ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Київ
07 листопада 2017 року № 826/2926/17
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Мазур А.С., суддів: Аблова Є.В., Літвінової А.В., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу
за позовомОСОБА_1 доМіністерства внутрішніх справ України, Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києвіпровизнання протиправною бездіяльності, визнання протиправним рішення,В С Т А Н О В И В:
З позовом до Окружного адміністративного суду міста Києва звернувся ОСОБА_1 до Міністерства внутрішніх справ України, Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, у якому просив:
- визнати протиправною бездіяльність Міністерства внутрішніх справ України щодо не надіслання Пенсійному фонду України повідомлення про зміни в грошовому забезпеченні співробітників (пенсіонерів) Міністерства внутрішніх справ України відповідно до п. 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року №45, для перерахунку пенсій ОСОБА_1;
- зобов'язати Міністерство внутрішніх справ України надіслати до Пенсійного фонду України повідомлення про зміни в грошовому забезпеченні співробітника (пенсіонера) Міністерства внутрішніх справ України для перерахунку пенсії ОСОБА_1 з 01.01.2016 року;
- визнати протиправним рішення Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві про відмову в здійсненні перерахунку пенсії ОСОБА_1 з підстав відсутності рішення Кабінету Міністрів України про зміну хоча б одного з видів грошового забезпечення для поліцейських;
- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві здійснити перерахунок та виплату пенсії співробітнику (пенсіонеру) Міністерства внутрішніх справ України ОСОБА_1 з 01.01.2016 року з урахуванням змін розмірів грошового забезпечення на підставі надісланого Міністерством внутрішніх справ України до Пенсійного фонду України повідомлення про зміни в грошовому забезпеченні співробітників (пенсіонерів) Міністерства внутрішніх справ України відповідно до п. 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року №45.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що він є пенсіонером з числа працівників органів внутрішніх справ, якому пенсія призначена відповідно до вимог Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", а отже законодавством йому гарантовано право на перерахунок пенсії у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців та осіб, які мають право на пенсію за вказаним Законом.
Позивач в судовому засіданні позовні вимоги підтримав та просив їх задовольнити в повному обсязі з підстав викладених в позовній заяві.
Представник Міністерства внутрішніх справ України у судовому засіданні проти задоволення позову заперечував з тих підстав, що МВС України виконало вимоги п.2 Порядку №45, а саме повідомило Пенсійний Фонд України про наявність підстав для перерахунку пенсії (лист МВС від 03.02.2017 №1461/05/22-2017) особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, а також про готовність уповноважених органів МВС подати до головних управлінь Пенсійного фонду України в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі довідок для перерахунку пенсій у порядку та в терміни, визначені законодавством (зазначений лист МВС України також оприлюднений на офіційному сайті МВС України). Одночасно, про наявність підстав для перерахунку пенсії пенсіонерам з числа колишніх працівників міліції, МВС України повідомило Міністерство соціальної політики України (лист МВС від 03.02.2017 № 1545/05/22-2017).
Представник Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце судового розгляду справи був повідомлений належним чином, письмових заперечень на позов не надав.
В судовому засіданні на підставі ч. 6 ст. 128 КАС України судом ухвалено про подальший розгляд справи в порядку письмового провадження.
Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, заслухавши пояснення сторін, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступне.
Судом встановлено, що з 2013 року ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, є пенсіонером МВС, перебуває на обліку в Головному управлінні пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких категорій громадян Головного управління Пенсійного фонду України у місті Києві як пенсіонер органів внутрішніх справ, отримував пенсію відповідно до вимог Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (пенсійне посвідчення №2489818132 видане 30.10.2013 року, номер особливого рахунку 021330/2699).
31.01.2017 позивач звернувся за місцем обліку до Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві з інформаційним запитом про проведення перерахунку встановленої йому пенсії, починаючи з 01 січня 2016 року, у зв'язку з набранням чинності Закону від 23.12.2005 №900-VІІІ та встановленням, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 №988 «Про грошове забезпечення поліцейським Національної поліції», грошового забезпечення (посадових окладів) для поліцейських, що перевищують розміри посадових окладів за військовим (спеціальним) званням, встановлених для працівників МВС постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 року №1294.
