У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
30 березня 2017 р. Справа № 821/1286/16
Категорія: 12.3 Головуючий в 1 інстанції: Хом'якова В.В.
Одеський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
доповідача, судді Димерлія О.О.
суддів: Єщенка О.В., Федусика А.Г.
за участю секретаря: Богданової С. Д.
розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Одесі адміністративну справу за апеляційною скаргою Головного управління Національної поліції в Херсонській області на постанову Херсонського окружного адміністративного суду від 07 грудня 2016 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Херсонській області , Атестаційної комісії №3 Головного управління Національної поліції в Херсонській області про визнання протиправними та скасування рішення та наказу, поновлення на посаді та стягнення грошового забезпечення за час вимушеного прогулу,
У С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 (позивач) звернувся до суду з адміністративним позовом до Головного управління Національної поліції в Херсонській області (відповідач-1), Атестаційної комісії № 3 Головного управління Національної поліції в Херсонській області (відповідач-2), в якому просить:
- визнати протиправним та скасувати рішення атестаційної комісії №3 Головного управління Національної поліції в Херсонській області від 11.08.2016 в частині висновку відносно ОСОБА_1 про невідповідність займаній посаді та звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність;
- визнати протиправним та скасувати наказ Головного управління Національної поліції в Херсонській області від 31.08.2016 № 158 о/с в частині звільнення ОСОБА_1 зі служби в поліції за ст. 77 ч. 1 п. 5 Закону України "Про Національну поліцію" (через службову невідповідність);
- поновити ОСОБА_1 на службі в поліції на посаді старшого інспектора Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області;
- стягнути з Головного управління Національної поліції в Херсонській області на користь ОСОБА_1 грошове забезпечення за час вимушеного прогулу;
Свої позовні вимоги позивач обґрунтував тим, що у відповідача не було взагалі підстав, визначених ст.57 Закону України "Про Національну поліцію ", для призначення його атестації, оскільки пропрацював на посаді близько восьми місяців, призначений до поліції в порядку переатестації з органів внутрішніх справ, не було ніяких об'єктивних причин для сумніву у відповідності його займаної посаді. Крім того, позивач вважає, що висновки атестаційної комісії щодо невідповідності займаної посаді, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність взагалі нічим не обґрунтовані, оскільки він добре характеризується по службі, відповів на всі питання під час співбесіди.
Постановою Херсонського окружного адміністративного суду від 07 грудня 2016 року адміністративний позов задоволено в повному обсязі.
Визнано протиправним та скасоване рішення атестаційної комісії №3 Головного управління Національної поліції в Херсонській області від 11.08.2016 в частині висновку відносно ОСОБА_1 про невідповідність займаній посаді та звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність.
Визнано протиправним та скасовано наказ Головного управління Національної поліції в Херсонській області від 31.08.2016 № 158 о/с в частині звільнення ОСОБА_1 зі служби в поліції за ст. 77 ч. 1 п.5 Закону України "Про Національну поліцію" (через службову невідповідність).
Поновлено ОСОБА_1 на службі в поліції на посаді старшого інспектора Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області з 01.09.2016.
Стягнуто з Головного управління Національної поліції в Херсонській області на користь ОСОБА_1 грошове забезпечення за час вимушеного прогулу за період 01.09.16 по 07.12.16 (включно) в сумі 23886 грн. 52 коп. (двадцять три тисячі вісімсот вісімдесят шість гривень п'ятдесят дві копійки)
Не погоджуючись з постановою суду, представником ГУНП України в Херсонській області подано апеляційну скаргу, в якій зазначається, що вказана постанова ухвалена з порушенням норм матеріального та процесуального права, висновки суду не відповідають обставинам справи, тому постанова підлягає скасуванню з ухваленням нового рішення про відмову у задоволенні позовних вимог в повному обсязі.
Вимоги апеляційної скарги ГУНП України в Херсонській області обґрунтовує тим, що атестаційні комісії є колегіальними органами, до дискреційних повноважень яких належить прийняття рішень за результатами атестування поліцейських на підставі всебічного розгляду зібраних матеріалів на особу та проведення з ним співбесіди.
