
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 травня 2017 р. м. Чернівці справа № 824/140/17-а
Чернівецький окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Левицького В.К.
за участю секретаря судового засідання Бідней О.В.
сторін:
представників позивача - Бойко О.В., Красноголови О.В.
представників відповідача - Гречанюк Р.С.
розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області
до приватного акціонерного товариства "Авіакомпанія "Буковина"
про стягнення заборгованості.
В С Т А Н О В И В:
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області (далі - позивач) звернулося до суду із вказаним позовом, в якому просить стягнути з приватного акціонерного товариства "Авіакомпанія "Буковина" (далі - відповідач, ПрАТ "Авіакомпанія "Буковина") заборгованість по відшкодуванню витрат на доставку і виплату пенсій, призначених на пільгових умовах за листопад 2016 р. - січень 2017 р. в сумі 3795,93 грн.
Позов мотивовано тим, що за відповідачем рахується заборгованість по платежах до Пенсійного фонду України, а саме по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій призначених відповідно до п. п. "а" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" на загальну суму 3795,93 грн. Оскільки, заборгованість в добровільному порядку відповідачем не сплачена, позивач звернувся до суду з вимогою про стягнення вказаної заборгованості в судовому порядку.
В судовому засіданні представники позивача позов підтримали повністю та просили суд задовольнити позовні вимоги.
Відповідачем подано до суду заперечення проти позову, в якому просив суд відмовити в задоволенні позову, оскільки гр. ОСОБА_4, яким має право на пільгову пенсію не працював в товаристві. Також відповідач зазначав, що не є правонаступником Чернівецького об'єднаного авіапідприємства «Авіалінії України», відтак у нього відсутній обов'язок відшкодувати фактичні витрати на виплату та доставку пільгових пенсій призначених гр. ОСОБА_4
В судовому засіданні представник відповідача позов не визнав, просив у його задоволенні відмовити та надав пояснення аналогічні викладеним у запереченнях проти позову.
Вислухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, судом встановлено наступне.
Приватне акціонерне товариство "Авіакомпанія "Буковина", скорочене найменування ПРАТ "Авіакомпанія "Буковина" (58009, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Чкалова, будинок 30, ідентифікаційний код юридичної особи 22838502) зареєстроване як юридична особа 13.07.1999 р. та є платником єдиного внеску (а.с. 15-19).
Відповідно до довідки від 16.11.2015 р. № 265 виданої відповідачем, останній підтвердив громадянину ОСОБА_4 особливий характер та умови праці, необхідні для призначення пенсії на пільгових умовах.
Як видно із матеріалів справи та вказували в судовому засіданні представники позивача, Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, на підставі уточнюючої довідки виданої ПрАТ «Авіакомпанія «Буковина» від 16.12.2015 р. № 266, з 22.09.2016 р. ОСОБА_4 призначено пенсію на пільгових умовах згідно п. "а" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (нарахування розпочато з листопада 2016 р.), про що видано розпорядження №810290 від 04.10.2016 р.
Дослідженням вказаного розпорядження встановлено, що відповідно до відомостей про розподіл пільгового стажу, витрати на виплату та доставку пенсії, призначеної на пільгових умовах гр. ОСОБА_4 підлягають покриттю пропорційно стажу роботи останнього в ДП обслуговування повітряного руху Львівський РСП Украерорух - 90,33% (9 років, 0 місяців, 12 днів) та Чернівецькому об'єднаному авіапідприємстві «Авіалінії України» - 9,67% (0 років 11 місяців 18 днів у період до 19.05.1993 р.).
Згідно трудової книжки серії БТ № 256603, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 р. н., з 23.07.1986 р. призначений на посаду диспетчера служби руху Чернівецького об'єднаного авіазагону наказом № 119/л від 21.07.1986 р. та звільнений з Чернівецького об'єднаного авіазагону по переводу в Чернівецьку філію державного підприємства обслуговування повітряного руху України «Украерорух» наказом № 33/л від 19.05.1993 р.
Як зазначав в письмових поясненнях позивач та підтверджується матеріалами справи, з 20.05.1993 р. по 30.09.2015 р. ОСОБА_4 працював в Чернівецькій філії державного підприємства обслуговування повітряного руху України "Украерорух", Чернівецькому структурному підрозділі Львівського регіонального структурного підрозділу ДП ОПР "Украерорух", Чернівецькій службі ОПР Львівського РПС Украерорух.
