Постанова № 61879646, 07.10.2016, Зміївський районний суд Харківської області

Дата ухвалення
07.10.2016
Номер справи
621/1808/16-а
Номер документу
61879646
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

621/1808/16-а

2-а/621/55/16

П О С Т А Н О В А

іменем України

07 жовтня 2016 року м. Зміїв

Суддя Зміївського районного суду Харківської області Овдієнко В.В.

розглянувши в порядку скороченого провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Зміївському районі Харківської області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,

в с т а н о в и в:

13.09.2016 року ОСОБА_1 звернувся до суду із адміністративним позовом до управління Пенсійного фонду України в Зміївському районі Харківської області з наступними вимогами: визнати протиправними дії відповідача щодо відмови у перерахунку розміру його пенсії за вислугу років відповідно до ст.50-1 Закону України "Про прокуратуру" №1789-XII від 05.11.1991 року, зі змінами в редакції Закону №2663-III від 12.07.2001 року; зобов'язати відповідача, починаючи з 01 вересня 2016 року перерахувати та виплачувати йому пенсію за вислугу років, обчислену відповідно до довідки Генеральної прокуратури України №18-1159зп від 17.08.2016 року у розмірі 90 відсотків від суми місячної заробітної плати, яка вказана в довідці, без обмеження максимального розміру пенсії; судові витрати стягнути з відповідача.

В обґрунтування позовних вимог позивач ОСОБА_1 зазначив, що 24 грудня 2001 року управлінням Пенсійного фонду України в Оболонському районі м. Київ йому призначено пенсію за вислугу років у розмірі 90 відсотків від суми місячної заробітної плати на підставі ст. 50-1 Закону України "Про прокуратуру" №1789-XII від 05.11.1991 року зі змінами в редакції Закону №2663-III від 12.07.2001 року (в редакції Закону на час призначення пенсії на грудень 2001 року) Пенсію було призначено з посади заступника начальника відділу Генеральної прокуратури України без обмеження максимального розміру пенсії.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1013 від 09.12.2015 року "Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів" з 01 грудня 2015 року підвищено заробітну плату працівникам прокуратури (стаття 1 пункт 3 Постанови).

У зв'язку з підвищенням заробітної плати, він 01 вересня 2016 року подав до управління Пенсійного фонду України у Зміївському районі Харківської області заяву про перерахунок, призначеної 24 грудня 2001 року пенсії, та довідку Генеральної прокуратури України №18-1159зп від 17 серпня 2016 року про розмір заробітної плати заступника начальника відділу Генеральної прокуратури України (саме за цією посадою йому було призначено пенсію).

Листом №7020-02/09 від 05 вересня 2016 року відповідач відмовив йому у перерахунку пенсії, посилаючись на те, що відповідно до п. 5 Прикінцевих положень Закону України "Про несення змін до деяких законодавчих актів України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" №213-8 від 02.03.2015 року у разі неприйняття до 01 червня 2015 року закону щодо призначення всіх пенсій, у тому числі спеціальних, на загальних підставах з 01 червня 2015 року скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії /щомісячне довічне утримання/ призначаються відповідно до законів України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус суддів", "Про Кабінет Міністрів України від 31.05.2000 року №865 виключено п.4, яким було передбачено порядок проведення перерахунку пенсії у зв'язку з підвищенням заробітної плати державним службовцям.

Вважав, що своїми діями відповідач грубо порушив надані йому права Конституцією України.

Конституційний Суд України неодноразово розглядав справи, пов'язані з реалізацією права на соціальний захист та неприпустимість обмеження конституційного права громадян на достатній життєвий рівень і сформулював правову позицію, згідно якої Конституція України та закони України виокремлюють певні категорії громадян України, що потребують додаткових гарантій соціального захисту з боку держави. До них, зокрема, належать громадяни, яким пенсія призначена за спеціальними законами (в тому числі і Законом України «Про прокуратуру»).

Відповідно до ч. ч. 12, 14, 17 ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» №1789-XII від 05.11.1991 року, зі змінами в редакції Закону №2663-III від 12.07.2001 року, (в редакції Закону на час призначення пенсії на 24 грудня 2001 року), обчислення (перерахунок) пенсій провадиться за документами пенсійної справи та документами, додатково поданими пенсіонером, виходячи з розміру місячного заробітку за відповідною посадою, з якої особа вийшла на пенсію, станом на час звернення за призначенням або перерахунком. Пенсія, що призначена відповідно до цієї статті, виплачується у повному розмірі. Призначені працівникам прокуратури пенсії перераховуються у зв'язку з підвищенням заробітної плати відповідних категорій прокурорсько - слідчих працівників. Перерахунок призначених пенсій провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більше як за 12 місяців. Перерахунок пенсій провадиться з урахуванням фактично отримуваних працівником виплат і умов оплати праці, що існували на день його звільнення з роботи.