Заслухавши суддю - доповідача, розглянувши матеріали справи та перевіривши законність і обґрунтованість судового рішення в межах доводів апеляційної скарги, суд апеляційної інстанції вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом першої інстанції встановлено, що з 1995 по 2015 року ОСОБА_1 працював в органах внутрішніх справ України. З 07.11.2015 проходив службу в лавах Національної поліції на посаді старшого інспектора Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області та мав спеціальне звання "майор поліції".
З метою оцінки ділових, професійних, особистих якостей поліцейських, їх освітнього та кваліфікаційного рівнів, визначення відповідності посадам, а також перспектив їхньої службової кар'єри при призначенні на вищу посаду, переміщенні на нижчу, звільнення зі служби в поліції через службову невідповідність, на виконання статті 57 Закону України "Про Національну поліцію" та Інструкції про порядок проведення атестування поліцейських, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ від 17.11.2015 року № 1465, т.в.о. начальника ГУ Національної поліції в Херсонській області 12.02.2016 року прийнято наказ № 149 "Про організацію проведення атестування особового складу ГУНП".
Наказом т.в.о. начальника ГУНП України в Херсонській області № 733 від 19.07.2016 року затверджено персональний склад Атестаційної комісії № 3 Головного управління Національної поліції України в Херсонській області.
11 серпня 2016 року атестаційною комісією №3 ГУНП України в Херсонській області проведено атестацію ОСОБА_1, за результатами якої прийнято рішення, викладене у протоколі ОП № 15.00021259.0057263 від 11.08.2016, та в розділі VI "Результати атестування (висновок атестаційної комісії)" атестаційного листа, а саме: "4 - займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність".
На підставі висновку атестаційної комісії № 3 від 11 серпня 2016 року ГУНП в Херсонській області прийнято наказ № 158 о/с від 31.08.2016 року, яким звільнено зі служби в поліції за п. 5 ч. 1 ст. 77 Закону України "Про Національну поліцію" (через службову невідповідність) старшого інспектора Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області.
Вирішуючи справу та задовольняючи позовні вимоги суд першої інстанції виходив з того, що рішення начальника ГУНП в в Херсонській області про звільнення ОСОБА_1 з поліції за службовою невідповідності на підставі висновків атестаційної комісії від 11.08.16 не відповідає вимогам ч.3 ст.2 КАС України.
Суд апеляційної інстанції погоджується з такими висновками суду першої інстанції виходячи з наступного.
02 липня 2015 року прийнято Закон України "Про Національну поліцію" № 580-VІІІ (далі - Закон № 580-VІІІ), який набрав чинності 07.11.2015 року та визначає правові засади організації та діяльності Національної поліції України, статус поліцейських, а також порядок проходження служби в Національній поліції України.
Згідно до пунктом 9 розділу ХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону № 580-VІІІ працівники міліції, які виявили бажання проходити службу в поліції, за умови відповідності вимогам до поліцейських, визначеним цим Законом, упродовж трьох місяців з дня опублікування цього Закону можуть бути прийняті на службу до поліції шляхом видання наказів про призначення за їх згодою чи проходження конкурсу на посади, що заміщуються поліцейськими, у будь-якому органі (закладі, установі) поліції.
Як встановлено судом першої інстанції та підтверджено матеріалами справи, позивач скористався таким правом та наказом Національної поліції України від 07.11.2015 року його призначено на посаду інспектора Скадовського відділення поліції Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області. Таким чином, позивач прийнятий на службу до поліції шляхом видання наказу про призначення за його згодою; призначення позивача на посаду відбулось на підставі рапорту позивача, при цьому, матеріали справи не містять відомостей про необхідність проходження конкурсу та застережень щодо тимчасового характеру призначення на посаду. Крім того, відповідно до норм статті 58 Закону України "Про Національну поліцію" призначення на посаду поліцейського здійснюється безстроково (до виходу на пенсію або у відставку), за умови успішного виконання службових обов'язків.
Отже, ГУНП в Херсонській області визнало позивача таким, що відповідає вимогам до поліцейських, визначеним Законом № 580-VІІІ.
11.08.2016р. позивач проходив атестування.
