КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
31 січня 2017 року № 810/4215/16
Київський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Панченко Н.Д., розглянувши у порядку письмового провадження у м. Києві адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Київській області про визнання неправомірними дій, зобовязання вчинити певні дії,
ВСТАНОВИВ:
До Київського окружного адміністративного суду звернулась ОСОБА_1 до Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Київській області, у якому позивач просить:
- визнати неправомірними дії Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Київській області щодо відмови у видачі ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, довідки про заробітну плату, що подається для перерахунку пенсії непрацюючим державним службовцям станом на 01.01.2016, відповідно по постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 №1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році» від 06.04.2016 №292.
- зобовязати Білоцерківську обєднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Київській області видати ОСОБА_1 довідку про заробітну плату станом на 01.01.2016 та 01.05.2016, що подається для перерахунку пенсії непрацюючим державним службовцям з визначенням заробітної плати з врахуванням підвищень: з 01.12.2015 та з 01.05.2016, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 №1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» та постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році» від 06.04.2016 №292.
На обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що 02.11.2016 вона звернулась до Білоцерківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Київській області із заявою щодо видачі довідки про заробітну плату, яка подається для перерахунку пенсії непрацюючим державним службовцям станом на 01.12.2015 та 01.06.2016, відповідно до постанови КМУ від 09.12.2015 №1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році» від 06.04.2016 №292.
Листом від 10.11.2016 №11983/109/10-02-05-057 відповідач видати вказану довідку відмовився, мотивуючи це відсутністю нормативно-правових підстав для перерахунку раніше призначених пенсій, оскільки постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 №1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» було виключено пункт 4 та внесено зміни до пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2000 №865 «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії».
Позивач зазначає, що відповідач не наділений правом визначати наявність чи відсутність у нього права на перерахунок розміру раніше призначеної пенсії, визначати розмір такого перерахунку або складових частин заробітної плати, що враховуються при такому перерахунку і відмовляючи у наданні витребуваних довідок, відповідач фактично позбавив позивача права на перерахунок пенсії, встановленого статтею 37-1 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 №3723-ХІІ, та порушив конституційне право позивача на пенсійне забезпечення у розмірі, встановленому законодавством.
Відповідач позов не визнав, надав суду письмові заперечення, у яких зазначив, що з огляду на зміни у чинному законодавстві, внесені постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 №1013, з 01.12.2015 відсутні підстави для проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 №3723-ХІІ, та, відповідно, видачі довідок про складові заробітної плати, що подається для перерахунку пенсії непрацюючим державним службовцям.
У судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримала у повному обсязі та просила суд позов задовольнити.
Представник відповідача у судове засідання, призначене на 24.01.2017, не зявився, хоча про дату, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином.
Разом з цим, у письмових запереченнях проти позову відповідач просив здійснювати розгляд справи за відсутності його уповноваженого представника.
Відповідно до частини 6 статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
Зясувавши думку позивача, а також враховуючи, що матеріали справи у достатній мірі характеризують взаємовідносини сторін, відсутність потреби у заслуховуванні свідків чи експерта, суд ухвалив здійснювати розгляд справи у порядку письмового провадження.
Розглянувши подані документи і матеріали, з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступне.
ОСОБА_1 є пенсіонером за віком з 18.07.2002 та отримує пенсію державного службовця.
02 листопада 2016 року ОСОБА_1 письмово звернулась до Білоцерківської ОДПІ Головного управління ДФС у Київській області із заявою про надання їй довідки про заробітну плату державного службовця відповідної посади та рангу для здійснення перерахунку пенсії непрацюючому державному службовцю станом на 01.12.2015 та станом з 01.05.2016 у звязку з набранням чинності Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 №889-VIII.
Листом від 10.11.2016 №11983/109/10-02-05-057 Білоцерківська ОДПІ Головного управління ДФС у Київській області відмовила позивачу у видачі довідки, мотивуючи відмову відсутністю підстав для перерахунку раніше призначених пенсій.
