справа № 208/5648/14-а
№ провадження 2-а/208/8/15
ПОСТАНОВА
Іменем України
28 січня 2015 р. м. Дніпродзержинськ
Заводський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області, у складі:
Головуючого, судді Похвалітой С.М.,
При секретарі Шешуревої Я.І.
За участю:
- Представників позивача ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Агропромбуд» ОСОБА_2 та ОСОБА_3,
- представника відповідача ОСОБА_4 комітету Дніпродзержинської міської ради ОСОБА_5,
розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Агропромбуд» до ОСОБА_4 комітету Дніпродзержинської міської ради про визнання рішення протиправним та його скасування,
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Агропромбуд» звернулось до суду із адміністративним позовом до ОСОБА_4 комітету Дніпродзержинської міської ради про визнання рішення протиправним та його скасування.
У своєму позові позивач просить суд визнати протиправними дії виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради по визначенню розміру збитків, заподіяних міській раді, внаслідок використання земельних ділянок м.Дніпродзержинська без договорів оренди землі за період з 2010 року по 2013 роки в частині нарахування збитків ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Агропромбуд» в розмірі 46 679,42 грн.; визнати незаконним та скасувати пункт 7 частини 2 акту «Про визначення розміру збитків, заподіяних міській раді, внаслідок використання земельних ділянок м.Дніпродзержинська без договорів оренди за період з 2010 року по 2013 роки», затвердженого рішенням від 12 лютого 2014 року № 31 «Про затвердження акту про визначення розміру збитків, заподіяних міській раді, внаслідок використання земельних ділянок м.Дніпродзержинська без договорів оренди за період з 2010 року по 2013 роки», у частині визначення розміру збитків у сумі 46 679,42 грн., нарахованих ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Агропромбуд».
У своєму позові позивач посилався на те, що 12 лютого 2014 року ОСОБА_4 комітетом Дніпродзержинської міської ради було прийнято рішення № 31 «Про затвердження акту про визначення розміру збитків, заподіяних міській раді, внаслідок використання земельних ділянок м.Дніпродзержинська без договорів оренди за період з 2010 року по 2013 роки». Згідно п.7 акта про визначення розміру збитків, заподіяних міській раді від 05.02.2014 року визначено, що ТОВ «Агропромбуд» заподіяло збитки у сумі 46 679,42 грн. у вигляді недоотриманої орендної плати за використання земельної ділянки без договору по бульвару Героїв, 1Ж, за період з 01.01.2013 року по 31.12.2013 року. В розрахунку недоотриманої орендної плати за користування ТОВ «Агропромбуд» земельною ділянкою без оформлення документів на землекористування, який є невідємною частиною акта про визначення розміру збитків, заподіяних міській раді від 05.02.2014 року, збитки нараховані за використання земельної ділянки площею 0,4110 га., розташованої в м.Дніпродзержинську, бульвару Героїв, 1-Ж. Підставою для нарахуванням збитків позивачу відповідач вказав рішення від 29.04.2011 року «Про продовження права користування земельними ділянками». Вказана в розрахунку земельна ділянка 0,4110 га. фактично складається з двох земельних ділянок площею 0,2185 га. та 0,1988 га., що мають різні кадастрові номери, за користування якими позивач уклав окремі договори оренди земельної ділянки, а саме земельна ділянка площею 0,2185 га., розташована в м.Дніпродзержинську, бульвар Героїв, район будинку № 1, була надана позивачу в оренду на підставі рішення Дніпродзержинської міської ради від 30.05.2002 року строком до 30.05.2012 року, про що сторонами було укладено договір оренди земельної ділянки від 01.08.2002 року, цільове призначення оренди для фактичного розміщення обєктів торгівлі; земельна ділянка площею 0,1988 га., розташована в м.Дніпродзержинську, бульвар Героїв, була надана позивачу в оренду на підставі рішення Дніпродзержинської міської ради від 23.06.2004 року строком до 23.06.2007 року, про що сторонами було укладено договір оренди земельної ділянки від 01.10.2004 року, зареєстрований № 01745 від 07.10.2004 року, цільове призначення оренди будівництво обєктів торгівлі міні-ринку «Кваки». Ці окремі земельні ділянки мають різні кадастрові номери, різну адресу та різне цільове призначення. Рішення про обєднання земельних ділянок, присвоєння обєднаній земельній ділянці єдиного кадастрового номеру відповідачем не приймалося. Незрозуміло з яких підстав відповідачем було прийнято рішення від 29.04.2011 