Справа № 520/977/17
Провадження № 2-а/520/391/17
УХВАЛА
30.01.2017 року
Суддя Київського районного суду м. Одеси В.О. Луняченко., розглянувши матеріали адміністративної справи за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 - начальника Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, ОСОБА_3 - начальника Управління соціального захисту населення Київського району м.Одеси Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради про зобовязання вчинити певні дії,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з адміністративним позовом до ОСОБА_2 - начальника Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, ОСОБА_3 - начальника Управління соціального захисту населення Київського району м.Одеси Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради про зобовязання вчинити певні дії, в якому просить зобовязати ОСОБА_2 та ОСОБА_3 здійснити відповідні нарахування та виплати соціальної допомоги по догляду за її сином за період з 2004 року по 2016 роки, компенсації витрат на закупівлю ліків, придбаних за рахунок сімї за період з 2004 року по 2016 роки, субсидії по квартирній платі за період з 1995 року по 2016 роки, матеріальної допомоги на проживання за період з 2004 року по 2016 роки на загальну суму 170000,00 гривень.
Згідно з п. 1 ч. 2 ст. 17 КАС України, юрисдикція адміністративних судів поширюється на правові спори фізичних чи юридичних осіб із субєктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності.
Відповідно до ч. 3 ст. 106 КАС України, до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
Однак позовні вимоги заявлені до фізичних осіб, в рамках цивільного провадження, позивачці слід уточнити в позові правову позицію та конкретизувати учасників процесу, а саме зазначити субєктів владних повноважень, які слід зобовязати вчинити певні дії.
Ч. 1 ст. 108 КАС України передбачено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.
Оскільки позивачем некоректно зазначені відповідачі по справі, суддя вважає за необхідне залишити адміністративний позов без руху.
Керуючись ч. 1 ст. 108 КАС України,-
У Х В А Л И В:
Адміністративний позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 - начальника Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, ОСОБА_3 - начальника Управління соціального захисту населення Київського району м.Одеси Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради про зобовязання вчинити певні дії залишити без руху.
Надати позивачеві строк для усунення недоліків поданої заяви пять днів з дня отримання копії ухвали, в іншому випадку адміністративний позов буде вважатися неподаним і повернутим.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Луняченко В. О.