ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА
01601, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Київ
20 грудня 2016 року № 826/1781/16
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі:
головуючого судді Шулежка В.П.,
розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Кепіталс Груп» до відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Дніпровського району Реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у м Києві, Державної податкової інспекції у Дніпровському районі Головного управління ДФС у м. Києві про визнання протиправними дій, скасування запису, визнання протиправним та скасування рішення, зобов’язання вчинити дії,
В С Т А Н О В И В:
З позовом до Окружного адміністративного суду міста Києва звернулось товариство з обмеженою відповідальністю «Кепіталс Груп» (надалі – ТОВ «Кепіталс Груп», позивач) до відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Дніпровського району Реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у м Києві (надалі також відділ державної реєстрації, відповідач 1), Державної податкової інспекції у Дніпровському районі Головного управління ДФС у м. Києві (надалі - ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві, відповідач 2) про:
визнання протиправними дій державного реєстратора відділу державної реєстрації щодо внесення 28.10.2015 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису №10671430009021527 про відсутність юридичної особи – ТОВ «Кепіталс Груп» (код ЄДРПОУ 39621694] за місцезнаходженням;
скасування запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від 28.10.2015 року №10671430009021527, вчиненого державним реєстратором відносно ТОВ «Кепіталс Груп» (код ЄДРПОУ 39621694);
визнання протиправним та скасування рішення ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість ТОВ «Кепіталс Груп» від 29.10.2015 року;
зобов’язання ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві внести до Реєстру платників податку на додану вартість відповідні зміни щодо скасування анулювання реєстрації ТОВ «Кепіталс Груп» від 29.10.2015 року та запису про реєстрацію ТОВ «Кепіталс Груп» як платника податку на додану вартість.
Свої позовні вимоги позивач обґрунтовує тим, що оскаржуване рішення прийнято на підставі внесення державним реєстратором запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про відсутність ТОВ «Кепіталс Груп» за місцезнаходженням, з чим позивач не погоджується.
Зокрема, позивач зазначає, що рішення про анулювання реєстрації позивача як платника податку на додану вартість винесене відповідачем 2 при неповному з’ясуванні обставин справи, з порушенням порядку, встановленого чинним законодавством та за відсутності підстав для прийняття такого рішення.
Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав повністю, просив суд позов задовольнити.
Представник відповідача 1 у судове засідання не прибув, у письмових запереченнях зазначив суду, що на підставі повідомлення ДПІ за формою №18-ОПП про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням державним реєстратором направлено ТОВ «Кепіталс Груп» повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу. Після повернення зазначеного повідомлення поштою у зв’язку із закінченням терміну зберігання державним реєстратором до Єдиного державного реєстру внесено запис про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням на підставі абзацу 2 ч.14 ст.19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців».
Представник відповідача 2 у судовому засіданні проти задоволення позовних вимог заперечував у повному обсязі з підстав, зазначених у письмових запереченнях, пояснив суду, що податковий орган діяв у межах повноважень та у спосіб, що передбачені чинним законодавством України.
Зокрема, відповідач 2 у письмових запереченнях зазначає, що оскільки до Єдиного державного реєстру внесено інформацію щодо відсутності підтвердження відомостей про юридичну особу, податковим органом прийняте оскаржуване рішення про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість.
Відповідно до вимог частини шостої статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
З огляду на вищевикладене та з урахуванням вимог статті 128 КАС України, суд прийшов до висновку про доцільність розгляду справи у письмовому провадженні на підставі наявних матеріалів справи.
Розглянувши подані сторонами документи і матеріали, судом встановлено наступне.
ТОВ «Кепіталс Груп» (код ЄДРПОУ 39621694, місцезнаходження: 02160, м.Київ, Дніпровський район, проспект Возз’єднання, буд. 15/17, офіс 318-2) зареєстроване в якості юридичної особи 05.02.2015, про що зроблено запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за № 1 067102 0000 021527. Основним видом діяльності товариства є: неспеціалізована оптова торгівля.
Позивач з 01.04.2015р. був зареєстрований платником податку на додану вартість, що підтверджується витягом 1526534501302 з Реєстру платників податку на додану вартість від 15.04.2015р.