Законом України №3668-6 від 08.07.2011 року "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" із змінами та Закону України №213-8 від 02.03.2015 року "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" внесено зміни до ст.50-1 Закону України "Про прокуратуру", що стосується призначення пенсії, відповідно до яких суттєво знижено відсоток місячного заробітку при призначенні пенсії та обмежено максимальний розмір пенсії. Між тим, згідно зі ст.22 Конституції України, при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів, не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод. Відповідно до ст.8 Конституції України, норми Конституції України гарантуються. Крім того, у п.2 Прикінцевих та Перехідних положень Закону №3668-6 від 08.07.2011 року зі змінами, вказано, що обмеження пенсії максимальним розміром, встановленим цим Законом, не поширюється на пенсіонерів, яким пенсія призначена до набрання чинності цим Законом.

Саме така правова позиція викладена у постанові колегії суддів судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України від 10.12.2015 року у справі №21-420-а/13 та у постанові від 06.10.2015 року у справі №21-2432-а/15.

Таким чином, зважаючи на ст. ст. 8, 22, 58 Конституції України, рішення Конституційного Суду України та постанови Верховного Суду України, при перерахунку пенсії працівникам прокуратури має застосовуватися норма Закону, яка визначає розмір пенсії у відсотках, без обмеження її максимального розміру, що діяла на момент призначення пенсії.

Отже, управління Пенсійного фонду України в Зміївському районі Харківської області повинно було перерахувати йому пенсію згідно довідки Генеральної прокуратури України №18-1159зп від 17 серпня 2016 року, відповідно до ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» №1789-XII від 05.11.1991 року зі змінами в редакції Закону №2663-III від 12.07.2001 року, а саме у розмірі 90 відсотків від суми місячної заробітної плати, яка вказана у довідці, без обмеження максимального розміру пенсії.

Ухвалою Зміївського районного суду Харківської області від 16.09.2016 року у справі відкрито скорочене провадження та запропоновано відповідачеві подати заперечення проти позову та необхідні документи або заяву про визнання позову.

На виконання зазначеної ухвали представник відповідача - начальник управління Пенсійного Фонду України в Зміївському районі Харківської області Кравченко Т.І. подала до канцелярії суду письмове заперечення проти позову, в якому зазначено, що з грудня 2001 року ОСОБА_1 отримує пенсію за вислугу років, призначену за нормами Закону України "Про прокуратуру" (в редакції, чинній на час набуття такого права) у розмірі 90% від середнього заробітку.

01.09.2016 року ОСОБА_1 звернувся до управління Пенсійного фонду України в Зміївському районі із заявою №1530 про перерахунок пенсії на підставі ст. 50-1 Закону України "Про прокуратуру", відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 року №1013 "Про упорядкування структури заробітної плати, особливості індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів", на підставі довідки, виданої Генеральною прокуратурою України від 17.08.2016 року №18-1159 про заробітну плату заступника начальника відділу станом на 01 грудня 2015 року.

Згідно ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

З 01.06.2015 року органами Пенсійного фонду України пенсії відповідно до Закону України «Про прокуратуру» не призначаються, а призначені не перераховуються, оскільки Законом України №213-УІІІ від 02.03.2015 року припинена дія норм Закону України «Про прокуратуру» з 01.04.2015 року по 31.12.2015 року (в частині призначення і виплати пенсії особам, які працюють на посадах, які дають право на призначення пенсії у порядку та на умовах, передбачених цим законом), та Законом України №911-VІІІ від 24.12.2015 року, припинена дія норм Закону України «Про прокуратуру» (в частині призначення і виплати пенсії особам, які працюють на посадах, які дають право на призначення пенсії у порядку та на умовах, передбачених цим законом) з 01.01.2016 року по 31.12.2016 року.

Вищезазначені норми Закону є діючими, рішенням Конституційного суду України неконституційними не визнані, а отже підлягають обов'язковому застосуванню органами Пенсійного фонду України та всіма органами державної влади на території України.

