Постанова № 61587174, 28.09.2016, Одеський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
28.09.2016
Номер справи
815/3079/16
Номер документу
61587174
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа № 815/3079/16

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 вересня 2016 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Стефанова С.О.,

за участю секретаря судового засідання - Гунько О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом публічного акціонерного товариства «Одеса-Авто» до державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 14.06.2016 року № 0000044000,-

В С Т А Н О В И В:

Публічне акціонерне товариство «Одеса-Авто» (надалі по тексту - позивач або ПАТ «Одеса-Авто») звернулось до суду з позовом до державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області (надалі по тексту - відповідач або ДПІ у Малиновському районі м. Одеси ГУ ДФС в Одеській області), в якому просить визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення від 14.06.2016 року № 0000044000.

Позивач позовні вимоги обґрунтовує тим, що на підставі висновків акту (довідки) про результати фактичної перевірки з питань додержання суб'єктами господарювання вимог, встановлених законодавством України, які є обов'язковими до виконання при здійсненні оптової і роздрібно торгівлі підакцизними товарами від 27.05.2016 року № 1683/15-52-40-19/03/20420 щодо порушення позивачем вимог підпункту 212.3.4 пункту 212.3 статті 212 Податкового кодексу України, відповідачем було прийнято податкове повідомлення - рішення від 14.06.2016 року № 0000044000, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з акцизного податку у розмірі 23 180,40 грн. (за основним платежем - 0,00 грн., за штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами) - 23180,40 грн.). Позивач вважає, що оскаржуване податкове повідомлення - рішення підлягає скасуванню, як таке, що не відповідає чинному законодавству, оскільки прийняте на підставі хибних висновків, до яких прийшов відповідач в ході проведення перевірки, у зв'язку з відсутністю порушень, що стали підставою для прийняття вказаного податкового повідомлення-рішення.

Представники позивача у судовому засіданні підтримали позовні вимоги та просили позов задовольнити у повному обсязі, посилаючись на обставини викладені в позові та в письмових поясненнях до позову.

Представник відповідача проти задоволення позовних вимог у судовому засіданні заперечував в повному обсязі, посилаючись на те, що в ході перевірки з боку позивача були встановлені порушення, які знайшли відображення в акті перевірки, що підтверджується фактичними обставинами, а тому оскаржуване рішення є законним.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, а також дослідивши обставини, якими обґрунтовувалися позовні вимоги та заперечення, перевіривши їх доказами, суд виходив з наступних підстав та мотивів.

Згідно із ч.2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.

Відповідно до п. 80.1 ст. 1 Податкового кодексу України, фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків (особи).

Згідно з п.п. 80.2.5 п. 80.2 Податкового кодексу України, фактична перевірка може проводитися на підставі рішення керівника контролюючого органу, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції, під розписку до початку проведення такої перевірки, зокрема, у разі отримання в установленому законодавством порядку інформації про порушення вимог законодавства в частині виробництва, обліку, зберігання та транспортування спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів та цільового використання спирту платниками податків, а також здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального.

Судом встановлено, що на підставі направлень від 17.05.2016 року №№ 232, 233, 231, відповідно до наказу від 17.05.2016 року № 263, посадовими особами ДПІ у Малиновському районі м. Одеси ГУ ДФС в Одеській області у відповідності до вимог ст. 20, п.п. 75.1.3 п. 75.1 ст. 75, п.п. 80.2.5 п. 80.2 ст. 80 Податкового кодексу України проведена фактична перевірка ПАТ «Одеса-Авто» за адресою: м. Одеса, вул. 25-ї Чапаївської дивізії, 15-а з питань додержання вимог, встановлених законодавством України, які є обов'язковими до виконання при здійсненні оптової і роздрібної торгівлі підакцизними товарами, за результатами якої складено акт (довідку) від 27.05.2016 року № 1683/15-52-40-19/03120420 (а.с. 25-28 том 1).

Як вбачається з акту (довідки), зазначеною фактичною перевіркою встановлено порушення ПАТ «Одеса-Авто» п.п. 212.3.4. п. 212.3 ст. 212 Податкового кодексу України, а саме встановлено реалізацію пального без обов'язкової реєстрації платника акцизного податку.

