ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
02 березня 2017 року о/об 16 год. 14 хв
Справа № 808/3795/16
м.Запоріжжя
Запорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Прасова О.О. при секретарі Гудименко Я.А., розглянувши у місті Запоріжжі адміністративну справу
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Центр будівельних технологій»
до Запорізької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області
про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,
ВСТАНОВИВ:
До Запорізького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Центр будівельних технологій» (надалі – позивач або ТОВ «Центр будівельних технологій») до Запорізької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області (надалі – відповідач або Запорізька ОДПІ), в якому позивач просить суд визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення №0003091200 від 29.06.2016, яким позивачу нараховано штраф у сумі 58698 грн. 51 коп.
В адміністративному позові (а.с.4-6) зазначено, що 11.06.2015 та 24.06.2015 між ТОВ «Центр будівельних технологій» та КП «Управління капітального будівництва» було укладено договори підряду. Під час укладення договорів із КП «Управління капітального будівництва», даним підприємством було помилково вказано, що воно не є платником ПДВ. А тому під час складання та реєстрації податкових накладних ТОВ «Центр будівельних технологій» було вказано в накладних, що постачання здійснюється неплатнику податку. У подальшому було встановлено (після укладення додаткової угоди 16.11.2015 до договору від 11.06.2015), що КП «Управління капітального будівництва» є платником податку на додану вартість та здійснено виправлення помилки в податкових накладних. Позивачем було уточнено дані вже зареєстрованої (у встановлений законом строк) податкової накладної, а не здійснено реєстрацію іншої. Жодні кількісні чи якісні показники не було уточнено, а можливо повністю ідентифікувати дві спірні накладні як одну. А тому, жодної мови про порушення строку реєстрації податкових накладних не може йти, оскільки перші накладні (дані яких лише уточнились без зміни сум в податкових зобов’язаннях) зареєстровані в строк. З урахуванням наведених обставин та норм діючого законодавства, висновки ДПІ в Хортицькому районі м.Запоріжжя ГУ ДФС у Запорізькій області про порушення ТОВ «Центр будівельних технологій» термінів реєстрації податкових накладних є безпідставними.
Позивач підтримав позовні вимоги, просить позов задовольнити.
Відповідачем подано до суду письмові заперечення (а.с.66-67), в яких зазначено, що проведеним аналізом бази даних «Архів електронної звітності» встановлені дві податкові накладні виписані позивачем неплатнику ПДВ (іпн.100000000000) на суми ПДВ 113043 грн. 81 коп., та 123926 грн. 83 коп., а також 29.11.2015 зареєстровані розрахунки коригування на відповідні суми ПДВ. Відповідно даних «Архів електронної звітності» встановлено, що позивачем було дійсно виписано на адресу КП «Управління капітального будівництва» (код ЄДРПОУ 4054151) податкові накладні у жовтні 2015 року (№46 з датою виписки від 02.10.2015, №47 з датою виписки від 27.10.2015) зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних 29.11.2015. Отже, позивачем податкові накладні виписані КП «Управління капітального будівництва» (№46 від 02.10.2015, №47 від 27.10.2015) зареєстровано в Єдиному реєстрі податкових накладних з порушенням встановленого законодавством терміну 29.11.2015. Враховуючи вищенаведене, відповідач вважає, що податкове повідомлення-рішення форми «Н» №0003091200 від 29.06.2016 винесено відповідно до норм діючого законодавства, на підставі та в межах визначених повноважень, а адміністративний позов задоволенню не підлягає.
Відповідачем проти позову заперечує, просить у задоволенні позову відмовити.
Розглянувши наявні матеріали та фактичні обставини справи, дослідивши і оцінивши надані докази в їх сукупності, суд з’ясував наступне.
05.05.2016 ДПІ у Хортицькому районі м.Запоріжжя ГУ ДФС у Запорізькій області проведено камеральну перевірку податкової звітності з податку на додану вартість за жовтень 2015 року з урахуванням даних Єдиного реєстру податкових накладних, з питання своєчасної реєстрації податкових накладних, виписаних платником у жовтні 2015 року, за результатами якої складено Акт №151/12/32446420 від 05.05.2016.
Перевіркою встановлено порушення позивачем п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України, а саме: порушення платником термінів реєстрації податкової накладної в Єдиному державному реєстрі податкових накладних, зокрема: податкова накладна №46 з датою виписки від 02.10.2015 зареєстрована в ЄРПН 29.11.2015 (кількість днів прострочення реєстрації 58) на суму ПДВ 113043 грн. 81 коп.; податкова накладна №47 з датою виписки від 27.10.2015 зареєстрована в ЄРПН 29.11.2015 (кількість днів прострочення реєстрації 33) на суму ПДВ 123926 грн. 83 коп.