Того ж дня, відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій, соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» від 23.12.2015 №900-VIII, пункту 15 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію» та постанови Кабінету Міністрів України №988 від 11.11.2015 «Про грошове забезпечення поліцейських національної поліції», позивач звернувся за місцем обліку до Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві з інформаційним запитом щодо витребування від Міністерства внутрішніх справ України довідки про грошове забезпечення та здійснення перерахунку призначеної йому пенсії.
ОСОБА_1 у відповідь на подані запити отримав лист від Головного управління Пенсійного фонду України у місті Києві від 03.02.2017 за вих. 2624/03/Т-263, Т-263/1, в якому зазначено, що розмір пенсії позивача обчислено із грошового забезпечення, визначеного уповноваженим структурним підрозділом Міністерства внутрішніх справ України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 №1294 «Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу»; відповідно до п. 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 02.07.2015 №580 «Про Національну поліцію» з 07.11.2015 втратив чинність Закон України від 20.12.1990 року №565 «Про міліцію»; Постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» визначено складові грошового забезпечення поліцейських та схему окладів поліцейських за спеціальними званнями; відповідно до ст. 63 Закону (в редакції Закону України що діяла до 01.01.2017) перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських; пунктом 1 Порядку проведення перерахунку пенсій призначених відповідно до Закону, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.08.2008 №45, визначено, що перерахунок раніше призначених відповідно до вищевказаного Закону пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені частиною другою статті 51 цього Закону.
Таким чином, у вказаному листі зазначено, що враховуючи те, що після набрання чинності Законом України від 23.12.2015 №900-VІІІ «Про внесення змін до деяких законів України, щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей», рішення про зміну хоча б одного з видів грошового забезпечення або введення нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення для поліцейських Кабінетом Міністрів України не приймалось, підстав для здійснення перерахунку немає.
Позивач, не погоджуючись з отриманою відмовою Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві від 03.02.2017 за вих. 2624/03/Т-263, Т-263/1, 08.02.2017 звернувся до Міністерства внутрішній справ України із запитом про направлення до Пенсійного фонду України офіційного листа про підстави перерахунку йому пенсії у зв'язку із змінами, які виники на підставі постави Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 №988.
Міністерство внутрішніх справ України дало відповідь позивачу листом від 13.02.2017 № 22/6-101зі, у якій зазначено, що відповідно до вимог Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 № 45, МВС надіслано до ПФУ повідомлення про наявність підстав для перерахунку пенсій особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, а також про готовність уповноважених органів МВС подати до головних управлінь Пенсійного фонду України в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі довідок для перерахунку пенсій у порядку та в терміни, визначені законодавством.
ОСОБА_1 вважає, що за викладених обставин та правових підстав, бездіяльність МВС України та відмова Головного управління Пенсійного фонду України здійснити перерахунок пенсії, не можуть вважатися законними та правомірними, оскільки вони не визнають та порушують існуючі права та інтереси позивача, що зумовило звернення до суду з даним позовом.
Вирішуючи спір по суті, суд зазначає наступне.
Спірні правовідносини між сторонами по даній справі щодо порядку та умов перерахунку раніше призначених пенсій військовослужбовцям, в тому числі особам, які перебували на службі в органах внутрішніх справ, регулюються правовими нормами Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" від 9 квітня 1992pоку N2262-XII (надалі - Закон N 2262-XII), Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей" від 23 грудня 2015 року N 900-VIII(надалі - Закон N 900-VIII) із змінами та доповненнями, що були чинні на день виникнення спору.
Відповідно до частини третьої статті 63 Закону №2262-XII (у редакції Закону з 07.11.2015 року), усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені частиною другою статті 51 цього Закону.
Отже, підставою для проведення перерахунку пенсії є фактична зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, проведена на підставі рішення суб'єкта владних повноважень, наділеного правом установлювати чи змінювати види грошового забезпечення військовослужбовців.
Згідно пункту 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року №45 (надалі - Порядок №45), перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (далі- Закон) пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом (далі - особи), або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.
Постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року №988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" внесено зміни та підвищено грошове забезпечення поліцейських.
