Постанова № 64170189, 10.01.2017, Полтавський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
10.01.2017
Номер справи
816/1237/16
Номер документу
64170189
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 січня 2017 року м. ПолтаваСправа № 816/1237/16

Полтавський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Ясиновського І.Г.,

за участю: секретаря судового засідання - Петренко О.В.,

представника позивача - Соловйової В.В.,

представників відповідача - Танащук А.П., Ісаєвої С.Я.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Відкрите акціонерне товариство "Лубнифарм" до Управління Держгеокадастру у Лубенському районі Полтавської області про визнання дій неправомірними, -

В С Т А Н О В И В:

05 серпня 2016 року Публічне акціонерне товариство "Лубнифарм" (надалі також - позивач, ПАТ "Лубнифарм") звернулося до Полтавського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Управління Держгеокадастру у Лубенському районі Полтавської області (надалі також - відповідач) про визнання протиправними дій щодо застосування у витязі № 102/6-16 від 04 лютого 2016 року з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки 5310700000:02:038:0012 наступних локальних коефіцієнтів на місцеположення земельної ділянки в межах економіко-планувальної зони: 1,100 Зона пішохідної доступності до земель рекреації; 1,040 Прирейкова зона; 1,070 Зона рекреаційного призначення.

19 вересня 2016 року до суду надійшла заява позивача про зміну та доповнення позовних вимог, за результатами розгляду якої, судом прийнято до розгляду вимоги ПАТ "Лубнифарм" щодо:

визнання протиправними дій щодо здійснення та визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 65 684 кв. м., кадастровий номер 5310700000:02:038:0012, що знаходиться за адресою: Полтавська область, м. Лубни, вул. Петровського (вул. Барвінкова), 16, згідно з витягом № 102/6-16 від 04 лютого 2016 року;

визнання протиправним та скасування витягу № 102/6-16 від 04 лютого 2016 року з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки 5310700000:02:038:0012 наступних локальних коефіцієнтів на місцеположення земельної ділянки площею 65 684 кв. м., кадастровий номер 5310700000:02:038:0012, що знаходиться за адресою: Полтавська область, м. Лубни, вул. Петровського (вул. Барвінкова), 16.

В обґрунтування своїх позовних вимог посилалися на те, що позивач тривалий час користується земельною ділянкою кадастровий номер 5310700000:02:038:0012, що знаходиться за адресою: Полтавська обл., м. Лубни вул. Петровського, 16 (вул. Барвінкова,16) , на якій розташоване промислове підприємство Публічне акціонерне товариство «Лубнифарм», а саме виробничі приміщення, які належать на праві власності позивачу. З метою визначення розміру орендної плати за землю на вказану земельну ділянку, позивач звернувся до відповідача із заявою про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку даної землі. 04.02.2016 року Відповідач сформував та видав позивачу витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 102/6-16. Вказували на невірне визначення локальних факторів впливу та відповідних їм коефіцієнтів, які не враховані, або враховані у більшому за максимально передбачене значення, що призвело до подальшого суттєвого завищення розміру орендної плати та необґрунтованого збільшення розміру нормативної грошової оцінки земельної ділянки, зазначеної у витязі, тим самим завдавши підприємству наслідків у вигляді збільшення плати за землю та порушивши права позивача.

Позивач у судовому засіданні позовні вимоги підтримав та просив їх задовольнити у повному обсязі.

Представники відповідача у судовому засіданні проти позову заперечували, просили відмовити у задоволенні позовних вимог у повному обсязі, посилаючись на обґрунтованість та законність дій відповідача. Зазначали, що при оформленні оскаржуваного витягу відповідач керувався даними технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Лубни, розробленої ТОВ «Агроземінформ», затвердженої рішенням Лубенської міської ради від 06.06.2014, а тому було вірно визначено сукупний коефіцієнт Км3, застосовано наявні в технічній документації фактори впливу на земельну ділянку.

Ухвалою суду від 19.09.2016 залучено до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Лубенську міську раду.

Третя особа явку уповноваженого представника у судове засідання не забезпечила, про час та місце слухання справи повідомлялася належним чином, надіслала клопотання про розгляд справи без участі представника Лубенської міської ради.