На підставі зазначеного акту перевірки ДПІ у Малиновському районі м. Одеси ГУ ДФС в Одеській області прийнято податкове повідомлення - рішення від 14.06.2016 року № 0000044000, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з акцизного податку у розмірі 23 180,40 грн. (за основним платежем - 0,00 грн., за штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами) - 23180,40 грн.) (а.с. 43 том 1).

Згідно розрахунку штрафних санкцій по акту фактичної перевірки ПАТ «Одеса-Авто», підприємство притягнуто до відповідальності у відповідності до п. 117.3 ст. 117 Податкового кодексу України у 100% розмірі реалізованої продукції - на суму 23180,40 грн.

ПАТ «Одеса-Авто» не погоджуючись із вказаним податковим повідомленням - рішенням оскаржило його до суду.

Відповідно до ч. 3 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Надаючи правову оцінку податковому повідомленню - рішенню ДПІ у Малиновському районі м. Одеси ГУ ДФС в Одеській області від 14.06.2016 року № 0000044000, суд дійшов висновку про його правомірність, виходячи з наступного.

Згідно з п.п. 16.1.4 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України (надалі по тексту - ПК України), платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи із врахуванням визначення терміну «податкове зобов'язання», вказаного в пп. 14.1.156 п. 14.1 ст. 14 Кодексу.

Відповідно до п. 215.1 ст. 215 ПК України до підакцизних товарів належать: спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво; тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну; нафтопродукти, скраплений газ, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, паливо моторне альтернативне; автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб i більше, транспортні засоби для перевезення вантажів; електрична енергія.

Реалізація суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів - це продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, товарів, зазначених у пп. 215.3.4 п. 215.3 ст. 215 ПК України (нафтопродукти, скраплений газ, речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, а також паливо моторне альтернативне), безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб'єктах господарювання громадського харчування (абз. 1 та 2 пп.14.1.212 п. 14.1 ст.14 ПК України).

Згідно з ДСТУ 4303:2004 «Роздрібна та оптова торгівля. Терміни та визначення понять» роздрібна торгівля - це вид економічної діяльності в сфері товарообігу, що охоплює купівлю-продаж товарів кінцевому споживачу та надавання йому торговельних послуг. Торговельна послуга передбачає здійснення додаткової діяльності суб'єкта господарювання в сфері роздрібної та оптової торгівлі з надання допомоги покупцям у здійсненні договору купівлі-продажу товарів, їх доставляння та використовування.

Згідно положень пп. 14.1.212 п. 14.1 статті 14 ПК України, реалізація пального для цілей розділу VI цього Кодексу - будь-які операції з передачі (відпуску, відвантаження) пального на митній території України на підставі договорів купівлі-продажу, міни, поставки, дарування, комісії, доручення (в тому числі передача на комісійну/довірчу реалізацію), поруки, інших господарських та цивільно-правових договорів або за рішенням суду, іншого компетентного державного органу чи органу місцевого самоврядування за плату (компенсацію) або без такої, які передбачають перехід права власності або права розпорядження, а також передачу (відпуск, відвантаження) пального на підставі договорів про виробництво із сировини замовника. Не вважаються реалізацією пального операції з передачі (відпуску, відвантаження) пального на митній території України на підставі договорів зберігання.

Відповідно до п.п. 212.1.15 п. 212.1 ст. 212 ПК України, платником акцизного податку є особа, яка реалізує пальне.

Відповідно до п.п. 214.1.4 п. 214.1 ст. 214 ПК України базою оподаткування акцизним податком є вартість (з ПДВ) підакцизних товарів, що реалізовані відповідно до пп. 213.1.9 п. 213.1 ст. 213 ПК України.

Таким чином, суд звертає увагу, що об'єктом оподаткування акцизним податком є будь-які операції з роздрібної реалізації нафтопродуктів кінцевим споживачам, при цьому, в незалежності від форми розрахунків.

Згідно з п.п. 213.1.9 п. 213.1 ст. 213 ПК України операції з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів оподатковуються акцизним податком у розмірі 5 % від вартості підакцизних товарів.