Згідно з ч. 13 ст. 50-1 Закону України "Про прокуратуру" №1789-ХІІ, держава взяла на себе обов'язок забезпечити не лише нарахування але й перерахунок пенсії працівникам прокуратури виходячи з розміру місячного заробітку за відповідною посадою, з якої особа вийшла на пенсію, станом на час звернення за перерахунком.

Відповідно до ч. 18 ст. 50-1 Закону №1789-ХІІ визначено, що призначені працівникам прокуратури пенсії перераховувалися у зв'язку з підвищенням заробітної плати відповіднихкатегорій прокурорсько-слідчих працівників. Перерахунок призначених пенсій провадився з першого числа місяця, що йде за місяцем, у якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців. Перерахунок пенсій провадився з урахуванням фактично отримуваних працівником виплат і умов оплати праці, що існували на день його звільнення з роботи.

Разом із тим, Законом України від 28.12.2014 року №76-VІІI "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" внесено зміни до ст. 50-1 Закону України "Про прокуратуру" та частину 18 викладено у такій редакції: "Умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України".

Але 15.07.2015 року набрав чинності Закон України «Про прокуратуру» №1697-VІІ від 14.10.2014 року.

Відповідно до Прикінцевих положень Закону №1697-VІІ втратив чинність Закон України «Про прокуратуру» №1789, зокрема ст. 50-1, крім частин 3,4,6 та 11 ст. 50-1.

Отже, на час звернення позивача до управління ПФУ в Зміївському районі Харківської області із заявою про перерахунок пенсії - 20.04.2016 року, ч. 13 та ч. 18 ст. 50-1 Закону України "Про прокуратуру" втратили чинність.

Згідно ч. 20 ст. 86 Закону України "Про прокуратуру" (в редакції чинній на час виникнення спірних відносин) умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України, а тому вказані зміни до законодавства не позбавляють позивача права на перерахунок пенсії, який був йому гарантований ст. 50-1 Закону України "Про прокуратуру" при призначені пенсії, проте визначення умов та порядку перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури покладено на Кабінет Міністрів України.

На час звернення позивача за перерахунком пенсії, Кабінетом Міністрів України відповідний нормативно-правовий акт не було прийнято.

Норми законодавства щодо умов та порядку перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури на даний час є чинними і не визнані неконституційними, а тому підлягають до застосування всіма юридичними та фізичними особами.

У рішенні Конституційного Суду України від 09 лютого 1999 року №1-рп/99 зазначено, що за загальновизнаним принципом права закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі. Цей принцип закріплений у частині першій ст. 58 Конституції України, за якою дію нормативно-правового акта в часі треба розуміти так, що вона починається з моменту набрання цим актом чинності і припиняється з втратою ним чинності, тобто до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце.

Конституційний Суд України у п.2.1 рішення № 20-рп/2011 від 26.12.2011 року зазначив, що зміна механізму нарахування певних видів соціальних виплат та допомоги є конституційно допустимою до тих меж, за якими ставиться під сумнів сама сутність змісту права на соціальний захист.

У п. 2.2. вказаного рішення зазначено, що Кабінет Міністрів України повноважний вживати заходів щодо забезпечення прав і свобод людини і громадянина та проводити політику у сфері соціального захисту (п.п. 2, 3 ст. 116) ( 254к/96-ВР ). У Рішенні від 02.03.1999 року N 2-рп/99 (у(302р710-99) у справі про комунальні послуги Конституційний Суд України вказав, що здійснення в цілому політики соціального захисту не належить до виключних повноважень Верховної Ради України; політика соціального захисту є складовою частиною внутрішньої соціальної політики держави, забезпечення її проведення, відповідно до п. 3 ст. 116 Конституції України (254к/96-ВР), здійснюється Кабінетом Міністрів України. Кабінет Міністрів України, як вищий орган у системі органів виконавчої влади, наділений конституційними повноваженнями спрямовувати і координувати діяльність міністерств, інших органів виконавчої влади, до яких належить і Пенсійний фонд України.Відповідно до Положення про Пенсійний фонд України (384/2011) бюджет Пенсійного фонду України затверджує Уряд України. Таким чином. Кабінет Міністрів України є органом, який забезпечує проведення державної політики у соціальній сфері, а Пенсійний фонд України - органом, який реалізує таку політику, в тому числі за рахунок коштів Державного бюджету України.

З огляду на вищенаведене, у спірних правовідносинах управління здійснює свої повноваження в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України.