Суд, заслухавши пояснення представника позивача, представників відповідача, вивчивши та дослідивши матеріали справи, з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги та заперечення, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, встановив наступні обставини та відповідні правовідносини.

Судом встановлено, що на підставі рішення сесії Лубенської міської ради від 04.12.2015 між Лубенською міською радою (орендодавець) та Публічним акціонерним товариством "Лубнифарм" (орендар) укладено договір оренди землі від 04.12.2015.

Відповідно до п. 1, 2 Договору орендодавець передав, а орендар прийняв в строкове платне користування земельну ділянку несільськогосподарського призначення із категорії земель зазначених в пункті «Ж», ст.19 ЗК України за цільовим використанням - землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (11.02 Класифікації видів цільового призначення земель), яка знаходиться за адресою: м. Лубни, вул.Петровського,16.

В оренду передається земельна ділянка несільськогосподарського призначення кадастровий номер 5310700000:02:038:0012, площею 65684 кв. м.

Відповідно до п.2 Договору нормативна грошова оцінка земельної ділянки з 01.01.2015 (Кф.ін-1,294) становить 15740324,91 грн., з 01.01.2016 (Кф.ін-1,433) становить 22555885,60 грн.

Відповідно до п.4 зазначеного договору оренди земельної ділянки розмір орендної плати переглядається у разі, зокрема зміни розмірів земельного податку, підвищення цін, тарифів, зміни коефіцієнтів індексації, визначених законодавством.

Рішенням Лубенської міської ради від 06.06.2014 затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель м. Лубни, у тому числі базову вартість одного квадратного метра земель міста Лубни в сумі 135,82 грн. Пунктом 2 рішення встановлено, що воно вводиться в дію з 01 січня 2015 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рада в межах своїх повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень, а згідно зі статтею 73 цього Закону акти ради сільського, селищного, міського голови, голови районної в місті ради, виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі створення) ради, прийняті в межах наданих повноважень, є обов'язковими для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на відповідній території.

Відповідно до п. 1 ст. 274 Податкового кодексу України, ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі не більше 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь - не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

Для підвищення розміру орендної плати за землю, відповідачем було виготовлено витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки від 04.02.2016 №102/6-16, відповідно до якого нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 22555885,60 грн.

Не погоджуючись із діями та рішеннями відповідача, позивач звернувся до суду із зазначеним позовом.

Не погоджуючись із витягом з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки від 04.02.2016 №102/6-16, а також діями по здійсненню та визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки 65684 кв.м., кадастровий номер 5310700000:02:038:0012 згідно з витягом від 04.02.2016 №102/6-16, позивач оскаржив їх до суду.

У справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони відповідно до частини 3 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України.

Надаючи оцінку оскаржуваному витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки від 04.02.2016 №102/6-16, суд дійшов наступних висновків.

Відповідно до ч.ч.3, 5 ст. 201 Земельного кодексу України нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель тощо. Грошова оцінка земельних ділянок проводиться за методикою, яка затверджується Кабінетом Міністрів України.

Преамбулою Закону України «Про оцінку земель» встановлено, що цей Закон визначає правові засади проведення оцінки земель, професійної оціночної діяльності у сфері оцінки земель в Україні та спрямований на регулювання відносин, пов'язаних з процесом оцінки земель, забезпечення проведення оцінки земель, з метою захисту законних інтересів держави та інших суб'єктів правовідносин у питаннях оцінки земель, інформаційного забезпечення оподаткування та ринку земель.

Нормативна грошова оцінка земельних ділянок відповідно до ст.1 наведеного Закону капіталізований рентний дохід із земельної ділянки, визначений за встановленими і затвердженими нормативами.

У відповідності до положень ст.ст. 5, 15 Закону України «Про оцінку земель» нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель. Підставою для проведення оцінки земель (бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок) є рішення органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування.

Згідно із ст. 20 Закону України «Про оцінку земель» за результатами бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок складається технічна документація, а за результатами проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок складається звіт. Дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформляються як витяг з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель.

Витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки видається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин (ч.3 ст. 23 Закону України «Про оцінку земель»).

Відповідно до пп. 6, 16 п. 4 Положення про Державне земельне агентство України, затвердженого Указом Президента України від 08.04.2011 №445/2011, Держземагентство України відповідно до покладених на нього завдань, в тому числі, видає витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок та організовує здійснення на відповідній території робіт із землеустрою та оцінки земель, що проводяться з метою внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

Відповідно до ч.7. ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр» визначено, що відомості про нормативну грошову оцінку земель вносяться до Державного земельного кадастру на підставі технічної документації з такої оцінки.

Механізм нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах населених пунктів та порядок оформлення Витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки регламентується Методикою нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів", затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.95р. №213 (далі - Методика) та Порядком нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затвердженим наказом Держкомзему України, Мінагрополітики України, Мінбудархітектури України та Української академії аграрних наук від 27.01.2006р. №18/15/21/11, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.04.2006 року за №388/12262 (далі Порядок), який розроблено у відповідності до Земельного кодексу України, Закону України "Про оцінку земель" та Методики.

Згідно із п.2-1 Методики дані за результатами проведення нормативної грошової оцінки земельної ділянки оформляються як витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель, що видається територіальним органом Держгеокадастру за місцезнаходженням земельної ділянки у строк, що не перевищує трьох робочих днів з дати надходження відповідної заяви.

Отже, відповідно до вимог чинного законодавства за відповідачем закріплено обов'язок здійснення на певній території робіт з землеустрою та оцінки земель.

Пунктом 1 Методики та п.1.3 Порядку встановлено, що нормативна грошова оцінка земельних ділянок здійснюється з метою визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, а також під час розроблення показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

В силу п.4 Порядку за результатами нормативної грошової оцінки земель складається технічна документація. Дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформляються як витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки згідно з додатком 2.

Положеннями п.21 Методики передбачається, що нормативна грошова оцінка земель населених пунктів визначається за формулою: Цн = В х Нп /Нк х Кф х Км, де Цн - нормативна грошова оцінка квадратного метра земельної ділянки (у гривнях); В - витрати на освоєння та облаштування території в розрахунку на квадратний метр (у гривнях); Нп - норма прибутку (6%); Нк - норма капіталізації (3%); Кф - коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (під житлову та громадську забудову, для промисловості, транспорту тощо); Км - коефіцієнт, який характеризує місце розташування земельної ділянки.

Коефіцієнт, який характеризує місцеположення земельної ділянки (Км), обчислюється за формулою: Км = Км1 х Км2 х Км3,де Км1 - коефіцієнт, який характеризує регіональні фактори місцеположення земельної ділянки, зокрема: а) чисельність населення та адміністративний статус населеного пункту, його місце в системі розселення; б) розміщення в межах населених пунктів, розташованих у приміських зонах великих міст; в) розміщення в межах населених пунктів, що мають статус курортів. Км2 - коефіцієнт, який характеризує зональні фактори місцеположення земельної ділянки в межах населених пунктів, зокрема: а) відстань до загальноміського центру населеного пункту, концентрованих місць праці, масового відпочинку населення; б) розташування в ядрі центру великих і найбільших міст та інших населених пунктів, що мають особливо важливе історичне значення, в приморській смузі населених пунктів. Км3 - коефіцієнт, який характеризує локальні фактори місцеположення земельної ділянки за територіально-планувальними, інженерно-геологічними, історико-культурними, природно-ландшафтними, санітарно-гігієнічними умовами та рівнем облаштування території.

Як випливає із п.1.4 Порядку інформаційною базою для нормативної грошової оцінки земель населених пунктів є їх генеральні плани та проекти планування і забудови населених пунктів, матеріали економічної оцінки території, матеріали інвентаризації земель населених пунктів проекти забудови та розподілу території населених пунктів, місцеві правила забудови.

Числові значення пофакторних оцінок приймаються в межах граничних значень коефіцієнтів Км2 для груп населених пунктів з різною чисельністю населення (табл. 1.6 додатка 1) з урахуванням нормативно-технічної документації та експертної оцінки. Питома вага зональних ренто утворювальних факторів визначається щодо кожного населеного пункту, виходячи з його особливостей. Сума вагових характеристик, що встановлена для факторів, повинна дорівнювати 1,0.