Рішенням ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві від 29.10.2015р. анульовано реєстрацію ТОВ «Кепіталс Груп» як платника податку на додану вартість. Як вбачається з інформації Реєстру платників податку на додану вартість на офіційному сайті Державної фіскальної служби України підставою для анулювання такої реєстрації стала наявність запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням.
Оцінюючи подані сторонами докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об’єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, та враховуючи, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, суд дійшов висновку про часткову обґрунтованість позовних вимог і наявність підстав для їх часткового задоволення виходячи з наступного.
Відповідно до підпункту 181.1.1 пункту 180.1 статті 181 Податкового кодексу України для цілей оподаткування податком на додану вартість платником податку є будь-яка особа, що провадить господарську діяльність і реєструється за своїм добровільним рішенням як платник податку у порядку, визначеному статтею 183 цього розділу.
Платником податку на додану вартість також є будь-яка особа, що зареєстрована або підлягає реєстрації як платник податку (підпункт 181.1.2 пункту 180.1 статті 180 Податкового кодексу України).
Пунктом 183.18 статті 183 Податкового кодексу України передбачено, що особі, по реєструється як платник податку присвоюється індивідуальний податковий номер, який використовується для сплати податку.
Відповідно до пункту 183.12 статті 183 Податкового кодексу України центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, веде реєстр платників податку, в якому міститься інформація про осіб, зареєстрованих як платники податку.
В силу положень пункту 184.1 статті 184 цього Кодексу, реєстрація діє до дати анулювання реєстрації платника податку, яка. проводиться шляхом виключення з реєстру платників податку і відбувається за наявності визначених підпунктами «а» - «и» підстав, зокрема, у разі, якщо в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб га фізичних осіб-підприємців наявний завис про відсутність юридичної особи або фізичної особи за її місцезнаходженням (місцем проживання) або запис яро відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу (підпункт «ж» пункту 184.1 статті 184 Податкового кодексу України).
Процедура встановлення місцезнаходження (місця проживання) платника податку до направлення державному реєстратору органом ДФС повідомлення встановленого зразка передбачена Положенням про організацію взаємодії підрозділів податкової міліції з іншими структурними підрозділами органів державної податкової служби для встановлення місцезнаходження платника податків, затвердженого наказом ДПА від 17.05.2010р. №336 (далі по тексту Положення № 336).
Згідно розділу 3 Положення № 336 щодо кожного платника податків, який відсутній за місцезнаходженням (місцем проживання) та місцезнаходження (місце проживання) якого не з'ясовано, структурні підрозділ органу ДПС проводить такі заходи: шляхом спілкування (телефон, пошта, факс, виїзд за місцезнаходженням тощо) із платникам податків з’ясовує його фактичне місцезнаходження (місце проживання); за допомогою Єдиного банку даних платників податків встановлює місце проживання засновників і керівників платника податків, та отримує Інформацію стосовно інших платників податків, де зазначені особи є засновниками чи керівниками.
У разі підтвердження відсутності платника податків за місцезнаходженням (місцем проживання) структурний підрозділ органу ДПС, який є ініціатором запиту; готує за відповідною формою запит на встановлення місцезнаходження (місця проживання) платника податків та направляє до підрозділу податкової міліції (додаток 1) (п. 3.2. Положення).
Пунктом 4.3. Положення №336 передбачено, що за даними адресного бюро Міністерства внутрішніх справ України встановлюються місця реєстрації фізичних осіб та всіх посадових осіб, засновників платника податків (заходи оформити довідкою або рапортом).
За необхідності співробітник податкової міліції звертається із письмовим запитом до відповідного структурного підрозділу органів ДПС про отримання інформації щодо джерел доходів засновників і керівників платника податків (п. 4.4 Положення).
Згідно п. 4.5. Положення №336 вбачається, що за встановленими адресами здійснюються виїзди та опитуються засновники і керівники платника податків (за згодою) щодо фактичного місцезнаходження платника податків та документів фінансово-господарської діяльності (заходи оформлюються поясненням або рапортом).
Крім того, як зазначено у п. 4.8. Положення №336 кожний проведений захід оформлюється документально (довідкою або рапортом).
Пунктом 12.2 Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011р. № 158В (далі по тексту Порядок №1588) визначено, що підрозділи контролюючого органу: стосовно платників податків, якими не подано у встановлені законом терміни податкових декларацій (звітів, розрахунків), у порядку, передбаченому законодавством, самостійно визначають суму грошового зобов'язання, проводять роботу з узгодження грошового зобов'язання та інші заходи, а також стосовно платників податків, які мають податковий борг, у порядку, передбаченому законодавством, здійснюють заходи з погашення податкового боргу.
