
Україна
Донецький окружний адміністративний суд
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09 червня 2017 р. Справа №805/1907/17-а
приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1
час прийняття постанови:10:12
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Кочанова П.В., при секретарі судового засідання Притулі С.С., розглянувши у судовому засіданні адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Краматорськтеплоенерго» до Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області про визнання протиправним та скасування наказу № 368 від 27.04.2017 року ГУ ДФС у Донецькій області про проведення документальної планової виїзної перевірки ТОВ «Краматорськтеплоенерго» за участю представників сторін:
від позивача ОСОБА_1, довіреність б/н від 07.06.2016 року
від відповідача ОСОБА_2, довіреність № 546/10/05-99-10 від 24.01.2017 року
ВСТАНОВИВ
Товариство з обмеженою відповідальністю «Краматорськтеплоенерго» звернулось до Донецького окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області про визнання протиправним та скасування наказу № 368 від 27 квітня 2017 року " Про проведення документальної планової виїзної перевірки ТОВ Краматорськтеплоенерго, код ЄДРПОУ 34657789.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що Законом України Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції від 02.09.2014 №1669-VII органам і посадовим особам, уповноваженим законами здійснювати державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності, у період та на території проведення антитерористичної операції тимчасово забороняється проведення планових та позапланових перевірок субєктів господарювання, що здійснюють діяльність у зоні проведення антитерористичної операції. У зв'язку з тим, що м. Краматорськ, в якому здійснює господарську діяльність Позивач, є в Переліках населених пунктів, на території яких здійснюється антитерористична операція, затверджених Розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 року №1053-р та від 2 грудня 2015 р. №1275-р. Так, Позивач звернувся до суду за захистом своїх прав та інтересів, вважає рішення Відповідача протиправним та таким, що підлягає скасуванню.
Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав та просив позов задовольнити в повному обсязі.
Представник відповідача у судовому засіданні заперечував проти задоволення позовних вимог позивача, з підстав наведених у письмових запереченнях.
Так, відповідач зазначає, що відповідно до розділу ІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності щодо лібералізації системи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, який набрав чинності з 01.01.2017 року (03.11.2016м № 1726- VII) встановлено, що на період проведення антитерористичної операції забороняється проведення перевірок органами Державної фіскальної служби України субєктів господарювання, що провадять діяльність в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення. Відповідач зазначає, що м. Краматорськ не відноситься до значеного вище переліку населених пунктів на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, які затверджуються Кабінетом Міністрів України, який забезпечує своєчасну їх актуалізацію.
Заслухавши пояснення представників сторін, перевіривши доводи, викладені в адміністративному позові, всебічно і повно зясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, обєктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, судом встановлено наступне.
Згідно з листом в.о. директора Департаменту аудиту ДФС від 4 квітня 2017 року № 8293/7/99-99-14-03-01-17 «Про затвердження плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків на ІІ квартал 2017 р.» план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на ІІ квартал 2017 р. було затвердженого в.о. голови Державної фіскальної служби України ОСОБА_3 31.03.2017року.
Як вбачається з витягу з Інформації про платника згідно плану-графіку проведення документальних перевірок, у ІІ кварталі 2017 р. було заплановано проведення документальної перевірки позивача за період з 1 січня 2015 р. по 31 березня 2017 р. тривалістю 20 днів ( а.с. 33).
Спірний наказ про проведення документальної планової виїзної перевірки позивача було призначено на підставі плану графіка проведення документальних планових перевірок платників податків на ІІ квартал 2017 року, який сформовано згідно вимог наказу Міністерства фінансів України від 02.06.2015 року№ 524 Про затвердження Порядку формування плану графіка проведення документальних перевірок платників податків (у редакції наказу МФУ від 04.08.2016 року № 723), затверджено в.о Голови Державної фіскальної служби України ОСОБА_3 31.03.2017 року (а.с. 32).
Наказом Відповідача Про проведення документальної планової виїзної перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю Краматорськтеплоенерго, код за ЄДРПОУ 34657789 від 27 квітня 2017 року №368, на підставі пп. 20.1.4. п. 20.1 ст. 20, пп. 75.1.2. п. 75.1 ст. 75, п.п. 77.1, 77.4. ст. 77, п.82.1. ст. 82 Податкового кодексу України, Плану-графіка проведення планових документальних перевірок платників податків на ІІ квартал 2017 року, затвердженого в.о. голови Державної фіскальної служби України 31.03.2017 року, зокрема зобов'язано провести документальну планову виїзну перевірку Товариства з обмеженою відповідальністю Краматорськтеплоенерго, код за ЄДРПОУ 34657789 на підставі пп. 20.1.4. п. 20.1 ст. 20, пп. 75.1.2. п. 75.1. ст. 75, п.п. 77.1., 77.4 ст. 77, п.82.1. ст. 82 Податкового кодексу України з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.01.2015 року по 31.03.2017 року, правильності нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за період з 01.01.2015 року по 31.03.2017 року тривалістю 20 робочих днів з 15.05.2017 року (а.с. 10-11).
Як встановлено судом, зазначений вище Наказ Відповідача отримано Позивачем 04 травня 2017 року разом із Повідомленням від 27 квітня 2017 року № 54/05-99-14-01, яким зобов'язано останнього забезпечити надання всіх необхідних документів, що підтверджують дані податкових декларацій (розрахунків), зокрема фінансову, статистичну та іншу звітність, регістри податкового та бухгалтерського обліку, ведення яких передбачено законом, а також первинні та інші документи, які використовувались в бухгалтерському та податковому обліку і пов'язані з нарахуванням і сплатою податків та зборів, виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної фіскальної служби (а.с.9).
Відповідно до пп. 20.1.4 п.20.1 ст.20 Податкового кодексу України, контролюючі органи мають право проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку України), у тому числі після проведення процедур митного контролю та/або митного оформлення.
Згідно підпункту 75.1.3 пункту 75.1 статті 73 Кодексу контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.
Документальною перевіркою вважається перевірка, предметом якої є своєчасність, достовірність, повнота нарахування та сплати усіх передбачених цим Кодексом податків та зборів, а також дотримання валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) та яка проводиться на підставі податкових декларацій (розрахунків), фінансової, статистичної та іншої звітності, регістрів податкового та бухгалтерського обліку, ведення яких передбачено законом, первинних документів, які використовуються в бухгалтерському та податковому обліку і пов'язані з нарахуванням і сплатою податків та зборів, виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також отриманих в установленому законодавством порядку контролюючим органом документів та податкової інформації, у тому числі за результатами перевірок інших платників податків.
Документальною плановою виїзною перевіркою вважається перевірка, яка проводиться за місцезнаходженням платника податків чи місцем розташування об'єкта права власності, стосовно якого проводиться така перевірка.
Згідно з п.77.1 ст.77 Податкового кодексу України (в редакції, яка діяла до 01.01.2017 року), документальна планова перевірка повинна бути передбачена у плані-графіку проведення планових документальних перевірок.
З 01 січня 2017 року набрав чинності Закон України від 21.12.2016 року № 1797-VIII Про внесення змін до Податкового кодексу щодо покращення інвестиційного клімату в Україні (далі по тексту Закон 1797).
Пунктом 42 Закону № 1797 у статті 77 Податкового кодексу України п.77.1 доповнено абзацом другим такого змісту: «План-графік документальних планових перевірок на поточний рік оприлюднюється на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки».
Таким чином, формування річного плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків буде здійснюватись у поточному році на 2018 рік та оприлюднюватись на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику.
План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків у 2017 році формується відповідно до Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.06.2015 № 524 (зі змінами), зареєстрованим у Мінюсті 24.06.2015 за № 751/27196 (далі Порядок). Затверджений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків відповідно до наказу ДФС від 28.08.2014 № 88 (зі змінами) належить до переліку відомостей, що містить службову інформацію та має обмежений доступ. Зазначений наказ ДФС розміщено на офіційному веб-порталі ДФС в розділі «Публічна інформація».