Відповідно до п.3.10 Порядку вартість одного квадратного метра земельної ділянки певного функціонального використання (Цн) визначається з урахуванням територіально-планувальних, інженерно-геологічних, історико-культурних, природно-ландшафтних, санітарно-гігієнічних та інженерно-інфраструктурних особливостей місця її розташування в межах економіко-планувальної зони за формулою: Цн = Цнз х Кф х Км3.

Значення коефіцієнта Км3 визначається щодо кожного населеного пункту, виходячи з його особливостей. При встановленні значення локального коефіцієнта для окремої земельної ділянки можливо встановлювати його значення на основі визначення частки площі, яку займає цей фактор на земельній ділянці. Установлення частки площі здійснюється переважно шляхом використання ГІС-технологій та електронних цифрових карт масштабу, не меншого, ніж 1:10000, - для міст з чисельністю населення понад 100 тис.чол. та 1:5000 - для інших населених пунктів. Для обчислення Км3 враховувати локальні фактори, наведені в додатку 1, табл.3.7.

Значення локальних коефіцієнтів на місцеположення земельної ділянки в межах економіко-планувальної зони (КмЗ) та порядок їх застосування, граничні значення коефіцієнтів (мінімальні і максимальні) наведені у таблиці 1.7. Порядку, у відповідності до якої до локальних факторів належать, зокрема: функціонально-планувальні фактори із значенням коефіцієнтів 1,04-1,2; інженерно-інфраструктурні фактори, які враховують незабезпеченість земельної ділянки: централізованим водопостачанням, каналізацією, теплопостачанням, газопостачанням із значенням коефіцієнтів 0,90-0,95, санітарно-гігієнічні фактори, які враховують місцезнаходження земельної ділянки у санітарно-захисній зоні із значенням коефіцієнтів 0,80-0,96.

При цьому, саме локальні коефіцієнти мають великий вплив на вартість земельної ділянки і можуть занижувати або підвищувати її вартість.

Спірний витяг містить коефіцієнт Км2 в розмірі 1,48, разом з тим досліджуючи матеріали технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Лубни, Полтавської області, розробленої ТОВ «Агроземінформ», затвердженої рішенням Лубенської міської ради Полтавської області від 06.06.2014 року, встановлено, що даний коефіцієнт для економіко-планувальної зони 3, в якій перебуває земельна ділянка, що знаходиться у користуванні позивача, складає 1,12.

Як вбачається із пояснень представників відповідача визначення коефіцієнту Км2 здійснено на підставі рішення Лубенської міської ради від 19.12.2014 року, яким затверджено схему розподілу економіко-планових зон міста Лубни за ціною 1 кв.м. в гривнях та вирішено вважати схему розподілу економіко-планових зон міста Лубни за ціною 1 кв.м. в гривнях додатком до технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Лубни, затвердженої рішенням міської ради від 06.06.2014 року.

Однак, листом від 29.09.2016 року за №1-8/2804 Лубенська міська рада Полтавської області повідомила, що зміни до рішення Лубенської міської ради від 06.06.2014 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Лубни» не вносилися.

Ні відповідачем, ні третьою особою не надано доказів, що рішення Лубенської міської ради від 19.12.2014 оприлюднювалося, а також, що дані, які ним затверджені не є змінами до технічної документації та розроблені суб'єктом оціночної діяльності на проведення землевпорядних робіт, пройшли державну земельну експертизу, внесені до державного земельного кадастру.

Таким чином, в установленому законодавством порядку дані нормативної технічної документації не змінювалися в тому числі і числові значення Км2.

Крім того, в ході розгляду справи судом встановлено, що витяг містить дані про застосування до вказаної земельної ділянки локальних факторів впливу, зокрема, прирейкова зона - 1,040.