року «Про продовження права користування земельними ділянками», в якому пунктом 1 додатку ТОВ «Агропромбуд» продовжено термін дії договорів оренди земельних ділянок по бульвару Героїв, 1Ж, загальною площею 0,4110 га. з цільовим призначенням для розміщення будівлі торгових павільйонів з навісом, торгового навісу і туалету, якщо на момент його винесення діяв договір оренди № 0441 строком до 30.05.2012 року, який не було розірвано у встановленому законом порядку. Підставою для здійснення розрахунку розміру шкоди, заподіяної державі внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням є матеріали справи про адміністративне правопорушення, які підтверджують факт вчинення цього правопорушення, а саме акт перевірки дотримання вимог земельного законодавства; протокол про адміністративне правопорушення припис з вимогою усунення порушення земельного законодавства; акт обстеження земельної ділянки. Таким чином, підставою для здійснення розрахунку розміру шкоди, заподіяної державі або територіальній громаді внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок є зазначені документи в їх сукупності, оскільки саме вони можуть підтвердити сам факт самовільного зайняття земельної ділянки, розмір зайнятої ділянки та період часу, протягом якого вона використовується без належних правових підстав. В даному випадку документи не складалися, тому у відповідача вістуні правові підстави для нарахування позивачу збитків.
У судовому засіданні представник позивача ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Агропромбуд» ОСОБА_2 та ОСОБА_3 просив суд задовольнити позовні вимоги, визнати протиправними дії виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради по визначенню розміру збитків, заподіяних міській раді, внаслідок використання земельних ділянок м.Дніпродзержинська без договорів оренди землі за період з 2010 року по 2013 роки в частині нарахування збитків ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Агропромбуд» в розмірі 46 679,42 грн.; визнати незаконним та скасувати пункт 7 частини 2 акту «Про визначення розміру збитків, заподіяних міській раді, внаслідок використання земельних ділянок м.Дніпродзержинська без договорів оренди за період з 2010 року по 2013 роки», затвердженого рішенням від 12 лютого 2014 року № 31 «Про затвердження акту про визначення розміру збитків, заподіяних міській раді, внаслідок використання земельних ділянок м.Дніпродзержинська без договорів оренди за період з 2010 року по 2013 роки», у частині визначення розміру збитків у сумі 46 679,42 грн., нарахованих ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Агропромбуд». У своїх поясненнях посилався на обставини, які викладені в позові.
У судовому засіданні представник відповідача ОСОБА_4 комітету Дніпродзержинської міської ради ОСОБА_5 позовні вимоги позивача не визнала, посилалась на обставини викладені в запереченнях та суду зазначила, що 29 січня 2014 року на адресу позивача був направлений лист від 28.01.2014 року з метою його повідомлення про призначене на 05 лютого 2014 року засідання комісії з питань визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам та відповідно запрошення до участі у зазначеному засіданні комісії. Позивач на засіданні комісії не зявився, тому рішенням виконкому міської ради № 31 від 12.02.2014 року був затверджений акт про визначення розміру збитків, заподіяних міській раді, внаслідок використання земельних ділянок м.Дніпродзержинська за період з 2010 року по 2013 роки. 04 березня 2014 року департаментом комунальної власності та земельних відносин міської ради направлений лист, яким позивачу було направлено повідомлення про прийняте рішення та запропоновано сплатити суму збитків в добровільному порядку. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 року № 284 «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» міською радою було прийнято рішення від 07.02.2005 року № 84 «Про утворення комісії з питань визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам». 01 серпня 2002 року між Дніпродзержинською міською радою та ТОВ «Агропромбуд» укладений договір оренди земельної ділянки за адресою: м.Дніпродзержинськ, бульвар Героїв, площею 0,2185 га. під розміщення обєкта торгівлі, строком до 30 травня 2012 року. Відповідно до п.7.2 договору оренди земельної ділянки від 02.08.2002 року підставою припинення договору оренди є закінчення його строку. Розглянувши клопотання від 11.07.2007 року міською радою прийнято рішення від 27.05.2008 року, згідно якого вирішено надати у користування на умовах оренди ТОВ «Агропромбуд» земельну ділянку за адресою: м.