Судом встановлено, що у зв'язку з призначенням ОСОБА_4 пільгової пенсії, позивачем надіслано на адресу відповідача розрахунки від 08.11.2016 р. №12775/03, від 06.12.2016 р. №14489/03 та від 06.01.2017 р. №447/03 фактичних витрат Пенсійного фонду України на виплату та доставку пенсій призначених відповідно до ч. 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове пенсійне страхування" в частині пенсій, призначених відповідно до п. "а" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" з листопада 2016 р. на суму 2030,38 грн, з грудня 2016 р. на суму 882,77 грн, з 2017 р. на суму 882,77 грн.
Згідно вказаних розрахунків, відповідач зобов'язаний щомісячно відшкодовувати розмір фактичних витрат на виплату та доставку пенсій гр. ОСОБА_4 Частка плати відповідача складає 9,67%.
Оскільки відповідач добровільно не відшкодував витрати на доставку і виплату пенсій, призначених на пільгових умовах за листопад 2016 р. - січень 2017 р., позивач звернувся до суду з вимогою про стягнення заборгованості.
Розглянувши матеріали справи, встановивши фактичні обставини в справі, дослідивши та оцінивши надані докази в сукупності, проаналізувавши законодавство, яке регулює спірні правовідносини, суд дійшов висновку, що адміністративний позов підлягає задоволенню повністю з наступних підстав.
Відповідно до ст. 67 Конституції роботодавець зобов'язаний своєчасно та в повному розмірі сплачувати належні йому страхові внески.
Пунктом 2 розділу XV Перехідних положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" передбачено, що пенсійне забезпечення застрахованих осіб, які працювали або працюють на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах або за вислугу років, які відповідно до законодавства, що діяло раніше, мали право на пенсію на пільгових умовах або за вислугу років, здійснюється згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди.
На даний момент такий закон не прийнято, тому згідно із пунктом 2 розділу XV Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" до запровадження пенсійного забезпечення через професійні та корпоративні фонди особам, зазначеними в абзаці першому цього пункту, пенсії призначаються за нормами цього Закону в разі досягнення пенсійного віку та наявності трудового стажу, передбаченого Законом України "Про пенсійне забезпечення". При цьому зберігається порядок покриття витрат на виплату і доставку цих пенсій, що діяв до набрання чинності цим Законом (тобто до 01.01.2004 р.).
Відповідно до пункту "а" частини першої статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" на пільгових умовах мають право на пенсію за віком, незалежно від місця останньої роботи працівники, зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, - за списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджуваним Кабінетом Міністрів України, і за результатами атестації робочих місць: чоловіки - після досягнення 50 років і при стажі роботи не менше 20 років, з них не менше 10 років на зазначених роботах; жінки - після досягнення 45 років і при стажі роботи не менше 15 років, з них не менше 7 років 6 місяців на зазначених роботах. Працівникам, які мають не менше половини стажу роботи з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, пенсії на пільгових умовах призначаються із зменшенням віку, передбаченого статтею 12 цього Закону, на 1 рік за кожний повний рік такої роботи чоловікам і на 1 рік 4 місяці - жінкам.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 1 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування є: суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності, їх об'єднання, бюджетні, громадські та інші установи та організації, об'єднання громадян та інші юридичні особи, а також фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників.
Згідно підпункту 1 п. 2 розділу XV Перехідних положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" підприємства та організації з коштів, призначених на оплату праці, вносять до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, крім тих, що були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України, починаючи з дня набрання чинності цим Законом, у розмірі 20 відсотків з наступним збільшенням її щороку на 10 відсотків до 100-відсоткового розміру відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій до набуття права на пенсію за віком відповідно до цього Закону.
Виплата пенсій особам, які були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників, за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України, та особам, пенсії яким призначені відповідно до пунктів "в" - "е" та "ж" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення", здійснюється до 1 січня 2005 року за рахунок коштів Пенсійного фонду, а з 1 січня 2005 року - за рахунок коштів Державного бюджету України до досягнення пенсійного віку, передбаченого статтею 26 цього Закону.