У рамках проведення цих заходів, а також при призначенні чи проведенні будь-якого виду перевірки платника податків чи при виконанні інших службових обов'язків працівниками контролюючих органів здійснюється або може здійснюватись перевірка місцезнаходження (місця проживання) платника податків. За наслідками перевірки складається акт перевірки місцезнаходження платника податків. Якщо встановлено відсутність платника податків за його місцезнаходженням (місцем проживання), то проводиться робота із з'ясування фактичного місця розташування (місцезнаходження, місця проживання) платника податків, відповідальних та пов'язаних осіб.
Згідно п. 12.3. Порядку №1588 у разі неможливості вручення платнику податків довідки, свідоцтва, листа чи будь-якого іншого документа, направленого органом державної податкової служби, у зв'язку з відсутністю платника податків за місцезнаходженням (місцем проживання) замість акта перевірки місцезнаходження, місця проживання) платника податків оформляється довідка про неможливість вручення документа платнику податків із зазначенням причин та додаванням відповідних документів (за наявності). Заміна акта довідкою не проводиться, якщо іншими нормативно-правовими актами передбачено складання акта.
Акт перевірки місцезнаходження платника податків або довідка про неможливість вручення документа платнику податків не складається працівниками органів державної податкової служби, якщо до Єдиного державного реєстру внесено запис про відсутність платника податків за місцезнаходженням.
Щодо кожного платника податків, стосовно якого виявлена відсутність його за місцезнаходженням (місцем проживання) та нез'ясоване його фактичне місцезнаходження (місце проживання), підрозділ органу державної податкової служби, який з’ясував зазначений факт, готує та передає підрозділу податкової міліції запит на встановлення місцезнаходження (місця проживання) платника податків за встановленою формою. До Єдиного банку даних юридичних осіб та Реєстру само зайнятих осіб вносяться дані про подання запиту (п. 12.4 Порядку №1588).
Також п. 12.5. Порядку №12588 передбачено, якщо за результатами заходів щодо встановлення фактичного місцезнаходження юридичної особи підрозділами податкової міліції буде підтверджено відсутність такої особи за місцезнаходженням або встановлено, що фактичне місцезнаходження юридичної особи не відповідає зареєстрованому місцезнаходженню, керівник (заступник керівника) органу державної податкової служби приймає рішення про направлення до відповідного державного реєстратора повідомлення про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням за ф. № 18-ОПП (додаток 26) для вжиття заходів, передбачених частиною дванадцятою статті 19 Закону.
Копія повідомлення підшивається до реєстраційної частини облікової справи платника податків. Про надсилання такого повідомлення вноситься запис до журналу обліку повідомлень про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням за формою № 19-ОПП (додаток 25).
Аналогічні правила встановлення місцезнаходження платника податків закріплені і Положенням, зокрема підпунктами 3.1.1, 3.1.2 пункту 3.1 розділу ІІ, - щодо кожного платника податків, який відсутній за місцезнаходженням (місцем проживання) та місцезнаходження (місце проживання) якого не з'ясовано, структурний підрозділ органу ДПС проводить такі заходи: шляхом спілкування (телефон, пошта, факс, виїзд за місцезнаходженням тощо) із платником податків з'ясовує його фактичне місцезнаходження (місце проживання); за допомогою Єдиного банку даних платників податків встановлює місце проживання засновників і керівників платника податків та отримує інформацію стосовно інших платників податків, де зазначені особи є засновниками чи керівниками.
Провівши системний аналіз зазначених норм права суд приходить до висновку, що контролюючий орган надсилає повідомлення про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням форми №18-ОПП державному реєстратору для вжиття заходів, передбачених ч. 14 ст. 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» лише після здійснення передбачених Порядком №1288 та Положенням №336 заходів для встановлення фактичного місцезнаходження юридичної особи.
Зазначена правова позиція викладена також у постанові Верховного Суду України від 15.04.2014р. №21-4а14.
Разом з тим, матеріали справи не містять будь-яких доказів здійснення відповідачем 2 заходів, передбачених Порядком №1288 та Положенням №336.
В той же час, спеціальним витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на 07.12.2015р. підтверджується місцезнаходження ТОВ «Кепіталс Груп» за адресою: 02160, м. Київ, Дарницький район, просп.. Возз’єднання, буд. 15/17, офіс 318-2.
Також, як вбачається з матеріалів справи, між ТОВ «Кепіталс Груп» та ТОВ «Бліц Актів» укладено договір суборенди нежилого приміщення від 05.02.2015р. про передачу в оренду приміщення площею 13.кв.м. за вказаною адресою, що відповідає адресі ТОВ «Кепіталс Груп», зазначеній у реєстраційних документах.
Актом приймання-передачі до договору суборенди приміщення від 05.02.2015р. зафіксовано факт передачі об’єкта оренди.
За змістом підпункту «ж» пункту 184.1 статті 184 Податкового кодексу України реєстрація діє до дати анулювання реєстрації платника податку, яка проводиться шляхом виключення з реєстру платників податку і відбувається у разі, якщо в ЄДР наявний запис про відсутність юридичної особи або фізичної особи за її місцезнаходженням (місцем проживання) або запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.
Правила внесення державним реєстратором змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в ЄДР, визначені приписами статті 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» 755-IV.
Так, відповідно до абзацу другого частини дванадцятої статті 19 Закону № 755-IV у разі надходження державному реєстратору від органу державної податкової служби повідомлення встановленого зразка про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням державний реєстратор зобов'язаний надіслати рекомендованим листом протягом п'яти робочих днів з дати надходження зазначеного повідомлення юридичній особі повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки.
Згідно з абзацом другим частини чотирнадцятої статті 19 цього Закону якщо державному реєстратору повернуто рекомендованого листа, державний реєстратор повинен внести до ЄДР запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.
Як вбачається з матеріалів справи, анулювання реєстрації ТОВ «Капіталс Груп» як платника ПДВ на підставі підпункту «ж» пункту 184.1 статті 184 Податкового кодексу України зумовлено наявністю відповідного запису в ЄДР про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу. Підставою для внесення державним реєстратором такого запису слугувало повернення рекомендованого листа, надісланого реєстратором юридичній особі відповідно до абзацу другого частини дванадцятої статті 19 Закону № 755-IV, на виконання повідомлення (форма № 18-ОПП) від органу ДПС.
Разом з тим процедура встановлення місцезнаходження (місця проживання) платника податку до направлення державному реєстратору органом ДПС повідомлення встановленого зразка відповідачем 2 не дотримана.
Аналіз наведених правових норм в їх сукупності вказує, що внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням можливе у випадку повернення державному реєстратору поштового відправлення, в якому надсилалось повідомлення юридичній особі щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки, та за умови настання терміну підтвердження відомостей про юридичну особу, передбаченого у частині і 13 статті 19 Закону № 755-IV.
Аналогічна позиція підтримана Вищим адміністративним судом України, зокрема в увалі від 12.03.2014 року №К/800/20570/13.
Державним реєстратором відділу державної реєстрації внесено запис №10671430009021527 про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням, проте, вказані дії вчинені на підставі повідомлення №18-ОПП, яке без будь-яких наявних на те підстав було направлено податковим органом до відділу державної реєстрації.
Зокрема, як вбачається з матеріалів справи, ТОВ «Кепіталс Груп» зареєстроване 05.02.2015р. та відповідно до абз. 1 ч. 11 ст. 19 Закону № 755-IV протягом місяця з 05.02.2016р. позивач мав би подати державному реєстратору реєстраційну картку для підтвердження відомостей про юридичну особу.
Будь-яких підстав такого обов’язку позивача до настання зазначеної дати податковий орган суду не надав.
Окрім того, протягом 2015 року ТОВ «Кепіталс Груп» протягом року неодноразово підтверджував своє місцезнаходження, а саме: 04.08,2015 року запис №10671060005021527, 07,08,2015 року запис №10671060006021527, 13,08,2015 року запис №10671060007021527, 25.08.2015 року запис №10671060008021527, 02.11,2015 року запис №10671060010021527, 04.12.2015 року запис №10671060011021527, що підтверджується Витягом з Єдиного державного реєстру від 07.12.2015 за №1000461478.