Відповідно до абзацу другого пункту 15 розділу XI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Національну поліцію" зі змінами, внесеними Законом України від 23.12.2015 року №900-VIII), за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.
Статтею 102 Закону України "Про Національну поліцію" закріплено, що пенсійне забезпечення поліцейських та виплата одноразової грошової допомоги після звільнення їх зі служби в поліції здійснюються в порядку та на умовах, визначених Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
Законом України №900-VIII від 23.12.2015 року статтю 63 Закону №2262-XII доповнено новою частиною наступного змісту: "Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських".
Враховуючи, що саме Постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року №988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" встановлено грошове забезпечення поліцейських, яке, за своїми складовими є ідентичним складовим колишніх працівників міліції, але за розміром більшим, колегія суддів вважає, що таке збільшення є безумовною підставою для перерахунку пенсії позивача, як колишнього працівника міліції.
При цьому, суд зазначає, що на день набрання чинності Законом №900-VIII постанова Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року №988 діяла і є чинною на день розгляду справи по суті.
Крім того, суд враховує, що Конституційний Суд України в Рішенні від 6 липня 1999 року № 8-рп/99 у справі за конституційним поданням Міністерства внутрішніх справ України щодо офіційного тлумачення положень статті 5 Закону України "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист" (справа про ветеранів органів внутрішніх справ) прямо зазначив, що служба в органах внутрішніх справ має ряд специфічних властивостей, що повинно компенсуватись наявністю підвищених гарантій соціальної захищеності, тобто комплексом організаційно-правових та економічних заходів, спрямованих на забезпечення добробуту саме цієї категорії громадян як під час проходження служби в органах внутрішніх справ, так і після звільнення у запас або у відставку.
На підставі зазначеного в пункті 2 Порядку рішення Кабінету Міністрів України Міноборони, МВС, Мінінфраструктури, СБУ, Служба зовнішньої розвідки, ДПС, Управління державної охорони, Адміністрація Держспецзв'язку, Адміністрація Держприкордонслужби, ДПтС, ДСНС повідомляють у п'ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям.
Тобто, рішення Кабінету Міністрів України зобов'язувало відповідача повідомити у п'ятиденний строк Пенсійний фонд України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям.
Аналогічно в п.24 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 30 січня 2007 р. N 3-1, передбачено, що про виникнення підстав для проведення перерахунку пенсій згідно зі статтею 63 Закону уповноважені структурні підрозділи зобов'язані у п'ятиденний строк після прийняття відповідного нормативно-правового акта, на підставі якого змінюється хоча б один з видів грошового забезпечення для відповідних категорій осіб, або у зв'язку з уведенням для зазначених категорій військовослужбовців нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, повідомити про це орган, що призначає пенсії.
Як вбачається з матеріалів справи, 03.02.2017, МВС України направило повідомлення №1461/05/22-2017 до Пенсійного фонду України про наявність підстав для перерахунку пенсій особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ на підставі Постанови КМ України №988 від 11.11.2015 року, тобто з порушенням вищевказаного п'ятиденного строку для такого повідомлення.
Аналізуючи вищенаведене, та враховуючи, що Міністерство внутрішніх справ України направило до Пенсійного фонду України повідомлення про підстави перерахунку пенсії лише 03.02.2017, суд дійшов висновку, що відповідач допустив протиправну бездіяльність щодо не надіслання до Пенсійного фонду України інформації про зміни у грошовому забезпеченні для здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1.
Приписами п.2. Порядку № 45 вказане вище рішення Кабінету Міністрів України зобов'язувало відповідача повідомити у п'ятиденний строк Пенсійний фонд України про підстави перерахунку пенсій.
У свою чергу, Порядком визначено, що Пенсійний фонд, після отримання повідомлення про підстави перерахунку пенсії військовослужбовцям, повідомляє у п'ятиденний строк з моменту надходження інформації від державних органів своїм головним управлінням в Автономній республіці Крим, областях, м. Києві та Севастополі про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку.
Головні управління Пенсійного фонду України, складають у десятиденний строк з моменту надходження зазначеної інформації списки за формою згідно із додатком 1 та подають їх органам, які уповноважені рішеннями керівників державних органів видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії.
