Справа № 234/5346/17
Провадження № 1-кс/234/2999/17
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про призначення позапланової комплексної перевірки
14 червня 2017 року слідчий суддя Краматорського міського суду Донецької області Пікалова Н.М., з участю секретаря судового засідання Романенко К.П., слідчого в ОВС першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області ОСОБА_1, розглянув у судовому засіданні у м. Краматорську Донецької області клопотання слідчого в ОВС першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області ОСОБА_1, погодженого із прокурором відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Донецької області ОСОБА_2, про призначення позапланової комплексної перевірки.
Клопотання надійшло до суду 14 червня 2017 року.
Слідчий суддя перевірив надані матеріали клопотання, включаючи витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань за провадження за № 42016050000001339 від 22.12.2016 за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 14 та ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 364 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
Слідчий в ОВС першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області ОСОБА_1 в обґрунтування клопотання зазначив, що першим слідчим відділом слідчого управління прокуратури Донецької області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42016050000001339 від 22.12.2016 за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 14 та ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 364 КК України, за фактом того, що посадові особи субєктів підприємницької діяльності за попередньою змовою з працівниками правоохоронного органу, зловживаючи службовим становищем, з метою отримання незаконної винагороди, організували незаконну схему збагачення за рахунок незаконної видачі завідомо неправдивих офіційних документів про проходження курсів підвищення кваліфікації.
Досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні встановлено, що протягом 2014-2016 років службові особи ТОВ «Центр підготовки моряків «АВАНТ», ТОВ «Учбово-тренажерний центр «Альфа Трейнінг» та ТОВ «Учбово-тренажерний комплекс «Адмірал», за попередньою змовою з невстановленими особами та з працівниками правоохоронного органу, зловживаючи службовим становищем, з метою отримання незаконної винагороди, організували злочинну схему отримання неправомірної вигоди за сприяння у оформленні та видачі завідомо неправдивих офіційних документів державного зразка про проходження навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації, тощо капітанами, моряками та іншими особами плавскладу.
Відповідно до існуючих вимог міжнародного морського права, моряки повинні раз на пять років проходити перепідготовку в учбових центрах приватної та державної форми власності та здавати відповідні іспити в Державній кваліфікаційній комісії, яка в Україні підпорядковується Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків Міністерства інфраструктури України. За результатами навчання і складених іспитів морякам видаються посвідчення (сертифікати, свідоцтва) державного зразка.
З метою отримання посвідчень, сертифікатів чи свідоцтв вищевказаних навчальних закладів про проходження навчання, перепідготовки чи підвищення кваліфікації, а також протоколів Державних кваліфікаційних комісій Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків, робочих дипломів і посвідчення особи моряка, капітани, моряки та інші особи плавскладу, які родають документи для проходження навчання у вказаних навчальних закладах вносили офіційну суму оплати за навчання, а також через невстановлених осіб-посередників надавали неправомірну вигоду службовим особам ТОВ «Центр підготовки моряків «Авант», ТОВ «Учбово-тренажерний центр «Альфа Трейнінг» та ТОВ «Учбово-тренажерний комплекс «Адмірал», за складання ними документів щодо нібито проходження капітанами, моряками та іншими особами плавскладу навчання та складання іспитів у вказаних навчальних закладах, а також, без фактичного проходження навчання та складання іспитів в Державній кваліфікаційній комісії.
У подальшому, на підставі виданих їм завідомо неправдивих документів капітани, моряки та інші особи плавскладу отримували в капітанеріях портів України посвідчення особи моряка та послужні книжки моряка, які надавали їм можливість безперешкодно працевлаштовуватися на українські та іноземні судна та виїжджати у звязку з цим за кордон.