Згідно листа Регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» від 04.10.2016 №НПНЗ-1-07-1/1061 під'їзна колія заводу «Шліфвест» за адресою: Полтавська обл., м. Лубни, вул. Барвінкова, 16, перебувала на балансі Південної залізниці та демонтована у 2005 році, згідно дозволу на демонтаж НЗ-1 Мостипанова від 16.03.2005 №Н/433.

Отже, відповідачем включено до розрахунку грошової оцінки землі фактор - прирейкова зона.

Таким чином, суд приходить до висновку, що при формуванні Управлінням Держгеокадастру у Лубенському районі Полтавської області витягу з технічної документації про нормативно грошову оцінку земельної ділянки від 04.02.2016 №102/6-16 були застосовані окремі локальні коефіцієнти Км3 з перевищенням їх максимального значення встановленого чинним законодавством, що призвело до необґрунтованого підвищування вартості земельної ділянки.

Завищення граничних значень коефіцієнтів вплинуло на кінцевий результат нормативної оцінки земельної ділянки, та призвело до необґрунтованого підвищення орендної плати за вказану земельну ділянку.

Відповідно до статей 69, 70 Кодексу адміністративного судочинства України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів. Докази суду надають особи, які беруть участь у справі. Суд може запропонувати надати додаткові докази або витребувати додаткові докази за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи. Належними є докази, які містять інформацію щодо предмету доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмету доказування. Сторони мають право обґрунтовувати належність конкретного доказу для підтвердження їхніх вимог або заперечень. Докази, одержані з порушенням закону, судом при вирішенні справи не беруться до уваги. Обставини, які за законом повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися ніякими іншими засобами доказування, крім випадків, коли щодо таких обставин не виникає спору.

Відповідачем не було надано ґрунтовних доказів, які б підтверджували правильність визначення нормативної оцінки зазначеної земельної ділянки.

Таким чином, суд приходить до висновку про протиправність витягу від 04.02.2016 №102/6-16 з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 65684 кв.м., кадастровий номер 5310700000:02:038:0012, що знаходиться за адресою: Полтавська область, м. Лубни, вул. Пролетарська (Барвінкова), 16.

Що стосується позовних вимог про визнання дій відповідача щодо здійснення та визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 65 684 кв. м., кадастровий номер 5310700000:02:038:0012, що знаходиться за адресою: Полтавська область, м. Лубни, вул. Петровського (вул. Барвінкова), 16, згідно з витягом № 102/6-16 від 04.02.2016 протиправними, то вони не підлягають задоволенню з огляду на те, що правові наслідки для позивача створює саме витяг № 102/6-16 від 04.02.2016 як рішення суб'єкта владних повноважень, правова оцінка якому надана судом вище, інших неправомірних дій, які б створювали правові наслідки для позивача або мали вплив на права, обов'язки та інтереси позивача останнім не наведено, а судом не виявлено.

З огляду на вищевикладене, позовні вимоги підлягають задоволенню частково.

Згідно частини 3 статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо адміністративний позов задоволено частково, судові витрати, здійснені позивачем, присуджуються йому відповідно до задоволених вимог.

На підставі викладеного, керуючись статтями 7, 8, 9, 10, 11, 71, 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративний позов Публічного акціонерного товариства "Лубнифарм" до Управління Держгеокадастру у Лубенському районі Полтавської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: Лубенська міська рада про визнання протиправними дій, скасування витягу задовольнити частково.

Визнати протиправним та скасувати витяг Управління Держгеокадастру у Лубенському районі Полтавської області від 04.02.2016 №102/6-16 з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 65684 кв.м., кадастровий номер 5310700000:02:038:0012, що знаходиться за адресою: Полтавська область, м. Лубни, вул. Пролетарська (Барвінкова), 16.

Стягнути на користь Публічного акціонерного товариства "Лубнифарм" (код ЄДРПОУ 00480951) за рахунок бюджетних асигнувань Управління Держгеокадастру у Лубенському районі Полтавської області витрати на сплату судового збору в розмірі 1378 грн (одна тисяча триста сімдесят вісім гривень).

В іншій частині позовних вимог відмовити.

Постанова набирає законної сили відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання апеляційної скарги до Харківського апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд.

Повний текст постанови складено 16 січня 2017 року.

Суддя І.Г. Ясиновський