Постанова № 61788828, 29.09.2016, Івано-Франківський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
29.09.2016
Номер справи
809/2000/13-а
Номер документу
61788828
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"29" вересня 2016 р. Справа № 809/2000/13-a

м. Івано-Франківськ

Івано-Франківський окружний адміністративний суд у складі:

судді Могили А.Б.

за участі:

секретаря судового засідання Ілів Н.І.,

представника позивача Мушинського В.Т.,

представника відповідача Кудли О.Й.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду адміністративну справу за позовом Приватного акціонерного товариства "Шкіряник" до Долинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Івано-Франківській області про визнання неправомірними дій та бездіяльності,-

ВСТАНОВИВ:

Приватне акціонерне товариство "Шкіряник" звернулося в суд із адміністративним позовом до Долинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області про визнання неправомірними дій та бездіяльності.

Ухвалою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 27.07.2016 замінено по даній справі відповідача - Долинську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області її правонаступником - Долинською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Позивачем 13.09.2016 подано заяву про зміну (уточнення) позовних вимог. Згідно з такою заявою позивач просив визнати неправомірними дії Долинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Івано-Франківській області щодо включення в рядок 25 декларації ПрАТ "Шкіряник" сум ПДВ, що підлягають сплаті в бюджет: за липень 2012 року - 129804 грн., за серпень 2012 року - 331023 грн., за вересень 2012 року - 138816 грн., за жовтень 2012 року - 253730 грн., за листопад 2012 року - 34584 грн., за грудень 2012 року - 120293 грн., зобов"язати Долинську об'єднану державну податкову інспекцію виключити з вказаних декларації вказані суми податку на додану вартість.

Позовні вимоги мотивовані тим, що за результатами перевірки контролюючим органом складено акт від 27.05.2013 № 775/220/22173327, яким встановлено порушення позивачем п.200.1, 200.2 ст.200 Податкового кодексу України, в результаті чого, на думку контролюючого органу, Товариством занижено до сплати в бюджет податок на додану вартість на суму 1 008 250 грн. В порушення вимог Податкового кодексу України відповідачем не було винесено податкового повідомлення-рішення. Крім того, висновки акту перевірки базуються на попередніх актах перевірки та винесених на їх основі податкових повідомлень-рішень, які в свою чергу скасовані в судовому порядку. Вважає, що відповідачем безпідставно включено в рядок 25 декларації ПрАТ "Шкіряник" зазначені суми ПДВ.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав з мотивів зазначених в позовній заяві. Просив позов задовольнити з врахуванням заяви про уточнення позовних вимог.

Представник відповідача позов не визнала з мотивів викладених в письмовому запереченні відповідача. Додатково вказала, що постановою старшого слідчого з ОВС СВ ДПС в Івано-Франківській області від 15.02.2013 призначено у кримінальному провадженні документальну позапланову перевірку ПрАТ "Шкіряник" за період з 30.09.2009 по 01.01.2013. Зокрема, постановлено проводити перевірку з врахуванням раніше проведених перевірок, за результатами яких складено довідки та акти, а також матеріали кримінального провадження. В ході проведення перевірки, контролюючим органом встановлено порушення п.200.1 ст.200 Податкового кодексу України, що полягало в заниженні до сплати в бюджет податку на додану вартість 1 008 250 грн., в період з липня по грудень 2012 року, що відобразилося в акті перевірки від 27.05.2013. З огляду на норми ст.86 Податкового кодексу України, контролюючим органом не виносилося податкового повідомлення-рішення та не визначалося грошових зобов'язань позивачу. З карток особового рахунку з податку на додану вартість вбачається, що за 2013-2016 роки коригувань щодо збільшення Товариству грошових зобов'язань до сплати згідно акту перевірки від 27.05.2013 Долинської оДПІ не проводилося. Вважає, що контролюючим органом не порушено права позивача, а отже позовні вимоги є такими, що задоволенню не підлягають. Просила в їх задоволенні відмовити.

Заслухавши пояснення представника позивача, заперечення представника відповідача, дослідивши в сукупності письмові докази, якими сторони обґрунтовують позовні вимоги та заперечення на позов, суд зазначає наступне.

Долинською об'єднаною державною податковою інспекцією Івано-Франківської області Державної податкової служби проведено планову виїзну документальну перевірку ПрАТ "Шкіряник" з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 1 липня 2011 року по 31 грудня 2012 року, за результатами якої складено акт від 27.05.2013 № 775/220/22173327 (т.1, а.с.6-43).