Згідно заявлених позовних вимог, позивач не оскаржує дії відповідача та ДФС України щодо включення його до плану-графіка перевірок на ІІ квартал 2017 року та затвердження цього плану-графіка, а також не просить визнати такі дії протиправними. Предметом даного позову є лише скасування наказу про призначення документальної планової виїзної перевірки.
Тобто, суд відзначає, що наказ ГУ ДФС в Донецькій області від 27.04.2017 року № 368 Про проведення документальної планової виїзної перевірки ТОВ Краматорськтеплоенерго, код ЄДРПОУ 34657789 приймався на підставі плану-графіку проведення документальних планових перевірок платників податків на ІІ квартал 2017 року, затвердженого головою ДФС України, який є чинним і позивач його не оскаржив.
Згідно з пунктом 77.4 статті 77 Податкового Кодексу України право на проведення документальної планової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення зазначеної перевірки вручено під розписку або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення копію наказу про проведення документальної планової перевірки та письмове повідомлення із зазначенням дати початку проведення такої перевірки.
Порядок проведення документальної перевірки унормований ст. 81 ПК України.
Відповідно до даної норми, посадові особи контролюючого органу мають право приступити до проведення документальної виїзної перевірки, фактичної перевірки за наявності підстав для їх проведення, визначених цим Кодексом, та за умови пред'явлення або надіслання у випадках, визначених цим Кодексом, таких документів:
-направлення на проведення такої перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, реквізити наказу про проведення відповідної перевірки, найменування та реквізити суб'єкта (прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється) або об'єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична), підстави, дата початку та тривалість перевірки, посада та прізвище посадової (службової) особи, яка проводитиме перевірку. Направлення на перевірку у такому випадку є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, що скріплений печаткою контролюючого органу;
-копії наказу про проведення перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, найменування та реквізити субєкта (прізвище, імя, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється) та у разі проведення перевірки в іншому місці - адреса обєкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична перевірка), підстави для проведення перевірки, визначені цим Кодексом, дата початку і тривалість перевірки, період діяльності, який буде перевірятися. Наказ про проведення перевірки є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу та скріплення печаткою контролюючого органу;
-службового посвідчення осіб, які зазначені в направленні на проведення перевірки.
Непред'явлення або ненадіслання у випадках, визначених цим Кодексом, платнику податків (його посадовим (службовим) особам або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції) цих документів або пред'явлення зазначених документів, що оформлені з порушенням вимог, встановлених цим пунктом, є підставою для недопущення посадових (службових) осіб контролюючого органу до проведення документальної виїзної або фактичної перевірки.
Відмова платника податків та/або посадових (службових) осіб платника податків (його представників або осіб, які фактично проводять розрахункові операції) від допуску до перевірки на інших підставах, ніж визначені в абзаці п'ятому цього пункту, не дозволяється.
При пред'явленні направлення платнику податків та/або посадовим (службовим) особам платника податків (його представникам або особам, які фактично проводять розрахункові операції) такі особи розписуються у направленні із зазначенням свого прізвища, імені, по батькові, посади, дати і часу ознайомлення.
З аналізу наведених правових норм випливає, що документальна перевірка проводиться на підставі наказу керівника контролюючого органу та за наявності підстав для її проведення, а право на проведення такої перевірки надається за умови пред'явлення копії наказу про проведення фактичної перевірки та направлення на проведення такої перевірки; у свою чергу непред'явлення таких документів є підставою для недопущення посадових осіб контролюючого органу до проведення перевірки.
Системно аналізуючи встановлені судом обставини у поєднанні з наведеними нормами права, суд зазначає про наявність у відповідача права на проведення документальної планової виїзної перевірки позивача.
Крім того, судом встановлено відповідність спірного наказу вимогам, що передбачені до їх змісту підпунктом 81.1 статті 81 Податкового кодексу України.
Положеннями п.77.2 ст.77 Податкового кодексу України встановлено, що до плану-графіка проведення документальних планових перевірок відбираються платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи.