Дніпродзержинськ, бульвар Героїв, 1Ж, площею 0,4110 га. під фактичне розміщення будівлі торгових павільйонів з навісом, торгового навісу і туалету строком на 3 роки. Згідно графи 13 рішення міської ради зазначено, що 0,4173 га. - із земель ТОВ «Агропромбуд»: 0,2185 га. та 0,1988 га. дорівнює 0,4173 га., згідно договорів оренди земельних ділянок від 02.08.2002 року № 0441 та від 07.10.2004 року № 01745, з яких 0,0063 га. повернуті до земель міської ради. Графою 14 вказаного рішення міської ради зазначено про рішення розірвати договори оренди земельних ділянок з ТОВ «Агропромбуд». Таким чином, на підставі рішення міської ради від 27.05.2008 року припинено дію договору оренди земельної ділянки від 02.08.2002 року. Так, до теперішнього часу позивачем ігноруються вимоги міської ради щодо належного виконання прийнятого рішення від 29.04.2011 року, а саме договір оренди землі залишається не укладеним. Порушення інтересів держави полягає в тому, що позивач порушує майнові права територіальної громади в особі Дніпродзержинської міської ради, не вносячи плату за користування земельною ділянкою. У звязку з виявленим порушенням земельного законодавства, а саме користування земельною ділянкою без оформлення документів на землекористування, що є порушенням ст.ст.125, 126 Земельного Кодексу України, внаслідок чого місцевий бюджет зазнав значних втрат, оскільки при наявності оформленого договору оренди на земельну ділянку, землекористувач здійснював би сплату орендної плати, виконавчим комітетом був затверджений акт про визначення розміру збитків. В результаті здійснення обстеження спірної земельної ділянки спеціалістами відділу самоврядного контролю управління земельних відносин Дніпродзержинської міської ради був складений Акт обстеження стану та дотримання умов використання земельної ділянки від 25.11.2013 року. Розглянувши заяву про продовження права користування земельною ділянкою ТОВ «Агропромбуд» від 15.02.2010 року № 10-09/71 29 квітня 2011 року міською радою прийнято рішення про передачу в оренду ТОВ «Агропромбуд» земельну ділянку за адресою: бульвар Героїв, 1Ж, загальною площею 0,4110 га. для розміщення будівлі торгових павільйонів за навісом, торгового навісу і туалету строком на 10 років. Вважає, що рішення виконавчого комітету міської ради від 12.02.2014 року № 31 «Про затвердження акта про визначення розміру збитків, заподіяних міській раді, внаслідок використання земельних ділянок м.Дніпродзержинська без договорів оренди за період з 2010 року по 2013 роки» прийнято у відповідності до норм чинного законодавства, у звязку із чим просить відмовити у задоволенні позову.
Судом досліджені письмові докази, наявні в матеріалах справи.
Заслухавши в судовому засіданні представників позивача та представника відповідача, дослідивши письмові докази, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню виходячи з наступного.
Відповідно до інформаційної довідки з Реєстру прав власності на нерухоме майно від 27.01.2014 року позивач ТОВ «Агропромбуд» є власником майна за адресою м. Дніпродзержинськ, бульвар Героїв будинок 1-Ж на підставі рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 07.06.2005 року.
В судовому засіданні встановлено, що 12 лютого 2014 року ОСОБА_4 комітетом Дніпродзержинської міської ради було прийнято рішення № 31 «Про затвердження акту про визначення розміру збитків, заподіяних міській раді, внаслідок використання земельних ділянок м.Дніпродзержинська без договорів оренди за період з 2010 року по 2013 роки».
В п.7 акта про визначення розміру збитків, заподіяних міській раді від 05.02.2014 року зазначено, що ТОВ «Агропромбуд» заподіяло збитки у сумі 46 679,42 грн. у вигляді недоотриманої орендної плати, що заподіяні внаслідок тимчасового зайняття земельних ділянок та використання їх без договорів по бульвару Героїв, 1Ж, за період з 01.01.2013 року по 31.12.2013 року.
В розрахунку недоотриманої орендної плати за користування ТОВ «Агропромбуд» земельною ділянкою без оформлення документів на землекористування, який є невідємною частиною акта про визначення розміру збитків, заподіяних міській раді від 05.02.2014 року, збитки нараховані за використання земельної ділянки площею 0,4110 га., розташованої в м.Дніпродзержинську, бульвару Героїв, 1-Ж, та підставою для нарахуванням збитків позивачу є рішення від 29.04.2011 року «Про продовження права користування земельними ділянками».