Надаючи правову оцінку рішенню Атестаційної комісії від 11.08.2016 року про невідповідність позивача займаній посаді, яке оформлене протоколом ОП№15.00021259.0057263, суд апеляційної інстанції зазначає, що відповідно до ч.1 ст.57 Закону України «Про Національну поліцію» атестування поліцейських проводиться з метою оцінки їхніх ділових, професійних, особистих якостей, освітнього та кваліфікаційного рівнів, фізичної підготовки на підставі глибокого і всебічного вивчення, визначення відповідності посадам, а також перспектив їхньої службової кар'єри.
Згідно з приписами п.5 ч.1 ст.77 вказаного Закону поліцейський звільняється зі служби в поліції, а служба в поліції припиняється через службову невідповідність.
Наказом Міністра внутрішніх справ України № 1465 від 17.11.2015р. затверджена Інструкція про порядок проведення атестування поліцейських.
Згідно з п.1 розділу 1 зазначеної Інструкції вона розроблена відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» і визначає порядок атестування поліцейських, яке проводиться в апараті НП України, територіальних (міжрегіональних) органах (закладах, установах) Національної поліції України (далі - органи поліції) з метою оцінки ділових, професійних, особистих якостей поліцейських, їх освітнього та кваліфікаційного рівнів, на підставі глибокого і всебічного вивчення, визначення відповідності посадам, а також перспектив їхньої службової кар'єри.
Відповідно до п.п.4 та 5 розділу 1 вказаної Інструкції рішення про проведення атестування та про строки, у які проводиться атестування, приймає Голова Національної поліції України, керівники органів поліції стосовно осіб, які згідно із законом та іншими актами законодавства України призначаються на посади їх наказами. Атестування проводиться атестаційними комісіями органів (закладів, установ) поліції, що створюються їх керівниками.
Згідно з ст.57 Закону України «Про Національну поліцію», п.3 наведеної Інструкції атестування поліцейських проводиться з метою оцінки їхніх ділових, професійних, особистих якостей, освітнього та кваліфікаційного рівнів, фізичної підготовки на підставі глибокого і всебічного вивчення, визначення відповідності посадам, а також перспектив їхньої службової кар'єри.
Атестування поліцейських проводиться:
при призначенні на вищу посаду, якщо заміщення цієї посади здійснюється без проведення конкурсу;
для вирішення питання про переміщення на нижчу посаду через службову невідповідність;
для вирішення питання про звільнення зі служби в поліції через службову невідповідність.
Кожна з зазначених трьох підстав для проведення атестування повинна бути зв'язана з певними передумовами, зокрема, атестування яке призначається для вирішення питання про звільнення зі служби в поліції через службову невідповідність повинне бути зумовлене існуванням реальних підстав до звільнення, як то неналежне виконання службових обов'язків, порушення установленого чинним законодавством порядку і правил несення служби тощо.
В даному ж випадку атестація позивача проводилась наряду з іншими поліцейськими за відсутності підстав, передбачених вищевказаними нормами законодавства.
Атестування проводиться атестаційними комісіями органів (закладів, установ) поліції, що створюються їх керівниками.
Рішення про проведення атестування приймає керівник поліції, керівники органів (закладів, установ) поліції стосовно осіб, які згідно із законом та іншими нормативно-правовими актами призначаються на посади їхніми наказами.
Порядок проведення атестування поліцейських затверджується Міністром внутрішніх справ України.
Отже, під час атестації перевіряється чи відповідають займаній посаді ділова кваліфікація, рівень знань і навичок, інші суспільно значущі якості поліцейського. Атестація повинна сприяти поліпшенню якісного складу поліцейських, їх ефективному використанню, росту професійної компетентності, підвищенню кваліфікації, посиленню організованості, відповідальності, дисциплінованості. Атестація має здійснюватися на засадах законності, об'єктивності, гласності, колегіальності, неупередженості.