Так, відповідачем у вказаному листі було розяснено, що Закон України «Про державну службу» від 10.12.2015 №889-VIII не передбачає проведення перерахунку пенсії, у тому числі призначених згідно із попередньою редакцією Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 №3723-ХІІ. Відповідач також зазначає, що постановою КМУ від 09.12.2015 №1013 скасовано пункт 4 постанови КМУ від 31.05.2000 №865, у звязку з чим підстави для видачі довідок про заробітну плату для перерахунку пенсій, які були призначені на підставі статті 37 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 №3723-ХІІ, відсутні (а.с. 14).
Вважаючи такі дії відповідача протиправними, позивач звернувся до суду з даним позовом.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам суд виходить з наступного.
Статтею 58 Конституції України встановлено, що закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.
Відповідно до статті 22 Конституції України конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. Відповідно до частини 3 статті 22 Конституції України при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Конституційний Суд України у своєму рішенні від 25 січня 2012 року за №3-рп/2012 зазначив, що державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії можуть бути визнані як Законами України так і іншими нормативно-правовими актами, зокрема, актами Кабінету Міністрів України.
На момент призначення позивачу пенсії державного службовця загальні засади діяльності, а також статус державних службовців, які працюють в державних органах та їх апараті визначались Законом України «Про державну службу» №3723-ХІІ від 6 грудня 1993 року.
Так, статтею 37 Закону України №3723-ХІІ урегульовано пенсійне забезпечення державних службовців.
Відповідно до частин 2, 3 статті 37 Закону України №3723-ХІІ (у редакції, на час призначення пенсії позивачу) на одержання пенсії державних службовців мають право особи, які досягли встановленого законодавством України пенсійного віку, за наявності загального трудового стажу для чоловіків - не менше 25 років, для жінок - не менше 20 років, у тому числі стажу державної служби - не менше 10 років. Зазначеним особам призначаються пенсії в розмірі 80 відсотків суми їх посадового (чинного) окладу з урахуванням надбавок, передбачених цим Законом, без обмеження граничного розміру пенсії.
Пенсія державному службовцю виплачується у повному розмірі незалежно від його заробітку (прибутку), одержуваного після виходу на пенсію.
Відповідно до частини 4 статті 37 Закону України №3723-ХІІ (в редакції, чинній на час призначення пенсії позивачу) за кожний повний рік роботи понад 10 років на державній службі пенсія збільшується на один відсоток заробітку, але не більше 90 відсотків заробітної плати, без обмеження граничного розміру пенсії.
Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» від 16 січня 2003 року N 432-IV Закон України «Про державну службу» №3723-ХІІ доповнений статтею 37-1, яка визначає порядок і умови перерахунку пенсій державних службовців.
Так, частиною 1 статті 37-1 Закону №3723-ХІІ з урахуванням змін, внесених Законом № 432-IV передбачено, що у разі підвищення розміру заробітної плати працюючим державним службовцям, а також у зв'язку із набуттям особою права на пенсійне забезпечення державного службовця за цим Законом відповідно здійснюється перерахунок раніше призначених пенсій.
Перерахунок пенсії здійснюється виходячи із сум заробітної плати, на які нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування працюючого державного службовця відповідної посади та рангу на момент виникнення права на перерахунок пенсії (ч.2 статті 37-1 Закону №3723-ХІІ з урахуванням змін, внесених Законом № 432-IV).
31 травня 2000 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 865 «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії».