Як встановлено в судовому засіданні земельна ділянка 0,4110 га., яка зазначена в розрахунку складається з двох земельних ділянок площею 0,2185 га. та 0,1988 га., що мають різні кадастрові номери, за користування якими позивач уклав окремі договори оренди земельної ділянки, а саме земельна ділянка площею 0,2185 га., розташована в м.Дніпродзержинську, бульвар Героїв, район будинку № 1, яка була надана позивачу в оренду на підставі рішення Дніпродзержинської міської ради від 30.05.2002 року строком до 30.05.2012 року, про що сторонами було укладено договір оренди земельної ділянки від 01.08.2002 року № 2137, та земельна ділянка площею 0,1988 га., розташована в м.Дніпродзержинську, бульвар Героїв, яка була надана позивачу в оренду на підставі рішення Дніпродзержинської міської ради від 23.06.2004 року строком до 23.06.2007 року, про що сторонами було укладено договір оренди земельної ділянки від 01.10.2004 року.
Судом встановлено, що окремі земельні ділянки мають різні кадастрові номери, різну адресу та різне цільове призначення та рішення про обєднання земельних ділянок, присвоєння обєднаній земельній ділянці єдиного кадастрового номеру не приймалося.
Згідно до положень ч.1 ст.79 ЗК України, земельна ділянка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами.
Відповідно до вимог ст.79-1 ЗК України, земельна ділянка може бути об'єктом цивільних прав виключно з моменту її формування (крім випадків суборенди, сервітуту щодо частин земельних ділянок) та державної реєстрації права власності на неї.
Відповідно до п. «в» ч.1 ст.2 Закону України «Про землеустрій», землеустрій забезпечує встановлення і закріплення на місцевості меж земельних ділянок власників і землекористувачів.
Статтею 156 ЗК України визначений перелік підстав для відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, заподіяні внаслідок:
а) вилучення (викупу) сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників для потреб, не пов'язаних із сільськогосподарським і лісогосподарським виробництвом;
б) тимчасового зайняття сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників для інших видів використання;
в) встановлення обмежень щодо використання земельних ділянок;
г) погіршення якості ґрунтового покриву та інших корисних властивостей сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників;
ґ) приведення сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників у непридатний для використання стан;
д) неодержання доходів за час тимчасового невикористання земельної ділянки.
Згідно до вимог ст.157 ЗК України, відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам здійснюють органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, громадяни та юридичні особи, які використовують земельні ділянки, а також органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, громадяни та юридичні особи, діяльність яких обмежує права власників і землекористувачів або погіршує якість земель, розташованих у зоні їх впливу, в тому числі внаслідок хімічного і радіоактивного забруднення території, засмічення промисловими, побутовими та іншими відходами і стічними водами.
Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі і землекористувачам встановлюється Кабінетом Міністрів України.
Виходячи з вимог ст. 156 ЗК України та те, що переукладання договору оренди не є заподіяння збитків міській раді в розумінні ст.156 ЗК України, оскільки в даному випадку відсутні передбачені цією статтею обставини, з якими закон повязує виникнення збитків.
Позивач фактично використовує вищезазначені земельні ділянки та відповідно до довідки заступника начальника Дніпродзержинської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області ОСОБА_6 від 17.01.2014року № 722/04-03-15-04-22, ТОВ «Агропромбуд» станом на 31.12.2013 року заборгованість по земельному податку з юридичних осіб та орендної плати з юридичних осіб відсутня. У 2012 році за земельні ділянки підприємство сплачувало орендну плату з юридичних осіб та з січня 2013 року підприємство задекларувало земельний податок з юридичних осіб за земельні ділянки загальною площею 1,6436 га. та сплачено за 2012 рік 85 229,88 грн. та за 2013 рік 69 337,18 грн.
Відповідно до Порядку «Про визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», який затверджений Постановою Кабінету Міністрів України 19.04.1993 року № 284, власникам землі та землекористувачам відшкодовуються збитки, заподіяні вилученням (викупом) та тимчасовим зайняттям земельних ділянок, встановленням обмежень щодо їх використання, погіршенням якості ґрунтового покриву та інших корисних властивостей земельних ділянок або приведенням їх у непридатний для використання стан та неодержанням доходів у зв'язку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок.
Розміри збитків визначаються комісіями, створеними Київською та Севастопольською міськими, районними державними адміністраціями, виконавчими комітетами міських рад.
До складу комісій включаються представники Київської, Севастопольської міських, районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад (голови комісій), власники землі або землекористувачі (орендарі), яким заподіяні збитки, представники підприємств, установ, організацій та громадяни, які будуть їх відшкодовувати, представники державних органів земельних ресурсів і фінансових органів, органів у справах містобудування і архітектури та виконавчих комітетів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад, на території яких знаходяться земельні ділянки.
Результати роботи комісій оформляються відповідними актами, що затверджуються органами, які створили ці комісії.
Разом з тим відповідачем всупереч положенню ст.71 КАС України не спростовано твердження позивача про те, що представника ТОВ «Агропромбуд» не було включено до складу комісії.
З наданих представником відповідача документів відсутнє підтвердження того, що є на адресу позивача повідомлення про обстеження земельних ділянок, якими користується ТОВ «Агропромбуд», а також докази отримання ним повідомлення. Окрім цього, акт обстеження стану земельної ділянки від 27.10.2014 року складений після відкриття провадження по адміністративній справі про оскарження рішення.
Зі змісту наведених норм слідує, що розмір збитків, заподіяних власникам землі та землекористувача вилучення та тимчасовим зайняттям земельних ділянок та неодержання доходів у звязку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок, визначаються комісією, до складу якої включається, зокрема, представник підприємства, яке буде відшкодувати збитки.
Ст.152 Земельного Кодексу України визначено, що власник земельної ділянки або землекористувач може вимагати усунення будь-яких порушень його прав на землю, навіть якщо ці порушення не пов'язані з позбавленням права володіння земельною ділянкою, і відшкодування завданих збитків.
Ч.2 ст.22 ЦК України передбачено, що збитками є: втрати, яких особа зазнала у зв'язку зі знищенням або пошкодженням речі, а також витрати, які особа зробила або мусить зробити для відновлення свого порушеного права (реальні збитки); доходи, які особа могла б реально одержати за звичайних обставин, якби її право не було порушене (упущена вигода).
Спірна сума збитків, яку затвердив відповідач, обґрунтовується умовним припущенням про можливість отримання ним прибутку в результаті випадкового збігу обставин.
За таких обставин, наявність лише теоретичного обґрунтування можливості отримання прибутку ще не є підставою для його стягнення. Стягнення збитків у вигляді упущеної вигоди є одним із видів цивільно-правової відповідальності. Для застосування такої міри відповідальності потрібна наявність усіх елементів складу цивільного правопорушення, а саме протиправної поведінки, збитків, причинного звязку між протиправною поведінкою боржника та збитками і вини. За відсутності хоча б одного з цих елементів цивільна відповідальність не настає.
Відповідно до ч.1 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України, завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
Відповідно до вимог ч.2 ст.2 КАС України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Порушення хоча б одного із зазначених вище критеріїв оцінки дії або бездіяльності субєкта владних повноважень є підставою для визначення їх протиправними.
Згідно до вимог ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Відповідно до вимог ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
На підставі викладеного, керуючись ст. 19 Конституції України, ст.ст. 79, 152, 156, 157 Земельного Кодексу України, ст. ст. 2, 8, 11, 94, 159-163 КАС України, суд, -
п о с т а н о в и в :
Адміністративний позов ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Агропромбуд» до ОСОБА_4 комітету Дніпродзержинської міської ради про визнання рішення протиправним та його скасування, задовольнити.
Визнати протиправними дії ОСОБА_4 комітету Дніпродзержинської міської ради по визначенню розміру збитків, заподіяних міській раді, внаслідок використання земельних ділянок м.Дніпродзержинська без договорів оренди землі за період з 2010 року по 2013 роки в частині нарахування збитків ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Агропромбуд» в розмірі 46 679,42 грн.
Визнати незаконним та скасувати пункт 7 частини 2 акту «Про визначення розміру збитків, заподіяних міській раді, внаслідок використання земельних ділянок м.Дніпродзержинська без договорів оренди за період з 2010 року по 2013 роки», затвердженого рішенням від 12 лютого 2014 року № 31 «Про затвердження акту про визначення розміру збитків, заподіяних міській раді, внаслідок використання земельних ділянок м.Дніпродзержинська без договорів оренди за період з 2010 року по 2013 роки», у частині визначення розміру збитків у сумі 46 679,42 грн., нарахованих ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю «Агропромбуд».
Постанова може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Суддя Похваліта С. М.