В ході перевірки контролюючим органом встановлено порушення п.200.1, п.200.2 ст.200 ПК України, в результаті якого Товариством занижено до сплати в бюджет податку на додану вартість на суму 1 008 250 грн., а саме: за липень 2012 року - 129804 грн., за серпень 2012 року - 331023 грн., за вересень 2012 року - 138816 грн., за жовтень 2012 року - 253730 грн., за листопад 2012 року - 34584 грн., за грудень 2012 року - 120293 грн. Відповідачем включено дані суми ПДВ до облікової картки платника податків ПрАТ "Шкіряник".

За результатами перевірки, контролюючим органом податкових повідомлень-рішень не виносилося.

В ході документальної перевірки ПрАТ "Шкіряник" з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 1 липня 2011 року по 31 грудня 2012 року, контролюючим органом було враховано дані попередніх перевірок, зокрема акти №9/234/22173327 від 14.01.2011, №2300/231/22173327 від 24.11.2011, №1011/220/22173327 від 15.05.2012, №1348/152/22173327 від 27.06.2012, №1978/220/22173327 від 21.08.2012, №2748/231/22173327 від 18.10.2010 та №401/234/22173327 від 18.02.2010.

За результатами даних перевірок контролюючим органом було винесено ряд податкових повідомлень-рішень, якими позивачу були донараховані суми податкових зобов'язань. В основному, підставою для винесення податкових повідомлень-рішень були висновки контролюючого органу про нікчемність правочинів позивача із його контрагентами в періоди, що підлягали перевіркам. Такі податкові повідомлення-рішення позивачем були оскаржені в судовому порядку.

Зокрема, за результатами виїзної планової перевірки позивача з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.04.2009 по 30.06.2010 складено акт №2748/231/22173327 від 18.10.2010.

Як наслідок, відповідачем прийнято податкові повідомлення-рішення: №0000152320/0 від 19.10.2010, яким позивачу зменшено суму бюджетного відшкодування з податку на додану вартість на 836907 грн.; №00001362310/0 від 19.10.2010, яким визначено позивачу податкове зобов'язання по податку на додану вартість в розмірі 976070 грн.

Постановою Львівського апеляційного адміністративного суду від 07.06.2012 визнано протиправними та скасовано податкові повідомлення-рішення від 19.10.2010 № 0000152320/0 та № 0000362310/0 (справа 2а-4130/10/0970).

За результатами позапланової виїзної перевірки позивача з питань достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість за жовтень 2010 року, яка виникла за рахунок суми від'ємного значення з ПДВ, що декларувалася з 01.09.2010 по 31.10.2010, відповідачем складено акт від 14.01.2011 №9/234/22173327, яким встановлено порушення позивачем п.1.8 ст.1, п.п.7.4.1 п.7.4 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість", в результаті чого завищено суму бюджетного відшкодування з податку на додану вартість за жовтень 2010 року в розмірі 380 309 грн. та завищено залишок від'ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду, на суму 398 871 грн.

На підставі акта перевірки відповідачем прийнято податкове повідомлення-рішення від 09.02.2011 № 0000012320/0, яким позивачу зменшено суму бюджетного відшкодування по податку на додану вартість за жовтень 2010 року в розмірі 380 309 грн.

Постановою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 17.06.2013, залишеною без змін ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 16.10.2013 скасовано податкові повідомлення-рішення від 09.02.2011 № 0000012320/0 та від 06.03.2013 № 0000052200 (справа 809/1331/13-а).

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 08.08.2014 постанову Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 17.06.2013 та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 16.10.2013 у справі № 809/1331/13-а скасовано, а справу направлено на новий розгляд до суду першої інстанції.

Внаслідок повторного розгляду, постановою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 06.01.2015, залишеною без змін ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 10.02.2016 податкові повідомлення-рішення 09.02.2011 № 0000012320/0 та від 06.03.2013 № 0000052200 скасовані.

Також, відповідачем проведено позапланову виїзну перевірку ВАТ "Шкіряник" з питань достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість на розрахунковий рахунок за листопад 2010 року, яка виникла за рахунок від"ємного значення ПДВ, що декларувалося в період з 01.10.2010 по 30.11.2010.

За результатами проведеної перевірки складено акт № 401/234/22173327 від 18.02.2011, яким встановлено порушення п.п.7.4.1, п.7.4, п.п.7.7.2 п.7.7 статті 7 та п.1.8 ст.1 Закону України "Про податок на додану вартість", ВАТ "Шкіряник" завищено заявлену суму бюджетного відшкодування податку на додану вартість за листопад 2010 року на суму 1087255 грн., занижено залишок від"ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду на суму 103137 грн. та занижено суму ПДВ, яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет в сумі 60184 грн.