Пунктом 10 розділу IV Інструкції про проведення атестування поліцейських, затв. наказом МВС України № 1465 від 17.11.2015р., передбачено, що з метою визначення теоретичної та практичної підготовленості, компетентності, здатності якісно та ефективно реалізовувати на службі свої потенційні можливості атестаційна комісія проводить тестування поліцейського, який проходить атестування. За результатами проведеного тестування атестаційна комісія встановлює мінімальний бал, що становить 25 балів за тестом на знання законодавчої бази (далі - професійний тест), та 25 балів за тестом на загальні здібності та навички, який в обов'язковому порядку ураховується атестаційною комісією при прийняті рішення, визначеного пунктом 15 цього розділу.
Відповідно до атестаційного листа ОСОБА_1 за результатами атестування позивач з тестування на загальні навички отримав 19 балів із 60 можливих та по професійному тестуванні - 30 балів з 60 можливих, таким чином набрав мінімально встановлені бали.
Пунктом розділу IV Інструкції про проведення атестування поліцейських, затв. наказом МВС України № 1465 від 17.11.2015р., встановлено, що атестаційні комісії на підставі всебічного розгляду всіх матеріалів, які були зібрані на поліцейського, під час проведення атестування шляхом відкритого голосування приймають один з таких висновків:
займаній посаді відповідає;
займаній посаді відповідає, заслуговує призначення на вищу посаду;
займаній посаді не відповідає, підлягає переміщенню на нижчу посаду через службову невідповідність;
займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність.
Згідно з п.п.20-23 зазначеної Інструкції усі рішення атестаційної комісії оформлюються протоколом. У протоколі зазначаються дата і місце прийняття рішення, склад комісії, питання, що розглядалися, та прийняте рішення. У протоколі за результатами атестування серед іншого зазначається один із висновків, зазначених у пункті 15 цього розділу. Протоколи засідань атестаційної комісії підписуються головою, секретарем, присутніми на її засіданні членами комісії.
З огляду на протокол ОП № 15.00021259.0057263 від 11.08.2016року, членами атестаційної комісії № 3 ГУНП в Херсонській області під час проведення атестування ОСОБА_1 було досліджено наступні документи: атестаційний лист; декларацію про доходи; послужний список (Форма 1); інформаційну довідку; висновок про результати перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади"; інформацію з відкритих джерел. З додатку № 1 до протоколу вбачається, що членами атестаційної комісії були поставлені ОСОБА_1 питання та які відповіді отримано.
На підставі висновку атестаційної комісії № 3 від 11 серпня 2016 року ГУНП в Херсонській області прийнято наказ № 158 о/с від 31.08.2016 року, яким звільнено зі служби в поліції за п. 5 ч. 1 ст. 77 Закону України "Про Національну поліцію" (через службову невідповідність) старшого інспектора Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області.
Відповідно до п.16 Інструкції про проведення атестування поліцейських, затв. наказом МВС України № 1465 від 17.11.2015р., атестаційні комісії при прийнятті рішень стосовно поліцейського повинні враховувати такі критерії: повноту виконання функціональних обов'язків (посадових інструкцій); показники службової діяльності; рівень теоретичних знань та професійних якостей; оцінки з професійної і фізичної підготовки; наявність заохочень; наявність дисциплінарних стягнень; результати тестування; результати тестування на поліграфі (у разі проходження).
Таким чином, з аналізу вищевказаної норми вбачається, що приймаючи рішення стосовно атестованого працівника поліції, атестаційна комісія повинна прийняти обґрунтоване рішення з урахуванням усіх визначених критеріїв.
Про те, в рішенні атестаційної комісії, в атестаційному листі щодо висновку про те, що ОСОБА_1 займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність, комісіями не вказано: з яких саме підстав комісії дійшли такого висновку, якими конкретними критеріями вони керувалися, приймаючи таке рішення.