Згідно п.3 Порядку на підставі списків уповноважені органи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно з додатком 2 та у місячний строк подають їх Головним управлінням пенсійного фонду України. Довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені зі служби, якщо інше не передбачено цим Порядком.
В контексті наведеного суд відмічає, що Міністерство внутрішніх справ України повідомляє безпосередньо Пенсійний фонд України про виникнення підстав для перерахунку пенсії певному колу осіб, а не щодо конкретного пенсіонера органів внутрішніх справи. І вже, в подальшому, на підставі такого повідомлення, формуються списки для здійснення виплат конкретним особам.
З наданих до суду документів судом встановлено, що ПФ України направлено відповідний лист до Міністерства соціальної політики України для виділення додаткових асигнувань для проведення перерахунку пенсій особам начальницького та рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції).
Оскільки судом встановлено факт направлення Міністерством внутрішніх справ України повідомлення до Пенсійного фонду України про наявність підстав для перерахунку пенсії військовослужбовцям, суд відмовляє у задоволенні позовних вимог в частині зобов'язання Міністерство внутрішніх справ України надіслати до Пенсійного фонду України повідомлення про зміни в грошовому забезпеченні співробітника (пенсіонера) Міністерства внутрішніх справ України для перерахунку пенсії ОСОБА_1 з 01.01.2016 року.
Щодо позовних вимог до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, суд зазначає наступне.
Доказами в адміністративному судочинстві, за визначенням частини першої статті 69 Кодексу адміністративного судочинства України, є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.
У відповідності до частин першої та четвертої статті 70 цього Кодексу, належними є докази, які містять інформацію щодо предмету доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмету доказування. Обставини, які за законом повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися ніякими іншими засобами доказування, крім випадків, коли щодо таких обставин не виникає спору.
Разом з тим, даним відповідачем, на якого покладено тягар доказування, не надано суду будь-яких належних та допустимих доказів, які б свідчили про отримання / неотримання документів про зміни у грошовому утриманні позивача, і відповідно, наявність / відсутність правових підстав для здійснення йому перерахунку пенсії на момент його звернення до суду.
З урахуванням викладеного, суд приходить до висновку про наявність підстав для задоволення позовної вимоги щодо визнання протиправним рішення Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві про відмову в здійсненні перерахунку пенсії ОСОБА_1 з підстав відсутності рішення Кабінету Міністрів України про зміну хоча б одного з видів грошового забезпечення для поліцейських та зобов'язання Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві здійснити перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 з 01.01.2016 року з урахуванням змін розмірів грошового забезпечення на підставі надісланого Міністерством внутрішніх справ України до Пенсійного фонду України повідомлення про зміни в грошовому забезпеченні співробітників (пенсіонерів) Міністерства внутрішніх справ України відповідно до п. 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року №45.
Відповідно до ч. 1ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову (ч. 2 ст. 71 КАС України).
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про часткове задоволення позовних вимог.
Керуючись статтями 158-163, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
1. Адміністративний позов задовольнити частково.
2. Визнати протиправною бездіяльність Міністерства внутрішніх справ України щодо не надіслання до Пенсійного фонду України інформації про зміни у грошовому забезпеченні співробітників (пенсіонерів) Міністерства внутрішніх справ України відповідно до п. 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року №45, для перерахунку пенсії ОСОБА_1.
3. Визнати протиправним рішення Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві про відмову в здійсненні перерахунку пенсії ОСОБА_1 з підстав відсутності рішення Кабінету Міністрів України про зміну хоча б одного з видів грошового забезпечення для поліцейських.
4. Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві здійснити перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 з 01.01.2016 року з урахуванням змін розмірів грошового забезпечення на підставі надісланого Міністерством внутрішніх справ України до Пенсійного фонду України повідомлення про зміни в грошовому забезпеченні співробітників (пенсіонерів) Міністерства внутрішніх справ України відповідно до п. 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року №45.
5. В задоволенні решти позовних вимог відмовити.
Постанова набирає законної сили у відповідності зі ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Постанова може бути оскаржена за правилами, встановленими ст. ст. 185 - 187 Кодексу адміністративного судочинства України.
Головуючий суддя А.С. Мазур
Судді Є.В. Аблов
А.В. Літвінова