За таких обставин підстави для перерахунку пенсії позивача з 01.09.2016 року, відповідно довідки про заробітну плату від 17.08.2016 року №18-1159 відсутні і рішенням відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в Зміївському районі від 01.09.2016 року відмовлено в проведенні перерахунку пенсії ОСОБА_1 відповідно заяви від 01.09.2016 року та довідки від 17.08.2016 року №18-1159.

Таким чином, управління при здійсненні виплати пенсії позивачу діє на підставі, у межах повноважень, та у спосіб, передбачений діючим законодавством України.

Оцінивши обставини, повідомлені позивачем у позовній заяві, та представником відповідача - начальником управління Пенсійного Фонду України в Зміївському районі Харківської області Кравченко Т.І. у запереченні на позовну заяву, дійшов наступного:

Згідно з п. 2 ч. 1 ст. 183-2 КАС України скорочене провадження застосовується в адміністративних справах щодо оскарження фізичними особами рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо обчислення, призначення, перерахунку, здійснення надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг.

Відповідно до ч. 4 ст. 183-2 КАС України суддя розглядає справу в порядку скороченого провадження одноособово, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі.

Встановлено, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, з 24.12.2001 року отримує пенсію за вислугою років на підставі Закону України "Про прокуратуру", що підтверджується посвідченням серії НОМЕР_1 (а. с.12).

Відповідно до довідки Генеральної прокуратури України №18-1159зп від 17.08.2016 року, ОСОБА_1 працював в Генеральній прокуратурі України на посаді заступника начальника відділу. Заробітна плата заступника начальника відділу станом на 01.12.2015 року складає 29333 грн. 34 коп. (а. с. 8).

01.09.2016 року ОСОБА_1 звернувся до управління Пенсійного фонду України в Зміївському районі Харківської області із заявою про перерахунок раніше призначеної у 2001 році йому пенсії на підставі довідки виданої Генеральної прокуратури України №18-1159зп від 17.08.2016 року про заробітну плату. (а. с. 7).

Рішенням відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в Зміївського району Харківської області від 01.09.2016 року ОСОБА_1 було відмовлено в проведенні перерахунку пенсії, про що йому повідомлено заступником начальника управління ОСОБА_3 у листі №7020-0209 від 05.09.2016 р. (а. с. 9).

Частиною 2 статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ст. 50-1 Закону України "Про прокуратуру" (в редакції, чинній на час призначення пенсії позивачу) прокурори і слідчі зі стажем роботи не менше 20 років, у тому числі зі стажем роботи на посадах прокурорів і слідчих прокуратури не менше 10 років, мають право на пенсійне забезпечення за вислугою років незалежно від віку. Пенсія призначається в розмірі 80 відсотків від суми їхньої місячної (чинної) заробітної плати, до котрої включаються всі види оплати праці, на які нараховуються страхові внески, одержувані перед місяцем звернення за призначенням пенсії. За кожний повний рік роботи понад 10 років на цих посадах пенсія збільшується на 2 відсотки, але не більше 90 відсотків від суми місячного (чинного) заробітку.

Згідно ч. 13 вищевказаної статті обчислення (перерахунок) пенсій провадиться за документами пенсійної справи та документами, додатково поданими пенсіонерами, виходячи з розміру місячного заробітку за відповідною посадою, з якої особа вийшла на пенсію, станом на час звернення за призначенням або перерахунком.

Так, частиною 18 статті 50-1 Закону України "Про прокуратуру" призначені працівникам прокуратури пенсії перераховуються у зв'язку з підвищенням заробітної плати відповідних категорій прокурорсько-слідчих працівників. Перерахунок призначених пенсій провадиться з першого числа місяця, що слідує за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців. Перерахунок пенсій провадиться з урахуванням фактично отримуваних працівником виплат і умов оплати праці, що існували на день його звільнення з роботи.

Частиною 1 ст. 58 Конституції України передбачено, що закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.

Верховний Суд України в постанові від 10.12.2013 року у справі №21-348а13 дійшов правового висновку, що внесені Законом № 3668-VІ зміни до статті 50-1 Закону України "Про прокуратуру" №1789-ХІІ щодо розміру пенсії у відсотках стосуються порядку призначення пенсії прокурорам і слідчим у разі реалізації ними права на пенсійне забезпечення, а не перерахунку вже призначеної пенсії. Процедури призначення та перерахунку пенсії різні за змістом та механізмом їх проведення. Нормами, які визначають механізм проведення перерахунку пенсії за вислугу років прокурорам є частини 13 та 18 статті 50-1 Закону України "Про прокуратуру" №1789-ХІІ.