Зокрема, у вказаних протоколах не вказано, з яких підстав членами атестаційних комісій не були взяті до уваги відомості, зазначені в атестаційному листі позивача, результати його тестування на знання законодавчої бази та на загальні здібності і навички, та яким критеріям не відповідає поліцейський ОСОБА_1
При цьому, наявними у справі матеріалами вказані висновки атестаційних комісій об'єктивно не підтверджені. Натомість відповідно до атестаційного листка, підписаного керівником позивача, ОСОБА_1 за період служби зарекомендував себе старанним, професійно грамотним та дисциплінованим працівником, є принциповим і вимогливим, вміло поєднує теоретичну підготовку з практичними навичками у повсякденній діяльності. Постійно працює над підвищенням свого професійного та культурного рівня, добре усвідомлює вимоги професійної діяльності і прагне їм відповідати. Вірно орієнтується у складних оперативних обставинах, приймає відповідні рішення. Виявляє наполегливість, достатній рівень культури. До виконання службових обов'язків ставиться з відповідальністю, працює не рахуючись з особистим часом. Знає нормативні акти, що регламентують діяльність Національної поліції, відповідально ставиться до виконання свої службових обов'язків. Протягом служби в Національній поліції з 07.11.2015 майором поліції ОСОБА_1 було виявлено 10 порушень ПДР та 3 дорожньо - транспортних пригоди. Було зупинено 1 водія, який керував незареєстрованим транспортним засобом, 1 водія, який керував транспортним засобом без документів, двох водіїв, які порушували знаки та розмітки, 1 водія, який порушив правила зупинки та стоянки. Також майором ОСОБА_1 було знайдено 2 водіїв, які залишили місце дорожньо - транспортної пригоди, проведено 4 перевірки СТО, АЗС, ремонтних майстерень. Ним було направлено до суду 12 адміністративних матеріалів та 8 постанов направлено до ВДВС. Знайдено 4 водіїв, які скоїли ДТП та залишили місце пригоди. З учасниками дорожнього руху було проведено 15 роз'яснювальних бесід, 2 бесіди в трудових колективах. Майор поліції ОСОБА_1 26 разів перебував в складі групи швидкого реагування, 3 рази здійснював пропускний режим до адміністративної будівлі Скадовського ВП, 17 разів перебував на чергуванні по охороні публічного порядку під час проведення масових заходів, 8 раз перебував на чергуванні за рахунок особистого часу, 5 разів перебував в добовому наряді по охороні публічного порядку, 19 разів перебував у добовому наряді у складі слідчо-оперативної групи. За характером спокійний витриманий та врівноважений. Вміє вислухати співрозмовника. Здібний встановлювати ділові та дружні контакти. Об'єктивно підходить до особистої діяльності, а також дій та вчинків інших людей. Критично оцінює результати своєї роботи, на зауваження реагує правильно, вживає заходів щодо усунення недоліків. Порушень закону не допускає. Користується авторитетом серед колег та місцевого населення. Матеріальну частину та порядок застосування табельної зброї знає, володіє нею добре. Службову та державну таємниці зберігати вміє, проявляє пильність. Дотримується загально прийнятих морально-етичних норм поведінки, в побуті поводить себе гідно. Охайний, дотримується правил носіння форменого одягу. Фізично розвинений добре, у стройовому відношенні підтягнутий. Державною мовою володіє впевнено. Відданий справі служіння українському народу.
Також, в даному атестаційному листі міститься висновок безпосереднього керівника - начальника Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області полковника поліції Немерець В.А. про відповідність позивача займаній посаді.
Крім того, у вказаному протоколі комісії не відображено, з яких мотивів вона виходила, приймаючи рішення про невідповідність позивача займаній посаді, та, вважаючи за необхідне прийняти рішення про необхідність його звільнення зі служби в поліції, а не про необхідність його переміщення на нижчу посаду через службову невідповідність.
Відповідно до п.24 Інструкції про проведення атестування поліцейських, затв. наказом МВС України № 1465 від 17.11.2015р., за результатами атестування висновки, зазначені в протоколі атестаційної комісії, заносяться до атестаційного листа, який підписується головою та секретарем комісії та в місячний строк направляється до керівника, якому надано право на призначення поліцейського на посаду та звільнення з посади або зі служби в поліції.
Згідно з п.28 цієї Інструкції керівники органів поліції, яким надано право призначення поліцейського на посаду та звільнення з посади або зі служби в поліції, зобов'язані через 15 календарних днів з дня підписання атестаційного листа з висновками, визначеними підпунктом 3 або 4 пункту 15 цього розділу, забезпечити його виконання шляхом видання відповідного наказу.