Відповідно до п. 6.4, 6.5 та 6.7 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою правлінням Пенсійного фонду України № 21-1 від 19.12.2003 р., зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16.01.2004 р. за № 64/8663 (далі - Інструкція № 21-1), розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається органами Пенсійного фонду України щорічно у розрахунках фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону (згідно з додатками 6 та 7), які надсилаються підприємствам до 20-го січня поточного року та протягом 10 днів з новопризначених (перерахованих) пенсій. Розрахунки складаються на підставі відомостей відділів з призначення пенсій органів Пенсійного фонду України, які подаються згідно з додатком 8 та додатком 8а до 1 січня поточного року та протягом 10 днів з дня прийняття рішення про призначення нової пенсії. Підприємства щомісяця до 25-го числа вносять до Пенсійного фонду зазначену в розрахунку місячну суму фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.
У відповідності до п. 6.8 цієї Інструкції у разі призначення пенсій на пільгових умовах особам, які мають необхідний стаж роботи не за місцем призначення цієї пенсії, орган Пенсійного фонду за місцем призначення пенсії надсилає розрахунок згідно з додатками, зазначеними у пункті 6.4 цієї глави для зазначених підприємств, у двох примірниках через орган Пенсійного фонду за місцезнаходженням цього підприємства (крім підприємств, місцезнаходженням яких є вільна економічна зона "Крим"). Відшкодування сум фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, у таких випадках здійснюється підприємством на рахунки органу Пенсійного фонду за місцезнаходженням підприємства.
Як видно із матеріалів справи, позивачем на адресу відповідача надіслано розрахунки від 08.11.2016 р. №12775/03, від 06.12.2016 р. №14489/03 та від 06.01.2017 р. №447/03 фактичних витрат Пенсійного фонду України на виплату та доставку пенсій призначених відповідно до ч. 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове пенсійне страхування" в частині пенсій, призначених відповідно до п. "а" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" з листопада 2016 р. на суму 2030,38 грн, з грудня 2016 р. на суму 882,77 грн, з 2017 р. на суму 882,77 грн., а також акт звірки № 3 від 10.01.2017 р., в якому вказано про наявність заборгованості в сумі 0,01 грн донарахованої за 2016 р. (а. с. 7, 8, 9 на звороті, 10).
Вказані розрахунки фактичних витрат та акт вручено відповідачу, що підтверджується відмітками про вручення рекомендованих поштових відправлень від 14.11.2016 р., від 08.12.2016 р. та від 12.01.2017 р. (а. с. 7, 9 на звороті, 10 на звороті).
Відповідачем зазначені в розрахунках та акті суми фактичних витрат на виплату та доставку пенсій з листопада 2016 р. - січень 2017 р. не сплачені, у зв'язку із чим утворилась заборгованість в сумі 3795,93 грн.
Статтею 17 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" встановлено обов'язок страхувальника виконувати вимоги, передбачені цим Законом, а також нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону. Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 64 цього Закону управління Пенсійного фонду має право стягувати з платників страхових внесків несплачені суми.
З огляду на матеріали справи, відповідач не виконав свої зобов'язання в частині відшкодуванню витрат Пенсійному фонду України на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до п. п. "а" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення", тому суд приходить до висновку про можливість задоволення позову в повному обсязі та стягнення з відповідача заборгованості в сумі 3795,93 грн.
Частиною 1 ст. 11 КАС України передбачено, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Відповідно до ч. 1 ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
Відповідач не надав доказів відсутності або погашення ним вказаної суми відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.
Доводи відповідача щодо відсутності у нього обов'язку відшкодувати фактичні витрати на виплату та доставку пільгової пенсії призначеної гр. ОСОБА_4, суд не бере до уваги з наступних підстав.
Статтею 72 КАС України передбачено, що обставини, встановлені судовим рішенням в адміністративній, цивільній або господарській справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.
Постановою Чернівецького окружного адміністративного суду від 08.09.2011 р., в адміністративній справі № 2а/2470/1998/11, яка набрала законної сили, за позовом ПрАТ "Авіакомпанії "Буковина" до Чернівецької транспортної прокуратури про визнання недійсним припису встановлено наступні обставини. Так, наказом Міністра цивільної авіації СРСР № 25 від 25.01.1991 р. реорганізовано Українське управління цивільної авіації та на його базі створено Українське об'єднання цивільної авіації "Авіалінії України". Згідно додатку 2 до наказу № 25 від 25.01.1991 р. в склад Українського об'єднання цивільної авіації "Авіалінії України" входило 28 об'єднаних авіазагонів, в т. ч. Чернівецький об'єднаний авіазагон.
