Справа № 466/87/17
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
11 січня 2017 року м. Львів
Суддя Шевченківського районного суду м. Львова Невойт П.С., розглянувши матеріали справи, які надійшли з Шевченківського ВП ГУ НП у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності,-
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українки, громадянки України, ІНФОРМАЦІЯ_2, працевлаштованої прибиральницею на ринку «Краківський», яка зареєстрована та проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, раніше притягалась до адміністративної відповідальності, а саме: 25.03.2016 року за ч. 1 ст. 184 КУпАП та накладено адмінстягнення у виді штрафу в розмірі 51 грн.-
за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.184 КУпАП,
У С Т А Н О В И В:
гр. ОСОБА_1, неналежно виконує покладені на неї обов"язки по вихованню неповнолітніх дітей, а саме не займається вихованням дітей, не забезпечує їм належного догляду та умов проживання, вчинено повторно, чим скоїла правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 184 КупАП.
На розгляд справи про адміністративне правопорушення в суді ОСОБА_1 не прибула, однак подала заяву в котрій вказала, що вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.184 КУпАП визнає повністю та просить розглядати справу у її відсутності.
Відповідно до ст.245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне і обєктивне зясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом.
Статтею 280 КУпАП передбачено, що при розгляді справи про адміністративне правопорушення відповідний орган чи посадова особа зобовязані зясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, а також зясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
За змістом ст. 279 КУпАП ці обставини встановлюються в ході дослідження доказів під час розгляду справи.
Згідно ст. 251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, а також іншими документами.
Розглянувши справу на підставі досліджених доказів орган (посадова особа) відповідно до ст. 283 КУпАП виносить постанову.
Крім визнання своєї вини гр. ОСОБА_1, її вина у скоєному правопорушенні стверджується протоколом про адміністративне правопорушення серія АА № 698540 від 06.12.2016 року, листом голови Золочівської районної адміністрації Львівської області від 24.10.2016 року, актом обстеження матеріально-побутових умов від 11.10.2016 року.
Вважаю, що в діях правопорушника наявний склад адміністративного правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 184 КУпАП, оскільки вона своїми діями повторно протягом року ухилилася від покладених на неї батьківських обовязків, а саме: 11.10.2016 року неповнолітні ОСОБА_2 та ОСОБА_3 перебували більш як 5 днів самі у будинку дідуся у с.Кривичі без нагляду мами.
Враховуючи особу правопорушника, вважаю, що до неї слід застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 4-х неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (шістдесят вісім гривень).
Відповідно до п. 5 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» слід стягнути з правопорушника на якого накладено адміністративне стягнення судовий збір в розмірі 320 грн.00 коп.
Керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП, п. 5 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», суддя,-
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 184 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 4-х неоподатковуваних мінімумів доходів громадян 68 (шістдесят вісім) гривень в доход держави.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь державного бюджету України (Отримувач коштів - УДКСУ у Шевченківському р-ні м. Львова; код отримувача (код за ЄДРПОУ) - 38007662; банк отримувача - ГУДКСУ у Львівській області; код банку отримувача (МФО) - 825014; рахунок отримувача 31219206700007; код класифікації доходів бюджету 22030001; код ЄДРПОУ суду - 37444234) судовий збір у розмірі 320 грн. 00 коп.
На постанову може бути подана апеляційна скарга, внесено подання прокурора до Апеляційного суду Львівської області через Шевченківський районний суд м.Львова протягом десяти днів з дня її проголошення.
Суддя ОСОБА_4