Зокрема, встановлено, що протягом 2014 року в навчальному тренажерному центрі ТОВ «Учбово-тренажерний комплекс «Адмірал», Одеська обл., м. Іллічівськ, с. Бурлача Балка, (ЄДРПОУ 37913949) були видані документи про пройдене навчання та отримання фахових знань і вмінь особам, які фактично таке навчання не проходили, а саме:
№ п/пПІБДата народженняДата отримання документуВиїзд з УкраїниВїзд в Україну1ОСОБА_329.03.197817.12.201431.10.2013-2ОСОБА_429.01.198319.12.201421.08.2014/ 27.12.201425.12.20143ОСОБА_511.01.198229.12.201410.12.201407.12.2014/ 25.08.20155ОСОБА_604.09.197117.12.201423.12.201421.12.2014/ 26.01.20156ОСОБА_704.05.198716.12.201426.04.201418.01.20157ОСОБА_824.05.198016.12.201410.01.2014-8ОСОБА_924.03.196918.12.201429.06.2014-9ОСОБА_1026.03.198724.12.201420.12.1419.12.14 / 26.01.201510ОСОБА_1106.08.198117.12.201414.12.201412.12.201411ОСОБА_1228.05.199315.12.201412.02.201510.02.201512ОСОБА_1316.03.198319.12.201412.09.201410.09.201413ОСОБА_1430.10.198818.12.201413.03.201419.07.201514ОСОБА_1515.09.198831.12.201424.07.201401.02.201515ОСОБА_1614.05.197619.12.201426.09.201326.01.201516ОСОБА_1730.06.199522.12.201409.07.2014-17ОСОБА_1828.12.197623.12.201409.04.201419.01.201518ОСОБА_1913.04.195225.12.201413.03.201408.02.201519ОСОБА_2027.01.196619.12.201403.11.201426.01.201520ОСОБА_2109.04.198431.12.201406.02.201420.01.201521ОСОБА_2221.01.198017.12.201431.07.2014-22ОСОБА_2312.08.195323.12.201414.01.2014-23ОСОБА_2401.09.197317.12.201404.11.2014/ 18.12.201416.12.2014/ 31.01.201524ОСОБА_2530.12.197325.12.201416.08.201424.02.201525ОСОБА_2621.12.196519.12.201404.07.201425.06.201526ОСОБА_2729.09.198317.12.201413.11.201310.01.201527ОСОБА_2828.09.199123.12.201401.12.201418.05.201528ОСОБА_2925.03.198429.12.201412.12.201410.03.201529ОСОБА_3006.01.198318.12.201409.11.2014-
втім, в теперішній час встановлено, що вказані особи станом на дату отримання сертифікатів перебували поза межами території України і не могли проходити навчання та отримати у вказаний час відповідні документи про проходження навчання в ТОВ «Учбово-тренажерний комплекс «Адмірал».
Вказані факти свідчать про порушення службовими особами ТОВ «Учбово-тренажерний комплекс «Адмірал» вимог чинного законодавства України у сфері освіти та ліцензування окремих видів діяльності.
Відповідно «Порядку здійснення державного контролю за діяльністю навчальних закладів», затвердженого наказом № 34 від 25.01.2008 Міністерства освіти України:
п.1. Функції здійснення державного контролю за діяльністю навчальних закладів покладені на: Міністерство освіти і науки України, Державну інспекцію навчальних закладів, міністерства та інші центральні органи виконавчої влади, які мають у своєму підпорядкуванні навчальні заклади, Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим, органи управління освітою обласних, Київської та Севастопольської міських, районних державних адміністрацій та органи місцевого самоврядування.
п.2. Державний контроль здійснюється: у всіх типах навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування і форм власності - Міністерством освіти і науки України та Державною інспекцією навчальних закладів .
п.3. Основними формами державного контролю є:
у професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладах - атестація, інспектування, комплексні та тематичні перевірки.
п.4. Державний контроль здійснюється на плановій основі відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (877-16), що забезпечується шляхом розробки перспективних і поточних планів контролю з визначенням періодичності та черговості форм контролю.
п.5. Позаплановий державний контроль може проводитись відповідно до статті 6 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (877-16) та на підставі доручень Секретаріату Президента України, Кабінету Міністрів України, депутатських запитів, звернень правоохоронних органів, органів виконавчої влади та обґрунтованих належним чином звернень громадян щодо порушень у сфері освіти за рішенням Міністерства освіти і науки України у навчальних закладах незалежно від форм власності й підпорядкування.