Враховуючи усе вищезазначене, суд вважає, що позовні вимоги про визнання протиправними дій державного реєстратора відділу державної реєстрації щодо внесення 28.10.2015 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису №10671430009021527 про відсутність юридичної особи – ТОВ «Кепіталс Груп» (код ЄДРПОУ 39621694) за місцезнаходженням задоволенню не підлягають, оскільки державний реєстратор діяв на виконання вимог Закону, оскільки отримав повідомлення форми №18-ОПП, а отже, порушення з боку відповідача 1 в даному випадку відсутнє.
Враховуючи необґрунтованість направлення повідомлення форми №18-ОПП яке і стало підставою для внесення запису та в подальшому для анулювання свідоцтва, протиправність дій державного реєстратора щодо внесення 28.10.2015 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису №10671430009021527 про відсутність юридичної особи – ТОВ «Кепіталс Груп» за місцезнаходженням та порушення такими діями прав позивача, суд вважає, що зазначений реєстраційний запис вчинено протиправно, що свідчить про наявність підстав для скасування цього запису.
Таким чином, суд вважає, що підстави для анулювання реєстрації платника податку на додану вартість, визначені підпунктом «ж» пункту 184.1 статті 184 Податкового кодексу України, були відсутні, а будь-яких інших доказів на підтвердження обставин, які б свідчили про наявність підстав для анулювання реєстрації платника податку на додану вартість, відповідачем 2 не надано, у зв’язку з чим рішення про анулювання реєстрації платником ПДВ ТОВ «Кепіталс Груп» від 29.10.2015 є протиправним та підлягає скасуванню.
З урахуванням викладеного, системно проаналізувавши положення чинного законодавства України та надавши оцінку доказам, які є у справі, беручи до уваги протиправність оскаржуваного рішення, суд приходить до висновку про наявність підстав для задоволення позову в частині зобов’язання ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві внести до Реєстру платників податку на додану вартість відповідні зміни щодо скасування анулювання реєстрації ТОВ «Кепіталс Груп» від 29.10.2015 року та запису про реєстрацію ТОВ «Кепіталс Груп» як платника податку на додану вартість.
Відповідно до частин 1, 2 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Враховуючи зазначене, суд дійшов висновку про часткову обґрунтованість позовних вимог і наявність підстав для їх часткового задоволення.
Беручи до уваги вимоги ч. 1 та ч. 3 ст. 94 КАС України якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб’єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань суб’єкта владних повноважень, що виступав стороною у справі, або якщо стороною у справі виступала його посадова чи службова особа.
Якщо адміністративний позов задоволено частково, судові витрати, здійснені позивачем, присуджуються йому відповідно до задоволених вимог, а відповідачу – відповідно до тієї частити вимог, у задоволенні яких позивачеві відмовлено.
Керуючись ст.ст. 94, 158-163 Кодексу адміністративного судочинства України суд,
П О С Т А Н О В И В:
Адміністративний позов товариства з обмеженою відповідальністю «Кепіталс Груп» задовольнити частково.
Скасувати запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від 28.10.2015 року №10671430009021527, вчинений державним реєстратором відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Дніпровського району Реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у м Києві відносно товариства з обмеженою відповідальністю «Кепіталс Груп» (код ЄДРПОУ 39621694).
Визнати протиправним та скасувати рішення Державної податкової інспекції у Дніпровському районі Головного управління ДФС у м. Києві про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість товариства з обмеженою відповідальністю «Кепіталс Груп» від 29.10.2015 року.
Зобов’язати Державну податкову інспекцію у Дніпровському районі Головного управління ДФС у м. Києві внести до Реєстру платників податку на додану вартість відповідні зміни щодо скасування анулювання реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю «Кепіталс Груп» від 29.10.2015 року та запису про реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю «Кепіталс Груп» як платника податку на додану вартість.
В задоволенні решти позовних вимог відмовити.
Присудити на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Кепіталс Груп» (код ЄДРПОУ 39621694) понесені ним витраті зі сплати судового збору у розмірі 4 134,00 за рахунок бюджетних асигнувань Державної податкової інспекції у Дніпровському районі Головного управління ДФС у м. Києві.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі до Окружного адміністративного суду міста Києва апеляційної скарги на постанову протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає до Київського апеляційного адміністративного суду.
Якщо апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку.
Суддя В.П. Шулежко