Згідно з вимогами п. 82.1 ст. 82 ПК України тривалість перевірок, визначених у статті 77 цього Кодексу, не повинна перевищувати 30 робочих днів для великих платників податків, щодо суб'єктів малого підприємництва - 10 робочих днів, інших платників податків - 20 робочих днів.
Пунктом 7 ст.63 Господарського кодексу України визначено, що підприємства залежно від кількості працюючих та обсягу валового доходу від реалізації продукції за рік можуть бути віднесені до малих підприємств, середніх або великих підприємств.
Як слідує з матеріалів справи та встановлено судом, ТОВ Краматорськтеплоенерго віднесено до категорії середніх підприємств.
Відповідно до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств по підприємству ТОВ Краматорськтеплоенерго Фінансовий результат до оподаткування ( прибуток або збиток), визначений у фінансовій звітності відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності (+, -), складає : за 2015 рік ( - 148 419 569 грн.), за 2016 рік (- 117 917 429 грн.), за 2017 рік 29 576 831 грн.
Відповідно до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств по підприємству ТОВ «Краматорськтеплоенерго», дохід від будь-якої діяльності ( за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку складає: за 2015 рік- 648 653 465 грн., за 2016 рік- 711 336 902 грн., за 1 квартал 2017 рік- 333 988 958 грн.(а.с.43-60).
З урахуванням системного аналізу окреслених норм Податкового кодексу України, суд дійшов висновку, що терміни початку, та закінчення проведення перевірок платників податків чітко регламентовано і визначено, зокрема, у відповідних наказах про проведення перевірок платників податків, а тому, суд вважає безпідставним та необґрунтованим посилання позивача в позовній заяві на те, що відповідачем при визначені тривалості проведення перевірки порушено граничний термін перевірки.
Між тим, як слідує з матеріалів справи та встановлено судом, позивач звертаючись до суду за захистом своїх прав, вказує на протиправність спірного наказу з огляду на призначення документальної планової виїзної перевірки всупереч положенням Закону України Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції, яким встановлено заборону на проведення планових та позапланових перевірок субєктів господарювання, що здійснюють діяльність у зоні АТО (ЗУ 1699-VII).
Між тим, судом не може бути взято до уваги таке твердження представника позивача щодо видання спірного наказу під час дії мораторію на проведення перевірок, з огляду на наступне.
Так, суд вважає за доцільне зазначити, що тимчасові заходи для забезпечення підтримки субєктів господарювання, що здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції, та осіб, які проживають у зоні проведення антитерористичної операції або переселилися з неї під час її проведення визначаються Законом України Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції від 02.09.2014 №1669-VII (надалі - Закон №1669).
Відповідно до ст. 3 Закону №1669 органам і посадовим особам, уповноваженим законами здійснювати державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності, у період та на території проведення антитерористичної операції тимчасово забороняється проведення планових та позапланових перевірок субєктів господарювання, що здійснюють діяльність у зоні проведення антитерористичної операції, крім позапланових перевірок субєктів господарювання, що відповідно до затверджених Кабінетом Міністрів України критеріїв оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності віднесені до субєктів господарювання з високим ступенем ризику.
Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (№877-V зі змінами та доповненнями) визначає правові та організаційні засади, основні принципи і порядок здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, повноваження органів державного нагляду (контролю), їх посадових осіб і права, обов'язки та відповідальність суб'єктів господарювання під час здійснення державного нагляду (контролю).
Згідно ст. 2 цього Закону передбачено, що дія цього Закону не поширюється на відносини, що виникають під час здійснення заходів валютного контролю, митного контролю на кордоні, державного експортного контролю, контролю за дотриманням бюджетного законодавства, банківського нагляду, державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції, державного нагляду (контролю) в галузі телебачення і радіомовлення (у редакції ЗУ № 1726 від 03.11.2016 року)
Між тим, на виконання абзацу третього пункту 5 статті 11 Прикінцеві та перехідні положення Закону 1669, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 року №1275-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснювалась антитерористична операція, та визначення такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Кабінету Міністрів» затверджено перелік населених пунктів, на території яких здійснюється антитерористична операція.
