
ПОСТАНОВА
іменем України
11 травня 2017 рокуСправа №451/605/17Провадження № 3/451/245/17
м. Радехів
Суддя Радехівського районного суду Львівської області Крет А.І., розглянувши матеріали, які надійшли від Управління патрульної поліції у м.Львові про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянин України, працюючого ТзОВ «Галжитлобуд», проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_2,
за ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
в с т а н о в и в :
Як вбачається із матеріалів, зокрема протоколу про адміністративне правопорушення, серії БР №147347 від 18.04.2017 року, ОСОБА_1 18.04.2017 року о 18 год. 05 хв. на а/д Київ-Чоп 86 км керував автомобілем НОМЕР_1 в стані алкогольного спяніння.
Із зазначеного протоколу про адміністративне правопорушення, серії БР №147347 вбачається, що у вказаному протоколі відсутня адреса проживання правопорушника ОСОБА_1, а саме не вказано в якому населеному пункті проживає правопорушник, а лише зазначено Радехівський район Львівської області та АДРЕСА_1,
Всупереч зазначеній в протоколі адресі проживання правопорушника ОСОБА_1, в рапорті інспектора роти БУПП у м.Житомирі лейтенанта поліції Клим»юк В.А. від 18.04.2017 року, який міститься в матеріалах адміністративної справи, вказано, що правопорушник ОСОБА_1 проживає в ІНФОРМАЦІЯ_3 (а.с.8).
Ця ж розбіжність стверджується копією постанови про накладення адміністративного стягнення серії БР №450896 від 18.04.2017 року де зазначено адресу проживання правопорушника ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, як АДРЕСА_2 (а.с.9).
Відповідно до ст.278 КУпАП орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує в тому числі питання про те, чи правильно складено протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення, чи витребувано необхідні додаткові матеріали.
Відповідно до вимог ст.245 КУпАП завданням провадження у справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності із законом.
Згідно ст.9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Відповідно до вимог ст.251 КУпАП доказами по справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків..., а також іншими документами.
Відповідно до ст.256 КУпАП в протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі. Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності; при наявності свідків і потерпілих протокол може бути підписано також і цими особами. У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого відмовлення від його підписання. При складенні протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснюються його права і обов'язки, передбачені статтею 268 цього Кодексу, про що робиться відмітка у протоколі.
Приймаючи до уваги вищенаведене, а саме те, що матеріали справи про адміністративне правопорушення складенні з порушеннями, тому на даний час не являється можливим в суді усунути недоліки, які виникли під час оформлення матеріалів справи, та не можливо всебічно, повно та об'єктивно з'ясувати обставини справи, виявити причини та умови, що сприяли вчиненню адміністративного правопорушення, тому є підстави повернути матеріали справи про адміністративне правопорушення на доопрацювання та належного оформлення.
З урахуванням викладеного, керуючись ст.ст.245,256 суддя,-
П О С Т А Н О В И В:
Матеріали справи про адміністративне правопорушення про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, повернути для доопрацювання та належного оформлення в Управління патрульної поліції у м.Львові.
Постанова остаточна та оскарженню не підлягає.
СуддяОСОБА_2