Таким чином, невідповідність працівника займаній посаді або виконуваній роботі має бути доведено працівникові власником або уповноваженим ним органом, тому що саме вони є ініціаторами звільнення. Водночас, рішення атестаційної комісії не можуть вважатися єдиними доказами виявлення невідповідності працівника займаній посаді чи виконуваній роботі. Висновки атестаційної комісії щодо кваліфікації працівника підлягають оцінці у сукупності з іншими доказами по справі.
Під час розгляду справи про звільнення працівника через службову невідповідність суд може визнати правильним припинення трудового договору в тому разі, якщо встановить, що воно проведено на підставі фактичних даних, які підтверджують, що внаслідок недостатньої кваліфікації працівник не може виконувати покладених на нього трудових обов'язків.
Під час судового розгляду відповідачем ГУ НП в Херсонській області не наведено критеріїв, якими керувався його керівник, приймаючи спірне рішення, та з яких підстав дійшов висновку, що Позивач займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність. У зв'язку з цим, не можна визнати законним звільнення з наведених підстав, лише посилаючись на рішення атестаційної комісії.
За таких обставин, рішення атестаційної комісії від 11.08.2016 року, яке оформлене протоколом ОП№15.00021259.0057263, суперечить атестаційному листу та іншим матеріалами, які були зібрані на поліцейського, не враховує повноту виконання ним функціональних обов'язків (посадових інструкцій); показники службової діяльності; рівень теоретичних знань та професійних якостей; оцінки з професійної і фізичної підготовки; відсутність дисциплінарних стягнень (критерії визначені п.16 Інструкції).
Враховуючи викладене, суд апеляційної інстанції дійшов висновку, що рішення Атестаційної комісії про те, що ОСОБА_1 займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність, є необґрунтованим, протиправним та не може бути підставою для звільнення позивача з поліції.
З урахуванням вищенаведеного, відповідач не довів правомірності прийняття рішення про невідповідність позивача займаній посаді та звільнення його зі служби в поліції через службову невідповідність, а тому суд першої інстанції прийшов до обґрунтованого висновку про незаконність звільнення позивача зі служби в поліції.
Відтак, ГУ НП в Херсонській області при прийнятті рішення про звільнення позивача не дотримані вимоги п.5 ч.1 ст.77 Закону України «Про Національну поліцію».
Враховуючи, що оскаржуваний наказ Головного управління Національної поліції в Херсонській області №158 о/с від 31.08.2016 року в частині звільнення позивача був прийнятий саме на підставі рішення Атестаційної комісії від 11.08.16 р., яке судом визнано протиправним, отже підлягають до задоволення позовні вимоги про визнання протиправним та скасування наказу ГУ НП в Херсонській №158 о/с від 31.08.2016 року в частині звільнення ОСОБА_1; поновлення позивача на посаді старшого інспектора Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області з 01.09.2016 року та стягнення грошового забезпечення за час вимушеного прогулу.
Доводи апелянта в іншій частині на правомірність прийнятої постанови не впливають та висновків суду не спростовують.
Також відповідачем не наведено жодного спростування правильності нарахування середнього заробітку (грошового забезпечення) за час вимушеного прогулу та підставності його стягнення.
Із урахуванням наведеного, суд апеляційної інстанції приходить до переконливого висновку про те, що заявлений позов є підставним та обґрунтованим, а тому підлягає до задоволення, з вищевикладених мотивів.
З огляду на викладене, суд першої інстанції правильно і повно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права, доводи апеляційної скарги не спростовують висновків рішення суду, а тому підстави для скасування постанови колегія суддів не вбачає і вважає, що апеляційну скаргу на неї слід залишити без задоволення.
Керуючись ст.ст. 195, 196, 198, 200, 205, 206, 254 КАС України, апеляційний суд,-
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Головного управління Національної поліції в Херсонській області залишити без задоволення, а постанову Херсонського окружного адміністративного суду від 07 грудня 2016 року залишити без змін.
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили після проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів з часу отримання копії рішення сторонами.
Суддя-доповідач: О.О. Димерлій
Суддя: О.В. Єщенко
Суддя: А.Г. Федусик