Пунктом 3 даного Розпорядження визнано такими, що втратили чинність розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 року №1053 Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснюється антитерористична операція; розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2014 року №1079 Про зупинення дії розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 року № 1053.
Згідно з додатком до зазначеного розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 року №1275-р до Переліку населених пунктів, на території яких здійснюється антитерористична операція віднесено м. Краматорськ.
Таким чином, з 30 жовтня 2014 року та на час розгляду даної справи в судовому порядку місто Краматорськ - є населеним пунктом, на території якого здійснюється антитерористична операція.
Законом України Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи (№ 71-VIII) у 2015 та 2016 р. встановлено мораторій на проведення перевірок підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік або з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або з вимогами Кримінального процесуального кодексу України.
Відповідно до вимог ст. 2 Закону № 1728-VIII встановлено до 31 грудня 2017 р. мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду контролю у сфері господарської діяльності.
Водночас, статтею 6 названого Закону встановлені випадки, на які даний мораторій не поширюється. Зокрема, на відносини, що виникають під час проведення заходів нагляду (контролю) центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, державну політику у сфері державної митної справи, та його територіальними органами.
При цьому, термін дії обмежень на проведення перевірок платників податків Державною фіскальною службою України та її територіальними органами, встановлених п. 3 Прикінцевих положень Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VIII Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи, на 2017 рік не продовжено.
Зокрема, законом України від 03 листопада 2016 року № 1726-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» щодо лібералізації системи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» на період проведення антитерористичної операції забороняється проведення перевірок органами Державної фіскальної служби України субєктів господарювання, що провадять діяльність в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення.
Перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та перелік населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, затверджуються та актуалізуються Кабінетом Міністрів України відповідно до Закону України від 2 вересня 2014 року №1669-VII «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції».
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 року № 1085-р Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення» (далі по тексту Розпорядження КМУ) затверджено перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (згідно з додатком1) та перелік населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення (згідно з додатком 2).
Так, судом встановлено, що згідно вказаного Розпорядження КМУ м. Краматорськ не відноситься до жодного з зазначених вище переліків населених пунктів.
Таким чином, з урахуванням наведеного вище, суд доходить висновку щодо правомірності та ґрунтовності винесення Головним управлінням Державної фіскальної служби в Донецькій спірного Наказу Про проведення документальної планової виїзної перевірки ТОВ «Краматорськтеплоенерго» № 368 від 27.04.2017 року.
Згідно з положеннями ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
В адміністративному судочинстві принцип верховенства права зобов'язує суд надавати законам та іншим нормативно-правовим актам тлумачення у спосіб, який забезпечує пріоритет прав людини при вирішенні справи. Тлумачення законів та нормативно-правових актів не може спричиняти несправедливих обмежень прав людини.
Оцінюючи правомірність дій та рішень органів владних повноважень, суд керується критеріями, закріпленими у ст. 2 КАС України, які певною мірою відображають принципи адміністративної процедури.
З урахуванням викладеного вище, оцінивши надані сторонами докази в їх сукупності, суд дійшов висновку, що відповідач повністю довів правомірність прийнятого ним наказу від 27.04.2017 року № 368 про проведення документальної планової виїзної перевірки позивача у 2017 році, а тому позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю Краматорськтеплоенерго задоволенню не підлягають.
Враховуючи положення статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України, відшкодування судового збору позивачу не підлягає.
Керуючись статтями 104-107, 122-143, 151-154, 158, 162, 163, 167, 185-186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
У задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Краматорськтеплоенерго» до Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області про визнання протиправним та скасування наказу № 368 від 27.04.2017 року ГУ ДФС у Донецькій області про проведення документальної планової виїзної перевірки ТОВ «Краматорськтеплоенерго» - відмовити повністю.
Вступна та резолютивна частини постанови прийняті у нарадчій кімнаті та проголошені у судовому засіданні 09 червня 2017 року в присутності представників позивача та відповідача.
Постанова у повному обсязі складена та підписана 13 червня 2017 року.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Якщо субєкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення пятиденного строку з моменту отримання субєктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Суддя Кочанова П.В.