На підставі акту перевірки № 401/234/22173327 винесено податкове повідомлення-рішення № 0000022320/0 від 01.03.2011, яким позивачу зменшено суму бюджетного відшкодування з ПДВ в розмірі 1087255 грн.

Постановою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 29.08.2012, залишеною в силі ухвалою Вищого адміністративного суду України від 07.10.2013, скасовано податкове повідомлення-рішення № 0000022320/0 від 01.03.2011 (справа 2а-1442/12/0970).

Долинською ОДПІ проведено планову виїзну перевірку ПрАТ "Шкіряник" з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.07.2010 по 30.06.2011. В результаті перевірки складено акт від 24.11.2011 № 2300/231/22173327, яким встановлено порушення вимог ч. 1 ст. 203, 215, п. 1 ст. 216, ст. 228 ЦК України.

На підставі акту перевірки Долинською ОДПІ прийнято податкове повідомлення-рішення № 0000472310 від 06.12.2011, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання за платежем податок на прибуток приватних підприємств на суму 1 930 481 грн. та податкове повідомлення-рішення № 0000532310 від 06.12.2011, яким ПрАТ "Шкіряник" зменшено розмір від'ємного значення по ПДВ в розмірі 629 861 грн.

Постановою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 29.03.2012, залишеною без змін ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 02.07.2013 скасовано податкові-повідомлення рішення Долинської ОДПІ за № 0000472310 та № 0000532310 від 06.12.2011 (справа 2а-576/12/0970).

Також, контролюючим органом проведено документальну позапланову виїзну перевірку ПАТ "Шкіряник" з питань дотримання вимог податкового законодавства, в частині податку на додану вартість за вересень 2011 року, за результатами якої складено акт №1011/220/22173377 від 15.05.2012, яким встановлено порушення статті 198 Податкового Кодексу України, що привело до завищення підприємством від'ємного значення різниці між сумою податкового зобов'язання та сумою податкового кредиту за вересень 2011 року на суму 833267 грн.

На підставі акту перевірки №1011/220/22173377 відповідачем прийнято податкове повідомлення-рішення №0000280220 від 23.05.2012.

Постановою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 27.08.2012, залишеною без змін ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 24.09.2013, скасовано податкове повідомлення-рішення Долинської ОДПІ в Івано-Франківській області №0000280220 від 23.05.2012.

Ухвалою Вищого адміністративного суду від 08.04.2014 постанову Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 27.08.2012 та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 24.09.2013, залишено без змін (справа 2а-1646/12/0970).

За наслідками проведеної перевірки Долинською об'єднаною державною податковою інспекцією Івано-Франківської області складено акт від 27.06.2012 №1348/152/22173327 та прийнято податкове повідомлення-рішення від 08.08.2012 №0000590152, яким позивачу зменшено розмір від'ємного значення суми податку на додану вартість за квітень 2012 року на суму 415909 грн.

Постановою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 11.12.2012, залишеною без змін ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 22.10.2013, скасовано податкове повідомлення-рішення від 08.08.2012 №0000590152.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 18.11.2015 постанову Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 11.12.2012 та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 22.10.2013 залишено без змін (справа 2а-3381/12/0970).

На підставі акту перевірки від 21.08.2012 №1978/220/22173327 Долинською ОДПІ прийнято податкові повідомлення - рішення: № 0000620220 від 19.09.2012, яким ПрАТ "Шкіряник" зменшено розмір від'ємного значення податку на додану вартість на суму 1 116 780 грн; № 0000600220 від 19.09.2012, яким донараховано податкове зобов'язання по податку на прибуток приватних підприємств на суму 267 027 грн. та застосовано штрафні санкції на суму 1 грн; № 0000830220 від 04.12.2012, яким донараховано податкове зобов'язання по ПДВ на суму 2 574 927 грн. та застосовано штрафні санкції на суму 1 287 464 грн.

Постановою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 13.02.2013, залишеною без змін ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 25.06.2013, скасовано податкові повідомлення-рішення Долинської об'єднаної державної податкової інспекції № 0000620220 від 19.09.2012, № 0000830220 від 04.12.2012, № 000600220 від 19.09.2012 (справа 809/198/13-а).

Вказані обставини підтверджуються наявними в матеріалах справи копіями судових рішень (т.5, а.с.75-244).

В проміжок часу між десятиденним терміном сплати грошового зобов'язання, визначеного податковим повідомленням-рішенням, та терміном, визначеним процесуальним законом, контролюючий орган в обліковій картці вказує про податкову заборгованість платника, що й було зроблено відповідачем у спірних правовідносинах.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства визначаються та регулюються Податковим кодексом України (в редакції чинній на момент виникнення спірних правовідносин).

Цим Кодексом визначаються функції та правові основи діяльності контролюючих органів, визначених пунктом 41.1 статті 41 цього Кодексу.

У свою чергу, ст. 63 Податкового кодексу України встановлено, що облік платників податків ведеться з метою створення умов для здійснення контролюючими органами контролю за правильністю нарахування, своєчасністю і повнотою сплати податків, нарахованих фінансових санкцій, дотримання податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби.

Законодавцем для виконання дискреційних повноважень у ст. 66 Податкового кодексу України надано право податковому органу вносити зміни до облікових даних платника податків на підставі рішення суду, що набрало законної сили.

Внесення змін до облікових даних платників податків здійснюється у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику.

Так, відповідно до п. 7 Розділу І Порядку ведення органами Міністерства доходів і зборів України оперативного обліку податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, інших платежів, які сплачуються під час митного оформлення товарів, затвердженого Наказом Міністерства доходів і зборів України від 05.12.2013 № 765 (чинного на момент виникнення спірних правовідносин), контроль за достовірністю відображення в інформаційній системі показників стану розрахунків платників, механізму виявлення, усунення та упередження випадків неповного, неправильного або несвоєчасного відображення облікових показників та некоректного формування зведених і звітних показників центральної бази даних забезпечується структурними підрозділами за закріпленими напрямами роботи.

Пунктом 5 Розділу III цього Порядку встановлено, що суми нарахованих платежів за результатами перевірок, пені та штрафних (фінансових) санкцій обліковуються за тими самими кодами бюджетної класифікації, що й податки, збори, за якими здійснено такі нарахування.

Згідно п. 13 Розділу II цього Порядку, занесення/перенесення, виключення/включення операцій в інформаційній системі проводяться структурними підрозділами територіальних органів Міндоходів, на які покладено функції з введення відповідної інформації.

Контроль за достовірністю та повнотою відображення інформації в інформаційній системі забезпечується структурними підрозділами, на які покладено функції з введення відповідної інформації.

З аналізу зазначених норм права, суд приходить до висновку, що податкові органи законодавцем відповідно до статті 66 Податкового кодексу України та норм вищезазначеного Порядку, наділені повноваженнями для внесення змін до облікових даних платника податків на підставі рішення суду, що набрало законної сили.

В силу вимог абз. 4 п. 56.18. ст. 56 Податкового кодексу України передбачено, що при зверненні платника податків до суду з позовом щодо визнання недійсним рішення контролюючого органу грошове зобов'язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили.

Відповідно до пп. 4.4 п.4 Порядку направлення органами державної податкової служби податкових повідомлень-рішень платникам податків, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.2010 № 985 (чинного на момент виникнення спірних правовідносин) у разі надходження до органу державної податкової служби ухвали суду про порушення провадження у справі за позовом платника податків після закінчення граничного строку сплати, сума грошового зобов'язання, нарахована у картці особового рахунка платника податків, підлягає виведенню з цієї картки до окремого реєстру, де вона міститься до дня набрання судовим рішенням законної сили.

Тобто у разі надходження до органу ДПС ухвали адміністративного суду до АС "Аудит" заноситься інформація щодо дати отримання органами ДПС ухвали про відкриття провадження у справі. Інформація про оскарження експортується з АС "Аудит" до АІС "Облік податків та платежів", на підставі чого сума грошового зобов'язання виключається із картки особового рахунка платника податків та переноситься до окремого реєстру, де вона міститься до дня набрання судовим рішенням законної сили.

З огляду на неправомірне донарахування позивачу сум податкових зобов'язань за результатами попередніх перевірок, на яких базувалися висновки перевірки від 27.05.2013, суд вважає позицію контролюючого органу, щодо не внесення змін до облікових даних платника податків безпідставною.

В даному випадку особливої уваги заслуговують численні судові рішення, якими позивач обґрунтовує правомірність своєї позиції та які безпосередньо стосуються предмету даного спору.

Частина 1 ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства України передбачає, що постанова або ухвала суду, яка набрала законної сили, є обов'язковою для осіб, які беруть участь у справі, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України.

Оскільки вищевказані справи вирішені на користь ПрАТ "Шкіряник" та рішення суду набрали законної сили, то відповідно висновки Долинської оДПІ, які стали підставою для прийняття таких, в силу вимог ч. 1 ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства України не могли братися до уваги при складанні акту перевірки від 27.05.2013 №775/220/22173327.

Крім того, суд зазначає, що документальна позапланова перевірка Товариства, за результатами якої сформовано акт від 27.05.2013 була призначена у кримінальному провадженні.

Згідно постанови Головного управління Міндоходів в Івано-Франківської області від 31.03.2014, кримінальне провадження №3201209000000012 закрито за відсутністю в діях службових осіб ПрАТ "Шкіряник" ознак кримінальних правопорушень, передбачених ст..ст.212,366 Кримінального кодексу України (т.6,а.с.8-12).

Постанова про закриття кримінального провадження не спростовує висновки контролюючого органу, викладені в акті перевірки і не є підставою для невинесення податкових повідомлень-рішень контролюючим органом.

Судом досліджено інформаційні системи "Податковий блок" - "Реєстрація ПП", "Обробка податкової звітності та платежів", "Податковий аудит", "Аналітична система", "Облік платежів", а також облікову картку позивача, як платника податків у якій містяться суми грошових зобов'язань визначені згідно наведених вище податкових повідомлень-рішень.

Позовними вимогами є визнання неправомірними дії Долинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Івано-Франківській області щодо включення в рядок 25 декларації ПрАТ "Шкіряник" сум ПДВ, що підлягають сплаті в бюджет: за липень 2012 року - 129804 грн., за серпень 2012 року - 331023 грн., за вересень 2012 року - 138816 грн., за жовтень 2012 року - 253730 грн., за листопад 2012 року - 34584 грн., за грудень 2012 року - 120293 грн. та зобов"язання Долинську об'єднану державну податкову інспекцію виключити з вказаних декларації вказані суми податку на додану вартість.

З цього приводу слід зазначити, що контролюючий орган не може включити або виключити суму грошових зобов'язань з податку до певного рядка податкової декларації позивача, коригування показників податкової звітності може мати місце у відповідних автоматизованих інформаційних облікових системах органів державної податкової служби та у картці особового рахунку платника податку до якої заносяться відповідні показники податкової декларації.

З врахуванням цього, слід зобов"язати Долинську об'єднану державну податкову інспекцію виключити саме з облікової картки платника податків ПрАТ "Шкіряник" суми ПДВ, що підлягають сплаті в бюджет за липень - грудень 2012 року.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Пунктом 1 частини 3 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно частини 2 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти позову.

Враховуючи вищевикладене, позовні вимоги Приватного акціонерного товариства "Шкіряник" про визнання неправомірними дій та зобов'язання до їх вчинення підлягають до часткового задоволення.

На підставі ст. 124 Конституції України, керуючись ст. ст. 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Позов задовольнити частково.

Визнати протиправними дії Долинської об'єднаної державної податкової інспекції щодо включення до облікової картки платника податків ПрАТ "Шкіряник" сум ПДВ, що підлягають сплаті в бюджет: за липень 2012 року - 129804 грн., за серпень 2012 року - 331023 грн., за вересень 2012 року - 138816 грн., за жовтень 2012 року - 253730 грн., за листопад 2012 року - 34584 грн., за грудень 2012 року - 120293 грн.

Зобов"язати Долинську об'єднану державну податкову інспекцію виключити з облікової картки платника податків ПрАТ "Шкіряник" суми ПДВ, що підлягають сплаті в бюджет: за липень 2012 року - 129804 грн., за серпень 2012 року - 331023 грн., за вересень 2012 року - 138816 грн., за жовтень 2012 року - 253730 грн., за листопад 2012 року - 34584 грн., за грудень 2012 року - 120293 грн.

Стягнути з Долинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Івано-Франківській області (код ЄДРПОУ 39536384) за рахунок бюджетних асигнувань на користь Приватного акціонерного товариства "Шкіряник" (код ЄДРПОУ 22173327) 1378 (одна тисяча триста сімдесят вісім) грн. судового збору.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку. Апеляційна скарга на постанову подається протягом десяти днів з дня отримання її копії.

Апеляційна скарга подається до Львівського апеляційного адміністративного суду через Івано-Франківський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Постанова набирає законної сили в порядку передбаченому ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя /підпис/ Могила А.Б.

Постанова складена в повному обсязі 04.10.2016 року.