Датою виникнення податкових зобов'язань щодо реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів є дата здійснення розрахункової операції відповідно до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 року № 265/95-ВР (далі - Закон № 265/95-ВР), а у разі реалізації товарів фізичними особами - підприємцями, які сплачують єдиний податок є дата надходження оплати за проданий товар, що передбачено п. 216.9 ст. 216 ПК України.

Відповідно до п. 216.9 ст. 216 ПК України при використанні підакцизних товарів (продукції) для власних виробничих потреб датою виникнення податкових зобов'язань є дата їх передачі для такого використання, крім використання для виробництва підакцизних товарів (продукції).

Відповідно до пп. 212.3.4 п. 212.3 ст. 212 Податкового кодексу України, особи, які здійснюватимуть реалізацію пального, підлягають обов'язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням юридичних осіб, місцем проживання фізичних осіб - підприємців до початку здійснення реалізації пального. Реєстрація платника податку здійснюється на підставі подання особою не пізніше ніж за три робочі дні до початку здійснення реалізації пального заяви, форма якої затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, веде реєстр платників акцизного податку з реалізації пального, в якому міститься інформація про осіб, зареєстрованих платниками акцизного податку.

Згідно п. 117.3 ст. 117 ПК України, здійснення суб'єктами господарювання операцій з реалізації пального без реєстрації таких суб'єктів платниками акцизного податку у порядку, передбаченому цим Кодексом, - тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців у розмірі 100 відсотків вартості реалізованого пального.

При цьому, п.п. 14.1.141-1 п. 14.1 ст. 14 ПК України визначено, що пальним є нафтопродукти, скраплений газ, паливо моторне альтернативне, паливо моторне сумішеве, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, інші товари, зазначені у п.п. 215.3.4 п. 215.3 ст. 215 розділу VI Кодексу.

Як встановлено судом, одним із видів господарської діяльності ПАТ «Одеса-Авто» є технічне обслуговування та ремонт колісних транспортних засобів (код КВЕД 45.20), у тому числі і вантажного транспорту.

Керуючись приписами Наказу міністерства Інфраструктури України «Про затвердження Правил надання послуг з технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів» від 28 листопада 2014 року № 615 при надання послуг Підрядник (ПАТ «Одеса-Авто») складає наряди - замовлення, підписавши які Замовник надає згоду на виконання робіт. Обсяг і вартість виконаних робіт підтверджується актами виконаних робіт.

Як вбачається з наданих позивачем до суду актів виконаних робіт (а.с. 61-217 том 1, 59-93 том 2), ТОВ «Одеса-Авто» (Підрядник) виконувало роботи з технічного обслуговування та ремонту колісних транспортних засобів, зокрема, по промивці та очистки паливної системи ДТЗ, в результаті яких також реалізовувались очисники гальмівної системи та інші товари із кодом УКТЗЕД 3811900000, який зазначений у п.п. 215.3.4 п. 215.3 ст. 215 ПК України, вартість яких включалась позивачем до зазначених актів виконаних робіт.

З огляду на вищевикладений аналіз норм чинного законодавства та досліджені акти виконаних робіт, суд дійшов висновку, що ПАТ «Одеса-Авто» здійснювало операції з передачі (відпуску, відвантаження) пального (очисників гальмівної системи та інших товарів із кодом УКТЗЕД 3811900000, який зазначений у п.п. 215.3.4 п. 215.3 ст. 215 ПК України) на підставі інших господарських та цивільно-правових договорів які передбачали перехід права власності або права розпорядження, що згідно положень пп. 14.1.212 п. 14.1 статті 14 ПК України - є реалізацією пального для цілей розділу VI цього Кодексу.

В свою чергу, відповідно до п. 4 Порядку електронного адміністрування реалізації пального, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 113 (далі - Порядок № 113) юридичні особи та фізичні особи - підприємці, які здійснюватимуть реалізацію пального, підлягають обов'язковій реєстрації як платники акцизного податку з реалізації пального до початку здійснення реалізації пального.

Відповідно до п. 6 Порядку № 113, реєстрація платника податку здійснюється на підставі подання особою не пізніше ніж за три робочі дні до початку здійснення реалізації пального заяви, форма якої затверджується Мінфіном.