На виконання даного наказу, генеральним директором Українського об'єднання цивільної авіації "Авіалінії України" видано наказ № 92 від 07.10.1991 р., яким затверджено організаційну структуру виконавчої дирекції Українського об'єднання цивільної авіації "Авіалінії України". Згідно вказаного наказу, до складу Українського об'єднання цивільної авіації "Авіалінії України" входив в т.ч. Чернівецький об'єднаний авіазагін.
Наказом Міністра транспорту України № 14 від 10.01.1993 р. державному підприємству обслуговування повітряного руху України доручено, в установленому порядку, на базі служб руху Українського об'єднання цивільної авіації створити філії по обслуговуванню повітряного руху.
Цим же наказом зобов'язано Українське об'єднання цивільної авіації та авіапідприємства в установленому порядку передати державному підприємству обслуговування повітряного руху майно, чисельність працівників та приміщення станом на 01.01.1993 р.
Так, наказом Державного підприємства обслуговування повітряного простору України "Украерорух" № 15 від 12.02.1993 р. створено Чернівецьку філію державного підприємства обслуговування повітряного руху України "Украерорух".
Наказом Міністерства транспорту України № 494 від 14.12.1993 р. Чернівецький авіаційний загін реорганізовано шляхом поділу його на аеропорт, транспортний льотно-технічний підрозділ та льотно-технічний підрозділ по застосуванню авіації у народному господарстві. Даним наказом на базі майна аеропорту створено державне підприємство "Аеропорт Чернівці", віднесено його до сфери управління Міністерства транспорту України та включено до складу Українського об'єднання цивільної авіації "Аеропорти України".
Цим же наказом, на базі транспортного льотно-технічного підрозділу створено Чернівецьке регіональне відділення транспортної авіації, яке включено до складу Української державної авіакомпанії "Авіалінії України" на правах відособленого підрозділу.
Наказом Державного департаменту авіаційного транспорту України № 134 від 30.12.1994 р. ліквідовано Українську державну авіакомпанію "Авіалінії України" та авіакомпанію "Україна-Авіатранс". Вказаним наказом створено на базі регіональних відділень Української державної авіакомпанії "Авіалінії України" шляхом виділення в самостійні авіапідприємства, серед яких Чернівецьке авіапідприємство. Цим же наказом, на базі авіапідприємств створено Держану авіакомпанію "Авіалінії України", яка є правонаступником Української державної авіакомпанії "Авіалінії України"; авіапідприємства входять до складу даної компанії на правах юридичних осіб.
Наказом Державного підприємства повітряного простору України "Украерорух" № 103 від 27.12.1996 р. створено регіональні структурні підрозділи (РСП) без прав юридичної особи шляхом реорганізації структурних підрозділів. Таким чином, до Львівського регіонального структурного підрозділу ввійшли структурні підрозділи без прав юридичної особи на правах структурних підрозділів, в т.ч.: Чернівецький структурний підрозділ (Аеропорт).
Згідно наказу Міністерства транспорту України № 84 від 18.03.1998 р. проведено реорганізацію Державної авіакомпанії "Авіалінії України" шляхом виділення із її складу авіапідприємств, як самостійних юридичних осіб, в т.ч.: Чернівецького державного авіапідприємства.
На підставі наказу Фонду державного майна України № 11-АТ від 06.07.1999 р. державне підприємство Чернівецьке авіаційне підприємство перетворено у відкрите акціонерне товариство "Авіакомпанія "Буковина".
Наказом Державного підприємства повітряного простору України "Украерорух" № 166/а від 25.11.1999 р. перетворено структурні підрозділи (СП) регіональних структурних підрозділів державного підприємства "Украерорух" у відповідні служби обслуговування повітряного руху РСП ДП "Украерорух" без прав юридичної особи, де у Львівський регіональний підрозділ входить Чернівецька служба повітряного руху (Аеропорт).