У звязку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» від 16.01.2003 №432-IV, який доповнив Закон України «Про державну службу» №3723-ХІІ статтею 37-1 щодо порядку і умов перерахунку пенсій державних службовців, постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2003 №581 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2000 №865» постанову Кабінету Міністрів України від 31.05.2000 №865 було доповнено пунктами 4 - 5 такого змісту:
« 4. У разі підвищення розміру заробітної плати працюючим державним службовцям відповідно до рішень Кабінету Міністрів України після набрання чинності Законом України від 16.01.2003 №432-IV «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» заробітна плата для перерахунку пенсії пенсіонерам, яким пенсія призначена з дня набрання чинності Законом України «Про державну службу», визначається в такому порядку:
1) пенсіонерам, які на момент перерахунку пенсії продовжують працювати на посаді, з якої призначено пенсію, - на підставі поданої довідки про одержувану заробітну плату на момент перерахунку;
2) іншим пенсіонерам - на підставі документів, поданих на час перерахунку, виходячи із сум заробітної плати, яку одержує працюючий державний службовець на відповідній посаді, з якої призначено (перераховано) пенсію, на момент виникнення права на перерахунок. При цьому:
- посадовий оклад, надбавки за ранг та вислугу років враховуються в розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України на момент виникнення права на перерахунок за відповідною посадою та рангом на момент призначення (перерахунку) пенсії;
- надбавки за знання та використання в роботі іноземної мови, за почесне звання «заслужений», за роботу з таємними документами залежно від ступеня таємності інформації, доплата за науковий ступінь кандидата або доктора наук враховуються в розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України на момент виникнення права на перерахунок, якщо вони були фактично встановлені особі;
- премія та інші надбавки враховуються в середніх розмірах стосовно визначених законодавством таких виплат у відповідному державному органі, з якого особа вийшла на пенсію, на момент виникнення права на перерахунок, якщо вони були фактично їй встановлені.
5. Перерахунок пенсій провадиться з місяця підвищення розміру заробітної плати працюючого державного службовця на підставі поданої заяви та довідок, виданих державними органами за останнім місцем роботи».
Аналіз вказаних положень свідчить, що у 2003 році до Закону України «Про державну службу» внесені зміни, які визначали порядок і умови перерахунку пенсій державних службовців, на реалізацію яких Кабінетом Міністрів України прийнято відповідну постанову, якою, зокрема, передбачено, що заробітна плата для перерахунку пенсії пенсіонерам, яким пенсія призначена з дня набрання чинності Законом України «Про державну службу», визначається на підставі документів, поданих на час перерахунку, виходячи із сум заробітної плати, яку одержує працюючий державний службовець на відповідній посаді, з якої призначено (перераховано) пенсію, на момент виникнення права на перерахунок.
9 грудня 2015 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», якою внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2000 №865 «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії», а саме виключено пункт 4.
Натомість абзац перший пункту 5 викладено в такій редакції: « 5. Форма довідки про заробітну плату, що подається для призначення пенсії державним службовцям, затверджується правлінням Пенсійного фонду України за погодженням з Міністерством соціальної політики».
Таким чином, на момент подачі ОСОБА_1 заяви від 02.11.2016 про видачу довідки про розмір заробітної плати для здійснення перерахунку пенсії, з постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії» від 31.05.2000 №865 дійсно виключено пункт 4, який визначав порядок здійснення перерахунку пенсії пенсіонерам у разі підвищення розміру заробітної плати працюючим державним службовцям.
Однак, суд зазначає, що нова редакція постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії» від 31.05.2000 №865 (тобто зі змінами, внесеними постановою КМУ від 09.12.2015 №1013) не виключає можливості отримання пенсіонером довідки про заробітну плату, яку одержує працюючий державний службовець на відповідній посаді (пункт 5 постанови КМУ від 31.05.2000 №865).
На переконання суду, постанова Кабінету Міністрів України «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії» від 31.05.2000 №865 зі змінами, внесеними постановою КМУ від 09.12.2015 №1013, навпаки прямо передбачає, що форма довідки про розмір заробітної плати державного службовця розробляється уповноваженим на те органом та видається державним органом, в якому працював пенсіонер або його правонаступником.
Судом встановлено, що уповноваженим органом було розроблено форму довідки про розмір заробітної плати державного службовця, а саме постановою Правління Пенсійного фонду України від 04.09.2013 №15-1 «Про виконання рішень Окружного адміністративного суду міста Києва по справах № 2а-8893/12/2670, № 2а-4753/09/2670» затверджено та введено в дію форму довідки про заробітну плату, що подається для перерахунку пенсії непрацюючим державним службовцям, а також державним службовцям, які на момент перерахунку пенсії працюють на інших посадах, ніж ті, з яких їм призначено (перераховано) пенсію.
Разом з цим, постановою Правління Пенсійного фонду України від 04.07.2016 № 15-2 «Про внесення змін до постанови правління Пенсійного фонду України від 04.09.2013 № 15-1», зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 25.07.2016 за №1020/29150, виключено абзаци третій, четвертий пункту 1 постанови Правління Пенсійного фонду України від 04.09.2013 №15-1, якими були затверджені та введені в дію форми довідки про заробітну плату, що подається для перерахунку пенсії непрацюючим державним службовцям, а також державним службовцям, які на момент перерахунку пенсії працюють на інших посадах, ніж ті, з яких їм призначено (перераховано) пенсію.
З цього приводу суд зазначає, що скасування форми довідок про заробітну плату, що подається для перерахунку пенсії непрацюючим державним службовцям, не виключає можливості видачі такої довідки у довільній формі, адже саме право на перерахунок пенсії позивача не скасоване.
Відповідно до частини 1 статті 1 Закону України «Про оплату праці», заробітна плата це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу.
Статтею 2 Закону України «Про оплату праці» визначено структуру заробітної плати, до якої входить: основна та додаткова заробітні плата, а також заохочувальні та компенсаційні виплати, до яких належать виплати у формі винагород за підсумками роботи за рік, премії за спеціальними системами і положеннями, виплати в рамках грантів, компенсаційні та інші грошові і матеріальні виплати, які не передбачені актами чинного законодавства, або які провадяться понад встановлені зазначеними актами норми.
Заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, вислугу років на державній службі та інші надбавки (ч. 2 ст. 33 Закону України «Про державну службу»).
Крім того, статтею 66 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 05.11.1991 № 1788-ХІІ врегульовано види оплати праці, що враховуються при обчисленні пенсій.
Відповідно до частини першої статті 66 цього Закону, до заробітку для обчислення пенсії включаються всі види оплати праці (виплат, доходу), на які відповідно до Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу (граничної суми заробітної плати (доходу), з яких справляються страхові внески (збори) до соціальних фондів, що діяла на день одержання зазначеного заробітку (виплат, доходу).
Стаття 41 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» визначає виплати (доходи), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії. Так, зокрема, до такого доходу (заробітної плати) враховуються:
- суми виплат (доходу), отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно з цим Законом були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески в межах встановленої законодавством максимальної величини заробітної плати (доходу), з якої сплачуються страхові внески, а після набрання чинності Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» - максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, визначеної відповідно до закону;
- суми виплат (доходу), отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим Законом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, а за періоди до запровадження обмеження максимального розміру заробітної плати (доходу), з якої сплачувалися зазначені внески (збір), - у межах сум, які відповідно до законодавства, що діяло раніше, включалися до заробітної плати, з якої обчислювалася пенсія відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення», і не перевищують 5,6 розміру середньої заробітної плати в Україні на день отримання зазначених сум.
За змістом наведених норм отримувані застрахованою особою суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, враховуються в заробіток (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії, незалежно від того, чи входять вони до структури заробітної плати.
При цьому слід зазначити, що на всі складові заробітної плати нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове пенсійне страхування і вони є складовою заробітної плати та зобов'язані враховуватися при обчисленні (перерахунку) пенсії.
Аналогічні правові позиції висловлені Верховним Судом України у постановах від 14.05.2013 у справі №21-125а13 та 28.05.2013 у справі №21-97а13, які з урахуванням вимог статті 244-2 КАС України є обов'язковими для врахування судами при розгляді справ у подібних правовідносинах.
Враховуючи наведене, суд приходить до висновку про те, що діючим законодавством чітко встановлено право позивача на отримання довідки про заробітну плату, що подається для перерахунку пенсії непрацюючим державним службовцям, затвердженої Постановою Правління Пенсійного фонду України від 04.09.2013 № 15-1 форми, із всіма складовими заробітної плати працюючого державного службовця за відповідною посадою, на які нараховано та сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, якому кореспондує обов'язок відповідача надати таку інформацію.
Відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно з статтею 71 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень, обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Разом з тим, суд вважає за необхідне зазначити, що згідно положень частини 1 статті 58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.
Конституційний Суд України у своєму рішенні від 09.02.1999 №1-рп/99 у справі за конституційним зверненням Національного банку України щодо офіційного тлумачення положення частини першої статті 58 Конституції України (справа про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів) зазначив, що за загальновизнаним принципом права закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі. Цей принцип закріплений у частині першій статті 58 Конституції України, за якою дію нормативно-правового акта в часі треба розуміти так, що вона починається з моменту набрання цим актом чинності і припиняється з втратою ним чинності, тобто до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце.
Відповідно до підпункту 7 пункту 4 Положення про управління Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах, а також про об'єднані управління, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України 22.12.2014 № 28-2 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.01.2015 за № 41/26486, одним із основних завдань управління Фонду є призначення (здійснення перерахунку) і виплата пенсій.
Тобто, питання щодо призначення (перерахунку) пенсій відносяться до виключної компетенції органів Пенсійного фонду України.
Окрім цього суд наголошує, що до повноважень Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Київські області взагалі не входить питання надання правової оцінки наявності чи відсутності у позивача права на перерахунок пенсії державного службовця.
На думку суду позивачем доведено ті обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, а відповідачем не доведено правомірність відмови у видачі позивачу довідки з усіма складовими заробітної плати працюючого державного службовця за відповідною посадою, а тому позовні вимоги про визнання протиправними дій щодо ненадання довідки та зобов'язання видати таку довідку з усіма складовими заробітної плати державного службовця відповідної посади підлягають задоволенню.
Під час звернення до суду позивачем сплачено судовий збір у розмірі 551,21 грн. згідно із квитанцією №85 від 14.12.2016, оригінал якої міститься в матеріалах справи (а.с.2).
Відповідно до частини 1 статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав стороною у справі, або якщо стороною у справі виступала його посадова чи службова особа.
Отже, понесені позивачем судові витрати у вигляді сплаченого судового збору у розмірі 551,21 грн. підлягають стягненню на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Київській області.
На підставі викладеного, керуючись статтями 11, 14, 70, 71, 72, 86, 94, 128,159-163, 167, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Адміністративний позов задовольнити.
2. Визнати протиправними дії Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Київській області щодо відмови у видачі ОСОБА_1 довідок станом на 01.12.2015 та 01.05.2016 про заробітну плату, що подаються для перерахунку пенсії непрацюючим державним службовцям із всіма складовими заробітної плати, з якої призначено пенсію для її перерахунку.
3. Зобов'язати Білоцерківську обєднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Київській області видати ОСОБА_1 довідки про заробітну плату, що подаються для перерахунку пенсії непрацюючим державним службовцям станом на 01.12.2015 та 01.05.2016.
4. Стягнути на користь ОСОБА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1, місце проживання: 08800, Київська область, м. Миронівка, вул. Шевченка, 65) судовий збір у розмірі 551 (пятсот пятдесят одну) грн. 20 коп. за рахунок бюджетних асигнувань субєкта владних повноважень Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Київській області (місцезнаходження: 09100, Київська область, м. Біла Церква, бул. 50-річчя Перемоги, 12).
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано в установлені строки. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга на постанову суду подається до Київського апеляційного адміністративного суду через Київський окружний адміністративний суд протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Суддя Панченко Н.Д.