Заява про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального складається та подається до контролюючого органу за основним місцем обліку особи як платника податків засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного цифрового підпису відповідальних осіб.

Заява підписується керівником юридичної особи або уповноваженою особою, фізичною особою - підприємцем або його представником.

Датою та часом подання заяви до контролюючого органу є дата та час, зафіксовані у квитанції про доставку (перша квитанція).

У заяві в розрізі КОАТУУ надається інформація про всі введені в експлуатацію пункти (склади, комплекси, станції, інші об'єкти) з реалізації пального. Щодо кожного пункту у заяві зазначається код пункту реалізації пального (код згідно з ЄДРПОУ, якщо пункт є відокремленим підрозділом юридичної особи) або код за кодифікацією, прийнятою самою особою, назва, місцезнаходження та інші дані, встановлені формою заяви.

Наказом Міністерства фінансів України від 25.02.2016 року № 218 було затверджено форму заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального, акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального.

Згідно з п. 7 Порядку № 113, не пізніше наступного робочого дня після надходження заяви засобами системи електронного адміністрування реалізації пального особа реєструється платником податку шляхом включення її до реєстру платників або такій особі надсилається повідомлення про необхідність подання нової заяви у разі виявлення порушень вимог щодо електронного цифрового підпису, дотримання форми, встановленої наказом Мінфіну, порядку заповнення і подання заяви згідно з цим Порядком. Інформація про результати розгляду заяви надсилається особі засобами електронного зв'язку в електронному вигляді у другій квитанції.

Датою реєстрації платника податку є дата включення його до реєстру платників (п. 8 Порядку № 113).

Судом встановлено, що ПАТ «Одеса-Авто» зареєстровано платником акцизного податку з реалізації пального - 15.03.2016 року за № 3085.

Однак, за результатами проведеного аналізу інформації з Єдиного реєстру податкових накладних та наданих підприємством документів під час проведення фактичної перевірки ПАТ «Одеса-Авто» за адресою: м. Одеса, вул. 25-ї Чапаївської дивізії, 15-а, встановлено, що всього за період з 01.03.2016 року по 15.03.2016 року підприємством реалізовано пального на загальну суму 23 180, 40 грн. за відсутності обов'язкової реєстрації платника акцизного податку.

Судом встановлено, що позивачем не було вчинено всі необхідні дії визначені чинним законодавством для реєстрації платника акцизного податку з реалізації пального до початку здійснення ним реалізації пального, а тому застосування до позивача штрафних санкцій, передбачених п. 117.3 ст. 117 ПК України на суму реалізованого пального у період з 01.03.2016 року по 15.03.2016 року, є правомірним та обґрунтованим.

В свою чергу, посилання позивача на набрання чинності наказу Міністерства фінансів України від 25.02.2016 року № 218 «Про затвердження форм заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального, акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального» лише 12.04.2016 року, що не надало змогу підприємству подати заяву про реєстрацію платником акцизного податку вчасно, суд вважає безпідставними, з огляду на наступне.

Так, у відповідності до вимог ч. 10 ст. 9 Закону України від 06.09.2012 року № 5203-УІ «Про адміністративні послуги» суб'єкт надання адміністративних послуг забезпечує можливість безоплатного одержання суб'єктами звернення у достатній кількості бланків заяв та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адміністративної послуги, в тому числі одержання бланків з веб-сайтів суб'єктів надання адміністративних послуг, у центрах надання адміністративних послуг.

Таким чином, враховуючи визначену Податковим кодексом України необхідність у реєстрації платників акцизного податку, які реалізують пальне, суб'єкт господарювання повинен за три дня до здійснення відповідної реалізації звернутися до контролюючого органу за місцем обліку із заявою про реєстрацію. В свою чергу, контролюючий орган в даному випадку зобов'язаний забезпечити отримання платником податків бланку заяви для здійснення відповідних заходів.

До того ж, суд зазначає, що фактична реєстрація ПАТ «Одеса-Авто» платником акцизного податку з реалізації пального 15.03.2016 року підтверджує вищенаведені вимоги, оскільки відбулась набагато раніше 12.04.2016 року та спростовує твердження представників позивача про неможливість здійснення реєстрації платником акцизного податку за відсутності нової затвердженої форми заяви до 12.04.2016 року.

У судовому засіданні представники ПАТ «Одеса-Авто» посилались також на невідповідність винесеного податкового повідомлення-рішення від 14.06.2016 року № 000004400 щодо застосування штрафної (фінансової) санкції (штрафу) у розмірі 23180,40 грн. вимогам Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.12.2015 року № 1204, оскільки дане податкове повідомлення-рішення винесено за формою «Р», а не «Ш».

З даного приводу, необхідно зазначити, що у відповідності до вимог пункту 2 зазначеного Порядку у випадках, зазначених у пункті 1 цього розділу, відповідний структурний підрозділ контролюючого органу складає податкове повідомлення-рішення за такими формами:

- «Ш» - у разі застосування штрафних санкцій за порушення строків сплати грошових зобов'язань;

- «Р» - у разі виявлення за результатами перевірок завищення або заниження податкових зобов'язань платника податків та застосування штрафних (фінансових) санкцій, передбачених Кодексом, за наслідками таких перевірок (крім грошових зобов'язань та/або штрафних (фінансових) санкцій, визначених іншими формами податкових повідомлень-рішень).

Таким чином, з урахуванням наведеного, ДПІ у Малиновському районі м. Одеси ГУ ДФС в Одеській області цілком обґрунтовано винесено податкове повідомлення-рішення від 14.06.2016 року № 000004400 щодо застосування штрафної (фінансової) санкції (штрафу) у розмірі 23180,40 грн. саме форми «Р».

Крім того, після дослідження судом податкових накладних, зазначених у акті перевірки та наявних в матеріалах справи, а також аналізу продажу та торгової націнки за період з 01.03.2016 року по 17.03.2016 року, здійсненого позивачем (а.с. 59-60 том 1), суд критично ставиться до тверджень позивача щодо невідповідності розміру загальної суми реалізованого у вказаний період підприємством пального, зазначеної у акті та як наслідок суми заснованих штрафних санкцій оскаржуваним податковим повідомленням рішенням, оскільки зазначені твердження спростовуються саме дослідженими податковими накладними у яких зазначено код товару УКТЗЕД 3811900000, який зазначений у п.п. 215.3.4 п. 215.3 ст. 215 ПК України та який реалізовувався позивачем.

На підставі викладених обставин, суд приходить до висновку, що оскаржуване податкове повідомлення-рішення є правомірним та не підлягає скасуванню.

Відповідно до ч. 2 ст.71 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій та бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Також відповідно до ч. 3 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють зокрема чи прийняті вони обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії).

Таким чином, на підставі ст.10 КАС України, згідно якої, усі учасники адміністративного процесу є рівними та ст.11 КАС України, згідно якої розгляд і вирішення справ у адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними доказів, з'ясувавши обставини у справі; перевіривши всі доводи і заперечення сторін та надавши правову оцінку наданим доказам, суд дійшов висновку, що спірне податкове повідомлення-рішення, прийнято відповідачем законно та обґрунтовано, а отже в задоволенні позовних вимог слід відмовити повністю.

Судові витрати розподілити за правилами ст.94 КАС України.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 158-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

П О С Т А Н О В И В:

В задоволенні адміністративного позову публічного акціонерного товариства «Одеса-Авто» до державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 14.06.2016 року № 0000044000, - відмовити.

Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги. Якщо апеляційну скаргу не буде подано в строк, встановлений ст. 186 КАС України, постанова суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Постанова суду може бути оскаржена до Одеського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги до Одеського окружного адміністративного суду протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Вступна та резолютивна частина постанови складена у нарадчій кімнаті та проголошена у судовому засіданні 23 вересня 2016 року.

Постанова у повному обсязі виготовлена 28 вересня 2016 року.

Суддя С.О. Cтефанов

В задоволенні адміністративного позову публічного акціонерного товариства «Одеса-Авто» до державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 14.06.2016 року № 0000044000, - відмовити.

28 вересня 2016 року.