Згідно Закону України «Про акціонерні товариства» від 17.09.2008 р. № 514-VІ змінився тип (найменування) та організаційно-правова форма товариства ВАТ «Авіакомпанія «Буковина», яке перейменовано в приватне акціонерне підприємство (далі - ПрАТ «Авіакомпанія «Буковина»).
Наведені обставини сторонами в судовому засіданні не заперечувались.
Враховуючи вищенаведені обставини, суд приходить до переконання, що відповідач є правонаступником Чернівецького авіаційного підприємства, яке в свою чергу утворене на базі Українського об'єднання цивільної авіації "Авіалінії України" до складу якого входив, в т. ч. Чернівецький об'єднаний авіазагон.
Вказана обставина підтверджується також дослідженим в судовому засіданні статутом відкритого акціонерного товариства «Авіакомпанія «Буковина» в редакції від 2005 р., на підставі якого проведено Державну реєстрацію змін до установчих документів 24.05.2005 р., номер запису 10381050001001283. Зокрема, в п. 1 сказаного статуту зазначено, що відкрите акціонерне товариство «Авіакомпанія «Буковина» засноване відповідно до рішення Фонду державного майна України (наказ від 06.07.1999 р. № 11-АТ) шляхом перетворення державного підприємства Чернівецьке авіаційне підприємство у відкрите акціонерне товариство. Згідно п. 3.3 цього статуту, ВАТ «Авіакомпанія «Буковина» є правонаступником Чернівецького авіаційного підприємства.
Пунктом 6.2 Інструкції № 21-1 встановлено, що витрати на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах особам, які мають стаж, що дає право на призначення цих пенсій на декількох підприємствах, покриваються цими підприємствами пропорційно стажу роботи з урахуванням вимог абзацу третього підпункту 1 пункту 2 розділу XV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".
При цьому стаж роботи на останньому підприємстві враховується у повному розмірі, а з попередніх місць роботи осіб він додається до стажу, необхідного для призначення пенсій на пільгових умовах.
Як зазначалося вище, відповідно до відомостей про розподіл пільгового стажу, що містяться в розпорядженні № 810290 від 04.10.2016 р., витрати на виплату та доставку пенсії, призначеної на пільгових умовах ОСОБА_4 підлягають покриттю пропорційно стажу роботи останнього в ДП обслуговування повітряного руху Львівський РСП Украерорух - 90,33% (9 років, 0 місяців, 12 днів) та Чернівецькому об'єднаному авіапідприємстві «Авіалінії України» - 9,67% (0 років 11 місяців 18 днів у період до 19.05.1993 р.).
Згідно надісланих на адресу відповідача розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій призначених відповідно до ч. 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове пенсійне страхування" в частині пенсій, призначених відповідно до п. "а" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення", відповідач зобов'язаний щомісячно відшкодовувати розмір фактичних витрат на виплату та доставку пенсії гр. ОСОБА_4, частка плати якої складає 9,67%, зокрема за листопад 2016 р. - 2030,38 грн, за грудень 2016 р. - 882,77 грн та за 2017 р. - 882,77 грн,
Таким чином, суд вважає, що відповідач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на виплату та доставку пільгових пенсій призначених гр. ОСОБА_4 пропорційно стажу роботи останнього в Чернівецькому авіаційному підприємству, правонаступником якого є ВАТ «Авіакомпанія «Буковина», перейменоване в подальшому в приватне акціонерне підприємство «Авіакомпанія "Буковина".
На підставі вищенаведеного та керуючись ст. ст. 71, 86, 94, 158, 162, 163, 167, КАС України, суд,-
П О С Т А Н О В И В:
1. Адміністративний позов задовольнити повністю.
2. Стягнути з приватного акціонерного товариства "Авіакомпанія "Буковина" на користь Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області заборгованість по відшкодуванню витрат пов'язаних з доставкою і виплатою пільгових пенсій за період з листопада 2016 р. по січень 2017 р. в сумі 3795,93 грн.
У відповідності до ст. ст. 185-186 КАС України апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Чернівецький окружний адміністративний суд. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, проголошення вступної та резолютивної частини рішення, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дні отримання копії постанови.
Згідно ст. 254 КАС України постанова, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмовити у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя В.К. Левицький
Постанова в повному обсязі складена 16.05.2017 р.