Відповідно до «Порядку ліцензування діяльності з надання освітніх послуг», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 1019 від 08.08.2007:
п.1. Цей Порядок, що розроблений відповідно до Законів України"Про освіту","Про дошкільну освіту","Про загальну середню освіту","Про позашкільну освіту","Про професійно-технічну освіту"і"Про вищу освіту", встановлює загальні вимоги до ліцензування діяльності з надання освітніх послуг та визначає процедуру оцінки спроможності суб'єктів освітньої діяльності щодо надання освітніх послуг, проведення ліцензійної експертизи, прийняття рішень та їх оформлення, видачі і переоформлення ліцензій, видачі їх дублікатів, а також прийняття рішень про обмеження діяльності суб'єктів у сфері освіти.
п.2. Ліцензуванню підлягає діяльність з надання таких освітніх послуг:
4) у сфері професійно-технічної освіти:
- первинна професійна підготовка;
- перепідготовка робітників, підвищення їх кваліфікації;
- професійно-технічне навчання;
- підготовка (зокрема первинна професійна), перепідготовка та підвищення кваліфікації іноземців та осіб без громадянства;
п.3. Навчальні заклади та інші юридичні особи (далі - навчальні заклади) або фізичні особи - підприємці розпочинають діяльність з надання освітніх послуг, зазначених упункті 2цього Порядку, після отримання ліцензії для провадження діяльності з надання освітніх послуг (далі - ліцензія), а відокремлені структурні підрозділи (філії тощо) навчального закладу - після проведення ліцензування з внесенням їх до ліцензії навчального закладу.
п.4. Послуги з первинної професійної підготовки, перепідготовки, професійно-технічного навчання, підвищення кваліфікації робітників підлягають ліцензуванню за умови, що відповідні професії включено доКласифікатора професій ДК 003:2010.
п.5. Ліцензування діяльності підприємств, установ та організацій з професійно-технічного навчання на виробництві проводиться за класами класифікаційних угруповань з урахуванням специфіки навчання у разі, коли передбачається видача документа про освіту державного зразка.
п.10. Ліцензування проводять:
Міністерство освіти і науки - щодо надання послуг у сфері професійно-технічної та вищої освіти.
Відповідно до вимог п.6 ст.7 Закону Україні «Про ліцензування видів господарської діяльності» № 222-VIII від 02.03.2015 року ліцензування підлягає освітня діяльність закладів освіти.
Відповідно до вимог п.3 ст. 3 Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» № 1728- VIII від 01.11.2016 року до 31 грудня 2017 року позапланові заходи державного нагляду (контролю) здійснюються органами державного нагляду за рішенням суду.
В ході досудового розслідування встановлено, що існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження, а потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи юридичної особи ТОВ «Учбово-тренажерний комплекс «Адмірал» слідчим в особливо важливих справах першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області ОСОБА_1 винесено постанову про призначення позапланової комплексної перевірки дотримання ліцензійних умов щодо проведення навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації капітанів, моряків та інших осіб плавскладу у ТОВ «Учбово-тренажерний комплекс «Адмірал» проведення якої доручено співробітникам Державної інспекції навчальних закладів Міністерства освіта і науки України за період з 01.01.2014 по 01.09.2016 строком 10 робочих діб.
11.04.2016 слідчим суддею Краматорського міського суду Пікаловою Н.М., у справі № 234/5346/17, за клопотанням слідчого в особливо важливих справах першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області ОСОБА_1 призначено проведення позапланової комплексної перевірки дотримання ліцензійних умов щодо проведення навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації капітанів, моряків та інших осіб плавскладу у ТОВ «Учбово-тренажерний комплекс «Адмірал», яку доручено співробітникам Державної інспекції навчальних закладів України.
Втім, згідно листа Державної інспекції навчальних закладів України № 01-21/552 від 27.04.2017, який надійшов до прокуратури Донецької області 08.06.2017: «…згідно з підпунктом третім частини другої статті 6 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», контроль за додержанням ліцензіатами вимог ліцензійних умов здійснює орган ліцензування та за результатами перевірки приймає рішення.
Постановою Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 р. № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» органом ліцензування освітньої діяльності визначено Міністерство освіти і науки України, обласні, Київську міську державні адміністрації», у звязку з чим проведення призначеної перевірки співробітниками Державної інспекції навчальних закладів України неможливе.
Разом з цим, під час досудового розслідування встановлено, що до теперішнього часу існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження, а потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи юридичної особи ТОВ «Учбово-тренажерний комплекс «Адмірал», у звязку з чим 12.06.2017 слідчим в особливо важливих справах першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області ОСОБА_1 винесено постанову про призначення позапланової комплексної перевірки дотримання ліцензійних умов щодо проведення навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації капітанів, моряків та інших осіб плавскладу у ТОВ «Учбово-тренажерний комплекс «Адмірал», проведення якої доручено співробітникам Міністерства освіта і науки України, за період з 01.01.2014 по 01.09.2016.
Інформація, яка може бути здобута внаслідок проведення ревізії у сукупності з іншими документами кримінального провадження має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та може бути використана у якості доказів, втім іншими способами встановити ці дані не можливо.
Виходячи з викладеного, з метою всебічного, повного, і неупередженого дослідження та встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні виникла необхідність в проведенні позапланової комплексної перевірки дотримання ліцензійних умов щодо проведення навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації капітанів, моряків та інших осіб плавскладу у ТОВ «Учбово-тренажерний комплекс «Адмірал» (ЄДРПОУ 37913949) за період з 01.01.2014 по 01.09.2016, зокрема щодо виявлення фактів видачі службовими особами вказаного навчального закладу завідомо неправдивих документів посвідчень, свідоцтв та сертифікатів про проходження навчання, перепідготовки і підвищення кваліфікації капітанами, моряками та іншими особами плавскладу, без фактичного проходження навчання та складання іспитів в Державній кваліфікаційній комісії.
У судовому засіданні слідчий в ОВС першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області ОСОБА_1 просив клопотання задовольнити.
Заслухавши слідчого, повно та всебічно дослідивши матеріали клопотання, якими обґрунтовується необхідність проведення позапланової комплексної перевірки, суд дійшов до висновку, що клопотання підлягає задоволенню за таких підстав.
В судовому засіданні встановлено, що першим слідчим відділом слідчого управління прокуратури Донецької області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42016050000001339 від 22.12.2016 за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 14 та ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 364 КК України, за фактом того, що посадові особи субєктів підприємницької діяльності за попередньою змовою з працівниками правоохоронного органу, зловживаючи службовим становищем, з метою отримання незаконної винагороди, організували незаконну схему збагачення за рахунок незаконної видачі завідомо неправдивих офіційних документів про проходження курсів підвищення кваліфікації.
В ході розслідування кримінального провадження отримані відомості про те, що існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження, а потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи юридичної особи ТОВ «Учбово-тренажерний комплекс «Адмірал», у звязку з чим 12.06.2017 слідчим в особливо важливих справах першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області ОСОБА_1 винесено постанову про призначення позапланової комплексної перевірки дотримання ліцензійних умов щодо проведення навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації капітанів, моряків та інших осіб плавскладу у ТОВ «Учбово-тренажерний комплекс «Адмірал», проведення якої доручено співробітникам Міністерства освіта і науки України, за період з 01.01.2014 по 01.09.2016.
Слідчим та матеріалами клопотання доведено, що інформація, яка може бути здобута внаслідок проведення ревізії у сукупності з іншими документами кримінального провадження має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та може бути використана у якості доказів.
Відповідно до п. 6 ч. 2ст. 9 КПК України, у випадках, коли положення цього Кодексу не регулюють, або неоднозначно регулюють питання кримінального провадження, застосовуються загальні засади кримінального провадження, визначені ч. 1ст. 7 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 223 КПК України слідчі (розшукові) дії є діями, спрямованими на отримання (збирання) доказів або перевірку вже отриманих доказів у конкретному кримінальному провадженні. Підставами для провадження слідчої (розшукової) дії є наявність достатніх відомостей, що вказують на можливість досягнення мети.
У ч.2 ст. 93 КПК України передбачено, що сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, службових та фізичних осіб речей, документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок.
Згідно ч. 1 ст. 94 КПК України слідчий, прокурор, слідчий суддя, суд за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин кримінального провадження, керуючись законом, оцінюють кожний доказ з точки зору належності, допустимості, достовірності, а сукупність зібраних доказів - з точки зору достатності та взаємозв'язку для прийняття відповідного процесуального рішення.
Також, у п. 4 ч.2 ст. 99 КПК України вказано, що до документів, які є доказами, можуть належати висновки ревізій та акти перевірок.
Приписами ст.40 КПК України регламентовано, що слідчий уповноважений проводити слідчі (розшукові) дії та негласні слідчі дії (розшукові) дії у випадках, встановлених цим Кодексом.
Отже, перевірка в кримінальному провадженні не захід забезпечення кримінального провадження, в розумінні визначеному в розділі ІІ КПК, а є законним способом збирання стороною обвинувачення доказів, відповідно до ч. 2 ст. 93 КПК.
Згідно положень чинного законодавства України слідчий або прокурор у кримінальному провадженні, не можуть самостійно ініціювати питання про призначення відповідної перевірки.
Так, відповідно до пп. б, п. 12 Прикінцевих положень Закону України «Про Прокуратуру» від 14.10.2014 № 1697-VII у Кримінально процесуальному кодексі України виключено положення п.6 ч.2 ст. 36 КПК України, відповідно до якого прокурор був уповноваженим призначати ревізії та перевірки в порядку, передбаченому законом.
Встановлено, що згідно п. 1, 2 Постанови КМУ «Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами» від 13.08.2014 № 408: встановлено, що надання дозволу Кабінету Міністрів України на проведення перевірок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб - підприємців державними інспекціями, в тому числі й та іншими контролюючими органами шляхом прийняття відповідного розпорядження. Та надання дозволу на проведення перевірок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб - підприємців не потребується у разі, коли такі перевірки проводяться за рішенням суду, на вимогу службових осіб у випадках, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України.
Зазначеною постановою Кабінет Міністрів України надав дозвіл лише на проведення перевірок за рішенням суду та на вимогу службових осіб у випадках, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України, однак положеннями чинного КПК України не передбачене поняття вимоги, а регламентовані поняття процесуального рішення, які передбачені ст. 110 КПК України.
Відповідно до вимог п.3 ст. 3 Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» № 1728- VIII від 01.11.2016 року до 31 грудня 2017 року позапланові заходи державного нагляду (контролю) здійснюються органами державного нагляду за рішенням суду.
Відповідно до ч. 3, 10 ст 4, 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» Планові та позапланові заходи здійснюються в робочий час суб'єкта господарювання, встановлений його правилами внутрішнього трудового розпорядку. Під час проведення заходів державного нагляду (контролю) не допускається вилучення у субєктів господарювання оригіналів їхніх фінансово-господарських, бухгалтерських та інших документів, а також компютерів, їх частин, крім випадків, передбачених кримінальним процесуальним законодавством. Строк здійснення позапланового заходу не може перевищувати десяти робочих днів, а щодо суб'єктів малого підприємництва - двох робочих днів. Продовження строку здійснення позапланового заходу не допускається.
Крім того, посилання слідчого на Порядок здійснення державного конролю за діяльністю навчальних закладів, затвердженого наказом № 34 від 25.01.2008 року Міністерства освіти України, Порядок ліцензування діяльності з надання освітніх послуг, затвердженого Постановою КМУ № 1019 від 08.08.2007 року, суд не приймає до уваги, бо дані нормативні акти втратили чинність.
Таким чином, слідчий в ОВС першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області ОСОБА_1 на цей час позбавлений можливості призначити позапланову комплексну перевірку у кримінальному провадженні шляхом винесення відповідної постанови, а тому, клопотання підлягає задоволенню.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.9, 40, 71, 93, 98, 132 КПК України, -
УХВАЛИВ:
Клопотання слідчого в ОВС першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Донецької області ОСОБА_1, погодженого із прокурором відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Донецької області ОСОБА_2, про призначення позапланової комплексної перевірки задовольнити.
Надати дозвіл на проведення співробітниками Міністерства освіти і науки України позапланової комплексної перевірки на дотримання ліцензійних вимог, на належність навчально-методичного, матеріально-технічного, кадрового, інформаційного та іншого забезпечення, наявності сертифікатів відповідності та інших необхідних документів у ТОВ «Учбово-тренажерний комплекс «Адмірал» (ЄДРПОУ 37913949) за період з 01.01.2014 по 01.09.2016 тривалістю 10 робочих днів, починаючи з 14.06.2017 року.
2. На вирішення позапланової комплексної перевірки поставити наступні питання:
- встановити законність видачі ТОВ «Учбово-тренажерний комплекс «Адмірал» (ЄДРПОУ 37913949) посвідчень, свідоцтв та сертифікатів державного зразка про проведення навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації та складання відповідних іспитів наступними особами, за умови, що вони в період навчання та в час отримання відповідних документів про проходження навчання перебували за межами державного кордону України, а саме:
№ п/пПІБДата народженняДата отримання документуВиїзд з УкраїниВїзд в Україну1ОСОБА_329.03.197817.12.201431.10.2013-2ОСОБА_429.01.198319.12.201421.08.2014/ 27.12.201425.12.20143ОСОБА_511.01.198229.12.201410.12.201407.12.2014/ 25.08.20155ОСОБА_604.09.197117.12.201423.12.201421.12.2014/ 26.01.20156ОСОБА_704.05.198716.12.201426.04.201418.01.20157ОСОБА_824.05.198016.12.201410.01.2014-8ОСОБА_924.03.196918.12.201429.06.2014-9ОСОБА_1026.03.198724.12.201420.12.1419.12.14 / 26.01.201510ОСОБА_1106.08.198117.12.201414.12.201412.12.201411ОСОБА_1228.05.199315.12.201412.02.201510.02.201512ОСОБА_1316.03.198319.12.201412.09.201410.09.201413ОСОБА_1430.10.198818.12.201413.03.201419.07.201514ОСОБА_1515.09.198831.12.201424.07.201401.02.201515ОСОБА_1614.05.197619.12.201426.09.201326.01.201516ОСОБА_1730.06.199522.12.201409.07.2014-17ОСОБА_1828.12.197623.12.201409.04.201419.01.201518ОСОБА_1913.04.195225.12.201413.03.201408.02.201519ОСОБА_2027.01.196619.12.201403.11.201426.01.201520ОСОБА_2109.04.198431.12.201406.02.201420.01.201521ОСОБА_2221.01.198017.12.201431.07.2014-22ОСОБА_2312.08.195323.12.201414.01.2014-23ОСОБА_2401.09.197317.12.201404.11.2014/ 18.12.201416.12.2014/ 31.01.201524ОСОБА_2530.12.197325.12.201416.08.201424.02.201525ОСОБА_2621.12.196519.12.201404.07.201425.06.201526ОСОБА_2729.09.198317.12.201413.11.201310.01.201527ОСОБА_2828.09.199123.12.201401.12.201418.05.201528ОСОБА_2925.03.198429.12.201412.12.201410.03.201529ОСОБА_3006.01.198318.12.201409.11.2014-
- встановити дотримання службовими особами ТОВ «Учбово-тренажерний комплекс «Адмірал» (ЄДРПОУ 37913949) ліцензійних умов, щодо забезпечення надання вище переліченим особам достатнього рівня знань під час навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації, який підтверджується відповідними документами державного зразка;
- інші питання, що підлягають зясуванню під час проведення вказаної перевірки.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження у суді.
Слідчий суддя Краматорського
міського суду Донецької області ОСОБА_31