Крім того, Конституційний Суд України неодноразово розглядав питання, пов'язані з реалізацією права на соціальний захист та неприпустимість обмеження конституційного права громадян на достатній життєвий рівень і сформулював правову позицію, згідно якої Конституція України та закони України виокремлюють певні категорії громадян України, що потребують додаткових гарантій соціального захисту з боку держави. До них, зокрема, належать громадяни, яким пенсія призначена за спеціальними законами (в тому числі і Законом України "Про прокуратуру"). Тому звуження змісту та обсягу цього права шляхом прийняття нових законів або внесення змін до чинних законів за ст. 22 Конституції України не допускається.

Пунктом 5 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 року № 213 передбачено, що у разі неприйняття до 01.06.2015 року закону щодо призначення пенсій, у тому числі спеціальних, на загальних підставах з 01.06.2015 року скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії/щомісячне довічне утримання призначаються відповідно до законів України «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», «Про статус народного депутата України», «Про Кабінет Міністрів України», «Про судову експертизу», «Про національний банк України», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про дипломатичну службу», Податкового та Митного кодексів України, Положення про помічника - консультанта народного депутата України.

Отже, при перерахунку пенсії працівникам прокуратури має застосовуватися норма, що визначає розмір пенсії у відсотках, яка діяла на момент призначення пенсії, а тому внесені Законом України № 213-VIII від 02.03.2015 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» зміни до ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» щодо розміру пенсії у відсотках стосуються порядку призначення пенсії прокурорам і слідчим у разі реалізації ними права на пенсійне забезпечення, а не перерахунку вже призначеної пенсії.

Нормами, які визначають механізм проведення перерахунку пенсії за вислугу років прокурорам, є частини тринадцята, вісімнадцята статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру», які змін у зв'язку із прийняттям Закону № 213-VIII від 02.03.2015 року не зазнали.

Таким чином, суд дійшов висновку про те, що відмовляючи у перерахунку пенсії позивачу за вислугою років відповідно до ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» №1789-ХІІ від 05.11.1991 р. (в редакції, що діяла на момент призначення пенсії), відповідач порушив права позивача на перерахунок пенсії, дії відповідача є протиправним, тому, позовні вимоги підлягають задоволенню як такі, що підтверджені матеріалами справи, ґрунтуються на вимогах чинного законодавства та не спростовані належними та допустимими доказами відповідачем.

Судові витрати по справі підлягають розподілу відповідно до ч. 1 ст. 94 КАС України.

Керуючись ст. ст. 8-12, 17-19, 70, 71, 159-163, 183-2, 256 КАС України,

п о с т а н о в и в:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Зміївському районі Харківської області про визнання неправомірними дій щодо обмеження під час перерахунку розміру пенсії за вислугу років та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити.

Визнати протиправними дії управління Пенсійного фонду України в Зміївському районі Харківської області щодо відмови ОСОБА_1 у проведенні перерахунку пенсії за вислугу років у розмірі 90 відсотків місячної (чинної) заробітної плати відповідно до ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» №1789-ХІІ від 05.11.1991 року на підставі довідки Генеральної прокуратури України про заробітну плату заступника начальника відділу від 17.08.2016 року №18-1159зп.

Зобов'язати управління Пенсійного фонду України в Зміївському районі Харківської області здійснити перерахунок призначеної ОСОБА_1 пенсії за вислугу років відповідно до ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» (зі змінами, внесеними згідно із Законом України від 05.10.1995 №358/95-ВР, у редакції Закону України від 12.07.2001 №2663-111, що діяла станом на грудень 2001 року) з розрахунку 90 відсотків від суми місячного (чинного) заробітку відповідної посади працівника прокуратури згідно з довідкою Генеральної прокуратури України від 17.08.2016 року №18-1159зп про заробітну плату, починаючи з 01 вересня 2016 року, без обмеження її максимального розміру.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень управління Пенсійного фонду України в Зміївському районі Харківської області на користь ОСОБА_1 витрати по сплаті судового збору в розмірі 551 (п'ятсот п'ятдесят одну) грн. 20 коп.

Постанова є остаточною, крім випадків її оскарження в апеляційному порядку.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Зміївський районний суд Харківської області шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з моменту отримання її копії.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя: