ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 жовтня 2016 року
(14 год. 00 хв.)
Справа № 808/2773/16
м.Запоріжжя
Запорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Садового І.В., розглянувши в порядку письмового провадження матеріали адміністративної справи за позовною заявою Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» в особі регіональної філії «Придніпровська залізниця» до Управління соціального захисту населення Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області про стягнення компенсаційних виплат за пільгове перевезення пасажирів,
ВСТАНОВИВ:
21.09.2016 Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» в особі регіональної філії «Придніпровська залізниця» (далі – позивач) звернулося до Запорізького окружного адміністративного суду з позовною заявою до Управління соціального захисту населення Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області (далі – відповідач), в якому з урахуванням заяви про зменшення позовних вимог просить стягнути з відповідача компенсаційні виплати за пільгове перевезення пасажирів у розмірі 12503,57 грн.
Ухвалою суду від 22.09.2016 відкрито провадження в адміністративній справі №808/2773/16, закінчено підготовче провадження та призначений судовий розгляд справи на 05.10.2016.
Позивач у судове засідання не з’явився, направив суду заяву про розгляд справи без його участі. У позовній заяві зазначено, що 26.02.2016 Публічним акціонерним товариством «Українська залізниця» в особі регіональної філії «Придніпровська залізниця» укладено договір №ПР/ДН-3-1656/НЮдч про компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом у дальньому (прямому та місцевому) сполученні, саме з Управлінням соціального захисту населення Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області. За договором №ПР/ДН-3-1656/НЮдч позивач зобов’язується надавати послуги з перевезення окремих категорій громадян, які мають пільги, а платник-відповідач здійснювати компенсаційні виплати в повному обсязі за перевезення цих громадян. За період грудень 2015 – червень 2016 року позивачем здійснено перевезення осіб пільгових категорій на загальну суму 16503,57 грн., проте станом на подання позову відповідачем відшкодування позивачу не здійснювалось. Посилаючись на приписи ч.5 ст.9 Закону України “Про залізничний транспорт”, “Порядку розрахунку обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян” затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №1359 від 16.12.2009 (далі – Порядок №1359), та з урахуванням заяви про зменшення позовних вимог від 05.10.2016, просить позов задовольнити в повному обсязі, стягнути з відповідача 12503,57 грн. компенсаційних виплат за пільгове перевезення пасажирів.
Відповідач у судове засідання також не з’явився, направив суду заяву про розгляд справи за відсутності представника. Зазначає про часткове визнання позовних вимог у розмірі 12503,57 грн. у зв’язку з проплатою 29.09.1016 компенсаційних виплат за пільгове перевезення пасажирів у розмірі 4000 грн, що підтверджується копією платіжного доручення №2509 від 29.09.2016.
Відповідно до ч.4 ст.122 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі особи, які беруть участь у справі, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.
На підставі викладеного, суд вважає за необхідне розглянути справу в порядку письмового провадження.
Згідно з ч.1 ст.41 КАС України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Як вбачається з матеріалів справи, 26.02.2016 Управління соціального захисту населення Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області (платник) з одного боку та Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» в особі регіональної філії «Придніпровська залізниця» уклали договір №ПР/ДН-3-1656/НЮдч про компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом у дальньому (прямому та місцевому) сполученні (а.с.9-11).
Відповідно до п.1.1. Договору перевізник зобов’язується надавати послуги з перевезення окремих категорій громадян, які відповідно до чинного законодавства мають право на пільговий проїзд, а платник здійснює компенсаційні виплати в повному обсязі за перевезення пільгових категорій громадян, які оформили пільгові проїзні документи.
Пунктом 1.2 встановлено, що при здійсненні компенсаційних виплат за перевезення пільгових категорій громадян сторони керуються постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2009 №1359 «Про затвердження Порядку розрахунку обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян» та постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 №256 «Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету».
Порядок і спосіб такої компенсації викладений у п.2 Договору, в якому, зокрема, зазначено: « 2.1.4. Перевізник зобов’язується подавати щомісячно, не пізніше 15 числа місяця наступного звітного періоду платнику рахунок на суму, що підлягає компенсації за пільговий проїзд та облікові форми, відповідно до Порядку розрахунку обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2009 №1359. 2.1.5. Перевізник зобов’язується до 25 числа місяці наступного за звітним періодом, подавати відповідним головним розпорядникам коштів акти звіряння розрахунків із платником щодо надання за минулий місяць пільгового проїзду окремим категоріям громадян. 2.3.1. Платник зобов’язується щомісячно в повному обсязі здійснювати компенсаційні виплати за пільгове перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян згідно із поданими перевізником рахунками на суму, яка підлягає компенсації, та обліковими формами. 2.3.2 платник зобов’язується передбачити у своєму бюджеті кошти, які будуть спрямовані на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом в повному обсязі з урахуванням заборгованості за попередній період».
Як вбачається з матеріалів справи, протягом першого півріччя 2016 року залізницею забезпечувався проїзд залізничним транспортом у дальньому сполученні пільгових категорій громадян, які звернулися до залізниці за отриманням послуг з пільгового проїзду та належним чином оформлювались пільгові проїзні документи.
Позивачем, відповідно до Порядку №1359, щомісяця протягом першого півріччя 2016 року подавались відповідачу облікові форми та реєстр пільговиків, акти звіряння заборгованості (а.с.15-39), відповідно до яких сума наданих послуг за перевезення пільгових категорій громадян станом на 01.07.2016 склала 16503, 57 коп. (а.с.40).
З метою стягнення суми заборгованості, позивачем направлено відповідачу претензію №13-01/28 від 21.07.2016 про сплату суми збитків за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом у дальньому сполученні в розмірі 16503,57 грн. (а.с. 12-13).
У відповіді від 25.08.2016 №02/2909 відповідачем визнано претензію позивача на суму 16503,57 грн. Зазначено, що згідно рішення сесії Вільнянської районної ради від 19.12.2014 №6 «Про районну Програму «Соціальний захист окремих категорій населення на 2015-2017 роки» передбачено кошти на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом у дальньому (прямому та місцевому) сполученні, управлінням направлено листа щодо виділення додаткових коштів для реалізації заходів програми. Оплату заборгованості у сумі 16503,57 грн управління здійснить відразу при отриманні кошти на свої рахунки з районного бюджету (а.с.14).
У зв’язку із подальшою несплатою відповідачем узгодженої суми компенсаційних виплат за грудень 2015 – червень 2016 року, позивач був змушений звернутись з позовом до суду за захистом своїх інтересів.
Вирішуючи адміністративно-правовий спір по суті суд виходить з наступного.
Відповідно до п.4 ч.2 ст.17 КАС України компетенція адміністративних судів поширюється на спори, які виникають з приводу укладання та виконання адміністративних договорів.
Договір про компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом у дальньому (прямому та місцевому) сполученні від 26.02.2016 є адміністративним договором, а спір що виник між сторонами пов’язаний з виконанням цього договору відповідачем як органом наділеним державою на виконання функцій держави, тому зазначений спір підсудний окружному адміністративному суду.
Відповідно до ч.6 ст.9 Закону України “Про залізничний транспорт” для захисту інтересів окремих категорій громадян на пасажирських перевезеннях, у тому числі приміських, можуть передбачатися пільгові тарифи. Збитки залізничного транспорту загального користування від їх використання відшкодовуються за рахунок державного або місцевих бюджетів залежно від того, яким органом прийнято рішення щодо введення відповідних пільг.
Пільгове перевезення пасажирів залізничним транспортом передбачено законодавчими актами України.
Механізм фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 № 256 «Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету” (надалі – Порядок №256).
Механізм розрахунку обсягів компенсаційних виплат залізницям за пільгові перевезення окремих категорій громадян, яким таке право надано законом, що здійснюються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, а також субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на зазначені цілі, встановлено Порядком №1359.
До пільгових перевезень залізничним транспортом (далі - пільгові перевезення) належать безоплатні перевезення або перевезення окремих категорій громадян із знижкою, встановленою законодавством (п.2 Порядку №1359).
Відповідно до п.3 Порядку №1359 облік пільгових перевезень та визначення суми недоотриманих коштів від таких перевезень проводиться залізницями на підставі інформації автоматизованої системи керування пасажирськими перевезеннями та реєстраторів розрахункових операцій про оформлені та видані пасажирам безоплатні або пільгові проїзні документи (квитки).
Інформація про оформлені та видані пасажирам безоплатні та пільгові проїзні документи (квитки) включається до місячної станційної звітності (п.5 Порядку №1359).
Як передбачено п.9 Порядку №1359, на підставі місячної станційної звітності залізниці складають облікову форму про недоотримані кошти за перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян, витрати на перевезення яких відшкодовуються з державного або місцевих бюджетів, згідно з додатком. Для компенсації недоотриманих коштів облікова форма складається окремо для органу виконавчої влади, який є головним розпорядником бюджетних коштів, передбачених на цю мету державним бюджетом, та органу виконавчої влади, який є головним розпорядником коштів, виділених місцевим бюджетом.
Залізниці не пізніше ніж 15 числа місяця наступного звітного періоду подають відповідним головним розпорядникам коштів рахунок на суму, яка підлягає компенсації, та облікові форми (п.10 Порядку №1359).
Головні розпорядники коштів, передбачених на компенсаційні виплати, після надходження їх на власні рахунки у п'ятиденний строк перераховують зазначені кошти відповідній залізниці (п.11 Порядку №1359).
За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян надаються пільги ветеранам війни; особам, на яких поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”; особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; ветеранам праці; жертвам нацистських переслідувань; ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ; ветеранам податкової міліції; ветеранам державної пожежної охорони; ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби; ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; особам, звільненим з військової служби, які стали інвалідами під час проходження військової служби; інвалідам, дітям-інвалідам та особам, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого); пенсіонерам з числа слідчих прокуратури; реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами; громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, багатодітним сім'ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім'ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім'ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, а також здійснюються компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян (ч.5 ст.102 Бюджетного кодексу України).
Кабінет Міністрів України може здійснювати перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення державних програм соціального захисту між їх видами та між місцевими бюджетами, виходячи з фактично нарахованих обсягів відповідних пільг, субсидій і допомоги населенню в межах загального обсягу таких субвенцій (ч.6 ст.102 Бюджетного кодексу України).
Як зазначено у п.2 Порядку №256, фінансування видатків місцевих бюджетів за державними програмами соціального захисту населення провадиться за рахунок субвенцій, передбачених державним бюджетом на відповідний рік, у межах обсягів, затверджених у обласних бюджетах, бюджеті Автономної Республіки Крим, бюджетах міст Києва та Севастополя, міст республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення та у районних бюджетах на зазначені цілі. Забороняється фінансування місцевих програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету.
Відповідно до п.3 Порядку №256 головними розпорядниками коштів місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення є керівники головних управлінь, управлінь, відділів та інших самостійних структурних підрозділів місцевих держадміністрацій, виконавчих органів рад, до компетенції яких належать питання праці та соціального захисту населення (далі - головні розпорядники коштів).
Згідно з п.4 Порядку №256 перерахування сум субвенцій на фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення провадиться Державною казначейською службою згідно з помісячним розписом асигнувань державного бюджету, але в межах фактичних зобов'язань відповідних бюджетів щодо пільг, субсидій, допомоги та компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Щомісячні суми субвенцій перераховуються на рахунки місцевих бюджетів, відкриті Міністерству фінансів Автономної Республіки Крим, фінансовим органам обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій у відповідних органах Державної казначейської служби, пропорційно обсягам субвенцій, передбаченим у державному бюджеті для бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів, бюджетів мм.Києва та Севастополя.
Як зазначено у п.6 Порядку №256, фінансові органи районних держадміністрацій, виконкомів міських рад (міст республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення) на підставі актів звіряння, зазначених у пункті 5 цього Порядку, щомісяця готують реєстри нарахованих сум та подають їх Міністерству фінансів Автономної Республіки Крим, фінансовим органам обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, управлінням Державної казначейської служби в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі: […] до 25 числа місяця, що настає за звітним, - щодо пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот, компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, пільг з послуг зв'язку, зокрема безпроводового доступу до телекомунікаційної мережі з придбанням відповідних стаціонарних абонентських терміналів, та інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків та зубопротезування). Інформація про фактично нараховані за звітний період суми подається як в цілому, так і за розрахунками, не проведеними згідно з Порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2005 №20 […] У разі виникнення додаткових зобов'язань головні розпорядники коштів місцевих бюджетів надсилають щомісяця до 18 числа фінансовим органам райдержадміністрацій, виконкомів міських рад (міст республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення) уточнену інформацію про фактично нараховані у поточному місяці суми. Зазначені фінансові органи готують уточнені реєстри нарахованих у поточному місяці сум та подають їх до 20 числа Міністерству фінансів Автономної Республіки Крим, фінансовим органам обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, управлінням Державної казначейської служби в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі. Державна казначейська служба перераховує щомісяця до 25 числа субвенцію на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу згідно з уточненою інформацією про фактично нараховані у поточному місяці суми допомоги.
У п.7 Порядку №256 зазначено, що Міністерство фінансів Автономної Республіки Крим, фінансові органи обласних держадміністрацій протягом двох операційних днів після отримання коштів субвенцій надають органам Державної казначейської служби платіжні доручення щодо перерахування цих коштів на рахунки районних бюджетів, бюджетів міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення пропорційно фактичним зобов'язанням з пільг, субсидій, допомоги та компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян відповідних бюджетів на дату проведення платежів з їх оплати. Щомісячні суми субвенцій перераховуються органами Державної казначейської служби на рахунки місцевих бюджетів з урахуванням їх обсягів, передбачених у бюджеті Автономної Республіки Крим, обласних бюджетах для відповідних місцевих бюджетів. Органи Державної казначейської служби протягом операційного дня з часу отримання відповідних платіжних доручень направляють кошти субвенцій на рахунки місцевих бюджетів, відкриті в територіальних управліннях Державної казначейської служби.
Відповідно до абз.5 пп.“б” п.4 ч.1 ст.89 Бюджетного кодексу України до видатків, що здійснюються з бюджетів міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення, районних бюджетів, бюджетів об'єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, належать видатки на: соціальний захист та соціальне забезпечення: державні програми соціального захисту: […] компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
Згідно з абз.1 ч.1 ст.48 Бюджетного кодексу України розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов'язання та здійснюють платежі тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов'язань минулих років, довгострокових зобов'язань за енергосервісом, узятих на облік органами Казначейства України; щодо завдань (проектів) Національної програми інформатизації - після їх погодження з Генеральним державним замовником Національної програми інформатизації.
Зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться (ст.526 Цивільного кодексу України).
УСЗН Вільнянської РДА в Запорізькій області повинно було за Договором №ПР/ДН-3-1656/НЮдч від 26.02.2016 провести компенсацію ПАТ “Українська залізниця” заборгованості за перевезення пільгових категорій населення з додержанням вимог ст.9 Закону України “Про залізничний транспорт”, Порядку №256 та Порядку №1359.
Матеріали справи містять докази часткової сплати відповідачем заборгованості з компенсаційних виплат за пільгове перевезення пасажирів у розмірі 4000 грн. (а.с.71) .
З урахуванням наведеного, матеріалів справи, суд приходить до висновку про наявність 12503,57 грн. непогашених компенсаційних виплат за пільгове перевезення пасажирів.
Відповідач не заперечує про існування заборгованості у розмірі 12503,57 грн.
Згідно з ч.1 ст.11 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
За змістом ст.71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Враховуючи викладене, та звертаючи увагу на те, що відповідач не заперечує проти позовних вимог та погоджується із сумою компенсаційних виплат за пільгове перевезення пасажирів, суд вважає вимоги позивача такими, що підлягають задоволенню.
Відповідно до ч.1 ст.94 КАС України якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб’єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань суб’єкта владних повноважень, що виступав стороною у справі, або якщо стороною у справі виступала його посадова чи службова особа.
Оскільки суб’єктом владних повноважень у справі було УСЗН Вільнянської РДА, то саме з бюджетних асигнувань цього органу повинні бути присуджені судові витрати позивачу, документально підтверджені у сумі 1378 грн. 00 коп.
Керуючись ст.ст. 94, 158, 160, 161, 162, 163, 164, 167, 183-2 КАС України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» в особі регіональної філії «Придніпровська залізниця» до Управління соціального захисту населення Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області про стягнення компенсаційних виплат за пільгове перевезення пасажирів, - задовольнити.
Стягнути з Управління соціального захисту населення Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області (70002, Запорізька область, м. Вільнянськ, вул. Бочарова, буд. 30, код ЄДРПОУ 03193136) на користь Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» в особі регіональної філії «Придніпровська залізниця» (49602, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, буд. 108, р/р 2603757872104, ДРВАБ «Експрес-Банк», МФО 322959, код ЄДРПОУ 40081237) компенсаційні виплати за пільгове перевезення пасажирів у розмірі 12503 (дванадцять тисяч п’ятсот три) грн. 57 коп.
Присудити на користь Публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” в особі регіональної філії “Придніпровська залізниця” (49602, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, пр. Дмитра Яворницького, буд. 108, р/р 2603757872104, ДРВАБ «Експрес-Банк», МФО 322959, код ЄДРПОУ 40081237) за рахунок бюджетних асигнувань Управління соціального захисту населення Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області (70002, Запорізька область, м. Вільнянськ, вул. Бочарова, буд. 30, код ЄДРПОУ 03193136) 1378 ( одна тисяча триста сімдесят вісім) грн. 00 коп. судових витрат.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 КАС України, або прийняття постанови у письмовому провадженні - з дня отримання копії постанови, апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Суддя І.В.Садовий