
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
08 листопада 2017 року м. ЧернігівСправа № 825/1679/17
Чернігівський окружний адміністративний суд
під головуванням суддіСоломко І.І.,
за участю секретаряПархомчука Д.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду справу № 825/1580/17 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Військової частини А 1815 про визнання протиправною бездіяльність, зобов'язання вчинити певні дії,-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до Військової частини А 1815 про визнання протиправною бездіяльність, зобов'язання вчинити певні дії.
До початку судового засідання від представника відповідача надійшло письмове клопотання про зупинення провадження для надання додаткових документів. Розгляд справи просив провести без його участі.
Представник позивача надав заяву про розгляд справи без його участі та позивача.
Сторони на судове засідання не з'явились, про дату, час та місце належним чином повідомлялись.
Відповідно до частини першої статті 41 Кодексу адміністративного судочинства України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Відповідно до положень статті 69 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.
Докази суду надають особи, які беруть участь у справі.
Пунктом 4 частини другої статті 156 КАС України передбачено, що суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.
Водночас стаття 122 КАС України обмежує судовий розгляд справи, але не більше двадцяти днів з дня відкриття провадження у справі.
На підставі викладеного, враховуючи, що для надання додаткових документів, необхідний певний період часу, а також те, що строк розгляду справи обмежений, суд дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі.
Згідно із частиною десятою статті 103 КАС України, зупинення провадження в адміністративній справі зупиняє перебіг усіх процесуальних строків у цій адміністративній справі. Перебіг процесуальних строків продовжується з дня поновлення провадження.
Керуючись ст.ст. 156, 165, 186, 254 КАС України, суд
У Х В А Л И В:
Клопотання представника відповідача задовольнити повністю.
Провадження у справі № 825/1679/17 зупинити до 20.11.2017.
Наступний розгляд справи призначити на 10:00 год. 20.11.2017.
Ухвала набирає законної сили та може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду у порядок і строки, передбачені статтею 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
СуддяІ.І. Соломко