих уточнюючих розрахунків до них, над сумою податку, що міститься в складених таким платником податкових накладних та розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Порядок та строки врахування таких сум зменшення в поповнення рахунка в системі електронного адміністрування податку встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Показники формули, визначеної цим пунктом, обраховуються з 1 липня 2015 року. Під час обрахунку показників SНаклОтр та SНаклВид також використовуються розрахунки коригування, складені починаючи з 1 липня 2015 року та зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних, до податкових накладних, складених до 1 липня 2015 року, що підлягали наданню покупцям - платникам податку. Для обрахунку показників SНаклОтр, SНаклВид та SМитн використовуються документи (податкові накладні, розрахунки коригування, митні декларації, аркуші коригування та додаткові декларації), складені починаючи з 01.07.2015.

Під час обрахунку суми SНакл також використовуються показники, визначені пунктами 34, 34-1 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» цього Кодексу.

У свою чергу, пунктом 34 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Кодексу встановлено, що станом на третій робочий день після дати набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість» зареєстрованим платникам податку значення суми податку (позитивне або від'ємне), на яку такий платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначене пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу, та значення усіх її складових, визначених цим Кодексом, дорівнюють нулю, крім значень її складових SНаклОтр, SНаклВид та SМитн, що були сформовані починаючи з 01.07.2015.

Зареєстрованим платникам податку таке значення автоматично збільшується контролюючим органом, зокрема, до 31 липня 2015 року для платників податків, що застосовують звітний (податковий) період місяць, без проведення перевірок, передбачених статтею 200 цього Кодексу, на суму від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду, та суму непогашеного від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів на кінець поточного звітного (податкового) періоду, що зазначено в податковій звітності з податку на додану вартість, у якій відображаються розрахунки з бюджетом та/або відображаються операції, що стосуються спеціального режиму оподаткування відповідно до статті 209 цього Кодексу, за червень 2015 року. На таку суму платником податку збільшується розмір суми податкового кредиту за звітний (податковий) період (липень 2015 року).

ОСОБА_1 такого від'ємного значення можуть бути перевірені контролюючим органом у загальновстановленому порядку.

Для забезпечення реалізації норм Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість» № 643-VІІІ від 16.07.2015, ДФС України розробила План заходів з удосконалення СЕА, розділом III якого передбачено обнуління показників та перерахунок суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкову накладну/розрахунок коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, для зареєстрованих платників податку наступним чином:

З 00 годин 00 хвилин 03.08.2015 (на початок третього робочого дня після дня набрання чинності Законом № 643) ДФС буде проведено обнуління суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкову накладну/розрахунок коригування в ЄРПН (SНакл), сформовану відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 та пункту 34 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ, та значення усіх її складових, визначених ПКУ, крім показників SНаклОтр, SМитн та SНаклВид, що були сформовані, починаючи з 01.07.2015.

Протягом 03.08.2015 (третього робочого дня після дня набрання чинності Законом № 643) сума SНакл зареєстрованим платникам податку збільшиться на:

- суму середньомісячного розміру сум ПДВ, задекларованих платником до сплати до бюджету та погашених або розстрочених за останні 12 звітних місяців/4 квартали (Sовердрафт);

- суму помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань з ПДВ станом на 01.07.2015 (SПерепл);

- суму від'ємного значення податку, непогашеного станом на 01.07.2015 та задекларованого платником у рядках 24 та 31 податкової декларації з ПДВ за червень 2015 року;

- суму залишків коштів на електронних рахунках платників у системі електронного адміністрування ПДВ станом на початок робочого дня 3 серпня 2015 року за вирахуванням сум, заявлених платником у складі податкової звітності з податку за звітний (податковий) період за червень 2015 року до перерахування з електронного рахунку до бюджету в рахунок сплати податкових зобов'язань з податку та/або на поточний рахунок платника відповідно до пункту 200-1.6 статті 200-1 цього Кодексу, також така сума зменшується на суму податкових зобов'язань, задекларованих платником за звітний (податковий) період за червень 2015 року/II квартал 2015 року.

На кінець третього робочого дня після дня набрання чинності Законом № 643 сума податку, на яку платник має право зареєструвати податкову накладну/розрахунок коригування в ЄРПН (SНакл), буде обрахована на підставі оновлених значень усіх її складових та інших показників, які згідно з вимогами пункту 34 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ враховуються під час обрахунку суми податку, обчисленої за формулою, визначеною пунктом 200-1.3 статті 200-1 ПКУ.

При цьому, планом заходів окремо зазначено, що у зв'язку із переведенням роботи системи електронного адміністрування ПДВ в штатний режим, починаючи з 04.08.2015 реєстрація в ЄРПН податкових накладних та розрахунків коригування, складених до 01.07.2015, здійснюватиметься без обмеження сумою SНакл.

Виходячи з наведеного в сукупності та враховуючи, що позивачем задекларовані показники, сума податку, на яку останній має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, у відповідності до положень п. 34 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України, підлягала автоматичному збільшенню у системі електронного адмініструванні ПДВ на суму 33 623 502 75, 00 грн.

Разом із тим, як суду першої інстанції, так і суду апеляційної інстанції, відповідачем не надано доказів перенесення та відображення задекларованого позивачем від'ємного значення ПДВ в системі електронного адміністрування ПДВ у розмірі 33 623 502 75, 00 грн., що було відображено позивачем у рядку 23.2 податкових декларацій з податку на додану вартість за липень, серпень 2015 року, .

При цьому, доводи апелянта про те, що позивачем податкова декларація з податку на додану вартість за червень 2015 року подана після граничного терміну подання, а тому не приймає участі у формулі розрахунку суми, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в ЄРПН, колегія суддів не бере до уваги, оскільки за змістом п.п. 4 п. 34 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України визначальним фактором для автоматичного збільшення реєстраційної суми у системі електронного адміністрування ПДВ на суму від'ємного значення, непогашеного станом на 01.07.2015, є зазначення такої суми саме в податковій звітності з податку на додану вартість за червень 2015 року.

Більш того, колегія суддів зазначає, що ні п.п. 4 п. 34 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України, ні будь-які інші положення податкового законодавства не передбачають втрату платником податків права на автоматичне збільшення суми податку, на яку позивач має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних у зв'язку з несвоєчасним поданням податкової звітності за червень 2015 року.

Правові наслідки неподання або несвоєчасного подання платником податків або іншими особами, зобов'язаними нараховувати і сплачувати податки та збори, податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, визначені п. 120.1 статті 120 ПК України і тягнуть за собою накладення штрафів.

Таким чином, колегія суддів вважає, що доводи апеляційної скарги не спростовують правильності висновків суду першої інстанції і не дають підстав для висновку про помилкове застосування судом першої інстанції норм матеріального або процесуального права, яке призвело б до неправильного вирішення справи.

Відповідно до ст. 200 КАС України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову або ухвалу суду без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Зважаючи на відсутність підстав для задоволення апеляційної скарги, колегія суддів дійшла висновку про залишення оскаржуваного рішення суду першої інстанції без змін.

Керуючись п.1 ч.1 ст.198, ст.ст.200, 205,206 КАС України, суд,-

У Х В А Л И В:

Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Соборному районі м. Дніпра Головного управління ДФС у Дніпропетровській області - залишити без задоволення.

Постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 19 червня 2017 року у справі № 804/8605/16 - без змін.

Ухвала Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого адміністративного суду України протягом 20 днів відповідно до ст. 212 та ч. 5 ст. 254 КАС України.

Головуючий:С.М. Іванов

Суддя:Н.І. Малиш

Суддя:В.Є. Чередниченко