За результатами розгляду Акту перевірки №151/12/32446420 від 05.05.2016 ДПІ у Хортицькому районі м.Запоріжжя ГУ ДФС у Запорізькій області 29.06.2016 прийнято податкове повідомлення-рішення №0003091200, яким до позивача застосована штрафна (фінансова) санкція у сумі 58698 грн. 51 коп. (а.с23).
Так, за порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних, визначених ст.201 Податкового кодексу України штрафні (фінансові) санкції відповідно до ст.120-1 Податкового кодексу України розраховані відповідачем: 20 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 16 до 30 календарних днів; 30 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 31 до 60 календарних днів.
Судом досліджено Розрахунок штрафу та кількість днів затримки, які зазначені у Додатку до податкового повідомлення-рішення №0003091200 від 29.06.2016 (а.с.24).
У ході камеральної перевірки даних податку на додану вартість за жовтень 2015 року з урахуванням даних Єдиного реєстру податкових накладних, з питання своєчасної реєстрації податкових накладних, виписаних платником у жовтні 2015 року встановлено порушення вимог п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України – ТОВ «Центр будівельних технологій», що полягає у несвоєчасній реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, виписаних у жовтні 2015 року на адресу КП «Управління капітального будівництва».
Дослідженням обставин виписки та реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних позивачем податкових накладних судом з’ясовано наступне.
11.06.2015 та 24.06.2015 між ТОВ «Центр будівельних технологій» та КП «Управління капітального будівництва» укладено договори підряду (а.с.25-43).
Позивачем виписано на адресу КП «Управління капітального будівництва» (код ЄДРПОУ 04054151) податкові накладні у жовтні 2015 року: №46 з датою виписки від 02.10.2015 (а.с.46); №47 з датою виписки від 27.10.2015 (а.с.49), які зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних 29.11.2015.
Судом з’ясовано, що податкові накладні №46 та №47 виписані позивачем на суми ПДВ 113043 грн. 81 коп. та 123926 грн. 83 коп.
При цьому, податкова накладна №3 від 02.10.2015 (зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних 16.10.2015) (а.с.44) та податкова накладна №39 від 27.10.2015 (зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних 11.11.2015) (а.с.47) були виписані позивачем неплатнику ПДВ (іпн.100000000000) на суми ПДВ 113043 грн. 81 коп. та 123926 грн. 83 коп.
Судом досліджені Розрахунки коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної №4 від 02.10.2015 та №5 від 27.10.2015 (а.с.45, 48).
Суд не приймає до уваги довід позивача, що: «Під час укладення договорів із КП «Управління капітального будівництва», даним підприємством було помилково вказано, що вони не являються платниками ПДВ», оскільки умови договорів підряду, зокрема п.1.2, 3.2, передбачають оплату за виконані роботи з урахуванням сум ПДВ.
Також, у п.15.10 договорів підряду зазначено, що КП «Управління капітального будівництва» є платником податку на загальних умовах (а.с.33, 43).
Крім того, відповідно до інформації з загальнодоступного Реєстру платників ПДВ, розміщеного на офіційному сайті Державної фіскальної служби України, КП «Управління капітального будівництва» зареєстровано платником ПДВ 31.07.1997 та має індивідуальний податковий номер 040541508296 (а.с.76).
Суд вважає, що позивачу нічого не перешкоджало уважно вивчити умови договорів підряду та переглянути вказаний Реєстр платників ПДВ.
За змістом позову, заперечень, наданими представниками сторін документами виходить, що спір щодо калькуляцій чи то числових показників податкових зобов’язань ТОВ «Центр будівельних технологій» відсутній.
Надаючи правову оцінку прийнятому 29.06.2016 ДПІ у Хортицькому районі м.Запоріжжя ГУ ДФС у Запорізькій області податковому повідомленню-рішенню №0003091200, суд виходить з наступного.
Відповідно до п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України (у редакції на час виникнення спірних правовідносин) при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою. Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту. Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних. Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня. З метою отримання податкової накладної/розрахунку коригування, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, покупець надсилає в електронному вигляді запит до Єдиного реєстру податкових накладних, за яким отримує в електронному вигляді повідомлення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та податкову накладну/розрахунок коригування в електронному вигляді. Такі податкова накладна/розрахунок коригування вважаються зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних та отриманими покупцем. Покупцю товарів/послуг податкова накладна/розрахунок коригування можуть бути надані продавцем таких товарів/послуг в електронній формі з дотриманням вимог законодавства щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису. З метою отримання продавцем зареєстрованого в Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунку коригування, що підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних покупцем, такий продавець надсилає в електронному вигляді запит до Єдиного реєстру податкових накладних, за яким отримує в електронному вигляді повідомлення про реєстрацію розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та розрахунок коригування в електронному вигляді. Такий розрахунок коригування вважається зареєстрованим в Єдиному реєстрі податкових накладних та отриманими продавцем. Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції. Якщо надіслані податкові накладні та/або розрахунки коригування сформовано з порушенням вимог, передбачених відповідно пунктом 201.1 статті 201 та/або пунктом 192.1 статті 192 цього Кодексу, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття їх в електронному вигляді із зазначенням причин. Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних. Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється не пізніше п'ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання. Платник податку має право зареєструвати податкову накладну та/або розрахунок коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, в якій загальна сума податку не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу. Якщо сума, визначена відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу, є меншою, ніж сума податку в податковій накладній та/або розрахунок коригування, які платник повинен зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних, то платник зобов'язаний перерахувати потрібну суму коштів із свого поточного рахунку на свій рахунок в системі електронного адміністрування податку на додану вартість. Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних встановлюється Кабінетом Міністрів України. Покупець має право звіряти дані отриманої податкової накладної на відповідність із даними Єдиного реєстру податкових накладних. Відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних та/або порушення порядку заповнення обов'язкових реквізитів податкової накладної, передбачених пунктом 201.1 статті 201 цього Кодексу, не дає права покупцю на включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту та не звільняє продавця від обов'язку включення суми податку на додану вартість, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов'язань за відповідний звітний період. Виявлення розбіжностей даних податкової декларації та даних Єдиного реєстру податкових накладних є підставою для проведення контролюючими органами документальної позапланової виїзної перевірки продавця та у відповідних випадках покупця товарів/послуг. У разі порушення продавцем/покупцем товарів/послуг порядку заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної та/або розрахунку коригування покупець/продавець таких товарів/послуг має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву із скаргою на такого продавця/покупця. Таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів, що настають за граничним терміном подання податкової декларації за звітний (податковий) період, у якому не надано податкову накладну або порушено порядок її заповнення та/або порядок реєстрації в Єдиному реєстрі. До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв'язку з придбанням таких товарів/послуг або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг. Надходження такої заяви із скаргою є підставою для проведення документальної позапланової виїзної перевірки зазначеного продавця для з'ясування достовірності та повноти нарахування ним зобов'язань з податку за такою операцією.
У п.2 «Порядку заповнення податкової накладної», затвердженого 22.09.2014 наказом Міністерства фінансів України №957 (у редакції наказу Міністерства фінансів України №1129 від 14.11.2014), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.10.2014 за №1235/26012 (надалі – «Порядок заповнення податкової накладної») (який з 01.04.2016 втратив чинність), зазначено, що податкова накладна та додатки до неї складаються та надаються отримувачу (покупцю) в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи. Відправлення, передавання, одержання, зберігання та організація обігу податкових накладних в електронній формі здійснюються у порядку, визначеному законодавством. Усі податкові накладні, в тому числі накладні, особливості заповнення яких викладені в пунктах 10-13, 18 та 20 цього Порядку, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Платник податку має право зареєструвати податкову накладну в Єдиному реєстрі податкових накладних на суму податку, обчислену за формулою, зазначеною у пункті 200-1.3 статті 200-1 Податкового кодексу України та пункті 9 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №569.
У разі здійснення коригування сум податкових зобов'язань, а також у випадку виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, не пов'язаних із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, відповідно до статті 192 розділу V Податкового кодексу України постачальник (продавець) товарів/послуг складає розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі - розрахунок коригування) за формою згідно з додатком 2 до податкової накладної. Розрахунок коригування складається особами, визначеними відповідно до пункту 1 цього Порядку. Порядок складання розрахунку коригування та його реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних аналогічний порядку, передбаченому для податкових накладних, крім випадків, передбачених цим Порядком. На титульному аркуші розрахунку коригування вказується, до якої податкової накладної та за яким договором вносяться зміни. У разі складання розрахунку коригування з метою виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, не пов'язаних із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, в розрахунку коригування зазначаються виправлені дані. Не допускається виправлення даних щодо дати складання податкової накладної та її порядкового номера (п.21 «Порядку заповнення податкової накладної»).
Таким чином, податкові накладні №3 від 02.10.2015 та №39 від 27.10.2015 не могли при виправленні помилок змінити порядкові номери.
Звідси, податкові накладні №46 від 02.10.2015 та №47 від 27.10.2015 є іншими податковими накладними, які підлягають самостійній реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Згідно з п.2 «Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних», затвердженого 29.12.2010 постановою Кабінету Міністрів України №1246 (надалі – «Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних»), внесення відомостей, що містяться у податковій накладній та/або розрахунку коригування, до Реєстру (далі - реєстрація) здійснюється шляхом подання протягом операційного дня зазначених документів в електронній формі ДФС з використанням електронного цифрового підпису та внесення відповідних відомостей до Реєстру. Операційний день триває з 0 до 23-ї години.
Як передбачено п.3 «Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних», Реєстрації підлягають податкові накладні та/або розрахунки коригування (у тому числі ті, що не видаються отримувачу (покупцю) товарів (послуг) та залишаються у їх постачальника (продавця); складені під час отримання послуг від нерезидента, місцем постачання яких визначено митну територію України; складені в межах виконання угод про розподіл продукції; складені за операціями з постачання товарів (послуг), які звільнені від оподаткування) незалежно від суми податку на додану вартість, зазначеної в одній податковій накладній та/або розрахунку коригування. У разі надання нерезидентом послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, податкова накладна складається та реєструється зареєстрованим на території України платником податку - отримувачем (покупцем) таких послуг. Розрахунок коригування, складений постачальником (продавцем) товарів (послуг) до податкової накладної, яка видана їх отримувачу (покупцю) - платникові податку, підлягає реєстрації: постачальником (продавцем), якщо передбачається збільшення суми компенсації вартості товарів (послуг) на користь такого постачальника (продавця) або коригування кількісних та вартісних показників у підсумку не змінює суми компенсації; отримувачем (покупцем), якщо передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів (послуг) на користь їх постачальника (продавця). Розрахунок коригування, складений платником податку до податкових накладних, які не видаються отримувачу (покупцю) товарів (послуг), а також складених під час отримання послуг від нерезидента, місцем постачання яких визначено митну територію України, підлягають реєстрації таким платником податку.
У Законі України №71-VIII від 28.12.2014 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (який набрав чинності з 01.01.2015), зокрема, зазначено: «… I. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011р., №№13-17, ст.112) такі зміни: 25) доповнити статтею 120-1 такого змісту: …».
Відповідно до п.120-1.1 ст.120-1 Податкового кодексу України (у редакції на час виникненя спірних правовідносин) порушення платниками податку на додану вартість граничних термінів реєстрації податкових накладних, що підлягають наданню покупцям - платникам податку на додану вартість, та розрахунків коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених статтею 201 цього Кодексу, тягнуть за собою накладення на платників податку на додану вартість, на яких відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов'язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі: 10 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації до 15 календарних днів; 20 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 16 до 30 календарних днів; 30 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 31 до 60 календарних днів; 40 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації на 61 і більше календарних днів.
Відповідальність платника податку, передбачена п.120-1.1 ст.120-1 Податкового кодексу України, діє з 01.01.2015.
Відповідно до п.11 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (у редакції на час виникненя спірних правовідносин) з 1 лютого 2015 року реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних підлягають всі податкові накладні та розрахунки коригування до податкових накладних (у тому числі які не надаються покупцю, виписані за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування) незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній/розрахунку коригування.
З урахуванням зазначеного, суд вважає, що оскільки позивачем було порушено визначений законом строк реєстрації податкових накладних в ЄРПН, то відповідачем правомірно застосовано до ТОВ «Центр будівельних технологій» штрафні санкції у відповідності до п.120-1.1 ст.120 Податкового кодексу України.
У ст.19 Конституції України зазначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Як зазначено у ч.1 ст.11 КАС України, розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Відповідно до ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
З урахуванням приписів ч.3 ст.2 КАС України суд оцінивши докази, які є у справі, в їх сукупності приходить до висновку, що податкове повідомлення-рішення №0003091200, прийнято 29.06.2016 відповідачем обґрунтовано, з урахування всіх обставин, що мають значення для прийняття рішення, розсудливо, а отже є правомірним і таким, що не підлягає скасуванню.
Звідси, позовні вимоги позивача задоволенню не підлягають. Доводи позивача не приймаються судом до уваги виходячи з вище зазначеного.
Суд вирішує питання щодо судових витрат у постанові суду або ухвалою (ч.1 ст.98 КАС України).
Судові витрати складаються із судового збору та витрат, пов'язаних з розглядом справи (ч.1 ст.87 КАС України).
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.2, 11, 71, 94, 158-163 КАС України, суд, –
ПОСТАНОВИВ:
У задоволенні позову відмовити у повному обсязі.
Постанова суду першої інстанції набирає законної сили у строк та порядок визначений ст.ст.167, 186, 254 КАС України.
Постанова суду першої інстанції оскаржується у строк та порядок встановлений ст.ст.167, 186 КАС України.
Постанову у повному обсязі виготовлено 02.03.2017
Суддя О.О. Прасов